Kurban Bayramında Hangi Bankalar Düşük Faizli Kredi Veriyor

2017 Kurban Bayramında En Uygun Krediyi Hangi Banka Veriyor ? Kurban Bayramında Düşük faizli ve Hesaplı Kredi Hangi Bankadan Alınır? Uygun kredimi lazım? o halde doğru yazı üzerindesiniz. Sizler ile tüm bankaların Kurban Bayramı Kredi Kampanyalarını paylaşmıştım. Bu yazıda ise, kredi kampanyalarının faiz oranlarını, özelliklerini ve hesaplamalarını bir arada sunmayı planlıyorum. Genel bir değerlendirme fırsatı yakalamış olacaksınız.

EN HESAPLI KREDİYİ 5 DAKİKA DA BULUN

Bu tip yazılar genelde sunulmuyor. Vatandaşta 2 -3 banka baktıktan sonra canı sıkılıyor ve birini tercih etmek durumunda kalıyor. Peki tercih ettiği banka acaba gerçekten de en hesaplı banka mı? Madem hesaplı banka arayışı içerisindeyiz, o halde kurban bayramında kredi veren tüm kampanyaları incelemek gerekiyor. Ben de yazımda işinizi kolaylaştıracak ve 5 dakika da kendi şartlarınıza göre en hesaplı krediyi bulmanıza yardımcı olacağım.

TÜRKİYE İŞ BANKASI KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Türkiye iş bankası genelde tüm bayramlarda ve özel günlerde kredi kampanyası hazırlayıp sunuyor. İş bankasının geleneksel bayram kredisine başvurmak isteyenlerin gelir belgelerini de sunması gerekiyor. Bankadan en alt limiti 3.000 TL ve en üst limiti 100.000 TL olan kredi alabiliyorsunuz. Kredinizi de 3 ay ile 48 ay arasında taksit yapabilme imkanınız var. En fazla merak edilen faiz oranları da kredi limiti arttıkça %1,29’dan, %1,25’e doğru düşüyor. Hayat sigortası yaptırıldığı gibi tahsis ücreti de alınıyor. Kediye son başvuru tarihi ise 6 Eylül 2017 dir.

İŞ BANKASININ BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 100.000 TL krediyi 48 ay vade ile ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,25 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 500 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 2.938 TL dir. Yıllık hayat sigortanız 627 TL yapıyor.

GARANTİ BANKASI KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Kurban bayramına özel kredi kampanyası yapan bankalardan birisi de garanti bankası. Bu kampanyada faiz oranları kredi limiti arttıkça düşüyor. En yüksek faiz oranının %1,89 olduğunu belirtelim. Bununla beraber en düşük faiz ise %1,29 dur. Eğer müşteri iseniz kredi başvurunuzu internet şubeyi kullanarak yapabilirsiniz. Krediniz de onaylanırsa hesabınıza yatar. 3 ay ile 48 ay aralığında taksit yapabilirsiniz. Tüm bankalarda olduğu gibi bu bankada da kredi tahsis ücreti alınıyor ve hayat sigortası yaptırılıyor.

GARANTİ BANKASININ BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 75.000 TL krediyi 48 ay vade ile ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,29 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 375 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 2.225,76 TL dir. Hayat sigortanız 1.143 TL yapıyor.

FİBABANKA  KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Sıra fibabanka’ya geldi. Fibabanka neredeyse tüm özel günler için bir kampanya hazırlayıp sunuyor. Kurban bayramında da 20.000 TL üst limitli bir kredi fırsatı sunuyor. Fibabanka müşterileri başvurularını dilerse internet şubeden yapıp, kredilerini yine internetten alabiliyorlar. Taksit sayısı 3 ay ile 36 ay arasında olacak ise faiz oranı %1,45 olarak sunuluyor. Taksit sayısı 37 ay ile 48 ay arasında olacak ise faiz oranı %1,33 olarak sunuluyor. Günde 10 tl vererek, 10.000 TL kredi alabiliyorsunuz.

FİBABANKA BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,33 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 299,80 TL dir. Hayat sigortanız 1323 TL yapıyor.

AKBANK’IN KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Akbank’da değerlendirebileceğiniz bir diğer banka. Son başvuru tarihi 31 Ağustos 2017 dir. Anlayacağınız bayram arefesi son gün. Bu kredinin önemli bir özelliği isterseniz 3 ay ertelemeli olarak kredi çekebileceğinizdir. En kısa vade sayısı 1 ay ve en uzun vade sayısı ise 48 aydır. Faiz oranları da kredi limiti arttıkça %1,45’ten %1,29’a kadar iniyor. 50.000 TL ve yukarısında kredi alacaksanız faiz oranınız %1,29 oluyor. hayat sigortası mutlaka yaptırılıyor. Kredi tahsis ücreti de alınıyor. Dilerseniz şimdi bir tane de hesaplama yapalım.

AKBANK BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 50.000 TL krediyi 48 ay vade ile aylık eşit taksitli ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,29 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 250 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 1.483,84 TL dir. Hayat sigortanız bankada hesaplanacaktır.

YAPI KREDİ BANKASI KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Yapı kredi bankası da tercihler arasında. Bayrama özel kampanya yapmışlar. Bu kampanyanın özünde 10.000 TL’yi, günlük 10 TL taksitler ile alabiliyorsunuz. Hani bayram için ve ufak bir iki ihtiyacınızı karşılamak için normal bir tutar. Kredi vadenizi de 48 ay yapıyorsunuz. Yapı kredi de faiz olarak %1,33 oranını veriyor. Lakin bana bu tutar az geliyor diyorsanız, daha yukarı kredi kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Ama faiz oranlarında değişiklik olabilir. Binde 5 oranında tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası zaten mecburi. Müşteriler internet yada cep şubeden kolayca kredilerine ulaşabilirler.

YAPI KREDİ BANKASI BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile aylık eşit taksitli ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,33 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 299,80 TL dir. Hayat sigortanız bankada hesaplanacaktır.

VAKIFBANK KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Vakıfbank ile yazımızın sonuna ulaşmış olduk. Geleneksel bayram kredisi kampanyası hazırlamışlar. Üstelik üst limiti ise 90.000 TL. En alt limiti ise 1.000 TL dir. Kredi vadenizi de en az 3 ay, en fazla da 48 ay yapabiliyorsunuz. Kendi aylık ödeme gücünüzü ve aylık giderlerinizi göz önünde bulundurarak taksit sayınızı belirlemenizi öneririm. Faiz oranları kredi limitinin yanı sıra kredi tahsis ücreti ödeme isteğinize göre belirleniyor. Kredi tahsis ücreti ödemek isteyenler için faiz oranı çok daha iyi oluyor. En yüksek faiz %1,25 ve en düşük %1,16 dır.

VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 90.000 TL krediyi 48 ay vade ile aylık eşit taksitli ödemek istediniz. Tahsis ücreti de ödeyeceğinizi belirttiniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,16 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 450 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 2.583,20 TL dir. Hayat sigortanız bankada hesaplanacaktır.

 

 

Vakıfban’ta Kurban Bayramı Kredisine Çok Düşük Faiz ile Başvuru Yapabilirsiniz

Vakıfbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi, Geleneksel Bayram Kredisi, Hesaplı ve Uygun Kredi – Arkadaşlar, yavaş yavaş kurban bayramına yaklaşıyoruz. Bir çoğumuzun ihtiyacı var ve kredi bizler için tek çözüm yolu. Tabi bankalarda son kozlarını çekiyorlar. Artık bir kaç bankadan daha kredi kampanyasını bekliyorum. Ardından bu bankalar arasında bir tercihte bulunacağız. Merak etmeyin tüm kurban bayramı kredisi kampanyası yapan bankaların haberlerini sitemizde yayınladık.

Öyle site site gezmenizi gerektirecek bir durum da yok. Tüm haberler bizde mevcut zaten. Bugün de Vakıfbank’a değineceğim. Vakıfbank bu sabah itibariyle Geleneksel Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi Kampanyasını yayınladı. Peki şartlar nasıl? Özellikleri neler? Dilerseniz şimdide merak edilenleri detaylandıralım.

