Ne zaman Emekli Olabilirim Hesaplama

1702

Ne zaman olacağım ne zaman olabilirim otomatik hesaplayıcıyı siz değerli 724.com kullanıcılarının ayaklarına kadar getiriyoruz. Yaptğımız bu uygulama sayesinde sizler kendi gün toplamlarınızı ilgili bölümlere girerek hesaplamaların sonuçlarını ekranlarınızda görebileceksiniz.

HESAPLAMALARDA NELERE DİKKAT ETMEM GEREKİYOR ?

Hesaplamaları yaptığınızda öncelikle sizler tescil tarihlerinizin net olarak girdisini bu alana yapmak zorundasınız. İlk sigortalılık tarihimi nasıl öğrenirim başlıklı yazımıza bakarak sizler ilk olarak ne zaman sigortalı gösterilmeye başladığınızı görebilir ve bu alana yazabilirsiniz. Bu hesaplama için gerekli olan tescil tarihi ilgili konuda detaylı olarak sizlere anlatılmıştır.

İLK İŞE GİRİŞ VE TESCİL TARİHİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA

Aşağıda yer alana ve ssk.net sitesi yardımları ile hazırlanan aparatından artık dilediğiniz şekilde mevcut bilgilerinizi kullanarak tam olarak emeklilik tarihinizi öğrenebileceksiniz. Cinsiyet alanına cinsiyetinizi doğum tarihinizi ve hizmete başlama tarihini net olarak giriniz. Ssk prim ödem gün sayınızı daha önceden sizlere verdiğim SSK İLK TESCİLİ yazımda belirtmiştim, bu alandan tescil tarihinizi görebildiğiniz gibi prim ödeme gün toplamlarınızın da kaç gün olduğunu net olarak göreceksiniz. İşte bu alana ssk prim ödeme gün sayınızı giriniz. Eğer bağ kur ve diğer borçlanma günleriniz var ise diğer sandıklara ait gün sayınız yazan yere giriniz, Altında askerlik gün sayısı var Fiili gün sayınızı boş bırakın, var ise yurt dışı gün sayınızı girerek hesapla butonuna basınız. Sistem sizlere emeklilik tarihinizi gösterecektir.

Yukarıda yer alan hesaplamalarda, kurum kayıtları esas olacağı için bir delil teşkil etmeyecektir. Dolayısı ile yaklaşık olarak emeklilik tarihi verdiğimiz bu sistemde değişiklikler kurumunu bağlar. Bizler kişisel bilgiler ile sizlere yardımcı oluyoruz. Lütfen her türlü sıkıntıda ilgili kurumlara giderek gün toplamlarınızı ,ve emeklilik tarihlerinizi net olarak oradan öğreniniz.

 

PaylaşımKişisel araç kredileri ev kredileri ve emeklilere yapılan özel kampanyaları araştırarak özgün şekilde sizlere duyurmaya çalışan evli ve 4 çocuk babası yaşı kemale ermiş, emeklilikte yaşa takılmış, halk müziğine bayılan, çayını şekerli faizi düşük seven kişilik.


One thought on “Ne zaman Emekli Olabilirim Hesaplama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım