En Hesaplı Ev Bireysel Kredi Faiz Oranları 2019/ Temmuz Ağustos Ayı İncelemesi

En Hesaplı Temmuz Ağustos 2019 Yılı Bireysel Kredi Ev kredisi Faiz Oranları Düştü daha fazla ayrıntı 724kredi.Net Adresinde sizlerle
Merkez Bankasının Patronu geçtiğimiz günlerde değiştirildi. Hemen Akabinde Türkiye’nin büyük Devlet bankalarından 4 puanlık bir faiz düşümü gerçekleştirildi. Ekonomistler bunun işe yaramayacağını, doların başını alıp gideceğini söylese de bireysel olarak bizler bu düşük kredilerden nasıl faydalanacağız onların derdine düşmüş durumdayız. Türkiye’de banka faizlerinin düşmesi demek, piyasaların biraz olsun canlanacağı anlamını taşıyor. Bizler bireysel düşünüyoruz varsın Devlet daha büyük şekilde düşünmeye devam etsin.

ZİRAAT BANKASI TÜKETİCİ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

4 Puanlık faiz indirimindensonra ziraat bankasının resmi internet sitesine girerek 10.000 tl ye ihtiyacımız olduğunu söyledik ve hesaplama ile 12 24 ay da karşımıza ne çıkıyor onu sizler için inceledik bu arada Ziraat Bankası 2019 Ağustos Temmuz faiz oranlarının %1,8 olduğunu söylemek istiyorum.

10.000 TL KREDİ 12 AY VADE İLE ÖDEME PLANI ŞU ŞEKİDE ÇIKIYOR 

Aylık ödeme taksit tutarı 954,91 tl Faiz oranı dediğimiz gibi %1,80 ve yıllık maliyet oranı da %30 olarak karşımıza çıkıyor. Çalışana emekliye ve diğer tüm çalışma gruplarına aynı şekilde faiz oranı ile karşılaştık son durum budur. Onun haricin de dilerseniz bir de Ev Kredisi FAiz oranlarına birlikte bakalım.

ZİRAAT BANKASI EV KREDİSİ FAİZ ORANLARI 2019/ AĞUSTOS TEMMUZ

Yine Ziraat bankasının konut Kredisini incelemeye başladık 100.000.00 TL ( Yüzbintl ) olarak kredi tutarını belirleyerek 120 ay vadede kredi istediğimizi ifade ettik ve sonuçları şu şekilde karşımıza çıktı. Tabiki sizler bu yüzbin olayını daha değişik görebilirsiniz ama rakam yükselse bile faiz oranı değişmiyor. İnternet sizesinde ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİ FAİZ ORANI AYLIK %1,5

100.00,00 TL kredi için;

Aylık taksit tutarı : 1.801,85 tl Faiz Oranı %1,50 şekilde karşımıza çıkmaktadır. Faizleri düşürdüklerini ifade ediyorlar ama gerçekten de yine yüksek şimdi sizler için HALK BANKASI FAİZ ORANLARI‘nı inceleyeceğiz.

 

HALK BANKASI KREDİ FAİZ ORANLARI 2019 /AĞUSTOS TEMMUZ 

Halk Bankası malesef kredi faiz oranlarını biraz daha yüksek tutmuş arkadaşlarım. Yine bu bankanın kredi faiz hesaplaması modülüne girerek 10 Bin tl ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunduk ve aşağıdaki gibi bir tablo ile karşılaştık vade 12 ay arkadaşlarım.

10,000 TL kredi çekmek istediğinizde toplam geri ödemeniz 11.475,77 ve faiz oranı da %1,82 olarak karşımıza çıkıyor aylık ödemesi de 956,31 tl olarak görünüyor. Bu bankanın faiz oranları Ziraat Bankasının Faiz oranlarından daha fazla olduğundan dolayı hiç Halk Bankası Ev Kredisi Faiz Oranları Detayına girmeden bu bankayı da es geçiyoruz bilginiz olsun.

 

Türkiye’de hale hazırda kredi imkanı bulunan kişiler için yaptığımız araştırma da en düşük kredi faiz oranlarının ziraat Bankası Olduğunu söyleyebiliriz. Lütfen başka bankalara gitmeyin düşük faizli kredi isteyen kişiler tabiki diğer bankalara da baksınlar ama bundan daha düşük bulabileceğimiz bir bankanın olmadığını da sizlere belirtmek istiyorum.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.