Fibabanka %1,05 Faiz Oranı İle Eğitim Kredisi Fırsatı

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Eğitim şart diyerek yazıma başlamak istiyorum. Eğitim bir ülkenin geleceği ve ileri seviyelere taşınması demek. Bilinçli vatandaşlarda buna oldukça fazla önem veriyor. Örneğin bu hayatta bir evim olmasa da olur diyor ve yatırımını çocuklarına yapıyor. Ben bu şekilde düşünen oldukça fazla kişi tanıyorum. Zaten o çocuklarda ileride çok daha iyi bir yerlere gelebiliyor. Peki bu yazıyı neye binaen yazdık ve derledik? Malumunuz üniversite kayıtları yapıldı. Ayrıca özel okullarda açılmak üzere.

EĞİTİM GİDERLERİ OLDUKÇA FAZLA

Sırf çocukları iyi bir eğitim görsün ve iyi bir ortamda yetişsin diye, durumu olmasa bile özel okul kapılarını zorlayanlar var. Dediğim gibi gerek anasınıfı, gerek ilkokul, gerek ortaokul ve gerek lise kaydı yapacak olan veliler maddi sıkıntı içerisinde. Birde üniversite kayıtları ve ödemeleri de bulunuyor. Bunun dışında Yüksek lisans ve Doktora öğrencileri de bulunuyor. Haliyle de bu sıralar para ihtiyacı hasıl oluyor. Bir çok kimse eğitim giderlerini karşılamak için bankalara başvuru yapacak. Bankalarda pusuya yatmış durumda. Kredi kampanyaları arasında ise benim de dikkatimi çeken banka; Fibabanka oldu. Özel bir kampanya hazırlamışlar.

FİBABANKA EĞİTİM KREDİSİ KAMPANYASI VE ÖZELLİKLERİ

Yazımızın kalan kısmında fibabankanın sizler için hazırlayıp sunduğu eğitim kredisinden söz edeceğiz. Bu kampanyanın bazı özel yanları bulunuyor. Örneğin faiz oranları mükemmel ötesi bir şey. Çünkü %1,05 gibi düşük bir faiz oranı sunuluyor. Sizlerde kendi çapınızda birazda olsa piyasa araştırması yaptıysanız bu oranın gerçekten de çok düşük olduğunu görebilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz 96 aya kadar vade imkanından da yararlanabilirsiniz. Gördüğünüz gibi taksit sayısı da çok iyi. Kendi ödeme gücünüze göre vade sayınızı belirlersiniz.

Bunun dışında hayat sigortasının yapıldığını da belirtelim. Kredi süresince bunu yaptırmanız gerekiyor. Yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerinize göre hayat sigortanız hesaplanıyor. Binde beş oranında Kredi tahsis ücreti de ödemeniz gerekecek. Bu kredi okul ücretleri için kullanılabiliyor. Sizin adınıza EFT yolu ile okulun hesabına para gönderiliyor. Anlayacağınız kullanım amacı sadece eğitim.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPARIZ?

Krediye başvuru yapmak isteyenler, fibabanka şubelerine uğrayabilirler. Yalnız muhakkak gelir belgesinin ve nüfus cüzdanının sunulması gereklidir. Bunun haricinde SMS yolunu da tercih edebilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak için mesaj olarak OKUL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik numaranızı da yazmanız gerekiyor. En sonunda ise 3422’ye bu mesajı gönderiyorsunuz. Gelen cevaba göre de hareket ediyorsunuz.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI VE HESAPLAMALARI

20.000 TL Eğitim kredisine ihtiyacınız var. Bu krediyi de 36 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Fibabanka da zaten faiz oranı olarak %1,05‘i veriyor. Buna binaen de sizin aylık kredi borcunuz 694,48 TL yapıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 105 TL ödeme yapmanız gerekli. Bunun haricinde sigorta ücretiniz de 498,87 TL yapıyor. Yıllık efektif faiz oranı da %16,6420 dir.

30.000 TL Eğitim kredisine ihtiyacınız var. Bu krediyi de 60 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Fibabanka da zaten faiz oranı olarak %1,05‘i veriyor. Buna binaen de sizin aylık kredi borcunuz 1.318,21 TL yapıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 157,50 TL ödeme yapmanız gerekli. Bunun haricinde sigorta ücretiniz de 1.160,71 TL yapıyor. Yıllık efektif faiz oranı da %16,4879 dur.