VAKIFBANK KURBAN BAYRAMI KREDİSİ HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Vakıfbank’ta kurban bayramında kredi kampanyası yayınlayan bankalardan bir diğeri. Vakıfbank’tan geliriniz ölçüsünde en az 1.000 TL ve en yüksek 90.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Haliyle sadece bayram ihtiyaçlarınız için kredi çekebileceğiniz gibi, daha büyük ihtiyaçlarınız için de kredi alabilirsiniz. Bir de bu kredi kampanyası toplumun tüm kesimleri tarafından tercih edilebilir. Zira uygun ödeme koşulları ve imkanları sunuluyor.

ÖDEME SEÇENEKLERİ VE KREDİ VADESİ

Örneğin aldığınız krediyi 3 ayda bir olacak şekilde ödeyebilirsiniz. Yada 3 ay ertelemeli olarak da kredi çekebilirsiniz. Bunun dışında değişken taksitli, son taksiti balon ödemeli, artan taksitli, azalan taksitli ve aylık eşit taksitli olacak şekilde de ödeme planınızı seçebilirsiniz. Kredinin en kısa vadesinin 3 ay olduğunu söyleyelim. En uzun vade sayısı ise 48 aydır. Hani kendi taksit sayınızı yine kendiniz belirliyorsunuz.

ÖNEMLİ DETAYLAR

Değerli okurlarımız, vakıfbank kredi verirken, hayat sigortası yaptırmanızı da istiyor. Birde kampanya gereği sunulan faiz oranlarından yararlanmak için en az bir tane de otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Faiz oranları da kredi tahsis ücreti isteyip istemediğinize göre ve kredi limitine göre değişiklik gösteriyor. Bununla beraber en yüksek faiz oranı %1,25 ve en düşük faiz oranı ise %1,16 dır.

FAİZ ORANLARI NASIL BELİRLENİYOR?

Kredi tahsis ücreti öderim dediniz. Ayrıca size lazım olan kredi tutarı ise 1.000 TL ile 20.000 TL aralığında. Bu durumda alacağınız faiz oranı %1,20 olacak şekilde sizlere verilecektir. 

Kredi tahsis ücreti öderim dediniz. Ayrıca size lazım olan kredi tutarı ise 20.001 TL ile 90.000 TL aralığında. Bu durumda alacağınız faiz oranı %1,16 olacak şekilde sizlere verilecektir. 

Kredi tahsis ücreti ödemem dediniz. Ayrıca size lazım olan kredi tutarı ise 1.000 TL ile 90.000 TL aralığında. Bu durumda alacağınız faiz oranı %1,25 olacak şekilde sizlere verilecektir. 

KREDİYE SMS İLE BAŞVURMAYA NE DERSİNİZ

Başvuru için bankanın şubesine uğramanıza gerek yok. Boş yerden vaktiniz gitmesin. Vakıfbank krediye başvuru yapabilmeniz için SMS olayını devreye koymuş. Yapacağınız şey de çok basit. Sırasıyla KREDI (Boşluk), 11 haneden oluşan T.C. Numaranız (Boşluk), Aylık Gelirinizi yazmanız gerekiyor. Sonrasında ise 5724’ü tuşluyorsunuz ve mesajınızı yolluyorsunuz. Bankadan haber bekliyorsunuz. Onay geldiği anda maaş bordronuzu veya aylık gelirinizi alıp şubeye gidiyorsunuz ve kredi başvurunuzu tamamlıyorsunuz.

20.000 TL KREDİ LAZIM

20.000 TL Kredi lazım. Çeşitli masraflarınız ve ihtiyaçlarınız var. Bayram giderleriniz de bekliyor. Bu para tam sizlik. Bankaya başvuruda bulundunuz ve 0nay aldınız. Kredi tahsis ücreti ödeyeceğinizi belirttiniz. Ayrıca borcunuzu da 48 ay vade ile geri ödeyebileceğinizi belirttiniz. Banka ise bu dediklerinize binaen %1,20 faiz oranını uyguladı. Aylık taksit tutarınız 580,01 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz bu tutarın %0,5’i oranı olan 100 TL dir. Efektif yıllık faiz oranının da %19,0617 olduğunu belirtelim. Yıllık hayat sigortanız bankada hesaplanacaktır.

