İng Bank Turuncu Hesaba Gelin 1 Yıl Hoş Geldin Faizinden Yararlanın

İNGBank Hoş geldin Faizi, İng bank 12 ay tanışma faizi, e-turuncu hesap- Birikimlerinizi değerlendirebilmeniz için çok güzel bir yazı ile sizleri selamlıyoruz. Ülkemizde bir çok insan nakit para ile geçimini sağlıyor. Parasını yatırıyor bir bankaya, sonrasında da gelen faiz ile gününü gün ediyor. İş yapmak mı? o da ne? Neden çalışalım ki? Tabi bu durum faizsiz bankalar için de geçerli. Çok iyi kar payı oranı veren bankalar var. Dolayısıyla ev alıp kiraya vereceğime faize yatırırım daha iyi deniyor.

İNG BANK TURUNCU HESAP HOŞ GELDİN FAİZİ GENEL AÇIKLAMA

Vatandaş nakit parasını faizde değerlendirmek istiyor ama banka seçiminde kararsızlık yaşıyor. Hangi hesap daha iyi ve daha da özel faiz oranları veriyor? bunların araştırmasına giriliyor. İşte burada bizim gibi sitelere de çok büyük bir görev düşüyor. Sizlere bankaların tanışma faizlerini sunmak. Bizlerde aynen bunu yapıyoruz. Yorum katmadan bankaların hoş geldin faizlerini araştırarak sizler için sunuyoruz. Bugün de sizlere İNG Bank Turuncu Hesaptan söz edeceğiz.

İNG BANK TURUNCU HESAP HOŞ GELDİN FAİZİ ÖZELLİKLERİ

İster TL, ister Dolar, İster de Euro olan tüm birikimlerinizi turuncu hesaba getirerek tamı tamına bir yıl boyunca hoş geldi faizinden yararlanırsınız. Burada şube ile uğraşmazsınız. Dijital bir hesaptır. bu açıdan her zaman avantajlı faiz oranları sizleri bekliyor olacaktır. Çünkü turuncu hesapta şube ve bankacılık giderleri olmadığından, bu da size avantajlı olarak geri dönmektedir. Örneğin hesabınızdan yapacağınız Havale ve EFT’lerden masraf alınmıyor.

PARA ÇEKME ÖZGÜRLÜĞÜ

Dilediğiniz zaman para çekin, dilediğiniz zaman para yatırın. Böyle bir özgürlüğünüz var. Yani hem vadeli hemde vadesiz hesap gibi düşünebilirsiniz. Paranız günlük olarak faiz alır. İNG ATM’lerinden para yatırabilir ve cep şube ile internet şubeden rahatlıkla para transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu hesabı açmak için şubeye gitmenize de gerek yok. İnternetten hemen başvurarak açabiliyorsunuz. Sizlere kolaylık olması için BURADAN başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

HOŞ GELDİN FAİZİ

Değerli okurlarımız hoş geldin faizi %12 dir. Üstelik 12 ay boyunca yararlanırsınız. 12 Ay sonunda bankanın normal tarifesine inecektir. Daha önce turuncu hesap açmamış kişiler faydalanabiliyor. Bu hesabı açmak için belirlenen bir alt limit yoktur. Ama bir üst limit var. TL için 1.000.000 TL en fazla yatırabiliyorsunuz. Daha doğrusu hoş geldin faizinden bu rakam yararlanıyor. bu rakamın üstü için de belirlenen faiz oranı işliyor. Dövizde ise 250.000 Dolar veya 250.000 Euro en yüksek yatırılacak rakam.