Fibabanka’dan Günlük 10 liraya 10.000 Bin Kurban Bayramı Kredisi

Fibabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Fibabanka Bayram Kredisi, Hesaplı Kredi, 10 Numara Bayram Kredisi – Değerli dostlarım, bayram kredisi haberlerine son gaz devam ediyoruz. Gerçi bayrama 10 gün kaldı ama yine de bu hafta kredi çekeceklerin sayısı çok fazla olacak. Çoğumuz bankalara ve kredilere yöneleceğiz. Dolayısıyla fazladan bir alternatifinizin olması, doğru krediyi seçmeniz için yararınıza olacak.

FİBABANKA’DA BAYRAMA ÖZEL KAMPANYA HAZIRLAMIŞ

Fibabanka yazımızın temelini oluşturacak. Zaten herhalde bu saatten sonra da kurban bayramı kredi kampanyasının yayınlanacağını düşünmüyorum. Toplam 7 banka kredi kampanyası yayınladı. Kredi çekeceklerin de bu 7 kampanyayı değerlendirmeleri gerekiyor. Zaten sitemizde bu haberler yer alıyor. Bugün de son kampanya olan; Fibabanka Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisini sizler için derleyip, sunacağız. Dilerseniz bu kampanyayı hep beraberce inceleyelim.

FİBABANKA BAYRAM KREDİSİ NE SUNUYOR?

Fibabanka bu kampanyayı yayınlarken günde 10 lira ödeyerek, 10.000 TL alabileceğinizi belirtiyor. Peki kredinin en üst limiti bu mu? Daha yüksek limitli kredi alınamıyor mu? Elbetteki dilerseniz daha yüksek limitli kredi alabilirsiniz. Sonuçta gelir belgenizi sunuyorsunuz ve gelir belgeniz ölçüsünde kredi limitleri hesaplanıyor. Yalnız SMS ile Başvurularda en fazla 20.000 TL’ye başvuru yapabiliyorsunuz. Bu detayı da belirttiğimize göre merak edilenler ile devam edelim.

KURBAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI MERAK EDİLENLERİ

Kredi vadesini en az 3 ay olarak seçebilirsiniz. Bunun dışında kredi vadenizi en uzun ise 48 ay olarak tercih edebiliyorsunuz. Faiz oranları ise kredi vadesine bağlanmış. Kredinizi 3 ay dan 36 aya (dahil) kadar  seçecek olursanız faiz oranı da %1,45 olarak sizlere sunuluyor. Kredinizi 37 ay dan 48 aya (dahil) kadar  seçecek olursanız faiz oranı da %1,33 olarak sizlere sunuluyor. Kredi için tahsis ücreti ödemesi bulunuyor. Ayrıca hayat sigortası uygulaması da bulunuyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİZ?

Öncelikle krediye başvuru yapacakların SMS imkanlarının olduğunu söyleyelim. T.C Numaranızı mesaj olarak yazarsınız ve bu mesajı da operatörünüz olursa olsun 3422’ye gönderirsiniz. Bunun dışında elbetteki banka şubesinden de başvuru yapılabiliyor. Dilerseniz online başvuru imkanınız da bulunuyor. Sizlerde banka şubesine kadar yorulmak istemiyorsanız internet üzerinde şu linki; internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Gerek sms ile başvuruda, gerek direkt banka başvurusunda, gerekse de online başvuru da onay geldikten sonra gelir belgenizi, nüfus cüzdanınızı ve ikametgahınızı gösteren bir belgeyi alıp bankada kredi işlemlerinizi tamamlamanız gerekiyor. Fibabankanın müşterisi iseniz internet şubeye şifrenizi kullanarak giriş yapabilir ve başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Zaten krediniz onaylanırsa, hemen kredinizi hesabınıza alabilirsiniz. Müşteriler bu noktada biraz daha şanslı.

GÜNLÜK 10 LİRAYA 10 BİN BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMASI

10.000 TL bana fazlasıyla yeter dediniz ve başvurunuzu yaptınız. Onay bile aldınız. İhtiyaç duyulan belgelerinizi de hazırladınız. Kredinizi 48 ay vade ile ödemek istediğinizi belirttiniz. Bankada sizlere %1,33 faiz oranını vermiş oldu. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı hesaplandığında 299,80 TL olduğu görülüyor. Kredi tahsis ücretiniz 323 TL oluyor. Hayat sigortası için de 323 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Son olarak yıllık efektif faiz oranının %21,2814 olduğunu da söyleyelim.

Fibabank’dan Esnafa Özel FibaPratik Kredi Fırsatı SMS ile Başvuru

Fibabank’dan Esnafa Özel FibaPratik Kredi Fırsatı SMS ile Başvuru – Bazen düşünüyorum da krediler olmasaydı ne yapardık diye. Faiz oranları yüksek ve bir çoğumuz atıp tutuyoruz. Bunda hem fikiriz ama kredi olmadan da hayat dönmüyor maalesef ki. Daha dün bir arkadaşım kredi çekerek evlendi. Bir çoğumuz iş kurarken yine krediye başvuru yapıyoruz. Kimimiz krediler ile ev alıyor, kimimiz de hayalimizde ki otomobile krediler ile kavuşuyoruz. Haliyle kredisiz yapamıyoruz. Birde krediye oldukça fazla ihtiyaç duyan bir kesim var. O da Esnaflar.

FİBABANKA ESNAFA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI ÖN AÇIKLAMA

Üstelik Esnafların bir tane de değil, 3 – 5 tane kredileri olabiliyor. Çünkü ayakta kalabilmek için krediye ihtiyaç duyuyorlar. Mecburen mal ve ürün alınacak, iş yeri yeni ürünler ile donatılacak, işçi çalıştırılacak vs. derken dünya kadar masraf da esnafları bekliyor olacak. Ben bu yazımda esnaflara özel olarak hazırlanan bir kredi kampanyasından söz etmeyi planlıyorum. Fibabanka daha Esnaflara özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Üstelik bu kampanya yayınlanalı bir gün bile olmadı İlk olarak bizlerden duyacağınız kesin.

FİBABANKA ESNAF FİBAPRATİK KREDİSİ AYRINTILARI VE MERAK EDİLENLERİ

Fibabanka kampanyaya doymayan bankalardan birisi haline geldi. Diğer bir çok büyük bankaya binaen daha hızlı ve güzel çalışıyor diyebiliriz. Bugün de esnafları ilgilendiren bir kredi kampanyasına imza atmışlar. Bu kampanyanın asıl amacı, esnafın nakit sıkışıklığında karşılaştığı sorunları çözebilmek ve ihtiyaç duydukları krediyi onlara kolay bir şekilde sunabilmek.Hatta bunun için de geren SMS  ile gerekse İnternet aracılığı ile hızlı kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Dilerseniz şimdi bu konuyu detaylandıralım.

KREDİ LİMİTİ, VADESİ VE FAİZ ORANLARI

Kredi kampanyasında belirlenen kredinin üst limiti 70.000 TL dir. Bu bir çok esnaf ve işletme için oldukça hesaplı ve iyi bir tutardır. Özellikle de mikro esnaflar için kaçırılmayacak bir tutar da diyebiliriz. Bunun dışında fibabanka aldığınız krediyi ödeyebilmeniz için 36 aya kadar da vade yapabilme imkanı sunuyor. Bana soracak olursanız keşke vade sayısı 48 ay yapılsaymış. Ama işe iyi tarafından da bakmak gerekiyor. Zira borcunuz bir yıl erken bitmiş olacak. Faiz oranları da değişiklik gösterebiliyor. Daha doğrusu piyasaya göre ve değişen şartlara göre belirleniyor. bu açıdan net bir şey diyemiyoruz.

BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Başvuru için vakit harcayıp bankaya gitmenize gerek yok. Ön başvurunuzu cepten yada webden kolay bir şekilde gerçekleştireibliyorsunuz. Dilerseniz bunları teker teker açıklayalım. SMS ile başvuru yapmak isteyenler mesaj olarak; ESNAF yazıyorlar. Ardından bir boşluk bıraktıktan sonra vatandaşlık numaralarını da yazıyorlar. Böylece bu mesajı da 3422‘ye yollamaları gerekiyor. Lütfen operatöre takılmayın. Her GSM operatörü ile kampanyaya başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ön onay aldıktan sonra da az sonra belirteceğimiz belgeler ile bankaya uğrayıp kredinizi almanız gerekecek. Webden başvuru yapmak isteyenler ise BURAYI tıklayabilirler. Açılan sayfada bir iki bilgi girerek başvurusunu yapar ve banka ön onay verirse belgelerinizi alıp bankanın yolunu tutarsınız. Bu sayede de kredinize kavuşursunuz.

BANKAYA SUNULMASI GEREKEN BELGELER
  • NÜFUS CÜZDANI
  • İMZA BEYANNAMESİ
  • VERGİ LEVHASI
  • ADRES BEYANI
  • TİCARET SİCİL GAZETESİ * TİCARET VE SANAYİ ODA BELGESİ * ESNAF VE SANATKALAR ODA KAYDI
  • FAALİYET BELGESİ

 

BİR BAŞVURU İLE ALTI FARKLI ÜRÜN SİZİ BEKLİYOR

Başvurunuz ile birlikte 6 ürün de sizlere sunuluyor. Tabi onay aldığınızda bankaya gelip bu ürünlerden dilediğinizi, bankanın belirlediği limitlerde kullanabilirsiniz. Başvuru ile yararlanılabilecek ürünler ise; BUSINESS KART, İSKONTO KREDİSİ, TAKSİTLİ TİCARİ KREDİ, ÇEK KARNESİ, KREDİLİ TİCARİ HESAP VE ROTATİF KREDİ dir.

BAZI ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

Bu kampanyadan yıllık cirosu 2 milyona kadar olan Şahıs Firmaları ile Gerçek Kişi Tacirleri yararlanabiliyor. Başvuruları fibabanka değerlendiriyor. Siz başvuru yaptıktan sonra sizi araştırıyor ve ona göre ön onay veriyor. Dilediğine ön onay vermeye bilir. Fibabanka bu noktada kredileri değerlendirmede tek yetkili firmadır. Ayrıca ön onay aldıktan sonra bankaya eksik belge sunmuşsanız ve yanlış beyanda bulunmuşsanız kredi alamazsınız.

 

Durma Kaçırma Fırsatı Günde 10 TL’ye 10 Bin Lira Fibabanka Bayram Kredisinde

Fibabanka ramazan bayramı kredi kampanyası 2017, günde 10 TL’ye 10.000 TL ihtiyaç kredisi – Bayram kredisi haberlerine hız kesmeden devam ediyoruz. Değerli dostlarımız, bayramda kredi çekmeden önce mutlaka ama mutlaka sitemizi incelemenizi tavsiye ediyoruz. Zira en güncel ramazan kampanyalarına bu siteden ulaşabilirsiniz. Tabiri yerinde olacaksa adeta pusuya yattım ve bankaların bayram için sunacağı haberleri sizler ile buluşturmak için bekliyorum. Sizlerde alternatifler içerisinden en doğru olanını tercih edebileceksiniz.

FİBABANKA 10 NUMARA BAYRAM KREDİSİ ÖN AÇIKLAMA

Özel günlerde kredilere yapılan başvurular oldukça fazla. Bu günlerden birisi de Ramazan Bayramı. Hem ramazan ayı içerisinden hemde ramazan bayramında harcamalarımız fazla olur. Özellikle de aile büyükleri bugünlerde çok fazla masraf yapıyorlar. Ama bu bayramın ayrı bir anlamı var. O da yaz aylarına ve tatile geliyor olması. Haliyle de tatil için de para ihtiyacı duyuluyor. Kredi alternatifi oluşturması adına bu yazımızda Fibabanka 10 Numara Ramazan Bayramı Kredisinden söz edeceğiz.

FİBABANKA RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL KREDİ FIRSATI

Kredi çekme niyetiniz ne olursa olsun, Hangi sebep ile olursa olsun Ramazan Bayramına özel olarak Fibabankadan uygun faizler ile alabilirsiniz.Bu sayede de bayramın tadını sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Bayram kredisine göre alabileceğiniz en düşük limitli kredi 1.000 TL dir. Hani özellikle kredi notunu artırmak isteyenler, böylesi düşük limitli bir kredi alabilirler. Bunun dışında bayram kredisi ile sunulan en yüksek limit ise 30.000 TL kadardır. Herkes ihtiyacı ölçüsünde krediye başvuru yapacaktır elbette.

FİBABANKA RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ VADE VE FAİZ ORANI İLİŞKİSİ

Kampanya gereği aldığınız krediyi en düşük vade olarak 3 ay yapabiliyorsunuz. Yine en uzun taksit sayısı da 48 ay vade olarak belirleniyor. Ödeme gücünüze göre ister 12 ay yapın, ister 24 ay ve ister 48 Ay. Tamamen size bağlı olan bir durum. Faiz oranları ise %1,33 ile %1,43 olarak karşımıza çıkıyor. Faiz oranları ile vade sayısı arasında bir ilişki söz konusu. Vadenizi 3 ay ile 36 ay arasında yaparsanız faiz oranı %1,43 oluyor. Yok vade sayısını 37 ay ile 48 aydan herhangi birisi olarak tercih ederseniz faiz oranı da %1,33 oluyor.

BAŞVURU NASIL GERÇEKLEŞTİRİLİYOR?

Fibabanka ramazan bayramı kredi başvurusu nasıl gerçekleştirilecek? Şimdide bu soruyu sizler için cevaplandıralım. Öncelikle banka şubesi yakın ise, buraya gidebilirsiniz. Bunun dışında online başvuru yapabilme imkanınız da söz konusu. Bankaya gitmeden online başvuru yapacaklar bu linki;https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx  kullanabilirler. SMS ile başvuru yapabilme imkanınız da söz konusu. SMS ile başvuru yapacaklar kimlik numaralarını 3422‘ye yollayabilirler.

Yalnız mesaj yolu ile başvuru yapmak isteyenlerin, bu istekleri 20.000 TL üzerinden gerçekleştiriliyor. Fibabanka müşterileri, dilerse başvurularını cep şube aracılığı ile yada internet şube aracılığı ile de bunu gerçekleştirebilirler. Üstelik onaylanan tutar da hemen hesabınızı aktarılmaktadır. Bankaya gitme yorulma derdiniz yok anlayacağınız.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

10.000 TL Ramazan Bayramı Kredisi için Fibabankaya müracaat ettiniz. Geri ödemede ise zorlanmaya hiç niyetiniz yok. Haliyle 48 ay vade işinize yarayacağına inanıyorsunuz. Bu durumda yararlanabileceğiniz faiz oranı ise %1,33 dür. Aylık taksit tutarınız da 299,80 TL dir. Bu tutar için de günlük 10 TL’ye 10.000 TL kredi diyebiliyoruz. Kredi tahsis ücreti olarak 52,50 TL ödüyorsunuz. hayat sigortası ise 375,50 TL dir. Yıllık efektif faiz oranının ise %21,2814 olduğunu belirtelim.

Sevgili okurlarımız, bu kredi kampanyası ile göndereceğiniz mesaj ücretleri, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinde 1 SMS bedeli kadardır. Tahsis ücreti ise almak istediğiniz kredinin vadesine bakılmaksızın tutarının %0,5’i kadardır. Yukarıdaki hayat sigortasında ortalama bir tutar verdik. Zira hayat sigortası yaş ve cinsiyete göre belirleniyor. Ayrıca hayat sigortası hesaplamasına kredinin tutarı ve vade sayısı da dahil ediliyor.

Fibabanka Belgesiz ve Kefilsiz Anında 5.000 TL Kredi

Fibabanka İnternetten Anında İhtiyaç Kredisi, Fibabanka Kefilsiz ve Belgesiz Müşterilerine Özel Acil Kredi – Sevgili okurlarımız ve değerli dostlarımız, kredi hayatımızın en büyük gerçekleri arasında yer almış durumda. Kredi hepimiz için olmazsa olmazlardan. Çeşitli nedenlerden dolayı yada sebeplerden dolayı krediye yönelmek durumunda kalıyoruz. Bir çok kimse için kredi tek çıkış noktası. Ama ciddi manada bir sıkıntı var. Oda kredi almak için verdiğimiz teferruat. Evet yanlış duymadınız.

FİBABANKA BELGESİZ ANINDA KREDİ KAMPANYASI

Kredi alacağız diye giden vaktimizin yanı sıra, belge hazırlama, imza atma vs. bir sürü sıkıntı da bizi bekliyor. Biz tüketiciler olarak kolay, hızlı ve çabuk kredi almak istiyoruz. Bu sesimizi duyan bankalarda kredi kampanyalarını bu yönde yapmaya başladılar. Müşterilerine özel olarak kredi kampanyaları geliştirdiler. Fibabanka da, gerek müşterilerini rahatlatmak adına, gerekse de kendi iş yükünü azaltmak adına çok özel bir kredi kampanyasına imza atmış. Peki detayları ve ayrıntılar neler? O da yazımızın devamında.

FİBABANKA İNTERNETTEN ANINDA KREDİ NEDİR?

Fibabanka müşterileri çok özel olsa gerek. Zira adını çok fazla duyurmamış olmasına rağmen, yaptığı kampanyalar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir banka. Özellikle emeklilere fazladan promosyon veren kampanyası da çok tutulmuştu. Şimdide müşterilerinin acil nakit sıkıntısını ortadan kaldırmak adına güzel bir kredi kampanyası yapmış. Bu kampanyaya göre kesinlikle ama kesinlikle bankaya ve şubelerinize uğramanıza gerek olmuyor. Belgelere imza atma derdiniz de yok.

Ayrıca belge hazırlama ve sunma olayını da kaldırmışlar. Fibabanka kredi için sizlerden kefil dahi talep etmiş. E daha ne olsun. Kolay kredi için elinden geleni yapmışlar. Sizlerde internet şubeden, şifrenizi girerek başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi yada pazar dahi olsa kredinizi kullanabiliyorsunuz.

FİBABANKA İNTERNETTEN ANINDA KREDİ ÖZELLİKLERİ

Arkadaşlar bu kredi ile birlikte sizlere sunulan faiz oranı %1,29 dur. Ayrıca bu oran tüm vadeler ve koşullar için aynıdır ve değişmemektedir. Kredinin maksimum vade sayısı ise 48 aydır. Sizlerde gelirinize göre taksit sayınızı seçerek, rahat bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.4 yıl oldukça uzun bir süre. Bunun dışında fibabankadan alabileceğiniz minimum kredi tutarı 1.000 TL dir. Maksimum kredi tutarı ise 20.000 TL dir. Şartlar uygun ve güzel. Fibabanka müşterileri internetten başvurularını yapıyorlar.

Ardından onay geldiğinde de 7 gün içerisinde kredilerini kullanabiliyorlar. Burada taksit ödeme günlerinizi ve vade sayınızı belirliyorsunuz. Kredi ile birlikte cebinizden çıkacak olan iki unsur var. Bunlardan birincisi kredi tahsis ücreti. Kredinin %0,5’i kadardır. Ayrıca bir diğer unsur ise hayat sigortasıdır. Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Sigorta ise sizin demografik yapınıza ve kredinin vade ve tutarına göre belirleniyor. Başvuruları Fibabanka dilediği gibi değerlendirme hakkına sahiptir. Kredi şartlarını da istediği gibi değiştirebilir.

FİBABANKA İNTERNETTEN KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

Acil olarak 5.000 TL‘ye ihtiyacınız var. Aldığınız krediyi çok uzatmak istemediğinizden de 36 ay vade ile geri ödemesini yapmak istiyorsunuz. Faiz oranı olarak da %1,29 oranından haberiniz var. Şimdi elde olan bu verilere göre gerekli hesaplamaları yapalım. Öncelikle cebinizden 26,25 TL Kredi tahsis ücretinin çıkacağını belirtelim. Bunun yanı sıra cebinizden birde ortalama olarak 156,76 TL kadar hayat sigortası ücreti çıkacaktır. Aylık taksit tutarınızı incelediğimizde ise 182,21 TL karşımıza çıkıyor.

5.000 TL‘ye ihtiyacınız var. Dilerseniz şimdide aldığınız krediyi daha uzun vade ile yani 48 ay vade ile geri ödemesini yapmak istediğinizi ele alalım. Faiz oranı olarak da %1,29 oranından haberiniz var. Şimdi elde olan bu verilere göre gerekli hesaplamaları yapalım. Öncelikle cebinizden 26,25 TL Kredi tahsis ücretinin çıkacağını belirtelim. Bunun yanı sıra cebinizden birde ortalama olarak 199,81 TL kadar hayat sigortası ücreti çıkacaktır. Aylık taksit tutarınızı incelediğimizde ise 148,38 TL karşımıza çıkıyor.