Krediniz Bir Tık Ötede Denizbank Anında Kredi Başvurusu

Denizbank ihtiyaç kredisi, Denizbank hesaplı ve düşük faizli kredi başvurusu, online kredi, web’de kredi – Sevgili okurlarım, yine güzel bir kredi haberi ile karşınızdayım. Malum para ile işlerimizi çeviriyoruz. Para ile bir çok ihtiyacımızı karşılıyoruz. Tabi burada paradan kastım elbetteki bankaların kredileri. Yalnız piyasa kurtlar sofrası. Anlayacağınız ortalıkta onlarca kredi haberi var ama faiz oranları da almış başını gitmiş. Vatandaşta en hesaplı olan kredi kampanyası arayışı içerisinde.

DENİZBANK’TAN İNTERNETTEN KREDİ

Bende bu sıkıntılı durumunuzu bildiğimden, sizler için bankaların en uygun kampanyalarını sunmaya çalışıyorum. Bu sayede sizlerde kampanyalarımız arasından rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. Yazımızın kalan kısmını da, Denizbank’a ayırdık. Denizbank, web’de kredi kampanyası ile binlerce kişiye kredi verdi ve sizlere de kredi vermeyi amaçlıyor. Peki bu kampanyanın detayları neler? Dilerseniz hep beraberce inceleyelim.

DENİZBANK WEB’DE KREDİ DETAYLARI

Kredi lazımsa, denizbank bir tık ötenizde. Zira internetten kolaylıkla başvuru yapabileceğiniz güzel bir kampanya hazırlamışlar. Bu kampanyaya göre denizbank’tan 55.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Bu üst limit elbetteki. İhtiyacınız olan düşük limitli krediye de başvuru yapabiliyorsunuz. Ayrıca kredinin en uzun vadesi de 48 ay. Yani 4 yıla kadar kredi taksiti yapabilirsiniz. Özellikle de dar gelirliler için uzun vade çok iyi bir özellik. Kredinin faiz oranını da incelediğimizde, karşımıza şöyle bir tablo çıkıyor;

Vade sayısı arttıkça faiz oranı da artıyor. Bu açıdan elinizden geldiği kadarıyla vade sayısını düşük tutmaya çalışın. Kredinin binde beş oranı kadar tahsis ücreti ödemesi oluyor. Ayrıca kredi ile birlikte hayat sigortası da banka tarafından zorunlu olarak yaptırılıyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

Aslında krediye başvuru yapmak çok kolay. İki yöntemi var. Bunlardan ilki denizbank’ın herhangi bir şubesine nüfus cüzdanınız ve gelir belgeniz ile uğramak. Ama başvuru için daha kolay bir yolu yokmu diyenler için, elbetteki var cevabını verebiliriz. Sizlerde yorulmadan, yerinizden bu krediye başvuru yapmak istiyorsanız; BURADAN ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada TC numaranızı ve cep telefonu numaranızı yazarak başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Denizbank sizi hızlıca değerlendirir. Ardından ön onay gelirse, kredinizi almak için şubeye nüfus cüzdanınız ve maaş bordronuz ile uğrarsınız.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

2.000 TL Kredi lazım ve siz bunu 12 ay vade ile almak istiyorsunuz. Denizbank’ta bu isteğinize göre faiz oranınızı %0,99 olarak belirliyor. Bu durumda aylık taksit tutarınız 180 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 10 TL ve sigorta ücretiniz de 21 TL tutuyor. Yıllık toplam maliyet oranınız da %16,3765 dir

10.000 TL Kredi lazım ve siz bunu 12 ay vade ile almak istiyorsunuz. Denizbank’ta bu isteğinize göre faiz oranınızı %1,65 olarak belirliyor. Bu durumda aylık taksit tutarınız 944 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 50 TL ve sigorta ücretiniz de 105 TL tutuyor. Yıllık toplam maliyet oranınız da %26,8089 dur

10.000 TL Kredi lazım ve siz bunu 12 ay vade ile almak istiyorsunuz. Denizbank’ta bu isteğinize göre faiz oranınızı %1,65 olarak belirliyor. Bu durumda aylık taksit tutarınız 944 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 50 TL ve sigorta ücretiniz de 105 TL tutuyor. Yıllık toplam maliyet oranınız da %29,2662 dir

10.000 TL Kredi lazım ve siz bunu 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Denizbank’ta bu isteğinize göre faiz oranınızı %1,78 olarak belirliyor. Bu durumda aylık taksit tutarınız 335 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 50 TL ve sigorta ücretiniz de 216 TL tutuyor. Yıllık toplam maliyet oranınız da %29,2662 dir