Dolar için hoş geldin faiz oranı %3,5 iken, Euro için hoş geldin faiz oranı %1,5 dir. Saat 17.00’dan önce hesaba para yatıracak olursanız aynı gün faizden yararlanırsınız. Ama bu saati geçirirseniz faizini bir gün sonrasında işler. Hesabınızdan dilediğiniz gibi havale, eft veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

ÖRNEK FAİZ HESAPLAMALARI
  • 1.000.000 TL Ana Parayı 30 gün vadeye yatırdığınızı düşünürsek, bu süre sonunda toplam paranız; 1.008.383 TL olacaktır.
  • 500.000 TL Ana Parayı 90 gün vadeye yatırdığınızı düşünürsek, bu süre sonunda toplam paranız; 512.733 TL olacaktır.
  • 200.000 TL Ana Parayı 365 gün vadeye yatırdığınızı düşünürsek, bu süre sonunda toplam paranız; 221.474 TL olacaktır.
  • 100.000 TL Ana Parayı 30 gün vadeye yatırdığınızı düşünürsek, bu süre sonunda toplam paranız; 100.842 TL olacaktır.
  • 100.000 TL Ana Parayı 365 gün vadeye yatırdığınızı düşünürsek, bu süre sonunda toplam paranız; 110.737 TL olacaktır.

 

Sevgili okurlarımız, İng Bank turuncu hesapla sizlere sunulanlar bunlar. Bizlerde dilimizin döndüğü kadarıyla anlatmaya çalıştık. Artık değerlendirme, ölçme ve biçme işi size kalıyor. Ayrıca aşağıda sizler için özel bir konu galerisi hazırladık. Bu galeriyi de mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Yeni bir yazıda buluşuncaya kadar hoşça kalın.

PARASINI DEĞERLENDİRMEK İSTEYENLERİNDE BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ İÇİN FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

48 Ay Vadeli Vakıfbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisini Kaçırma

Kredi alırken nelere dikkat edilir? İpuçları burada

 

Banka Faizlerinde Bir Artış Mı Oldu Sanki?

Faizlerde artış, Banka faizlerinde artış- Özel bir ekonomi yazısı ile karşınızdayız. 724kredi.net olarak sizler ile güncel kredi haberlerini doğru ve eksiksiz bir şekilde anlatmaya özen gösterdik. Özellikle de yaşanan son dakika ekonomi gelişmeleri hakkında bilgilendimelerde bulunuyoruz. Malumunuz kredisiz bir hayat süremiyoruz. Herkes vakti ve sırası geldi mi bu kredi illetine bulaşmak durumunda kalıyor. Aksi taktirde bu dünyadaki idealerimize borç almadan ulaşamıyoruz.

BANKALAR FAİZ ARTIŞI MI YAPTI?

Doğal olarak da bankalara kredi için başvuruda bulunuyoruz. Özellikle ağustos ayından buyana faizlerde güzel ve anlamlı bir düşüş meydana gelmişti. Gerek Cumhurbakşanı, gerekse de Başbakan faizin düşmesi için açıklamalarda bulunmuştu. Bu açıklamalar karşılık bulunca da faizlerde güzel bir indirim yaşandı. Bizlerde bankaların yaptıkları kredi haberlerini bu site aracılığı ile sizler ile paylaşmaya çalıştık. Binlerce insan da bu olumlu havadan yararlanarak düşük faizli krediden yararlandılar.

Yeni yılda bir fırsat olarak karşımıza geldi ve bankalar adeta birbirleri ile kapışmaya başladı. Benim kampanyam söyle, benim kampanyam böyle diye. Bunu fırsat bilen tüketicilerde güzel bir ar elde ederek en doğru krediyi aldılar. Lakin son bir kaç gündür incelediğim kredi haberlerinde faizlerin arttığını görüyorum. Örneğin faiz oranı olarak %1,11’e düşen bir banka bugün %1,17 faiz oranına çıkmış durumda. Birde faizler %1,79’a kadar çıkıyor.

