İş Bankası Sonbahara Özel Uygun Faizlerle İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Sonbahara özel İhtiyaç Kredisi İş Bankasında, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Düşük faizli ve Uygun Kredi, SMS ile Başvuru – Bankaların en özel, kaliteli ve güncel kredi haberlerini sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Neredeyse hepimiz kredi ile hayatımızı idame ettirmeye çalışıyoruz. Hayattaki çarkları kredi çekerek döndürmeye çalışıyoruz. Esnaflarda böyle, işçilerde, memurlarda, emeklilerde. Hepimizin hali bu şekilde. Dünya kadar ihtiyacımız var. Bu ihtiyaçlarda maalesef ki, ertelenemeyecek kadar önemli. Durum böyle olunca da kredi ön plana çıkmış oluyor.

BANKALARIN SONBAHAR KREDİLERİ YAYINLANMAYA BAŞLADI

Krediler hayatımızın en büyük gerçeklerinden. Birde sonbaharın gelişi ile birlikte herkeste bir hazırlık söz konusu. Esnaflar kendilerine göre yeni mallar getirecek ve bunları pazarlamaya çalışacak. Çiftçilerin durumu belli. İşçi ve memur kısmı da kış aylarına hazırlık için sonbaharda harcamalar yapacak. Piyasada bankalarda da bir kıpırdama meydana geldi. Kampanyalarını sonbahara özel olarak derlemeye başladılar. Bende bu kampanyaları sırasıyla vakit kaybetmeden sizler ile paylaşacağım. Ayrıca bugün de Türkiye İş Bankasını ele alacağız.

TÜRKİYE İŞ BANKASI SONBAHAR ÖZEL KREDİSİ DETAYLARI

Değerli dostlarımız, sizlere de kredi lazım olduğunu tahmin edebiliyoruz. Bu açıdan da elimden geldiği kadarıyla bankaların güncel kampanyalarını sizler ile paylaşıyorum. Bu yazıda iş bankasından söz edeceğim. Sonbaharda doğabilecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için hazırlanmış bir kampanya. Bu kampanyaya göre en yüksek kredi limiti 100 bin lira olarak sunuluyor. Yanlış mı duydun diye düşünmeyin. Zira yanlış duymadınız. Bu kampanyaya gelirini sunabilen herkes başvuru yapabiliyor. Sizlerinde geliriniz ölçüsünde kredi üst limiti hesaplaması yapılıyor.

KREDİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN ÖZELLİKLER

En düşük kredi limitinin de 3.000 TL olduğunu belirtelim. Ayrıca aldığınız kredinin en kısa vadesi 3 aydır. Bununla birlikte aldığınız krediyi en uzun olarak 48 ay vade yapabiliyorsunuz. Yüksek limit ve uzun vade bir arada. Kredinin faiz oranları da çok yüksek değil. Normal hatta düşüğe yakın seviyelerde. Az sonra detaylandıracağım zaten. Bununla birlikte en düşük faiz oranı %1,25 iken, en yüksek faiz oranı da %1,29 dur. Binde beş oranında kredi tahsis ücreti ödemesi yapmanız gerekecek.

Diyelim ki 15.000 TL kredi aldınız. Bu durumda 75 bin lira da tahsis ücreti ödersiniz. Hayat sigortasını da yaptırılıyor. Bunu da belirteyim. Bankaların hemen hemen hepsi hayat sigortası yaptırmanızı istiyorlar. Çünkü ölüm halinde aileniz ile uğraşmak istemiyorlar. Bu açıdan da bende hayat sigortası yaptırın diyorum. Ha bir de kredinin son başvuru tarihinin 4 Ekim 2017 olduğunun da altını çizelim.

KREDİNİN DETAYLI FAİZ ORANLARI

Çekilecek olan kredi 3 bin lira dan tutunda 24.999 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,29 oranında olacaktır. Çekilecek olan kredi 25 bin lira dan tutunda 49.999 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,27 oranında olacaktır. Çekilecek olan kredi 50 bin lira dan tutunda 100.000 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,25 oranında olacaktır.

