İng Bank Turuncu Hesaba Gelin 1 Yıl Hoş Geldin Faizinden Yararlanın

İNGBank Hoş geldin Faizi, İng bank 12 ay tanışma faizi, e-turuncu hesap- Birikimlerinizi değerlendirebilmeniz için çok güzel bir yazı ile sizleri selamlıyoruz. Ülkemizde bir çok insan nakit para ile geçimini sağlıyor. Parasını yatırıyor bir bankaya, sonrasında da gelen faiz ile gününü gün ediyor. İş yapmak mı? o da ne? Neden çalışalım ki? Tabi bu durum faizsiz bankalar için de geçerli. Çok iyi kar payı oranı veren bankalar var. Dolayısıyla ev alıp kiraya vereceğime faize yatırırım daha iyi deniyor.

İNG BANK TURUNCU HESAP HOŞ GELDİN FAİZİ GENEL AÇIKLAMA

Vatandaş nakit parasını faizde değerlendirmek istiyor ama banka seçiminde kararsızlık yaşıyor. Hangi hesap daha iyi ve daha da özel faiz oranları veriyor? bunların araştırmasına giriliyor. İşte burada bizim gibi sitelere de çok büyük bir görev düşüyor. Sizlere bankaların tanışma faizlerini sunmak. Bizlerde aynen bunu yapıyoruz. Yorum katmadan bankaların hoş geldin faizlerini araştırarak sizler için sunuyoruz. Bugün de sizlere İNG Bank Turuncu Hesaptan söz edeceğiz.

İNG BANK TURUNCU HESAP HOŞ GELDİN FAİZİ ÖZELLİKLERİ

İster TL, ister Dolar, İster de Euro olan tüm birikimlerinizi turuncu hesaba getirerek tamı tamına bir yıl boyunca hoş geldi faizinden yararlanırsınız. Burada şube ile uğraşmazsınız. Dijital bir hesaptır. bu açıdan her zaman avantajlı faiz oranları sizleri bekliyor olacaktır. Çünkü turuncu hesapta şube ve bankacılık giderleri olmadığından, bu da size avantajlı olarak geri dönmektedir. Örneğin hesabınızdan yapacağınız Havale ve EFT’lerden masraf alınmıyor.

PARA ÇEKME ÖZGÜRLÜĞÜ

Dilediğiniz zaman para çekin, dilediğiniz zaman para yatırın. Böyle bir özgürlüğünüz var. Yani hem vadeli hemde vadesiz hesap gibi düşünebilirsiniz. Paranız günlük olarak faiz alır. İNG ATM’lerinden para yatırabilir ve cep şube ile internet şubeden rahatlıkla para transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu hesabı açmak için şubeye gitmenize de gerek yok. İnternetten hemen başvurarak açabiliyorsunuz. Sizlere kolaylık olması için BURADAN başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

HOŞ GELDİN FAİZİ

Değerli okurlarımız hoş geldin faizi %12 dir. Üstelik 12 ay boyunca yararlanırsınız. 12 Ay sonunda bankanın normal tarifesine inecektir. Daha önce turuncu hesap açmamış kişiler faydalanabiliyor. Bu hesabı açmak için belirlenen bir alt limit yoktur. Ama bir üst limit var. TL için 1.000.000 TL en fazla yatırabiliyorsunuz. Daha doğrusu hoş geldin faizinden bu rakam yararlanıyor. bu rakamın üstü için de belirlenen faiz oranı işliyor. Dövizde ise 250.000 Dolar veya 250.000 Euro en yüksek yatırılacak rakam.

Dolar için hoş geldin faiz oranı %3,5 iken, Euro için hoş geldin faiz oranı %1,5 dir. Saat 17.00’dan önce hesaba para yatıracak olursanız aynı gün faizden yararlanırsınız. Ama bu saati geçirirseniz faizini bir gün sonrasında işler. Hesabınızdan dilediğiniz gibi havale, eft veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

ÖRNEK FAİZ HESAPLAMALARI
  • 1.000.000 TL Ana Parayı 30 gün vadeye yatırdığınızı düşünürsek, bu süre sonunda toplam paranız; 1.008.383 TL olacaktır.
  • 500.000 TL Ana Parayı 90 gün vadeye yatırdığınızı düşünürsek, bu süre sonunda toplam paranız; 512.733 TL olacaktır.
  • 200.000 TL Ana Parayı 365 gün vadeye yatırdığınızı düşünürsek, bu süre sonunda toplam paranız; 221.474 TL olacaktır.
  • 100.000 TL Ana Parayı 30 gün vadeye yatırdığınızı düşünürsek, bu süre sonunda toplam paranız; 100.842 TL olacaktır.
  • 100.000 TL Ana Parayı 365 gün vadeye yatırdığınızı düşünürsek, bu süre sonunda toplam paranız; 110.737 TL olacaktır.

 

Sevgili okurlarımız, İng Bank turuncu hesapla sizlere sunulanlar bunlar. Bizlerde dilimizin döndüğü kadarıyla anlatmaya çalıştık. Artık değerlendirme, ölçme ve biçme işi size kalıyor. Ayrıca aşağıda sizler için özel bir konu galerisi hazırladık. Bu galeriyi de mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Yeni bir yazıda buluşuncaya kadar hoşça kalın.

PARASINI DEĞERLENDİRMEK İSTEYENLERİNDE BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ İÇİN FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

48 Ay Vadeli Vakıfbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisini Kaçırma

Kredi alırken nelere dikkat edilir? İpuçları burada

 

Yorum yapın