KREDİ SKORLARI YÜKSEK KREDİ İÇİN BAHANE EDİLİYOR

Şuan düşük faiz verdiğini iddia eden bankalarda bu defada yüksek kredi skorunu yani kredi notunu bahane ediyorlar. Sizin kredi notunuz düşük deyip %1,62 faiz oranını çakıveriyorlar. Geçen bir bankayı aradım. Faiz oranı olarak %1,14 vermeleri gerekirken bana dedikleri olay kredi notunuz düşük ve %1,39 faiz verebiliyoruz. Sonra bende hemen findeks’e baktım ve kredi notumun 1900 (Yani çok iyi) olduğunu gördüm. Bu puandan daha yüksek bir puan yok.

Anlayacağınız bu findeks olayı çok fazla suistimal edilmeye başlandı gibi. Ayrıca yüksek kredi notuna düşük faiz, düşük kredi notuna yüksek faiz politikası da insanların çoğunun maliyetli kredi almalarına neden olmuş durumda.

ÇAKTIRMADAN YAVAŞ YAVAŞ FAİZLER YUKARI ÇIKIYOR

Bir iki bir iki derken faizler yine eski haline dönecek gibi. Zira %1,69 faiz oranı gerçekten de gaddarlık. Özellikle bu sıralar yeni Anayasa görüşmelerini fırsat bilen bankalarda olabilir. Ama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın faiz konusunda görüşlerini herkes biliyor. Bu yazı ile de ilgili mercilere faiz oranları hakkında sesimizi duyurmak istedik. Çünkü çaktırmadan faiz artışları devam ediyor. 2 gün önce bir banka %1,19 faiz oranı ile kredi verirken bugün faiz oranını %1,50 ile %1,69 aralığına çıkarması gerçekten de üzücü ve kötü.

Sevgili dostlarımız, bu yazıyı sizler için derlediğimizi unutmayın. 10 gün öncesi ile şimdiki faiz oranlarında farklılık var gibi. Sizlerden ricam bu yazıyı yetkililerinde görebilmesi adına facebook ve twitter adresleriniz ile beğenip, paylaşmanız. Çünkü bankaların faiz artışları, hükümet görüşleri ile örtüşmüyor. Faizlerin bir an önce düşmesi ümidiyle…. Hoşkalın, hoşçakalın.

Para Kazanma Fikirleri İle Sizde Cebinizi Doldurun

2017 Yılı Asgari Ücret Zammı Belli Oldu Tıkla Anında Öğren

Troy Türkiye’nin Ödeme Sistemi

Dolar düşecek mi? Neden yükseliyor?

Düşük Faizli Kredi Nasıl Alınır?

Düşük Faizli Kredi Bulma Yolları, düşük faizli kredi nasıl bulunur?- Ben küçükken babam ihtiyaçlarını giderebilme akrabalarından yada arkadaşlarından borç para alırdı. Aynı şekilde bir arkadaşı da borç para istediği zaman babam senet, faiz, imza, kefil hiç bir şey ile ilgilenmezdi. En güvenilir para bulma yolu buydu. Lakin ne olduysa artık kimse kimseye güvenemiyor. Dolayısıyla da borç para vermiyor. Haliyle de bankaların değeri de hiç olmadığı kadar artmış durumda.

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ NASIL BULUNUR? GENEL AÇIKLAMA

İhtiyaçlarımıza her geçen gün yeni birisi ekleniyor. Eskiden araba lüks iken şimdi ihtiyaç. Eskiden cp telefonu lüks iken şimdi ihtiyaç. Bilgisayar ulaşılamayan bir kavramken artık her öğrencinin istediği bir ürün. Durum bu şekildeyken de bankalardan kredi çekemeden yapamıyoruz. Lakin burada asıl mevzu düşük faizli krediyi nasıl bulabilirim? oluyor. Kredi çekeceğiz bu kesin bir olgu. Lakin en düşük krediyi nasıl bulurum? sorusu bizim de yazımızı şekillendirecek.