İŞ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIYOR?

Bu kampanyaya başvuru yapma adımlarından da biraz söz edelim. Eğer iş bankası müşterisi iseniz, başvuru yapmak için bankaya kadar gitmenize gerek olmuyor. Hatta banka istemedikçe belge falan da sunmuyorsunuz ve imzada atmıyorsunuz. Çünkü başvurunuzu İşcepten yada internet şubeden 2 dakikada hızlıca gerçekleştiriyorsunuz. Ardından bir kaç dakika içerisinde cevap geliyor. Gelen cevabta ön onay aldıysanız, tekrardan internet şubeye girerek kredinizi alıyorsunuz. İşin doğrusu rahat ve kolay bir başvuru yolu.

İŞ BANKASI MÜŞTERİSİ DEĞİLİM NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Ben iş bankası müşterisi değilim diyorsanız, herhangi bir iş bankası şubesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İyi ama başvuru için saatlerce vakit harcamak istemiyorum diyorsanız da SMS yolunu da tercih edebilirsiniz. Burada mesaj olarak NAKİT yazıp bir boşluk, T.C Kimlik Numarası yazıp Bir boşluk, İstediğiniz Krediyi yazıp bir boşluk ve Aylık Gelirinizi yazıp bu mesajı 4402‘ye yollamanız gerekiyor. (Ör: NAKİT 123******** 50000 4000) Ön onay cevabı gelirse de aylık gelirinizi yada maaş bordronuzu alıp bankaya gidiyorsunuz.

50.000 TL İÇİN ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

50.000 TL Kredi ihtiyacınız var. Aylık geliriniz çok iyi. Kredi sicilinizde bir problem yok. Kredi notunuzda mükemmel. Tam bir bankanın aradığı müşteri profili sizde var. Kredinizi 48 ay vade ile çekmek istiyorsunuz. Bankada sizlere demin yukarıda belirttiğim gibi %1,25 oranında faiz uyguluyor. Eldeki veriler ışığında 724kredi.net ekibi olarak hesaplama yaptığımızda taksit tutarınızın 1.469 TL olduğunu söyleyebiliriz. Ortalama olacak şekilde yıllık hayat sigortanız da 314 TL dir. Ha birde tahsis ücreti bulunuyor. Kredi tahsis ücretiniz de 250 TL kadardır. Son olarak da yıllık maliyet oranınızın %19,9113 olacağını belirtelim.

 

Türkiye Halk Bankası İnternetten Hızlı Kredi Başvurusu

Halkbank Hızlı Kredi, Halkbank Anında, Kolay ve Çabuk Kredi, Acil Kredi, Müşterilere Özel Düşük Faizli Kredi – Bankaların bir bölümü kredi verme politikalarında değişikliğe gitti. Bunda da biz tüketicilerin istekleri etkili oldu. Bizler kolay kredi almak istiyoruz. Bankaların teferruatları ile uğraşmak istemiyoruz. Belge getir, sayfalarca imza at, sıra bekle vs. prosedürler oldukça can sıkıcı. Haliyle de bu faktörleri dikkate almayan bankalar tercih sıralamasında birinci sıralarda yer alıyor. Bankaların çoğu da hiç olmazsa kendi müşterilerine bu imkanı sunuyorlar.

HALKBANK’TAN MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ

Müşterilerinin genel anlamda hangi işte çalıştıklarını, maaşlarının ne olduklarını biliyorlar. Ayrıca Risk raporunuza da anında ulaşıldığından rahatlıkla kredi alıp alamayacağınız belli oluyor. Bu sayede de ihtiyaç duyduğunuz paraya anında ulaşabiliyorsunuz. Halkbank’da müşterilerini düşünerek kaliteli bir kredi kampanyası düzenlemiş. Şartlar ve özellikler çok iyi. Sizler için bir ön araştırmada bulundum. Kaliteli veriler elde ettim. Kampanyanın faiz oranları, vade sayıları ve kredi limitlerinden oluşan tüm merak ettiğiniz konular yazımızın devamında yer alacak.

TÜRKİYE HALK BANKASI HIZLI KREDİ KAMPANYASI

Türkiye halk bankası müşterilerini ön plana çıkararak bir kampanya hazırlamış. Bu kampanya ile ne zaman acil nakite ihtiyaç duyarsanız, paranıza hemen kavuşabiliyorsunuz. Kampanyanın özünde bankaya gitme, sıra bekleme, belge sunma gibi prosedürler bulunmuyor. Online kanallardan kredinize ulaşabiliyorsunuz. Bu kampanyaya göre en az 1.000 TL kredi alabiliyorken, en fazla da 25.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Online kredi olduğu için bu limitlerin normal olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında kredi vade sayısı da en uzun 48 aydır. Bu vadeye kadar taksitlerinizi belirleyebilirsiniz.

FAİZ ORANLARI VE DİĞER MERAK EDİLENLER

Kredinin faiz oranını merak ettiğinizi biliyorum. Bu açıdan da hemen sizler ile paylaşmak istiyorum. Halkbank alacağınız kredi limiti ne kadar olursa olsun, taksit sayınız kaç ay olursa olsun faiz oranını %1,13 olarak sabit tutmuş. Bu oran düşük mü peki? Elbetteki düşük. Şöyle bir kaç bankayı incelediğinizde bu oranın çok aşağılarda olduğunu görebilirsiniz. Kredi tahsis ücreti olarak cebinizden alacağınız kredinin binde 5’i oranında bir para ödemeniz gerekir. Ha bir de hayat sigortası da yaptırmanız gerekecek.

KREDİYE BAŞVURU YOLLARI

Arkadaşlar krediye başvuru yapmak için mobil şubeyi kullanabileceğiniz gibi, internet şubeyi de kullanabilirsiniz. Buradan kolaylıkla ve hızlıca kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ardından çok az bir süre beklemede kalırsınız. Zira halkbank sizleri değerlendirmeye alır. Risk raporunuzda herhangi bir sıkıntı çıkmazsa ve kredi notunuzda iyi olursa genelde onay alırsınız. Onay ile birlikte de paranızı hesabınıza aktarırsınız. Ayrıca dilerseniz SMS ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunun için yapacağınız şey;

Aralarına boşluk koyarak sırasıyla KREDI, Kimlik Numaranız, Aylık Geliriniz, İstediğiniz Kredi Tutarını mesaj olarak yazmak. (Örneğin; KREDI 66666611111 3000 15000) Sonrasında ise bu mesajı 3452‘ye yollamanız gerekecek. Krediniz onaylanırsa da internet şubeden yada halkbank dialogdan kullanabilirsiniz.

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

25.000 TL  Kredi lazım. Sizlerde bu tutarı 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Taksit sayısı uzun olacağı için, taksit tutarı az olacaktır. Zaten faiz oranı da çok düşük ve %1,13 olacak. Buna göre de aylık ödeyeceğiniz taksit miktarınız 711,99 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz de 131,25 TL tutacak. Hayat sigortanızı da banka yetkilileri yaşınıza ve cinsiyetinize göre hesaplayacaklar. Yıllık maliyet oranı da %17,8815 dir.

10.000 TL  Kredi lazım. Sizlerde bu tutarı 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Taksit sayısı uzun olacağı için, taksit tutarı az olacaktır. Zaten faiz oranı da çok düşük ve %1,13 olacak. Buna göre de aylık ödeyeceğiniz taksit miktarınız 284,8 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz de 52,5 TL tutacak. Hayat sigortanızı da banka yetkilileri yaşınıza ve cinsiyetinize göre hesaplayacaklar. Yıllık maliyet oranı da %17,8815 dir.

