Türkiye Halk Bankası İnternetten Hızlı Kredi Başvurusu

Halkbank Hızlı Kredi, Halkbank Anında, Kolay ve Çabuk Kredi, Acil Kredi, Müşterilere Özel Düşük Faizli Kredi – Bankaların bir bölümü kredi verme politikalarında değişikliğe gitti. Bunda da biz tüketicilerin istekleri etkili oldu. Bizler kolay kredi almak istiyoruz. Bankaların teferruatları ile uğraşmak istemiyoruz. Belge getir, sayfalarca imza at, sıra bekle vs. prosedürler oldukça can sıkıcı. Haliyle de bu faktörleri dikkate almayan bankalar tercih sıralamasında birinci sıralarda yer alıyor. Bankaların çoğu da hiç olmazsa kendi müşterilerine bu imkanı sunuyorlar.

HALKBANK’TAN MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ

Müşterilerinin genel anlamda hangi işte çalıştıklarını, maaşlarının ne olduklarını biliyorlar. Ayrıca Risk raporunuza da anında ulaşıldığından rahatlıkla kredi alıp alamayacağınız belli oluyor. Bu sayede de ihtiyaç duyduğunuz paraya anında ulaşabiliyorsunuz. Halkbank’da müşterilerini düşünerek kaliteli bir kredi kampanyası düzenlemiş. Şartlar ve özellikler çok iyi. Sizler için bir ön araştırmada bulundum. Kaliteli veriler elde ettim. Kampanyanın faiz oranları, vade sayıları ve kredi limitlerinden oluşan tüm merak ettiğiniz konular yazımızın devamında yer alacak.

TÜRKİYE HALK BANKASI HIZLI KREDİ KAMPANYASI

Türkiye halk bankası müşterilerini ön plana çıkararak bir kampanya hazırlamış. Bu kampanya ile ne zaman acil nakite ihtiyaç duyarsanız, paranıza hemen kavuşabiliyorsunuz. Kampanyanın özünde bankaya gitme, sıra bekleme, belge sunma gibi prosedürler bulunmuyor. Online kanallardan kredinize ulaşabiliyorsunuz. Bu kampanyaya göre en az 1.000 TL kredi alabiliyorken, en fazla da 25.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Online kredi olduğu için bu limitlerin normal olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında kredi vade sayısı da en uzun 48 aydır. Bu vadeye kadar taksitlerinizi belirleyebilirsiniz.

FAİZ ORANLARI VE DİĞER MERAK EDİLENLER

Kredinin faiz oranını merak ettiğinizi biliyorum. Bu açıdan da hemen sizler ile paylaşmak istiyorum. Halkbank alacağınız kredi limiti ne kadar olursa olsun, taksit sayınız kaç ay olursa olsun faiz oranını %1,13 olarak sabit tutmuş. Bu oran düşük mü peki? Elbetteki düşük. Şöyle bir kaç bankayı incelediğinizde bu oranın çok aşağılarda olduğunu görebilirsiniz. Kredi tahsis ücreti olarak cebinizden alacağınız kredinin binde 5’i oranında bir para ödemeniz gerekir. Ha bir de hayat sigortası da yaptırmanız gerekecek.

KREDİYE BAŞVURU YOLLARI

Arkadaşlar krediye başvuru yapmak için mobil şubeyi kullanabileceğiniz gibi, internet şubeyi de kullanabilirsiniz. Buradan kolaylıkla ve hızlıca kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ardından çok az bir süre beklemede kalırsınız. Zira halkbank sizleri değerlendirmeye alır. Risk raporunuzda herhangi bir sıkıntı çıkmazsa ve kredi notunuzda iyi olursa genelde onay alırsınız. Onay ile birlikte de paranızı hesabınıza aktarırsınız. Ayrıca dilerseniz SMS ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunun için yapacağınız şey;

Aralarına boşluk koyarak sırasıyla KREDI, Kimlik Numaranız, Aylık Geliriniz, İstediğiniz Kredi Tutarını mesaj olarak yazmak. (Örneğin; KREDI 66666611111 3000 15000) Sonrasında ise bu mesajı 3452‘ye yollamanız gerekecek. Krediniz onaylanırsa da internet şubeden yada halkbank dialogdan kullanabilirsiniz.