 

Garanti Bankasından 75.000 TL Sonbahar İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi, Garanti Bankası Hesaplı Kredi, Garanti, Düşük faizli ve uygun kredi kampanyası, garanti sonbahar kredisi – Değerli dostlarım, havalar soğumaya başladı. Yağmurlar şarıl şarıl akıyor. Herkes işinde gücünde. Lakin parasızda değirmenin taşı dönmüyor. Haliyle de krediye yönelmek durumunda kalıyoruz. Vatandaşın kendine göre gideri ve ihtiyaçları var. Bu zamanda borç para alacak dostta kalmadı.

SONBAHARDA GARANTİYE NE DERSİNİZ?

Çözüm ne diye soracak olursanız, elbette kredi diyeceğiz. Kimseye minnet etmeden, paramızı bankalardan alabiliyoruz. Şimdilerde ise, bankalarda genel itibariyle Sonbahara özel kredi kampanyaları boy göstermeye başladı. Bu bankalardan birisi de Garanti. Ülkemizde kredi noktasında çok fazla tercih ediliyor. Bizlerde elinizin altında güzel bir alternatifiniz olsun diye bu yazıyı kaleme aldık. Dilerseniz hızlıca detaylara geçiş yapalım.

GARANTİ BANKASI SONBAHAR İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

İhtiyacınız ne olursa olsun, garanti bankası eskiden olduğu gibi şimdilerde de yanınızda. Sonbahara özel hazırlanan kredi kampanyasına göre garantiden alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı 75.000 TL kadardır. Tabi en kısa kredi vadesinin 3 ay ve en uzun kredi vadesinin de 48 ay olduğunu da söyleyelim. Faiz oranları da kredinin limitine göre şekilleniyor. Düşük kredi limitinde faiz oranı %1,89’lara kadar iniyor. En düşük faiz oranı da %1,29’da son buluyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİZ?

Aslında eğer garanti bankası müşterisi iseniz işiniz çok kolay. Zira yapacağınız şey şu; internet şubeden yada cep şubeden, garanti bankacılığına girmeniz gerekiyor. Daha sonra buradan hızlıca bir kaç dakikada kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Onay geldiği anda ise, beklemeden ve banka şubesine gitmeden, kredinizi hesabınıza tanımlayarak kullanabiliyorsunuz. Anlayacağınız imza yok, belge yok. Ama maaş müşterisi değilim diyorsanız, internetten en fazla 25.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Bunun üstündeki tutar için banka şubesine gelir belgeniz ile birlikte başvuru yapmanız gerekecek. Maaş müşterileri de gelirlerine göre internetten 75.000 TL’ye kadar başvuru yapabilirler.

Ben müşteri değilim diyenler, gelir belgesi ile birlikte banka şubesine uğrayabilirler. Veya İnternet üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Onay geldiği anda ise gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınız ile birlikte garanti şubesine giderek işleminizi tamamlayabilirsiniz. İnternet başvurusu için BURAYI tıklamanız yeterli olacaktır.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI
 • Kredi tutarı: 25.000 TL olsun
 • Kredi vadesi ise: 48 ay.
 • Banka bu durumda Faiz Oranı olarak %1,44’ü sunuyor.
 • Kredi tahsis ücretiniz: 125 TL
 • Sigorta ve Vergiler Dahil ücret: 381,25 TL
 • Taksit Tutarı: 770,60 TL olacaktır. 

 

 • Kredi tutarı: 50.000 TL olsun
 • Kredi vadesi ise: 48 ay.
 • Banka bu durumda Faiz Oranı olarak %1,34’ü sunuyor.
 • Kredi tahsis ücretiniz: 250 TL
 • Sigorta ve Vergiler Dahil ücret: 762,50 TL
 • Taksit Tutarı: 1.502,83 TL olacaktır. 
 • Kredi tutarı: 75.000 TL olsun
 • Kredi vadesi ise: 48 ay.
 • Banka bu durumda Faiz Oranı olarak %1,29’ü sunuyor.
 • Kredi tahsis ücretiniz: 375 TL
 • Sigorta ve Vergiler Dahil ücret: 1.143,75 TL
 • Taksit Tutarı: 2.225,76 TL olacaktır. 