Devlet Bankalarında Çoook Düşük Faizli Krediler Sizleri Bekliyor

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank Hesaplı ve düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyaları – 724kredi.net’in değerli okurları, sizler ile uzun aylardır ekonominin ve bankalarının nabzını yakından takip ediyoruz. Anlık ve güncel kredi haberlerimizden dolayı da bir çok okurumuz en hesaplı ve düşük faizli kredi kampanyalarına kavuşmuş oldu. Şuan yaz aylarındayız ve krediye toplum olarak biraz açız. Hepimiz çeşitli nedenlerden dolayı bankaya kredi çekmeye gidiyoruz.

BANKALAR FAİZ ORANI ARTIRDI

Vatandaş bankalara kredi çekmeye gidiyor ama faiz oranları aldı başını gidiyor. Bunun için de bankaları çok yakından takip etmeye de gerek yok. Artık vatandaş her yerde bu konuyu konuşuyor. Otobüse biniyorum “Ya ne kadarda yükseldi bankaların faizi” konulu sohbeti dinlemek zorunda kalıyorum. Cuma namazına gidiyorum camide avluda yine bu muhabbet var. Marketçisinden, devlet dairelerine, oradan da çiftçisine kadar vatandaş bankaların faiz oranını ciddi seviyelere arttırdığının farkında.

DEVLET BABA DURUMA EL ATTI

Ramazan bayramı öncesinde Başbakan, özel bankaların faiz oranının düşürülmesi gerektiğine dair bir açıklamada bulunmuştu. Bu açıklamayı yerinde bulduğumu da belirtmek istiyorum. Eğer düşürmezseniz yapacağımız biliriz demişti. Şuan bir çok özel bankada faiz oranları uçtu gitti. Ama buna çözüm olarak Devlet Bankaları devreye girdi. %1,70′,n üstünde verilen krediyi %1,10 küsür seviyelerinde alabiliyorsunuz. İşte bu yazıda da bankaların kredi kampanyalarından ufak kesitler sunmaya çalışacağım. Dilerseniz başlayabiliriz.

VAKIFBANK’TAN YAZA ÖZEL KREDİ KAMPANYALARI

İlk banka olarak vakıfbank’ı seçelim. Vakıfbank inanır mısınız bilmem ama 90.000 TL üst limitli bir kredi kampanyası ile sizleri selamlıyor. Ayrıca kredinin alt limiti ise 1.000 TL dir. Kredi vadesi de 3 ay ile 48 ay arasında değişiklik gösteriyor. Sizlerde ödeme imkanınıza göre taksit sayınızı belirleyebiliyorsunuz. Üstelik aylık eşit taksitli, 3 ayda bir ödemeli, 3 ay ertelemeli, son ödemesi balon olan, değişken taksitli ödeme seçenekleri de sunuyor.

Yani herkesin kredi almasına imkan tanınıyor. Bu kredilere işçi olanlarda başvuru yapabiliyor, kamu çalışanları da, emeklilerde. Yeter ki aylık geliriniz olsun ve bunu da belgesi ile bankaya suna bilin. Tabi kredi notunuz da ve kredi sicilinizde de bir sıkıntının olmaması gerekiyor.  Kamu çalışanları için faiz oranı %1,14 ile %1,25 arasında değişiyor. Diğer çalışanlar için ise faiz oranları %1,16 ile %1,25 arasında değişiyor. Tahsis ücreti öderim derseniz en düşük faiz oranından yararlanabiliyorsunuz.

HALKBANKASI ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARI VE KAMU ÇALIŞANLARINA KREDİ FIRSATI

Halkbankası da düşük faiz ile kredi vermeye başladı. Özellikle iki farklı kampanya geliştirip sunmuşlar. Bu kampanyaların özellikleri aynı ama isimleri farklı. Birisi özel sektör çalışanları için, öteki de kamu çalışanları için. Yani işçisi de memuru da aynı kredi özelliklerinden yararlanabiliyor. Kredi kampanyasının en yüksek limiti 50.000 TL dir. Kredi taksitinizi ise 48 aya kadar uzatabiliyorsunuz. Daha doğrusu kredi alırken vade sayınızı belirliyorsunuz.