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

25.000 TL  Kredi lazım. Sizlerde bu tutarı 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Taksit sayısı uzun olacağı için, taksit tutarı az olacaktır. Zaten faiz oranı da çok düşük ve %1,13 olacak. Buna göre de aylık ödeyeceğiniz taksit miktarınız 711,99 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz de 131,25 TL tutacak. Hayat sigortanızı da banka yetkilileri yaşınıza ve cinsiyetinize göre hesaplayacaklar. Yıllık maliyet oranı da %17,8815 dir.

10.000 TL  Kredi lazım. Sizlerde bu tutarı 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Taksit sayısı uzun olacağı için, taksit tutarı az olacaktır. Zaten faiz oranı da çok düşük ve %1,13 olacak. Buna göre de aylık ödeyeceğiniz taksit miktarınız 284,8 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz de 52,5 TL tutacak. Hayat sigortanızı da banka yetkilileri yaşınıza ve cinsiyetinize göre hesaplayacaklar. Yıllık maliyet oranı da %17,8815 dir.

KOBİ ve Esnafın Ramazan Kredisi Garanti’de Üstelik Anında Hesabınızda

Garanti Bankası KOBİ ve Esnaf Ramazan Bayramı Kredisi Kampanyası, Cep ve İnternet Şube ile Başvuru – Garanti bankası bu sıralar, bayram kredisi kampanyalarını ardı sıra yapmaya başladı. Daha ramazan ayının başlarındayız ama garanti elini biraz çabuk tutmuş. Gerek bireysel gerekse de esnaf ve kobilerin başvuru yapacağı ayrı ayrı kredi kampanyalarına imza atmışlar. Özellikle de esnaflarımız ve KOBİ’lerimiz maddi desteğe çok fazla ihtiyaç duyuyorlar. Ramazan gibi özel günler ise çok büyük fırsat anlamı taşıyor.

ESNAFIN RAMAZANDA İHTİYAÇ DUYDUĞU KREDİ GARANTİDE

Herkesin Ramazan ayında harcamaları ciddi manada artıyor. Tabi bu durum her alandaki işletmelerinde iştahını kabartıyor. Gerek bayramlar, gerekse yılbaşı gibi özel günler, esnaflarımızın bir kaç ayını kurtarıyor. Haliyle de işletmeler ve mağazalarda hazırlık yapmalı ve iş yerlerini ramazan bayramına özel olarak dizayn edip, mal ve ürünler ile de donatması gerekir. bunları için de ufak çaplı da olsa maddi bir güç ihtiyacı vardır. Bu maddi gücü de Garanti Bankası Esnaf ve KOBİ Kredisi ile sizlere sunmaya çalışıyor.

GARANTİ BANKASI ESNAF VE KOBİ KREDİSİ KAMPANYASI

Sonunda ramazan ayı geldi ve sizlerde bu sayede ticaret yaparak para kazanabileceksiniz. Ama sizde bilirsiniz ki para parayı çeker. Dolayısıyla geren ramazan hazırlıkları için, gerekse de ramazan bayramı hazırlıkları için paraya ihtiyacınız var. İşte burada garanti bankası devreye giriyor. Kredinin üst limiti bulunmuyor. Tabi alt limitin 1.000 TL olduğunu da belirtelim. Bunun dışında kredi için belirlenen minimum kredi vadesi 1 ay dır. Ayrıca en uzun kredi vadesi ise 48 aydır. Bu sürede yani 4 yıl oldukça uzundur.

KAMPANYANIN SON BAŞVURU TARİHİNE DİKKAT EDİN

Alınan kredi, aylık eşit taksitli olacak şekilde geri ödenmektedir. Kampanyanın başlama tarihi 27 Mayıs 2017 iken, son yararlanma tarihi ise 30 Haziran 2017 dir. Başvurunuzu garanti internetten veya garanti cepten hemen yapabilir ve kredinizin de anında hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz. Tabi bu durum garanti bank müşterileri için geçerli. Diğer esnaf ve kobilerin banka şubesine uğramaları gerekecek. Kafanıza takılan sorular var ise 444 KOBİ yani 444 5624’ü aramaları gerekiyor.