 

 

 

İş Bankası Sonbahara Özel Uygun Faizlerle İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Sonbahara özel İhtiyaç Kredisi İş Bankasında, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Düşük faizli ve Uygun Kredi, SMS ile Başvuru – Bankaların en özel, kaliteli ve güncel kredi haberlerini sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Neredeyse hepimiz kredi ile hayatımızı idame ettirmeye çalışıyoruz. Hayattaki çarkları kredi çekerek döndürmeye çalışıyoruz. Esnaflarda böyle, işçilerde, memurlarda, emeklilerde. Hepimizin hali bu şekilde. Dünya kadar ihtiyacımız var. Bu ihtiyaçlarda maalesef ki, ertelenemeyecek kadar önemli. Durum böyle olunca da kredi ön plana çıkmış oluyor.

BANKALARIN SONBAHAR KREDİLERİ YAYINLANMAYA BAŞLADI

Krediler hayatımızın en büyük gerçeklerinden. Birde sonbaharın gelişi ile birlikte herkeste bir hazırlık söz konusu. Esnaflar kendilerine göre yeni mallar getirecek ve bunları pazarlamaya çalışacak. Çiftçilerin durumu belli. İşçi ve memur kısmı da kış aylarına hazırlık için sonbaharda harcamalar yapacak. Piyasada bankalarda da bir kıpırdama meydana geldi. Kampanyalarını sonbahara özel olarak derlemeye başladılar. Bende bu kampanyaları sırasıyla vakit kaybetmeden sizler ile paylaşacağım. Ayrıca bugün de Türkiye İş Bankasını ele alacağız.

TÜRKİYE İŞ BANKASI SONBAHAR ÖZEL KREDİSİ DETAYLARI

Değerli dostlarımız, sizlere de kredi lazım olduğunu tahmin edebiliyoruz. Bu açıdan da elimden geldiği kadarıyla bankaların güncel kampanyalarını sizler ile paylaşıyorum. Bu yazıda iş bankasından söz edeceğim. Sonbaharda doğabilecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için hazırlanmış bir kampanya. Bu kampanyaya göre en yüksek kredi limiti 100 bin lira olarak sunuluyor. Yanlış mı duydun diye düşünmeyin. Zira yanlış duymadınız. Bu kampanyaya gelirini sunabilen herkes başvuru yapabiliyor. Sizlerinde geliriniz ölçüsünde kredi üst limiti hesaplaması yapılıyor.

KREDİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN ÖZELLİKLER

En düşük kredi limitinin de 3.000 TL olduğunu belirtelim. Ayrıca aldığınız kredinin en kısa vadesi 3 aydır. Bununla birlikte aldığınız krediyi en uzun olarak 48 ay vade yapabiliyorsunuz. Yüksek limit ve uzun vade bir arada. Kredinin faiz oranları da çok yüksek değil. Normal hatta düşüğe yakın seviyelerde. Az sonra detaylandıracağım zaten. Bununla birlikte en düşük faiz oranı %1,25 iken, en yüksek faiz oranı da %1,29 dur. Binde beş oranında kredi tahsis ücreti ödemesi yapmanız gerekecek.

Diyelim ki 15.000 TL kredi aldınız. Bu durumda 75 bin lira da tahsis ücreti ödersiniz. Hayat sigortasını da yaptırılıyor. Bunu da belirteyim. Bankaların hemen hemen hepsi hayat sigortası yaptırmanızı istiyorlar. Çünkü ölüm halinde aileniz ile uğraşmak istemiyorlar. Bu açıdan da bende hayat sigortası yaptırın diyorum. Ha bir de kredinin son başvuru tarihinin 4 Ekim 2017 olduğunun da altını çizelim.

KREDİNİN DETAYLI FAİZ ORANLARI

Çekilecek olan kredi 3 bin lira dan tutunda 24.999 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,29 oranında olacaktır. Çekilecek olan kredi 25 bin lira dan tutunda 49.999 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,27 oranında olacaktır. Çekilecek olan kredi 50 bin lira dan tutunda 100.000 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,25 oranında olacaktır.

İŞ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIYOR?

Bu kampanyaya başvuru yapma adımlarından da biraz söz edelim. Eğer iş bankası müşterisi iseniz, başvuru yapmak için bankaya kadar gitmenize gerek olmuyor. Hatta banka istemedikçe belge falan da sunmuyorsunuz ve imzada atmıyorsunuz. Çünkü başvurunuzu İşcepten yada internet şubeden 2 dakikada hızlıca gerçekleştiriyorsunuz. Ardından bir kaç dakika içerisinde cevap geliyor. Gelen cevabta ön onay aldıysanız, tekrardan internet şubeye girerek kredinizi alıyorsunuz. İşin doğrusu rahat ve kolay bir başvuru yolu.