Yazımızın devamında düşük faizli kredi bulmanızda izlemeniz gereken yollar neler bunları açıklamaya ve sizleri doğru bir şekilde yönlendirmeye çalışacağız. Bu konudan fazlasıyla istifade edeceğinize inanıyoruz. Bundan dolayı bu yazıyı olabildiğince çok arkadaşınıza okutmanızı rica ederek konumuza geçiş yapıyoruz.

ÖZEL GÜNLERDE DÜŞÜK FAİZ KAMPANYALARI

Değerli okurlarımız, kredi çekerken bu isteklerinizi özel günlere getirmeye çalışınız. Örneğin yılbaşı kredi kampanyaları buna örnek olarak gösterilebilir. Bankalar kredi verebilmek için adeta bir birleri ile kapışırlar. Bundna dolayıda faizlerde de bir indirim söz konusu olur. aynı bu şekilde, dini bayramları değerlendirebilirsiniz. Yada mesleğinize özel kredi kampanyalarınıda kaçırmamanızı öneririz. Örneğin öğretmeler gününde bankaların çoğu düşük faizli kredi imkanı sunar.

BANKALARDA FAİZ ORANLARI AYNI HANGİ KREDİYİ SEÇMELİYİM?

Sizlere bankaların bir çoğunu incelediniz ve 3 – 4 bankanın faiz oranlarının diğer bankalara göre hem düşük olduğunu hemde aynı olduğunu gördünüz. Burada banka seçimi yaparken hemen diğer gider kalemlerini inceleyin. Çünkü bazı zamanlarda düşük faizli krediler yanıltıcı olabiliyor. Burada asıl belirleyici olan kredi masraflarıdır. Örneğin ekspertiz ücreti ne kadar? Kredi tahsis ücreti var mı? Varsa ne kadar? Hayat sigortası primleri nasıl? Kasko isteniyor mu?

Trafik sigortası kaça yapılıyor? Tüm bu ekstra giderleri de incelemeniz en doğru krediyi seçmenize olanak tanıyacaktır. Bu sayede sizlerde düşük faizli en uygun krediye başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz şimdide diğer önemli özelliklere de bakalım;

KREDİ NOTUNUN DÜŞÜK FAİZDEKİ ÖNEMİ

Kredi istiyorsanız, kredi çekmeden önce muhakkak ki kredi notunuzu öncelikle öğreniniz. Dilerseniz BURADAN Kredi Notu Nasıl Öğrenilir konulu yazımıza ulaşabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kredi notu yüksek olanlara her zaman düşük faizli kredi verilmektedir. Sizlerde kredi notunuzu öğrenin. düşük ise bunu arttırabilir ardından da kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede düşük faizli kredi alabilirsiniz. Bu mevzu oldukça fazla önemlidir.

FİNDEKS KREDİ NOTU NASIL YÜKSELTİLİR? DURMA TIKLA SENDE ÖĞREN.

DÜŞÜK FAİZ İÇİN VADE SAYISI VE ÖNEMİ

Arkadaşlar kredi çekerken de birazda stratejik düşünmeniz gerekiyor. Nasıl mı? onuda hemen belirtelim. Öncelikle konut kredileri için konuşalım isterseniz. Düşük faiz istiyorsanız vade sayısını olabildiğince düşük tutmalısınız. Bundaki amaç; vade sayısı düştükçe faiz oranı da düşmektedir. Ayrıca yine vade sayısı az olduğundan ödeyeceğiniz faizde az olmaktadır. 100 bin lirayı 60 ay vade ile çekerseniz, ödeyeceğiniz faiz 30 bin lira civarlarındayken 120 ay vade ile çekerseniz, ödeyeceğiniz faiz 70 bin lira civarlarına çıkmaktadır.

İhtiyaç kredilerinde ise kredi notunun etkisinin yanında genelde kredi limiti arttıkça faiz oranı da düşüyor. yani sizlerde yüksek limitli krediyi düşük faiz ile elde edebilirsiniz. Bunu ufak bir örnek ile açıklayalım. Dün bir bankanın ihtiyaç kredisini inceliyordum. 30 bin lira kredi çekerseniz faiz oranı %1,14 iken, 10 bin lira kredi çekerseniz faiz oranı ise %1,39’a çıkıyor.