CEP VE İNTERNET BAŞVURU LİMİTLERİ

Önemli bir hatırlatma da daha bulunalım. Garanti cep veya internetten başvuru yapacak kobi ve esnafların alabileceği en düşük kredi limiti 1.000 TL ve en yüksek kredi limiti ise 50.000 TL dir. Ya ben 50 bin liradan daha fazla krediye ihtiyaç duyuyorum diyen müşteriler ise garanti bankası şubelerine uğramaları gerekiyor. Faiz oranları ise %1,48 ile %1,59 arasında değişiyor olacak. Bilmeniz gereken iki husus var. Bunlar Hayat sigortası ve Kredi Tahsis Ücretidir. Bu iki kalem cebinizden çıkacak ekstra ücretlerdir.

KOBİ VE ESNAFLAR İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

Ramazan Bayramı Hazırlıkları için 20.000 TL krediye ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu krediyi çok fazla uzatmak istemediğinizden 24 ay vade ile geri ödemesini gerçekleştirme niyetindesiniz. Bankanın sizlere sunduğu faiz oranı %1,59 olarak belirlenmiş. Aylık taksit tutarınız ise 1.018,25 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 400 TL ve Hayat sigortası olarak da 620 TL ödemeniz gerekmektedir. Geri ödenecek kredi tutarı ise 24.438,00 TL dir.

Ramazan Bayramı Hazırlıkları için 50.000 TL krediye ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu krediyi çok fazla uzatmak istemediğinizden 24 ay vade ile geri ödemesini gerçekleştirme niyetindesiniz. Bankanın sizlere sunduğu faiz oranı %1,55 olarak belirlenmiş. Aylık taksit tutarınız ise 2.533,46 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 650 TL ve Hayat sigortası olarak da 1.182,50TL ödemeniz gerekmektedir. Geri ödenecek kredi tutarı ise 60.803,04 TL dir.

Ramazan Bayramı Hazırlıkları için 100.000 TL krediye ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu krediyi  36 ay vade ile geri ödemesini gerçekleştirme niyetindesiniz. Bankanın sizlere sunduğu faiz oranı %1,48 olarak belirlenmiş. Aylık taksit tutarınız ise 3.647,83 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 650 TL ve Hayat sigortası olarak da 1.682,50TL ödemeniz gerekmektedir. Geri ödenecek kredi tutarı ise 131.321,88 TL dir.

 

Fibabanka Belgesiz ve Kefilsiz Anında 5.000 TL Kredi

Fibabanka İnternetten Anında İhtiyaç Kredisi, Fibabanka Kefilsiz ve Belgesiz Müşterilerine Özel Acil Kredi – Sevgili okurlarımız ve değerli dostlarımız, kredi hayatımızın en büyük gerçekleri arasında yer almış durumda. Kredi hepimiz için olmazsa olmazlardan. Çeşitli nedenlerden dolayı yada sebeplerden dolayı krediye yönelmek durumunda kalıyoruz. Bir çok kimse için kredi tek çıkış noktası. Ama ciddi manada bir sıkıntı var. Oda kredi almak için verdiğimiz teferruat. Evet yanlış duymadınız.

FİBABANKA BELGESİZ ANINDA KREDİ KAMPANYASI

Kredi alacağız diye giden vaktimizin yanı sıra, belge hazırlama, imza atma vs. bir sürü sıkıntı da bizi bekliyor. Biz tüketiciler olarak kolay, hızlı ve çabuk kredi almak istiyoruz. Bu sesimizi duyan bankalarda kredi kampanyalarını bu yönde yapmaya başladılar. Müşterilerine özel olarak kredi kampanyaları geliştirdiler. Fibabanka da, gerek müşterilerini rahatlatmak adına, gerekse de kendi iş yükünü azaltmak adına çok özel bir kredi kampanyasına imza atmış. Peki detayları ve ayrıntılar neler? O da yazımızın devamında.

FİBABANKA İNTERNETTEN ANINDA KREDİ NEDİR?

