Fibabanka Belgesiz ve Kefilsiz Anında 5.000 TL Kredi

Fibabanka İnternetten Anında İhtiyaç Kredisi, Fibabanka Kefilsiz ve Belgesiz Müşterilerine Özel Acil Kredi – Sevgili okurlarımız ve değerli dostlarımız, kredi hayatımızın en büyük gerçekleri arasında yer almış durumda. Kredi hepimiz için olmazsa olmazlardan. Çeşitli nedenlerden dolayı yada sebeplerden dolayı krediye yönelmek durumunda kalıyoruz. Bir çok kimse için kredi tek çıkış noktası. Ama ciddi manada bir sıkıntı var. Oda kredi almak için verdiğimiz teferruat. Evet yanlış duymadınız.

FİBABANKA BELGESİZ ANINDA KREDİ KAMPANYASI

Kredi alacağız diye giden vaktimizin yanı sıra, belge hazırlama, imza atma vs. bir sürü sıkıntı da bizi bekliyor. Biz tüketiciler olarak kolay, hızlı ve çabuk kredi almak istiyoruz. Bu sesimizi duyan bankalarda kredi kampanyalarını bu yönde yapmaya başladılar. Müşterilerine özel olarak kredi kampanyaları geliştirdiler. Fibabanka da, gerek müşterilerini rahatlatmak adına, gerekse de kendi iş yükünü azaltmak adına çok özel bir kredi kampanyasına imza atmış. Peki detayları ve ayrıntılar neler? O da yazımızın devamında.

FİBABANKA İNTERNETTEN ANINDA KREDİ NEDİR?

Fibabanka müşterileri çok özel olsa gerek. Zira adını çok fazla duyurmamış olmasına rağmen, yaptığı kampanyalar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir banka. Özellikle emeklilere fazladan promosyon veren kampanyası da çok tutulmuştu. Şimdide müşterilerinin acil nakit sıkıntısını ortadan kaldırmak adına güzel bir kredi kampanyası yapmış. Bu kampanyaya göre kesinlikle ama kesinlikle bankaya ve şubelerinize uğramanıza gerek olmuyor. Belgelere imza atma derdiniz de yok.

Ayrıca belge hazırlama ve sunma olayını da kaldırmışlar. Fibabanka kredi için sizlerden kefil dahi talep etmiş. E daha ne olsun. Kolay kredi için elinden geleni yapmışlar. Sizlerde internet şubeden, şifrenizi girerek başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi yada pazar dahi olsa kredinizi kullanabiliyorsunuz.

FİBABANKA İNTERNETTEN ANINDA KREDİ ÖZELLİKLERİ

Arkadaşlar bu kredi ile birlikte sizlere sunulan faiz oranı %1,29 dur. Ayrıca bu oran tüm vadeler ve koşullar için aynıdır ve değişmemektedir. Kredinin maksimum vade sayısı ise 48 aydır. Sizlerde gelirinize göre taksit sayınızı seçerek, rahat bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.4 yıl oldukça uzun bir süre. Bunun dışında fibabankadan alabileceğiniz minimum kredi tutarı 1.000 TL dir. Maksimum kredi tutarı ise 20.000 TL dir. Şartlar uygun ve güzel. Fibabanka müşterileri internetten başvurularını yapıyorlar.

Ardından onay geldiğinde de 7 gün içerisinde kredilerini kullanabiliyorlar. Burada taksit ödeme günlerinizi ve vade sayınızı belirliyorsunuz. Kredi ile birlikte cebinizden çıkacak olan iki unsur var. Bunlardan birincisi kredi tahsis ücreti. Kredinin %0,5’i kadardır. Ayrıca bir diğer unsur ise hayat sigortasıdır. Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Sigorta ise sizin demografik yapınıza ve kredinin vade ve tutarına göre belirleniyor. Başvuruları Fibabanka dilediği gibi değerlendirme hakkına sahiptir. Kredi şartlarını da istediği gibi değiştirebilir.

FİBABANKA İNTERNETTEN KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

Acil olarak 5.000 TL‘ye ihtiyacınız var. Aldığınız krediyi çok uzatmak istemediğinizden de 36 ay vade ile geri ödemesini yapmak istiyorsunuz. Faiz oranı olarak da %1,29 oranından haberiniz var. Şimdi elde olan bu verilere göre gerekli hesaplamaları yapalım. Öncelikle cebinizden 26,25 TL Kredi tahsis ücretinin çıkacağını belirtelim. Bunun yanı sıra cebinizden birde ortalama olarak 156,76 TL kadar hayat sigortası ücreti çıkacaktır. Aylık taksit tutarınızı incelediğimizde ise 182,21 TL karşımıza çıkıyor.

5.000 TL‘ye ihtiyacınız var. Dilerseniz şimdide aldığınız krediyi daha uzun vade ile yani 48 ay vade ile geri ödemesini yapmak istediğinizi ele alalım. Faiz oranı olarak da %1,29 oranından haberiniz var. Şimdi elde olan bu verilere göre gerekli hesaplamaları yapalım. Öncelikle cebinizden 26,25 TL Kredi tahsis ücretinin çıkacağını belirtelim. Bunun yanı sıra cebinizden birde ortalama olarak 199,81 TL kadar hayat sigortası ücreti çıkacaktır. Aylık taksit tutarınızı incelediğimizde ise 148,38 TL karşımıza çıkıyor.

Yorum yapın