Değerli takipçilerimiz ve okurlarımız, öyle sanıyorum ki sizlerde tavsiye niteliğindeki bu maddelere uyarsanız daha da düşük faizli krediyi en uygun şekilde alabilirsiniz. Böylece bu yazınında sonuna gelmiş olduk. Bizleri okumaya ve takip etmeye devam edin. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle. Ayrıca aşağıdaki konu galerimizi de incelemenizi özellikle tavsiye ederim

En uygun faizli bankaların verdiği yeni yıl kredileri için tıkla

En Uygun Konut Kredisi Hangi Bankadan Alınır? Durma Tıkla!!!

Konut Kredilerinde DASK Zorunlumu

 

 

 

Bankaların güncel faiz oranları

Bankaların güncel faizleri,  bankaların yeni faiz oranları, bankaların en son faiz oranları- Bir çok kimseler ülkemizdeki banka faizleri için yahu ne oluyor? diye sormadan edemiyor. Bunda da haksız sayılmazlar. Çünkü bir bankanın faiz indirimini bir diğer izliyor. Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody’s Eylül ayında Türkiye’nin kredi notunu yatırım yapılabilir seviyenin altına indirdi. Kuruluş, Türkiye’nin kredi notunu “Baa3” seviyesinden “Ba1” seviyesine düşürürken, not görünümünü “durağan” olarak belirledi.

BANKALARIN FAİZ ORANLARI GENEL AÇIKLAMA

Lakin başta Cumhurbaşkanı ve Hükümetin istikrarlı duruşu ile ilk olarak devlet bankalarında faiz indirimleri gelmeye başladı. Bunda birazda devlet millet aşkı  önde geldi. Bunu gören özel bankalarda rekabete dayanamayarak ve elini taşın altına koymak adına onlarda faiz kredilerini düşürdüler. Böylece olumlu bir hava oluşmuş oldu. Bu gelişmeler ile Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor’s (S&P), Türkiye’nin bu yıl ve 2017’de yüzde 3,2 büyümesini bekliyor.

Dolayısıyla yeni açıklanan rapora göre Türkiye’nin kredi notunun “BB” olarak teyit edildiği ve not görünümünün “negatif“ten “durağan“a yükseltildiği bildirildi. Dediğim gibi bunda istikrarlı duruş ve reform paketleri etkili oldu. Şimdi bu olumlu gelişmelerin devam edilmesi bekleniyor. Bundan dolayı da faiz oranları durmadan revize ediliyor. Bugün sizler için bankaların en doğru, en gerçek ve en güncel faiz oranlarını bşr araya getirerek sunmaya çalıştık.

ODEABANK FAİZ ORANLARI

İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,55 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,15 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,89 dır.

BURGANBANK FAİZ ORANLARI

İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %0,98 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,99 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %1,04 dır.

QNB FİNANSBANK FAİZ ORANLARI

Online İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,11 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,19 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,90 dır.

FİBABANKA FAİZ ORANLARI

Online İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,29 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,25 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %1,19 dır.

ZİRAAT BANKASI FAİZ ORANLARI

Biz tüketici (İhtiyaç) Kredisi Faiz oranı: %1,15 olarak ayarlanmış. Biz Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,13 olarak belirlenmiş. Biz Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,80 dir.

AKBANK FAİZ ORANLARI

İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,35 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,09 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,97 dır.

TÜRKİYE İŞ BANKASI FAİZ ORANLARI

İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,20 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,20 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,90 dır.

VAKIFBANK FAİZ ORANLARI

Sonbahar İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,25 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,10 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %1,09 dır.

YAPI KREDİ BANKASI FAİZ ORANLARI

İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,29 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,27 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,90 dır.

GARANTİ BANKASI FAİZ ORANLARI

İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,14 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,44 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,90 dır.

TEB FAİZ ORANLARI

İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,55 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,35 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,99 dır.

DENİZBANK FAİZ ORANLARI

İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %0,99 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,22 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,91 dır.

ING BANK FAİZ ORANLARI

İhtiyaç Kredisi Faiz oranı: %1,29 olarak ayarlanmış. Taşıt Kredisi Kaskolu faiz oranı: %1,04 olarak belirlenmiş. Konut Kredisinin ise Faiz oranı: %0,99 dır.

Değerli dostlarımız tamı tamına ülkemizde faaliyet gösteren 13 bankanın güncel faiz oranlarını sizler için bir araya getirdik. Bununu yaparken de hem ihtiyaç, hem konut, hemde taşıt kredilerini bir anda sunduk. Yüksek derecede istifade edilebilecek bir yazı olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca dilerseniz aşağıdaki konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YARARLI KONUYU TÜM DOSTLARINIZIN GÖREBİLMESİNİ SAĞLAMAK ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Banka faiz oranları düşecek mi 2017

Kredi Notum Kaç

Sicilim Bozuk Hangi Bankadan Kredi Alabilirim?
Önemli Hatırlatma: İlgili bankaların faiz oranları günden güne değişiklik gösterebilir. Konuyu yazdığımız anda buradan gördüğünüz faiz oranı ile bankanın faiz oranı arasında muhtemelen fark olacaktır. Dolayısı ile ilgili bankanın faiz oranlarını, en iyi kendi internet sitelerinden ya da bankaya giderek öğrenmeniz gerekmektedir.

50 bin tl 36 ay vade ile en uygun faiz oranlı kredi veren bankalar

50 bin tl 36 ay vade ile en uygun faiz oranlı kredi veren bankalar- Kredi ihtiyaçlarınızı en güncel ve en doğru faiz oranları ile sizlere sunan 724kredi.net, bugünde meblağsının yüksek olması nedeniyle pey kimsenin yazmadığı bir yazıyı kaleme alıyor. Özellikle işyeri sahiplerinin, emeklilerin ve memurların başvuruda bulunacağı bir kredi. Tabi şimdi hemen merak ettiniz acaba ne kadarlık bir krediden söz edilecek diye. Aslında öyle büyütülecek bir rakam değil. Ama ihtiyaçların giderilmesinde etkili olacak bir rakam.

50.000 TL 36 AY VADELİ KREDİ VEREN BANKALAR İÇİN ÖN BİLGİ

Bugünkü yazımızda 50 bin tl 36 ay vade ile en uygun faiz oranlı kredi veren bankaları sizler için bir araya getirmeye çalıştık. Hangi bankanın faiz oranı daha düşük, hangi bankanın kredi tahsis ücretleri ne kadar? Anlayacağınız bir kredi çekerken cebinizden ne kadar para çıkacak tüm bilgileri bu yazı ile sizlere aktarmaya düşünüyoruz. Tabi bankaların bizlere aktardığı veriler ışığında. Önceden de dediğim gibi veriyi güncel kaynağından alarak sizlere özgün ve sade bir dille aktarmaya çalışıyoruz. Dilerseniz ilk bankanın kredi özellikleri ile yazımıza geçiş yapalım.

50.000 TL 36 AY VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

İster inanın ama ister inanmayın Vakıfbank bayram kredisini vermeye devam ediyoru. Peki bu kredi neleri getiriyor hadi hep beraber inceleyelim. Vakıfbank 50.000 TL ihtiyaç kredisini 36 ay vade ve %1,36 faiz oranı ile sizlere sunuyor. Üstelik sıkı tutunun kredi tahsis ücreti de bulunmuyor. Bu oldukça güzel bir özellik olsa gerek. Aylık taksit tutarınız; 1.847,60 TL olacaktır. Toplamda ise geri ödenecek kredi tutarınız ise; 66.513,58 TL dir. Krediye uygulanan faiz oranı, tahsis ücreti, varsa ekspertiz ücreti ve vergiler dahil hesaplanan maliyet oranıdır. Sigortalar (Konut Paket, DASK, Hayat Sigortaları vb. ) hesaplamaya dahil edilmemiştir.