Fibabanka müşterileri çok özel olsa gerek. Zira adını çok fazla duyurmamış olmasına rağmen, yaptığı kampanyalar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir banka. Özellikle emeklilere fazladan promosyon veren kampanyası da çok tutulmuştu. Şimdide müşterilerinin acil nakit sıkıntısını ortadan kaldırmak adına güzel bir kredi kampanyası yapmış. Bu kampanyaya göre kesinlikle ama kesinlikle bankaya ve şubelerinize uğramanıza gerek olmuyor. Belgelere imza atma derdiniz de yok.

Ayrıca belge hazırlama ve sunma olayını da kaldırmışlar. Fibabanka kredi için sizlerden kefil dahi talep etmiş. E daha ne olsun. Kolay kredi için elinden geleni yapmışlar. Sizlerde internet şubeden, şifrenizi girerek başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi yada pazar dahi olsa kredinizi kullanabiliyorsunuz.

FİBABANKA İNTERNETTEN ANINDA KREDİ ÖZELLİKLERİ

Arkadaşlar bu kredi ile birlikte sizlere sunulan faiz oranı %1,29 dur. Ayrıca bu oran tüm vadeler ve koşullar için aynıdır ve değişmemektedir. Kredinin maksimum vade sayısı ise 48 aydır. Sizlerde gelirinize göre taksit sayınızı seçerek, rahat bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.4 yıl oldukça uzun bir süre. Bunun dışında fibabankadan alabileceğiniz minimum kredi tutarı 1.000 TL dir. Maksimum kredi tutarı ise 20.000 TL dir. Şartlar uygun ve güzel. Fibabanka müşterileri internetten başvurularını yapıyorlar.

Ardından onay geldiğinde de 7 gün içerisinde kredilerini kullanabiliyorlar. Burada taksit ödeme günlerinizi ve vade sayınızı belirliyorsunuz. Kredi ile birlikte cebinizden çıkacak olan iki unsur var. Bunlardan birincisi kredi tahsis ücreti. Kredinin %0,5’i kadardır. Ayrıca bir diğer unsur ise hayat sigortasıdır. Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Sigorta ise sizin demografik yapınıza ve kredinin vade ve tutarına göre belirleniyor. Başvuruları Fibabanka dilediği gibi değerlendirme hakkına sahiptir. Kredi şartlarını da istediği gibi değiştirebilir.

FİBABANKA İNTERNETTEN KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

Acil olarak 5.000 TL‘ye ihtiyacınız var. Aldığınız krediyi çok uzatmak istemediğinizden de 36 ay vade ile geri ödemesini yapmak istiyorsunuz. Faiz oranı olarak da %1,29 oranından haberiniz var. Şimdi elde olan bu verilere göre gerekli hesaplamaları yapalım. Öncelikle cebinizden 26,25 TL Kredi tahsis ücretinin çıkacağını belirtelim. Bunun yanı sıra cebinizden birde ortalama olarak 156,76 TL kadar hayat sigortası ücreti çıkacaktır. Aylık taksit tutarınızı incelediğimizde ise 182,21 TL karşımıza çıkıyor.

5.000 TL‘ye ihtiyacınız var. Dilerseniz şimdide aldığınız krediyi daha uzun vade ile yani 48 ay vade ile geri ödemesini yapmak istediğinizi ele alalım. Faiz oranı olarak da %1,29 oranından haberiniz var. Şimdi elde olan bu verilere göre gerekli hesaplamaları yapalım. Öncelikle cebinizden 26,25 TL Kredi tahsis ücretinin çıkacağını belirtelim. Bunun yanı sıra cebinizden birde ortalama olarak 199,81 TL kadar hayat sigortası ücreti çıkacaktır. Aylık taksit tutarınızı incelediğimizde ise 148,38 TL karşımıza çıkıyor.

ing müşterilerine gelir belgesiz 5.000 TL anında mini kredi hesabında

Ing Bankası Mini Kredi, Gelir Belgesiz Anında 5 bin İhtiyaç kredisi, Kolay Kredisi Kampanyası- Kimler kolay kredi istiyor? Görelim bakalım elleri 🙂 Kolay kredi derken de geniş anlamda düşünün. Zorlanmadan, bankaya gitmeden, vakit kaybı yaşamadan. Çabuk başvuru ve anında kredi. Şimdi siz soracaksınız; böyle bir kredi gerçekten de var mı diye. Saygıdeğer okurlarımız, günümüz şartları çok fazla değişti. Artık bankalar isteklerimize göre kolay ihtiyaç kredisi vermek durumunda.