İŞ BANKASI MÜŞTERİSİ DEĞİLİM NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Ben iş bankası müşterisi değilim diyorsanız, herhangi bir iş bankası şubesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İyi ama başvuru için saatlerce vakit harcamak istemiyorum diyorsanız da SMS yolunu da tercih edebilirsiniz. Burada mesaj olarak NAKİT yazıp bir boşluk, T.C Kimlik Numarası yazıp Bir boşluk, İstediğiniz Krediyi yazıp bir boşluk ve Aylık Gelirinizi yazıp bu mesajı 4402‘ye yollamanız gerekiyor. (Ör: NAKİT 123******** 50000 4000) Ön onay cevabı gelirse de aylık gelirinizi yada maaş bordronuzu alıp bankaya gidiyorsunuz.

50.000 TL İÇİN ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

50.000 TL Kredi ihtiyacınız var. Aylık geliriniz çok iyi. Kredi sicilinizde bir problem yok. Kredi notunuzda mükemmel. Tam bir bankanın aradığı müşteri profili sizde var. Kredinizi 48 ay vade ile çekmek istiyorsunuz. Bankada sizlere demin yukarıda belirttiğim gibi %1,25 oranında faiz uyguluyor. Eldeki veriler ışığında 724kredi.net ekibi olarak hesaplama yaptığımızda taksit tutarınızın 1.469 TL olduğunu söyleyebiliriz. Ortalama olacak şekilde yıllık hayat sigortanız da 314 TL dir. Ha birde tahsis ücreti bulunuyor. Kredi tahsis ücretiniz de 250 TL kadardır. Son olarak da yıllık maliyet oranınızın %19,9113 olacağını belirtelim.

 

Türkiye Halk Bankası İnternetten Hızlı Kredi Başvurusu

Halkbank Hızlı Kredi, Halkbank Anında, Kolay ve Çabuk Kredi, Acil Kredi, Müşterilere Özel Düşük Faizli Kredi – Bankaların bir bölümü kredi verme politikalarında değişikliğe gitti. Bunda da biz tüketicilerin istekleri etkili oldu. Bizler kolay kredi almak istiyoruz. Bankaların teferruatları ile uğraşmak istemiyoruz. Belge getir, sayfalarca imza at, sıra bekle vs. prosedürler oldukça can sıkıcı. Haliyle de bu faktörleri dikkate almayan bankalar tercih sıralamasında birinci sıralarda yer alıyor. Bankaların çoğu da hiç olmazsa kendi müşterilerine bu imkanı sunuyorlar.

HALKBANK’TAN MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ

Müşterilerinin genel anlamda hangi işte çalıştıklarını, maaşlarının ne olduklarını biliyorlar. Ayrıca Risk raporunuza da anında ulaşıldığından rahatlıkla kredi alıp alamayacağınız belli oluyor. Bu sayede de ihtiyaç duyduğunuz paraya anında ulaşabiliyorsunuz. Halkbank’da müşterilerini düşünerek kaliteli bir kredi kampanyası düzenlemiş. Şartlar ve özellikler çok iyi. Sizler için bir ön araştırmada bulundum. Kaliteli veriler elde ettim. Kampanyanın faiz oranları, vade sayıları ve kredi limitlerinden oluşan tüm merak ettiğiniz konular yazımızın devamında yer alacak.

TÜRKİYE HALK BANKASI HIZLI KREDİ KAMPANYASI

Türkiye halk bankası müşterilerini ön plana çıkararak bir kampanya hazırlamış. Bu kampanya ile ne zaman acil nakite ihtiyaç duyarsanız, paranıza hemen kavuşabiliyorsunuz. Kampanyanın özünde bankaya gitme, sıra bekleme, belge sunma gibi prosedürler bulunmuyor. Online kanallardan kredinize ulaşabiliyorsunuz. Bu kampanyaya göre en az 1.000 TL kredi alabiliyorken, en fazla da 25.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Online kredi olduğu için bu limitlerin normal olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında kredi vade sayısı da en uzun 48 aydır. Bu vadeye kadar taksitlerinizi belirleyebilirsiniz.

