Fibabanka %1,05 Faiz Oranı İle Eğitim Kredisi Fırsatı

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Eğitim şart diyerek yazıma başlamak istiyorum. Eğitim bir ülkenin geleceği ve ileri seviyelere taşınması demek. Bilinçli vatandaşlarda buna oldukça fazla önem veriyor. Örneğin bu hayatta bir evim olmasa da olur diyor ve yatırımını çocuklarına yapıyor. Ben bu şekilde düşünen oldukça fazla kişi tanıyorum. Zaten o çocuklarda ileride çok daha iyi bir yerlere gelebiliyor. Peki bu yazıyı neye binaen yazdık ve derledik? Malumunuz üniversite kayıtları yapıldı. Ayrıca özel okullarda açılmak üzere.

EĞİTİM GİDERLERİ OLDUKÇA FAZLA

Sırf çocukları iyi bir eğitim görsün ve iyi bir ortamda yetişsin diye, durumu olmasa bile özel okul kapılarını zorlayanlar var. Dediğim gibi gerek anasınıfı, gerek ilkokul, gerek ortaokul ve gerek lise kaydı yapacak olan veliler maddi sıkıntı içerisinde. Birde üniversite kayıtları ve ödemeleri de bulunuyor. Bunun dışında Yüksek lisans ve Doktora öğrencileri de bulunuyor. Haliyle de bu sıralar para ihtiyacı hasıl oluyor. Bir çok kimse eğitim giderlerini karşılamak için bankalara başvuru yapacak. Bankalarda pusuya yatmış durumda. Kredi kampanyaları arasında ise benim de dikkatimi çeken banka; Fibabanka oldu. Özel bir kampanya hazırlamışlar.

FİBABANKA EĞİTİM KREDİSİ KAMPANYASI VE ÖZELLİKLERİ

Yazımızın kalan kısmında fibabankanın sizler için hazırlayıp sunduğu eğitim kredisinden söz edeceğiz. Bu kampanyanın bazı özel yanları bulunuyor. Örneğin faiz oranları mükemmel ötesi bir şey. Çünkü %1,05 gibi düşük bir faiz oranı sunuluyor. Sizlerde kendi çapınızda birazda olsa piyasa araştırması yaptıysanız bu oranın gerçekten de çok düşük olduğunu görebilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz 96 aya kadar vade imkanından da yararlanabilirsiniz. Gördüğünüz gibi taksit sayısı da çok iyi. Kendi ödeme gücünüze göre vade sayınızı belirlersiniz.

Bunun dışında hayat sigortasının yapıldığını da belirtelim. Kredi süresince bunu yaptırmanız gerekiyor. Yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerinize göre hayat sigortanız hesaplanıyor. Binde beş oranında Kredi tahsis ücreti de ödemeniz gerekecek. Bu kredi okul ücretleri için kullanılabiliyor. Sizin adınıza EFT yolu ile okulun hesabına para gönderiliyor. Anlayacağınız kullanım amacı sadece eğitim.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPARIZ?

Krediye başvuru yapmak isteyenler, fibabanka şubelerine uğrayabilirler. Yalnız muhakkak gelir belgesinin ve nüfus cüzdanının sunulması gereklidir. Bunun haricinde SMS yolunu da tercih edebilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak için mesaj olarak OKUL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik numaranızı da yazmanız gerekiyor. En sonunda ise 3422’ye bu mesajı gönderiyorsunuz. Gelen cevaba göre de hareket ediyorsunuz.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI VE HESAPLAMALARI

20.000 TL Eğitim kredisine ihtiyacınız var. Bu krediyi de 36 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Fibabanka da zaten faiz oranı olarak %1,05‘i veriyor. Buna binaen de sizin aylık kredi borcunuz 694,48 TL yapıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 105 TL ödeme yapmanız gerekli. Bunun haricinde sigorta ücretiniz de 498,87 TL yapıyor. Yıllık efektif faiz oranı da %16,6420 dir.

30.000 TL Eğitim kredisine ihtiyacınız var. Bu krediyi de 60 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Fibabanka da zaten faiz oranı olarak %1,05‘i veriyor. Buna binaen de sizin aylık kredi borcunuz 1.318,21 TL yapıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 157,50 TL ödeme yapmanız gerekli. Bunun haricinde sigorta ücretiniz de 1.160,71 TL yapıyor. Yıllık efektif faiz oranı da %16,4879 dur.

CardFinans Eğitim ve Sağlık Programı İle Rahat Rahat Harcayın

Qnb Finansbank, CardFinans Eğitim ve Sağlık Programı- Kredi kartları doğru kullanıldığı vakit hakikatten işimizi kolaylaştıran ve ürünler gibi gözüküyor. Özellikle akıllı harcama yapıldığında hem karlı hemde bedava alışveriş imkanı da sunuyor. Yanlış kullanımda ise oldukça fazla can yakıyor. Özellikle kredi sicilini bozdurup kara listeye girenler için oldukça fazla can sıkıcı bir durum. Öte yandan alışverişlerde sağladığı kampanya ve özellikler sayesinde yüz güldüren bir harcama aracı.