ING BANKASINDAN ÇEKİCİ BİR KREDİ

Bankalarda, müşterilerinin günlerce yada saatlerce süren prosedürlerden şikayetçi olduğunun farkındalar. Haliyle de kolay kredi vermenin yolunu seçen bankalara rağbette fazlasıyla oluyor. Bu bankalardan birisi de ing. ING Bank Mini Kredi Kampanyasını tasarlamış. Farklı ve özel bir kredi kampanyası diyebiliriz. Birde çekici bir kredi kampanyası. Az sonra sizde ne demek istediğimi anlayacaksınız. Yazımızın kalan kısmında kredi kampanyasının ayrıntılarını ve aklınıza takılabilecek tüm soruları da cevaplamaya çalışacağız.

ING BANKASI İLE GELİR BELGESİ GÖSTERMEDEN ANINDA KREDİ FIRSATI

ING Bankasından ilgileri üstüne toplayacak bir kampanya geldi. Bu kampanyaya esasen hem ing müşterileri hemde diğer vatandaşlarda başvuru yapabiliyor. Üstelik başvuru için de kılınızı bile kıpırdatmıyorsunuz ve yerinizden kalkmıyorsunuz. İşinizden de başvuru yapabileceğiniz gibi, evinizden de pekala başvurunuzu yapabilirsiniz. Çünkü online kredi başvurusu yapabilme imkanı sunuluyor. Online başvuru yapmak isteyenler BURAYI TIKLAYARAK ilgili sayfaya ulaşabilirler.

Açılan sayfada ise işiniz çok daha kolay. 2 -3 dakikada bilgilerinizi girip ing bankasına yolluyorsunuz. Bir kaç dakika da ing bankası sizleri inceliyor. İnceleme ardından bir soru ile karşılaşmaz ise size onay mesajı yolluyor. ING Bank Müşterileri hiç bir şekilde bankaya gitmiyorlar. Çünkü kredileri hesaplarına yatıyor. Diğer müşteriler ise onay aldıktan sonra banka şubesine uğrayıp, imza atıp o şekilde kredilerini alabiliyorlar. Gelir belgesi, kefil vs. uğraşmıyorsunuz.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Alacağınız kredinin vadesi epeyce uzundur. yasal çerçeveler içerisindeki en uzun vade diyebiliriz. Zira 48 ay vadeye kadar aldığını krediyi taksitlendirebilirsiniz. Bu kampanyanın adının Mini Kredi olduğunu belirtelim. Dolayısıyla da en fazla 5 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. Faiz oranı sabittir ve birazda yüksektir. Kredi mininin faiz oranı %1,81 dir. Kolay kredi almanın karşılığında faiz oranı da makul bulan bir çok insan var. Yerinizden kıpırdamadan gelir belgesi göstermeden kredinizi hemen alıyorsunuz. Haliyle de faiz oranı az biraz fazla oluyor.

Çekeceğiniz kredinin hayat sigortası vardır. Bunu belirtelim. Hayat sigortası için net bir tutar vermemiz sizi yanıltacaktır. Zira hayat sigortası krediyi çekecek olan kişinin yaşı, cinsiyeti ve kredinin özelliklerine göre değişmektedir. Lakin tahsis ücreti için net konuşabiliriz. Zira kredi limitinin %0,5’i oranında tahsis ücreti ödersiniz. Haydi şimdide kredi için örnek hesaplamalar yapalım ve bu konuyu daha da iyi algılayalım.

MİNİ KREDİ İÇİN ÖRNEK MALİYET HESAPLAMASI

Ne yalan söyleyeyim, genelde 5 bin liranın hepsi çekilir. Sıcacık, minicik, çerez gibi bir para. Herkesin işine yarar. Birde bunu 48 ay gibi uzun bir vade yaptık mıydı tadından yenmez. Ufak taksitler kimseyi etkilemeyecektir. Kredi tahsis ücreti olarak ödemeniz gereken tutarın 25 TL olduğunu belirtelim. Gördüğünüz gibi ufak bir tutardır. Hayat sigortası sonradan hesaplanacaktır. Haydi biz ne kadar ödemeniz gerekir? bunu hesaplayalım. Her ay düzenli olarak ödemeniz gereken kredi taksit borcu 169 TL olacaktır.

Geri ödenecek toplam kredi tutarı ise 8.112 TL dir. Aylık toplam maliyet oranını merak edenler için %2,1971 olduğunu da belirtelim. Son olarak yıllık maliyet oranı ise %29,7961 dir.

ÖNEMLİ NOT

Ing müşterileri zaten direkt olarak kredilerine kavuşabiliyorlar. Belge falan derdi olmuyor. Diğer müşterilerin ise çoğunun yine belge derdi olmuyor. Ama risk raporunda sıkıntılı olan kişiler için banka gerekli görürse gelir belgesi isteyebileceği gibi, kefilde talep edebilir, krediye olumlu veya olumsuz cevap da verebilir.

Kefilsiz Evraksız Online İhtiyaç Kredisi Qnb Finansbank’da

Qnb Finansbank anında ihtiyaç kredisi, Kolay kredi, İmzasız, Kefilsiz ve Evraksız kredi başvurusu- Özel insanların özel kredi haber sitesi 724kredi.net‘ten kucak dolusu sevgiler. Bizlere her ne kadar çok kredi lazım olsa da, bankalar da kampanyalar ile bir birleri ile çekişme halindedirler. Herkes müşteri kapma derdinde. Bundan dolayı da en uygun krediyi biz veriyoruz, en çok biz tercih ediliyoruz tarzında reklamların da ardı arkası kesilmiyor. Bu tatlı rekabetten de biz tüketiciler yararlanıyoruz.

BANKA ALTERNATİFLERİNİZ OLSUN

Elinizin altında her zaman banka alternatiflerinizin olması sizi karşı çıkaracaktır. İşte bu açıdan da bizler de sizler için bankaların güncel ve yeni kredi haberlerini paylaşmaya çalışıyoruz. İlla şu bankaya gidin demiyoruz. Önünüze alternatifler koyuyoruz. Bu sayede en doğru kararı vermenizde bizim de bir katkımız oluyor. Unutmayın ki doğru banka ve doğru kredi tercihi çok fazla önemlidir. Bankalar arasında inanın ki dünyalar kadar uçurumlar olabiliyor.

ZAMAN DEĞERLENDİ KREDİ BAŞVURUSU DEĞİŞTİ

Hepimiz iş güç sahibi insanlarız. Boş yerde harcayacak ne zamanımız yok. Parayla istediğimiz her şeyi satın alabiliyoruz. Ama zamanı asla satın alamaz ve geri döndüremezsiniz. Durum böyle olunca da bankalarda saatlerimizi harcamak istemiyoruz. Tamam kredi bizler için çok önemli bir olgu ama zaman daha da değerli. Bu açıdan kredi başvurusu adına yeni sistemler geliştirildi. Bir çok banka da alt yapısını kolay kredi başvurusu için yeniledi.

Teknoloji ile bir çok ihtiyacımıza daha da kolay ulaşabiliyoruz. Bu açıdan bankalarda şuan online kredi başvurusu ve SMS ile kredi başvurusu yapabilme imkanınız oluyor. Bu sayede bankalar hem daha fazla kişiye ulaşıyor hemde bizler kısa bir sürede ihtiyacımız olan krediye ulaşabiliyoruz. Bugün Qnb Finansbank’a ait bir kredi kampanyasından söz edeceğiz. Zira kolay ve basit bir kredi imkanı sunuluyor. Bizlerde en ince ayrıntısına kadar özelliklerini sizlere aktaracağız.

