79. Yıla Özel Halkbank’dan Çoook Düşük Faizli Halk Günü İhtiyaç Kredisi

Halkbank 79. yıla özel 79.000 TL limitli ihtiyaç kredisi, düşük faizli ve avantajlı kredi – En özel ve en güzel kredi haberlerini sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün acaba sizler için hangi kredi haberini paylaşsam diye düşünürken, çok özel bir kampanya ile karşılaştım. Zira böyle fırsatlar her zaman insanın ayağına gelmiyor. Fırsat diyorum, zira gerek faiz oranı gerekse de kredi limiti ile dikkatleri üzerine topluyor. Hangi banka mı? Sizi daha fazla meraklandırmayayım. Elbetteki Halkbank.

HALKBANK’DAN 79. YILA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Halkbank 79. yılına özel herkesin yararlanabileceği bir kredi kampanyası gerçekleştirmiş. Malum kredisiz yapamıyoruz. Kredi bizim neredeyse yaşam kaynağımız gibi bir şey. Kredisiz yapamıyoruz. hatta evlenemiyoruz bile. Kredi çekilecekse de en hesaplısı ve en avantajlısını tercih etmek durumundayız. Çünkü fazladan ödenecek her liranın bizdeki karşılığı alın terimiz. Kimse alın terini boşuna akıtmak istemez. İşte bu açıdan da bizlerde en karlı krediyi çekmeniz de yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yazımızın devamında da Halkbank’ın kredi haberinden söz edeceğiz.

HALKBANK HALK GÜNÜ KREDİ KAMPANYASI

Ufak bir girizgahtan sonra, asıl konumuz olan halkbank’ın kredi haberine gelmiş olduk. Halkbank bu sıralar 79. yılını kutluyor. Haliyle de bu durumun reklam yönünü de kullanarak güzel bir kredi kampanyası yapmışlar. Bu işten karlı çıkacak olanlar hem sizler hemde halkbank tabi ki de. Sizler düşük faizli krediye kavuşmuş olacaksınız, Halkbank da kredi verip daha da büyümüş olacak. 79. yıla özel olduğundan kredinin limiti de oldukça anlamlı. Halk Günü Kredi Kampanyası ile birlikte 79 bin liraya kadar kredi çekebiliyorsunuz.

bence kredinin limiti çok iyi. Düşünüyorum da aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızı çok rahat bir şekilde bu tutar sayesinde karşılayabilirsiniz. Kredi limitinin asıl belirleyicisinin sizin bankaya sunacağınız gelir belgesi yada belgelerinin de olduğunun altını çizelim.

HALKBANK HALK GÜNÜ KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Aldığınız krediyi 48 aya kadar vade yapabiliyorsunuz. Tabi herkes kendi gücüne göre ödeme planını yani vadesini seçecektir. Anlayacağınız uzun vade sizleri bekliyor olacak. Bunun dışında isterseniz birazda faiz oranlarına değinelim. burada iki farklı faiz karşımıza çıkıyor. Bunlardan birincisi %1,13 ve ikincisi de %1,18. Faiz oranları; sizlerin kredi tahsis ücreti ödeyip ödememe isteğinize göre belirleniyor. Ama her iki halukarda da faiz oranları muhteşem. Hatta şuan piyasa şartlarına göre en hesaplı faiz oranı da diyebiliriz.

BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Başvuru yapacakların, banka şubelerinden, halkbank internet şubesinden yada halkbank dialog ile de bu işlemlerini gerçekleştirebileceklerini belirtelim. Bunun dışında bir kısa mesaj ile de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl mı? Hemen izah edeyim. Telefonunuzun mesaj bölümüne girin ve aralarında boşluk olacak şekilde sırasıyla HALK, 11 Haneli Kimlik numaranızı, Aylık gelirinizi ve Talep ettiğiniz tutarı yazın. Mesaj metni hazırlandıktan sonra da operatörün ne olduğuna bakmadan 3452‘ye bu mesajınızı yollayın. Örneğin; HALK 11144422211 2500 15000

ÖNEMLİ NOTLAR

Öncelikle bu kredi kampanyasında, tahsis ücreti isteğe bağlıdır. Ama ben ödeyeceğim diyorsanız da Kredi tahsis ücreti çok yüksek bir tutar değildir. Almak istediğiniz kredinin binde beşi oranındadır. Bunun dışında mutlaka ama mutlaka hayat sigortası da yaptırmanız şart. Halkbank’ın istediği bir şart daha var. O da; en az kredi taksidi miktarı kadar Kredili Mevduat Hesabı açtırmalısınız. Bu şartları kabul edenler, avantajlı faiz oranlarından da yararlanabiliyorlar.

79.000 TL İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

79.000 TL kredi almak istiyorsunuz ve gerekli başvuruyu da yaptınız. Sonrasında da gerekli onayı da aldınız. Bu tutarı öderken de 48 ay taksitten yararlanmak istiyorsunuz. Kredi tahsis ücreti olarak 414,75 TL‘yi ödemeyi de kabul ettiğinizden sizlere sunulan faiz oranı %1,13 oluyor. Şimdi bu verilere göre hesaplama yapalım. Elde ettiğimiz sonuçlara göre sizin aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 2.250,00 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %17,8815 dir.

79.000 TL kredi almak istiyorsunuz ve gerekli başvuruyu da yaptınız. Sonrasında da gerekli onayı da aldınız. Bu tutarı öderken de 48 ay taksitten yararlanmak istiyorsunuz. Kredi tahsis ücretini ödemeyi de kabul etmediğinizden sizlere sunulan faiz oranı %1,18 oluyor. Şimdi bu verilere göre hesaplama yapalım. Elde ettiğimiz sonuçlara göre sizin aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 2.279,00 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %17,8815 dir.

Yorum yapın