Vakıfban’ta Kurban Bayramı Kredisine Çok Düşük Faiz ile Başvuru Yapabilirsiniz

Vakıfbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi, Geleneksel Bayram Kredisi, Hesaplı ve Uygun Kredi – Arkadaşlar, yavaş yavaş kurban bayramına yaklaşıyoruz. Bir çoğumuzun ihtiyacı var ve kredi bizler için tek çözüm yolu. Tabi bankalarda son kozlarını çekiyorlar. Artık bir kaç bankadan daha kredi kampanyasını bekliyorum. Ardından bu bankalar arasında bir tercihte bulunacağız. Merak etmeyin tüm kurban bayramı kredisi kampanyası yapan bankaların haberlerini sitemizde yayınladık.

Öyle site site gezmenizi gerektirecek bir durum da yok. Tüm haberler bizde mevcut zaten. Bugün de Vakıfbank’a değineceğim. Vakıfbank bu sabah itibariyle Geleneksel Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi Kampanyasını yayınladı. Peki şartlar nasıl? Özellikleri neler? Dilerseniz şimdide merak edilenleri detaylandıralım.

VAKIFBANK KURBAN BAYRAMI KREDİSİ HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Vakıfbank’ta kurban bayramında kredi kampanyası yayınlayan bankalardan bir diğeri. Vakıfbank’tan geliriniz ölçüsünde en az 1.000 TL ve en yüksek 90.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Haliyle sadece bayram ihtiyaçlarınız için kredi çekebileceğiniz gibi, daha büyük ihtiyaçlarınız için de kredi alabilirsiniz. Bir de bu kredi kampanyası toplumun tüm kesimleri tarafından tercih edilebilir. Zira uygun ödeme koşulları ve imkanları sunuluyor.

ÖDEME SEÇENEKLERİ VE KREDİ VADESİ

Örneğin aldığınız krediyi 3 ayda bir olacak şekilde ödeyebilirsiniz. Yada 3 ay ertelemeli olarak da kredi çekebilirsiniz. Bunun dışında değişken taksitli, son taksiti balon ödemeli, artan taksitli, azalan taksitli ve aylık eşit taksitli olacak şekilde de ödeme planınızı seçebilirsiniz. Kredinin en kısa vadesinin 3 ay olduğunu söyleyelim. En uzun vade sayısı ise 48 aydır. Hani kendi taksit sayınızı yine kendiniz belirliyorsunuz.

ÖNEMLİ DETAYLAR

Değerli okurlarımız, vakıfbank kredi verirken, hayat sigortası yaptırmanızı da istiyor. Birde kampanya gereği sunulan faiz oranlarından yararlanmak için en az bir tane de otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Faiz oranları da kredi tahsis ücreti isteyip istemediğinize göre ve kredi limitine göre değişiklik gösteriyor. Bununla beraber en yüksek faiz oranı %1,25 ve en düşük faiz oranı ise %1,16 dır.

FAİZ ORANLARI NASIL BELİRLENİYOR?

Kredi tahsis ücreti öderim dediniz. Ayrıca size lazım olan kredi tutarı ise 1.000 TL ile 20.000 TL aralığında. Bu durumda alacağınız faiz oranı %1,20 olacak şekilde sizlere verilecektir. 

Kredi tahsis ücreti öderim dediniz. Ayrıca size lazım olan kredi tutarı ise 20.001 TL ile 90.000 TL aralığında. Bu durumda alacağınız faiz oranı %1,16 olacak şekilde sizlere verilecektir. 

Kredi tahsis ücreti ödemem dediniz. Ayrıca size lazım olan kredi tutarı ise 1.000 TL ile 90.000 TL aralığında. Bu durumda alacağınız faiz oranı %1,25 olacak şekilde sizlere verilecektir. 