50.000 TL 36 AY YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Değerli okurumuz 50.000 TL krediyi sizlere verecek olan bir diğer banka ise Yapıkredi dir. Bireysel ihtiyaç kredisinde Faiz oranı ise %1,33 tür. Üstelik 36 ay gibi uzun bir vade de ödeme imkanınız da bulunuyor. Bu krediyi çektiğinizi farz edelim Aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 1.836,65 TL olacaktır. Toplamda ise geri ödenecek kredi tutarınız  66.119,25 TL dir. Ayrıca Kredi Açılış ücreti olarak 250,00 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. BSMW ücreti ile 12,50 TL dir.  Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

50.000 TL 36 AY GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Garanti bankası da 50.000 TL veren bir diğer banka. Üstelik 36 ay vade ve %1,19 faiz oranı ile. İşin açıkçası bu oran güzel bir oran. Lakin diğer tutarları da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 1.786,02 TL dir. Toplamda ise geri ödenmesi gereken kredi miktarı 64.296,81 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 250,00 TL ve Sigorta tutarınız ise 500,00 TL gibi bir rakama tekabül etmektedir. İşin açıkçası faiz oranı her ne kadar düşük olsa da diğer masrafları şimdiye kadar gördüğümüz diğer bankalar göre biraz daha yüksek.

50.000 TL 36 AY FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Finansbank da 50.000 TL ihtiyaç kredisini 36 ay vade ve %1,20 faiz oranı ile sizlere sunuyor. Aylık taksit tutarınız 1.789,61 TL olarak belirlenmiş. Toplamda ise geri ödenecek kredi tutarı 64.425,96 TL olarak ayarlanmış. Ayrıca ödemeniz gereken ekstra masraflardan olan kredi tahsis ücreti 250,00 TL dir. Hayat sigortası ise 675,00 TL dir.

50.000 TL 36 AY DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Denizbank ise 36 ay vade ve %1,59 faiz oranı ile 50.000 TL bireysel ihtiyaç kredisini veren bir diğer banka. Bu Krediyi alırsanız aylık taksit tutarınız 1.932,78 TL olacaktır. Toplam geri ödenecek kredi tutarı ise 69.580 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 262,5 TL dir. Sigorta prim hesaplamalarında örnek olması açısından 35 yaşında bir erkek için, 1.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vadede hayat sigortası primi 3.37 TL’ dir.

Sevgili okurlarımız, sizler için Türkiye deki en büyük bankaları bir araya getirerek 50.000 TL krediyi en uygun hangi bankadan alabileceğinizi göstermek istedik. Umarız faydalı ve istifade edebileceğiniz bir yazı olmuştur. Ayrıca diğer kredi tutarlarını en uygun alabileceğiniz bankaları da aşağıdaki konu başlıklarımız da bulabilirsiniz.

36 AY VADE İLE 5.000 TL KREDİYİ EN DÜŞÜK FAİZLİ VEREN BANKALAR HANGİLERİ?

36 AY VADE İLE 10.000 TL KREDİYİ EN DÜŞÜK FAİZ İLE VEREN BANKALAR

15.000 TL 36 AY VADE İLE EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VEREN BANKALAR 

36 AY VADE İLE 20.000 TL KREDİYİ EN UYGUN FAİZLİ VEREN BANKALAR

DÜŞÜK FAİZLİ 30.000 TL KREDİYİ 36 AY VADE İLE VEREN BANKALAR

KREDİ ÇEKECEKLERİN EN UYGUN BANKAYI BULMALARI İÇİN LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?