FAİZ ORANLARI VE DİĞER MERAK EDİLENLER

Kredinin faiz oranını merak ettiğinizi biliyorum. Bu açıdan da hemen sizler ile paylaşmak istiyorum. Halkbank alacağınız kredi limiti ne kadar olursa olsun, taksit sayınız kaç ay olursa olsun faiz oranını %1,13 olarak sabit tutmuş. Bu oran düşük mü peki? Elbetteki düşük. Şöyle bir kaç bankayı incelediğinizde bu oranın çok aşağılarda olduğunu görebilirsiniz. Kredi tahsis ücreti olarak cebinizden alacağınız kredinin binde 5’i oranında bir para ödemeniz gerekir. Ha bir de hayat sigortası da yaptırmanız gerekecek.

KREDİYE BAŞVURU YOLLARI

Arkadaşlar krediye başvuru yapmak için mobil şubeyi kullanabileceğiniz gibi, internet şubeyi de kullanabilirsiniz. Buradan kolaylıkla ve hızlıca kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ardından çok az bir süre beklemede kalırsınız. Zira halkbank sizleri değerlendirmeye alır. Risk raporunuzda herhangi bir sıkıntı çıkmazsa ve kredi notunuzda iyi olursa genelde onay alırsınız. Onay ile birlikte de paranızı hesabınıza aktarırsınız. Ayrıca dilerseniz SMS ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunun için yapacağınız şey;

Aralarına boşluk koyarak sırasıyla KREDI, Kimlik Numaranız, Aylık Geliriniz, İstediğiniz Kredi Tutarını mesaj olarak yazmak. (Örneğin; KREDI 66666611111 3000 15000) Sonrasında ise bu mesajı 3452‘ye yollamanız gerekecek. Krediniz onaylanırsa da internet şubeden yada halkbank dialogdan kullanabilirsiniz.

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

25.000 TL  Kredi lazım. Sizlerde bu tutarı 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Taksit sayısı uzun olacağı için, taksit tutarı az olacaktır. Zaten faiz oranı da çok düşük ve %1,13 olacak. Buna göre de aylık ödeyeceğiniz taksit miktarınız 711,99 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz de 131,25 TL tutacak. Hayat sigortanızı da banka yetkilileri yaşınıza ve cinsiyetinize göre hesaplayacaklar. Yıllık maliyet oranı da %17,8815 dir.

10.000 TL  Kredi lazım. Sizlerde bu tutarı 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Taksit sayısı uzun olacağı için, taksit tutarı az olacaktır. Zaten faiz oranı da çok düşük ve %1,13 olacak. Buna göre de aylık ödeyeceğiniz taksit miktarınız 284,8 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz de 52,5 TL tutacak. Hayat sigortanızı da banka yetkilileri yaşınıza ve cinsiyetinize göre hesaplayacaklar. Yıllık maliyet oranı da %17,8815 dir.

Mutlu Bayramlar, Kurban Kredinizi Almayı Unutmayın

2017 Mutlu Bayramlar – Kurban Bayramınızı 724kredi.net ailesi olarak kutlar, tüm sevdikleriniz ile tatlı vakitler geçirmenizi temenni ederiz.

BAYRAM MASRAFLARI ÇOK FAZLA

Sevgili dostlarım, kurban bayramı ile masraflarında arttığının farkındayız. Kurbanlıklar seçildi, misafirler geldi, bayram harçlıkları hazırlandı, tatil programı yapanlar otellerine ulaştı, ihtiyaçları olanlar da bunları karşılamak istiyorlar. Tabi esnafların giderleri de öte yandan artmış durumda. Bu masrafları karşılamak için vatandaşın bir bölümü kredi çekti. Bir bölümü de bayramdan sonra kredi çekerim diye plan ve program yapıyor.

NEREDEN KREDİ ALSAK?

Vatandaş kredi çekeceğiz çekmesine ama, hangi bankayı tercih etmeliyiz sorusunu yöneltiyor. Bunu sormakta da çok çok haklılar. Zira bir bankanın verdiği faiz oranını öteki banka çok daha aşağıda verebiliyor. Piyasada daha düşük faizli ve ödemeli kredi de bulunuyorken, neden gidip de, daha yüksek ödemeli krediyi seçelim ki? Bu açıdan araştırma yapmak en önemlisi. Daha önceki yazılarımda kurban bayramı için bankaların hazırladıkları kredi kampanyalarını sunmuştum. Bu yazımda ise bankaların tüm kampanyalarının haber linklerini aşağıda sizler için sunacağız. Siz de bu haberlere 10 dakikanızı ayırarak, teker teker inceleyip, kendinize göre en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

2017 KURBAN BAYRAMINA ÖZEL KREDİ VEREN BANKALAR VE KAMPANYALARI