KREDİYE SMS İLE BAŞVURMAYA NE DERSİNİZ

Başvuru için bankanın şubesine uğramanıza gerek yok. Boş yerden vaktiniz gitmesin. Vakıfbank krediye başvuru yapabilmeniz için SMS olayını devreye koymuş. Yapacağınız şey de çok basit. Sırasıyla KREDI (Boşluk), 11 haneden oluşan T.C. Numaranız (Boşluk), Aylık Gelirinizi yazmanız gerekiyor. Sonrasında ise 5724’ü tuşluyorsunuz ve mesajınızı yolluyorsunuz. Bankadan haber bekliyorsunuz. Onay geldiği anda maaş bordronuzu veya aylık gelirinizi alıp şubeye gidiyorsunuz ve kredi başvurunuzu tamamlıyorsunuz.

20.000 TL KREDİ LAZIM

20.000 TL Kredi lazım. Çeşitli masraflarınız ve ihtiyaçlarınız var. Bayram giderleriniz de bekliyor. Bu para tam sizlik. Bankaya başvuruda bulundunuz ve 0nay aldınız. Kredi tahsis ücreti ödeyeceğinizi belirttiniz. Ayrıca borcunuzu da 48 ay vade ile geri ödeyebileceğinizi belirttiniz. Banka ise bu dediklerinize binaen %1,20 faiz oranını uyguladı. Aylık taksit tutarınız 580,01 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz bu tutarın %0,5’i oranı olan 100 TL dir. Efektif yıllık faiz oranının da %19,0617 olduğunu belirtelim. Yıllık hayat sigortanız bankada hesaplanacaktır.

Findeks Kredi Notu ve Risk Raporuna İtiraz Hakkı ve Başvuru Yolu

Findeks risk raporu itirazı, Kredi notuna nasıl itiraz edilir? KKB Risk Raporu İtirazı – Çok özel bir konuyu sizler için derlemeye çalıştım. Kredi notu çok önemli bir mevzu bizler için. Kredi notu sayesinde kredi alıp alamayacağımıza karar veriliyor. Ayrıca ortaklıklar buna göre kuruluyor ve bazı iş yerleri işe alımlarda kredi notuna bakıyor. İlerleyen zamanlarda daha bir çok konuda yine kredi notuna danışılacağa benziyor. Yüz binlerce hatta milyonlarca kişi de bu nottan şikayetçi.

KREDİ NOTUM YANLIŞ

İnanınki çevremdekilerin hemen hemen hepsi, nedir bu kredi notu deyip duruyorlar 🙂 Kredisiz hayat dönmüyor. Bankaya gidildiğinde ise kredi notundan dolayı kredi alınamadığında asıl sorun burada başlıyor. Zira bazı kimseler kredi notunun yanlış olduğunu ve hatalı hesaplandığını düşünür. Haliyle de itiraz yolunu ararlar. Ödememde, borcum da hiç bir sıkıntı yokken neden kredi notum düşük? sorusunu sormak çok doğal.

TBB RİSK MERKEZİ

Ben bu yazıda yanlış hesaplandığını düşündüğünüz, kredi notunuza nasıl itiraz başvurusu yapabileceğinizi izah edeceğim. Yalnız belirtmek istediğim bir iki husus var. Bu sayede, başvuruyu nereye ve nasıl yapacağımızı ve hangi şartlarda yapacağımızı çok daha iyi bileceksiniz. Öncelikle Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezi’nden söz edeceğim. Bu merkeze tüm bankalar sizin ile ilgili bilgileri anında iletir. TBB Risk Merkezi ise elde ettiği verileri birleştirerek üyesi olan bankalara ve diğer finans kuruluşları ile paylaşır.

KREDİ KAYIT BÜROSU

Kredi Kayıt Bürosu (KKB), Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezinden bilgilerinizi alır. Tabi kendilerinin takip ve bilgi toplama sistemleri de var. Ardından kredi notunuzu hesaplaması için kendi bünyesinde oluşturduğu Findeks’e yollar. Findeks ile sizlere 0 ile 1.900 puan aralığında bir not verir. Bu da kredi notunuzu oluşturur. Dolayısıyla kredi notu itirazı yapılacak ise KKB’den olmalı. Merak etmeyin nasıl yapacağınızı anlatacağım.