 CARDFİNANS EĞİTİM VE SAĞLIK PROGRAMI ÖN BİLGİ

Finansbank’da müşterilerini ayrıcalıklı kılma adına cardfinans’ı kullanıyor. Cardfinans ile bir birinden güzel kampanya ve özellikler sizleri bekliyor. Bugün sizler için CardFinans Eğitim ve Sağlık Programı hakkında detaylı bir açıklama yapmayı planlıyoruz. Sizlerde eğitim ve sağlık işleri ile içli dışlı iseniz bu kampanya tamda size göre. Sizlerde cardfinans kullanmanın ayrıcalığını sonuna kadar yaşayabileceksiniz. Arzu ederseniz yazımıza bu kampanyanın detayları ile devam edelim.

 CARDFİNANS EĞİTİM VE SAĞLIK PROGRAMI DETAYLARI

CardFinans Eğitim ve Sağlık Programı’na üye olarak, hem geleceğinizi hem de yaşam kalitenizi ilgilendiren harcamalarınızı zorlanmadan yapın. 1 yıl boyunca, CardFinans üye işyeri olsun ya da olmasın, CardFinans ile yapacağınız 100 TL 10.000 TL arası peşin/tek seferde yurtiçi eğitim ve sağlık harcamalarınızı aylık 8 TL ücret karşılığında, vade farksız 3 taksitte ödeyin.

Eğitim ve Sağlık Programı’na nasıl üye olacaksınız?

ATM’lerimiz aracılığıyla veya 0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı’nı arayarak Eğitim ve Sağlık Programı’na üye olabilirsiniz. Üyeliğiniz başladığı andan itibaren 100 TL’den 10.000 TL’ye kadar peşin/tek seferdeki eğitim ve sağlık harcamalarınız 3 taksite bölünecektir.

Eğitim ve Sağlık Programı nasıl çalışır?

Programa dahil olduğunuz asıl kartlar ve bu kartlara bağlı ek kartlar, taksitlendirmeden yararlanır. Program süresi 1 yıldır. Programa dahil olduğunuz kart açık olduğu sürece üyelik her yıl yenilenir ve yenileme tarihinde geçerli olan güncel program ücreti ile devam eder. Ticari kartlar ve yurtdışında yapılan harcamalar programa dahil değildir. Programa dahil olduktan sonra 14 gün içerisinde cayma hakkınız bulunmaktadır.

Cayma hakkına ilişkin ayrıntılı bilgi için cardfinans.com.tr adresimizi ziyaret edebilir ya da Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz. Paket süresi sonunda ya da paketten çıkış yaptığınızda taksitlendirme fırsatından yararlanmadı iseniz aylık olarak yansıyan paket ücreti kartınıza iade edilir. Paketinizi iptal etmek isterseniz dilediğiniz zaman kanallarımızdan talebinizi iletebilirsiniz.

Program kapsamında 3 taksit avantajından yararlanabileceğiniz harcamalar:

Sağlık Sektörü:  Ambulans hizmetleri, Medikal, diş, göz ve hastane ekipmanı ve malzemeleri, Eczaneler, İşitme cihazları, Ortopedik malzemeler, Doktorlar, Diş hekimleri, Göz doktorları, Hastaneler, Tıp ve diş laboratuvarlarıdır. Eğitim Sektörü: Kırtasiye ve ofis malzemeleri, Kitapçılar, İlk ve orta dereceli okullar, Kolejler, üniversiteler, meslek okulları ve yüksek okullar, Uzaktan eğitim okulları, İş ve sekrerlik okullarıMeslek ve ticaret okullarıdır.

Eğitim ve Sağlık Programı’na dahil olmayan harcamalar:

Dilerseniz şimdide eğitim ve sağlık programının avantajlarına dahil olmayan hizmetleri de belirtelim ki yazımız ve konumuz eksik olmasın. Dahil olmayanlar; Kozmetik ve optik ürünleri, CardFinans Nakit ve Ticari kartlar ile yapılan işlemler, Toptan satış ve ticari kullanımlar ve Yurtdışı alışverişleri dahil değildir.

Sizlerde kredi kartınızın avantajlarını sonuna kadar kullanarak ciddi manada güzel karlar elde edebilirsiniz. Ayrıca taksitli alışveriş özelliği sayesinde de rahat rahat ödeyebilirsiniz. Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Umarım sizler için istifadeli ve bilgilendirici bir yazı olmuştur. İsterseniz Cardfinans’ın daha farklı özellik ve avantajlarını incelemek için aşağıdaki konu galerimizi inceleyebilirsiniz

CardFinans Market ve Benzin Harcamalarından İnanılmaz İndirimler

Cardfinans Ekstre Taksitlendirme ve Taksit Kolay Özellikleri