Kredi için sunulan faiz oranı da iki tanedir. Bunlar %1,13 ve %1,19 dur. Bu oranları belirleyen unsur ise kredi tahsis ücretidir. Kredi tahsis ücreti ödemem derseniz faiz oranı %1,19 oluyor. Tahsis ücreti öderim derseniz de faiz oranı %1,13 oluyor. Tahsis ücreti de tüm bankalar için alacağınız kredinin binde beşi kadardır. Yani 30.000 TL kredi alacaksanız 150 TL tahsis ücreti ödersiniz. Çok bir şey değil anlayacağınız.

ZİRAAT BANKASI KREDİ KAMPANYALARI

Ziraat bankası üst limiti belli olmayan bir kredi kampanyası gerçekleştirmiş. Sizin maaşınıza göre üst limit belirleniyor. Burada vade sayısı 1 ay ile 48 ay kadardır. Faiz oranı ise %1,19 dur. Birde eğer ziraat bankası maaş müşterisi iseniz yada emekli maaşınızı alıyorsanız faiz oranı %1,11 ile %1,16 arasında değişmektedir. Tahsis ücreti ödeyecekler için faiz oranı %1,11 oluyor. Tüm bankalarda olduğu gibi bu bankada da hayat sigortası yapılmaktadır.

KONUT KREDİSİ VE TAŞIT KREDİLERİ

Konut ve taşıt kredilerinde de Ziraat bankası, vakıfbank ve Halkbankası çok düşük faizli kredi kampanyaları yapmış. Haliyle %1,40 larda taşıt kredisi alacağınıza örneğin vakıfbank’tan %1,11 ile aynı krediye ulaşabilirsiniz. Üstelik hayat sigortası da istemiyor. Yada %1’lerin üstünde konut kredisi alacağınıza ziraat bankasından yada halkbank’dan %0,80’den başlayan konut kredisine ulaşabilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM DOST VE AKRABALARINIZIN DA GÖRMESİ İÇİN FACEBOOK HESABINIZ İLE PAYLAŞINIZ…

Vakıfbank En Düşük Faizli 0 Km Yaz Kredisi Kampanyası

Vakıfbank Yaza Özel Taşıt Kredisi Kampanyası, 48 Ay vadeli Düşük Faizli Hesaplı Araba Kredisi – İnsanlık tarihi boyunca arabalar oldukça önemli bir yer edinmiştir. Hatta tekerleğin bulunması ile arabalar ile ilişkimiz de başlamış diyebiliriz. Arabalar eskiden olduğu gibi şimdilerde de çok büyük ihtiyaç. Özellikle de kış ve yaz aylarında araba ihtiyacını daha fazla hissediyoruz. İşi giderken güneşin altında yarım saat yürümek zaten bizleri yorgun düşürüyor. Yada ailecek bir piknik yapalım diyorsunuz ama ödünç araba almaya yüzünüz tutmuyor.

VATANDAŞ 0 KM ARAŞ SAHİBİ OLMAK İSTİYOR

Bu açıdan hepimiz bir arabamızın olmasını istiyoruz. Lakin sanayiye gitmekten de bıktık artık. Bir araba aile fertlerinden çok masraf çıkarmaması gerekir. Dolayısıyla da 0 Km araç alıp rahat rahat binmek istiyoruz. Zaten bu sıralarda da 0 Km araçlara çok büyük rağbet var. Üstelik kampanyalarda çok iyi. Bu kampanyaları kaçırmak istemiyoruz ama cebimizdeki para da 0 Km araç almaya terli değil. Mecbur kredi çekme durumundayız. Banka arayışı yaparak en hesaplı krediyi bulmaya çalışıyoruz. Bu yazı da elinizde çok güzel bir alternatif oluşturacak. Zira Vakıfbank Yaz Ayına Özel 0 Km Taşıt Kredisi kampanyası yapmış.