KREDİ NOTU NEDEN DÜŞÜK OLUR?

Son bir hatırlatmada ve bilgilendirmede daha bulunmak istiyorum. Kredi notu neden düşük olur? bunun cevabını verelim evvela. Eğer kara listeye girdiyseniz ve kredi siciliniz bozuksa, kredi notunuz düşük olacaktır. En azından 5 yıl kadar sürekli 0 ile 799 arasında olacaktır. Bunun dışında eğer bankaya olan borçlarınızı öderken düzensizlik varsa kredi notunuz düşük olacaktır. Kredi yada kredi kartı borcunuz var. Ama bir ay tam zamanında ödüyorsunuz, öteki ay geciktiriyorsunuz. Findeks düzensiz ödemeleri sevmez ve borcunuzu düzenli ödeme alışkanlığı ile yapmanızı bekler. Haliyle de kredi notunuz düşük olacaktır.

Cebinizde çok fazla kredi kartı taşıyorsanız bu sizi riskli durumu düşürecektir. Örneğin 5 -6 tane kredi kartınız var ve bunların limitleri toplamı 40 bin lira yapıyor. Bu durumda siz hazır bir bomba gibisiniz ve çok risklisiniz. Findeks kredi notunuzu yüksek tutup da, kredi almanıza müsaade etmez ve sizi daha da riskli duruma koymaz. Bu açıdan Fazla olan kredi kartlarından kurtulmanız gerekir.

2 -3 tane kredi borcunuz vardır. Haliyle kredi notunuzda düşük olacaktır. Borcunuzu ödedikçe ve kredi borcunuzu kapattıkça kredi notunuz artacaktır. Düşük kredi notu nedeniyle bankalara yaptığınız kredi başvurularından sürekli red yanıtı alıyorsanız kredi notunuz daha da aşağı düşecektir. Bankalar ile şimdiye kadar hiç bir ilişkiniz olmadıysa, hesabınız yada kredi kartınız yoksa puanınız 0 olarak hesap edilmektedir.

KKB RİSK RAPORU İTİRAZI

İyide yukarıda saydığınız hiç bir konu bana uymuyor. Bankalar ile hiç bir sorunum yok diyorsanız, o halde bir yanlışlık yapılmış olabilir. Dolayısıyla itiraz hakkınızı da kullanabilirsiniz. Kredi notu ile sizlre risk raporu veriliyor. Bu raporda çok geniş ve detaylı bilgiler veriliyor. Dolayısıyla Kredi Notu İtirazından ziyade Risk Raporu İtirazı deniyor. İkisi de aynı şey aslında. Arzu ederseniz BURAYI tıklayarak Risk Raporu İtirazınızı  gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfada rapor referans numarası yazılıyor. Findeksten aldığınız risk raporunun referans numarasıdır ve ilk sayda yer alır. Ardından TC Numaranızı ve e-mail adresinizi girerek itiraz başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yine aynı sayfadan yaptığınız itirazın sonucunu da sorgulayabilirsiniz.

Odeabank 35.000 TL Yaz kredisi Bir SMS Kadar Uzak

Odeabank yaza özel kredi, hesaplı ihtiyaç kredisi, sms ile kredi başvurusu, nakit hazır kredi – Yaz kredisi haberlerimize devam ediyoruz. Ben yaz vaktinde bu kadar çok krediye ihtiyaç duyulduğunu sanmıyordum. Ama işin içerisinde biraz uzmanlaşınca , gerçeği gördüm. Sadece evlenenlerin yarısı kredi çekmek durumunda kalıyor. Düğün salonlarında boş yer yok. Her gün dolu. Tatil planı yapanlar, yazlık tadilatı yaptıracak olanlar, ev eşyalarını yenileyecek olanlar, arabasının modelini yükseltecek olanlar.