QNB FİNANSBANK KOLAY VE HIZLI ONLİNE İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Değerli okurlarımız, bu kredi kampanyasında kefil sunmaca olayı yok. Evrak hazırla toparla götür olayı da yok. Sayfalarca imza atma işi de yok. Daha da güzeli bankaya gitme, saatlerce sıra bekleme gibi bir sıkıntınız da olmayacak. Adı üstünde kolay kredi. Faiz oranı %1,19’dan başlıyor. Kredi limiti bin liradan başlıyor. Alınabilecek en fazla kredi tutarı ise 30 bin liradır. 48 aya kadar vade yapabilme imkanı da sunuluyor. bunun dışında 48 ay taksit yani vade yapabilme imkanı da sağlanıyor.

Kredi başvurunuzu internet şubeden yapabileceğiniz gibi cep şubeden de rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik kredi başvurusu için bir zaman kısıtlaması da yok. İster cumartesi, ister pazar, ister gece yarısı, kısacası paraya ne zaman ihtiyacınız varsa o zaman başvurunuzu 2 dakikada gerçekleştirebilir ve anında kullanabilirsiniz. Hafta sonu acil hastane ödemesi gerçekleştirebilirsiniz. Bu açıdan pazartesiyi beklemenize gerek yok.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ AYRINTILARI

Faiz oranları müşteriden müşteriye göre değişiklik gösterebiliyor. Bunu da belirleyen unsur Kredi notu oluyor. Kredi notu yüksek olan kişiler borcunu da zamanın da ödeyen müşteriler oluyor. Bu açıdan Bankayı uğraştırmayan ve kredi notu yüksek olan kişiler en düşük faiz oranı ile kredi alabiliyorlar. Kredi notu düşük olanlar da yüksek faiz oranı ile karşı karşıya kalıyorlar. Herkes için belirlenen limitler çerçevesinde kredi alınabiliyor. Onay için de çok beklemiyorsunuz.

Krediniz onaylandı mesajını aldıktan sonra sizlerde cep şubeden yada internet şubeden giriş yapıyorsunuz. Burada da hemen onay veriyorsunuz ve paranız hesabınıza geçiyor. Bundan sonra da tasarrufunuz sizlere kalıyor. Dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Şunu da hemen belirtelim; Qnb Finansbank kredileri onaylama ve red etme hakkına sahiptir. Çünkü bazı zaman müşterilerin kredi notu çok düşük olabiliyor. Yada Sicili bozuk olabiliyor. Bu durumda da hiç bir banka kredi vermiyor zaten.

Kredi başvurusunu yapmak QNB Finansbank müşterileri için çok basit ve kolay. Ama diğer müşterilerinde üzülmesini gerektirecek bir durum yok. Zira onlar için de başvuru imkanı bulunuyor. Sizlerde QNB Finansbank müşterisi değilseniz BURAYI tıklayarak ilgili başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. Kimlik numaranızı ve telefon numaranızı yazıyorsunuz ve böylece başvuru için gerekli adımları da başlatmış oluyorsunuz. Özelliklerini iyice detaylandırdığımızı düşünüyoruz. Şimdide hesaplamalarını inceleyelim.

30 BİN LİRA İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,55 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 950 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1061,71 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %25,1268  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,49 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 936 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1057,74 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %24,0672  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,41 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 918 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1052,43 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %22,6680  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,32 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 897 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1046,41 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %21,1104  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,21 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 872 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1039,02 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %19,2312  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,19 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 868 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1037,67 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %18,8928  olarak hesaplanmıştır.

Değerli okurlarımız, hayat sigortasının yaşa, cinsiyete, kredi tutarına ve vadesine göre değiştiğini belirtmekte fayda var. Bunun dışında Kredi tahsis ücreti alacağınız kredi tutarının binde 5’i dir. Yıllık maliyet oranına sigorta dahil edilmemiştir. Lakin vergiler, faizler ve tahsis ücreti dahil edilmiştir. Böylece bu yazının da sonuna gelmiş olduk. Sizlerde acil ihtiyaçlarınızda bu yolu kullanabilir ve deneyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK VE TWİTTER ADRESLERİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredi alırken nelere dikkat edilir? İpuçları burada

Sicil Affı Çıktı Ama Kara Liste Sorgulamasını Nasıl Yapabilirim?

Referandum Geliyor Nerede Oy Kullanacağım? Nasıl Sorgularım?