YAZA ÖZEL 0 KM TAŞIT KREDİSİ TÜM MERAK EDİLENLER

Sizlerde 0 Km araç almayı planlıyorsanız, bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz. Zira faiz oranları çok iyi. Hatta diğer kampanyaları da göz önünde tuttuğumuz da, oranların çok düşük olduğunu söyleyebiliriz. Bu açıdan güzel bir fırsat. Bu kampanyaya göre en küçük faiz oranı %1,11 iken, en yüksek faiz oranı ise %1,13 dür. Dikkatinizi çekerse bu oranlar arasında pek bir fark yok ve hesap. Kredi tahsis ücreti ödeme zorunluluğunuz da yok. Lakin eğer tahsis ücreti ödeyeceğim derseniz faiz oranı %1,11 olacaktır.

KREDİ LİMİTİ VE DİĞER ÖZELLİKLER

Kredi limiti alacağınız aracın fatura değerine göre belirleniyor. Alacağınız aracın değeri 50.000 TL’ye kadar ise bankanın size vereceği kredi tutarı da, %70 kadar olacaktır. Yani 50 binde, 35 bin lira kredi çekebilirsiniz. Yok alacağınız araç 50.000 TL’nin üstünde ise;50 bin liranın üstündeki tutar için de ekstradan %50 kadar kredi alabilirsiniz. 48 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kefil ve ek teminat sunmanıza gerek yoktur. Alacağınız taşıtın teminatı yeterli olacaktır.

Aylık eşit taksitli, 3 ay ertelemeli, üç ayda bir ödemeli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli ödeme seçenekleri de bulunuyor. Kendinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Tahsis ücreti ödeyecekseniz, alacağınız kredinin binde beşi kadar ödeme yapıyorsunuz. Hayat sigortası yaş, cinsiyet, kredi tutarı ve vadesine göre değişiyor ve hesaplanıyor. Yalnız hayat sigortası yaptırma zorunluluğu bulunmuyor. Yukarıda belirttiğim faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız en az bir asgari maaş tutarı kadar Kredili Mevduat hesabı açtırmanız gerekiyor.

KREDİ TAHSİS ÜCRETLİ KREDİ HESAPLAMASI

20.000 TL 0 Km taşıt kredisine ihtiyaç duyuyorsunuz. Ayrıca aldığınız bu krediyi de zorlanmadan ödemek istediğinizden 48 ay vade yapmak istiyorsunuz. 100 Lira olan kredi tahsis ücretini de öderim dediğinizden faiz oranı sizler için %1,11 oluyor. Şimdi hızlıca hesaplamalara geçiş yapalım. Aylık ödeyeceğiniz kredi tutarı 566,65 TL olacaktır. Efektif yıllık faiz oranı da %17,5462 olarak karşımıza çıkıyor. Hayat sigortası ise isteğinize göre yapılıyor.

KREDİ TAHSİS ÜCRETSİZ KREDİ HESAPLAMASI

20.000 TL 0 Km taşıt kredisine ihtiyaç duyuyorsunuz. Ayrıca aldığınız bu krediyi de zorlanmadan ödemek istediğinizden 48 ay vade yapmak istiyorsunuz. Kredi tahsis ücretini de ödemek istemediğinizden faiz oranı sizler için %1,13 oluyor. Şimdi hızlıca hesaplamalara geçiş yapalım. Aylık ödeyeceğiniz kredi tutarı 569,60 TL olacaktır. Efektif yıllık faiz oranı da %17,5423 olarak karşımıza çıkıyor. Hayat sigortası ise isteğinize göre yapılıyor.

48 Ay Vadeli Vakıfbank Yaz Kredisi TC İle Başvuru

Vakıfbank Yaz Kredisi kampanyası, SMS ile kredi başvurusu, Düşük faizli kredi – Yine özel ve kaliteli bir kredi haberi ile birlikteyiz. Uzun zamandır sizler ile bankaların güncel haberlerini paylaşıyorum. Malumunuz yaz aylarındayız ve herkesin kendine göre ihtiyaçları söz konusu. Kimisi iş yerini hazırlamak istiyor, kimisi düğün hazırlıkları yapıyor, kimisi, eşyalarını yenilemek istiyor ve kimisi de tatile çıkmak istiyor. Bu örnekleri çoğaltmak mümkün. Kısacası hepimiz bu sıralar biraz nakite sıkışığız. Sıcak para lazım.