EN HESAPLI KREDİLER BURADA

İhtiyaçlar o kadar çok ki, kredi ile ancak bu isteklerimizi karşılayabiliyoruz. Bazen kredilere kızıp bağırıyoruz ama kredisiz de olmuyor. Bankalar da yaz ayına özel kredi kampanyalarını art arda sıralıyorlar. Piyasada oldukça fazla banka var. Bir nevi de bir birleri ile yarışa girmişler. Hepsi müşteri kapma avında. İşte böyle bir durumda sizlerin en uygun krediyi seçebilmeniz gerekiyor. Alternatif oldu mu, avantajlı çıkan siz olursunuz. Başka sitelere uğramanıza da gerek yok. Bu siteye 10 dakikanızı ayırın ve gözünüz ile tüm bankaların kampanyalarını görün. Ardından en hesaplısını seçin. Bu yazıda ise Odeabank’ın yaz kredisini anlatacağız.

ODEABANK YAZA ÖZEL NAKİT HAZIR KREDİ

Odeabank ile yazı doya doya yaşayın diye, yaza özel bir kredi kampanyası hazırlanmış. Bu kampanyaya göre 35.000 TL’ye kadar kredi alabiliyorsunuz. Tutar ne çok yüksek, nede çok düşük. İdeal bir seviyede. İhtiyaçlar da rahat bir şekilde karşılanabilir. Kredi vadesi için en az vade 3 aydır. kredinin en uzun vadesi ise 48 aydır. Tabi burada kredi vadenizi, en baştan doğru bir şekilde seçip belirlemeniz gerekiyor. Kimisi kısa vadede ödeyecem diye 12 ayı seçiyor, sonrasın da ise çok zorlanıyor. Ödeme kapasiteniz ve gücünüzü göz önünde bulundurun.

KREDİ NOTUNA GÖRE FAİZ

Faiz oranları kredi notunuza göre belirleniyor. kredi notunuz, yüksek olduğunda, düşük faiz alıyorsunuz. Kredi notunuz az ise de faiz oranı yüksek oluyor. Kredi notunuza göre yararlanabileceğiniz en düşük faiz oranı %1,29 dur. Ayrıca en uzun kredi faiz oranı ise %1,79 dur. Kredi notuma güveniyorum diyorsanız elbetteki değerlendirebilirsiniz. Kredide binde beş oranında kredi tahsis ücreti kesiliyor. ayrıca hayat sigortası da yaptırılıyor. Lakin hayat sigortası yaş, cinsiyet, faiz oranı, vade sayısı ve kredi limitine göre hesaplanıyor.

SMS İLE BAŞVURU

Krediye başvuru yapmak çok kolay. Banka şubelerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru için dilerseniz bu linki odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/nakit-hazir-kredi-basvurusu.aspx kullanabilirsiniz. SMS ile başvuru yapacakların ise yapmaları gereken şey; mesaj ekranına NAKIT yazıp bir boşluk bırakmak ve T.C. Kimlik Numaranızı yazmak. Ardından 8444‘e operatörünüz ne olursa olsun yollamak. Odeabank müşterileri internet şubeden yada cep şubeden hızlıca başvuru yapıp, bankaya gitmeden anında kredilerini alabilirler. Şimdide bir iki örnek ile yazımıza son verelim.

10.000 TL İÇİN NAKİT HAZIR KREDİ HESAPLAMASI

10.000 TL krediyi 48 ay vade ile odeabank’tan alacaksınız.Kredi notunuza bakıldı ve %1,29 faiz oranı verildi. Kredi tahsis ücretiniz ve BSMV dahil ücretiniz 53 TL dir. Hayat sigortanız daha sonra hesaplanacaktır. Aylık kredi taksitiniz ise 297 TL dir.

10.000 TL krediyi 48 ay vade ile odeabank’tan alacaksınız.Kredi notunuza bakıldı ve %1,79 faiz oranı verildi. Kredi tahsis ücretiniz ve BSMV dahil ücretiniz 53 TL dir. Hayat sigortanız daha sonra hesaplanacaktır. Aylık kredi taksitiniz ise 336 TL dir.