VATANDAŞ HESAPLI KREDİ İSTİYOR

Parasız bu devirde işler dönmüyor. İhtiyaçlarda karşılanmıyor. Kredilerde haliyle kaçınılmaz son oluyor. Kredi çekme durumundayız. Bankalarda farklı farklı kredi kampanyaları ile sizlerin dikkatini celbetmeye çalışıyorlar. Esasen bu kadar kredi kampanyası arasından en hesaplısını seçerek karlı çıkmanız çok olağan. Bende elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Bu açıdan banka banka dolaşmanıza gerek yok. Bu site ile en hesaplı krediyi seçebilirsiniz. Yazımızın kalan kısmında da Vakıfbank’ın Yaz Kredisi Kampanyasından söz edeceğim.

VAKIFBANK YAZ KREDİSİ AYRINTILARI

Aslında bu sıralar, faiz oranlarında ciddi bir yükselme söz konusu. Lakin Vakıfbank yaz kredisi kampanyası ile oldukça hesaplı bir fırsatı da sizlere sunuyor. En düşük faiz oranı %1,16 olarak şekilleniyor. En yüksek faiz oranı ise %1,25 oluyor. Faiz oranları kredi limitine göre şekilleniyor. Ama en önemli belirleyicisi kredi tahsis ücreti ödeme isteğiniz oluyor. Bu oranları daha iyi anlayabilmeniz için kısaca detaylandırmak istiyorum;

KREDİ TUTARI 1.000 TL İLE 10.000 TL ARASINDA İSE VE KREDİ TAHSİS ÜCRETİ DE ÖDEMEYİ KABUL EDİYORSANIZ FAİZ ORANI %1,20 OLUYOR.

KREDİ TUTARI 10.001 TL İLE 90.000 TL ARASINDA İSE VE KREDİ TAHSİS ÜCRETİ DE ÖDEMEYİ KABUL EDİYORSANIZ FAİZ ORANI %1,16 OLUYOR.

KREDİ TUTARI 1.000 TL İLE 90.000 TL ARASINDA İSE VE KREDİ TAHSİS ÜCRETİ DE ÖDEMEYİ KABUL ETMİYORSANIZ FAİZ ORANI %1,25 OLUYOR.

KREDİNİN MERAK EDİLEN ÖZELLİKLERİ

Krediyi 3 ay ile 48 ay arasında vade yapabiliyorsunuz. Anlayacağınız taksit sayısını siz belirliyorsunuz ve 4 yıla kadar da uzatabiliyorsunuz. Bunun dışında kredinin en alt limiti 1.000 TL ve en üst limiti ise 90.000 TL dir. Kredi tahsis ücreti ödeyecekler, aldıkları kredinin limitinin binde beşi oranında ödeme yaparlar. Hayat sigortası da yaptırılması gerekmektedir. Yalnız önemli bir hatırlatmada bulunmak istiyorum. Yukarıda belirttiğim faiz oranlarından yararlanmak isteyenler aynı gün bir tanede otomatik ödeme talimatı vermeleri gerekiyor.

KREDİ BAŞVURU YOLLARI

Elbetteki banka şubelerine gitmek birinci başvuru tercihiniz olabilir. Lakin bununla birlikte online başvuru yapmak isteyenler şu linki https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusuYeni.aspx kullanabilirler. Son olarak SMS ile başvuru imkanınızın da olduğunu belirtelim. Bunun için yapmanız gereken şey KREDI yazıp bir boşluk bırakmak ve TC Kimlik Numaranızı yazmak. Ardından bir boşluk daha bıraktıktan sonra aylık gelirinizi yazıyorsunuz. Mesaj metni hazırlandıktan sonra da 5724‘e gönderiliyor. Örneğin; KREDI 22222555555 1850