Fibabanka %1,05 Faiz Oranı İle Eğitim Kredisi Fırsatı

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Eğitim şart diyerek yazıma başlamak istiyorum. Eğitim bir ülkenin geleceği ve ileri seviyelere taşınması demek. Bilinçli vatandaşlarda buna oldukça fazla önem veriyor. Örneğin bu hayatta bir evim olmasa da olur diyor ve yatırımını çocuklarına yapıyor. Ben bu şekilde düşünen oldukça fazla kişi tanıyorum. Zaten o çocuklarda ileride çok daha iyi bir yerlere gelebiliyor. Peki bu yazıyı neye binaen yazdık ve derledik? Malumunuz üniversite kayıtları yapıldı. Ayrıca özel okullarda açılmak üzere.

EĞİTİM GİDERLERİ OLDUKÇA FAZLA

Sırf çocukları iyi bir eğitim görsün ve iyi bir ortamda yetişsin diye, durumu olmasa bile özel okul kapılarını zorlayanlar var. Dediğim gibi gerek anasınıfı, gerek ilkokul, gerek ortaokul ve gerek lise kaydı yapacak olan veliler maddi sıkıntı içerisinde. Birde üniversite kayıtları ve ödemeleri de bulunuyor. Bunun dışında Yüksek lisans ve Doktora öğrencileri de bulunuyor. Haliyle de bu sıralar para ihtiyacı hasıl oluyor. Bir çok kimse eğitim giderlerini karşılamak için bankalara başvuru yapacak. Bankalarda pusuya yatmış durumda. Kredi kampanyaları arasında ise benim de dikkatimi çeken banka; Fibabanka oldu. Özel bir kampanya hazırlamışlar.

FİBABANKA EĞİTİM KREDİSİ KAMPANYASI VE ÖZELLİKLERİ

Yazımızın kalan kısmında fibabankanın sizler için hazırlayıp sunduğu eğitim kredisinden söz edeceğiz. Bu kampanyanın bazı özel yanları bulunuyor. Örneğin faiz oranları mükemmel ötesi bir şey. Çünkü %1,05 gibi düşük bir faiz oranı sunuluyor. Sizlerde kendi çapınızda birazda olsa piyasa araştırması yaptıysanız bu oranın gerçekten de çok düşük olduğunu görebilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz 96 aya kadar vade imkanından da yararlanabilirsiniz. Gördüğünüz gibi taksit sayısı da çok iyi. Kendi ödeme gücünüze göre vade sayınızı belirlersiniz.

Bunun dışında hayat sigortasının yapıldığını da belirtelim. Kredi süresince bunu yaptırmanız gerekiyor. Yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerinize göre hayat sigortanız hesaplanıyor. Binde beş oranında Kredi tahsis ücreti de ödemeniz gerekecek. Bu kredi okul ücretleri için kullanılabiliyor. Sizin adınıza EFT yolu ile okulun hesabına para gönderiliyor. Anlayacağınız kullanım amacı sadece eğitim.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPARIZ?

Krediye başvuru yapmak isteyenler, fibabanka şubelerine uğrayabilirler. Yalnız muhakkak gelir belgesinin ve nüfus cüzdanının sunulması gereklidir. Bunun haricinde SMS yolunu da tercih edebilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak için mesaj olarak OKUL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik numaranızı da yazmanız gerekiyor. En sonunda ise 3422’ye bu mesajı gönderiyorsunuz. Gelen cevaba göre de hareket ediyorsunuz.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI VE HESAPLAMALARI

20.000 TL Eğitim kredisine ihtiyacınız var. Bu krediyi de 36 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Fibabanka da zaten faiz oranı olarak %1,05‘i veriyor. Buna binaen de sizin aylık kredi borcunuz 694,48 TL yapıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 105 TL ödeme yapmanız gerekli. Bunun haricinde sigorta ücretiniz de 498,87 TL yapıyor. Yıllık efektif faiz oranı da %16,6420 dir.

30.000 TL Eğitim kredisine ihtiyacınız var. Bu krediyi de 60 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Fibabanka da zaten faiz oranı olarak %1,05‘i veriyor. Buna binaen de sizin aylık kredi borcunuz 1.318,21 TL yapıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 157,50 TL ödeme yapmanız gerekli. Bunun haricinde sigorta ücretiniz de 1.160,71 TL yapıyor. Yıllık efektif faiz oranı da %16,4879 dur.

Fibabanka’dan Günlük 10 liraya 10.000 Bin Kurban Bayramı Kredisi

Fibabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Fibabanka Bayram Kredisi, Hesaplı Kredi, 10 Numara Bayram Kredisi – Değerli dostlarım, bayram kredisi haberlerine son gaz devam ediyoruz. Gerçi bayrama 10 gün kaldı ama yine de bu hafta kredi çekeceklerin sayısı çok fazla olacak. Çoğumuz bankalara ve kredilere yöneleceğiz. Dolayısıyla fazladan bir alternatifinizin olması, doğru krediyi seçmeniz için yararınıza olacak.

FİBABANKA’DA BAYRAMA ÖZEL KAMPANYA HAZIRLAMIŞ

Fibabanka yazımızın temelini oluşturacak. Zaten herhalde bu saatten sonra da kurban bayramı kredi kampanyasının yayınlanacağını düşünmüyorum. Toplam 7 banka kredi kampanyası yayınladı. Kredi çekeceklerin de bu 7 kampanyayı değerlendirmeleri gerekiyor. Zaten sitemizde bu haberler yer alıyor. Bugün de son kampanya olan; Fibabanka Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisini sizler için derleyip, sunacağız. Dilerseniz bu kampanyayı hep beraberce inceleyelim.

FİBABANKA BAYRAM KREDİSİ NE SUNUYOR?

Fibabanka bu kampanyayı yayınlarken günde 10 lira ödeyerek, 10.000 TL alabileceğinizi belirtiyor. Peki kredinin en üst limiti bu mu? Daha yüksek limitli kredi alınamıyor mu? Elbetteki dilerseniz daha yüksek limitli kredi alabilirsiniz. Sonuçta gelir belgenizi sunuyorsunuz ve gelir belgeniz ölçüsünde kredi limitleri hesaplanıyor. Yalnız SMS ile Başvurularda en fazla 20.000 TL’ye başvuru yapabiliyorsunuz. Bu detayı da belirttiğimize göre merak edilenler ile devam edelim.

KURBAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI MERAK EDİLENLERİ

Kredi vadesini en az 3 ay olarak seçebilirsiniz. Bunun dışında kredi vadenizi en uzun ise 48 ay olarak tercih edebiliyorsunuz. Faiz oranları ise kredi vadesine bağlanmış. Kredinizi 3 ay dan 36 aya (dahil) kadar  seçecek olursanız faiz oranı da %1,45 olarak sizlere sunuluyor. Kredinizi 37 ay dan 48 aya (dahil) kadar  seçecek olursanız faiz oranı da %1,33 olarak sizlere sunuluyor. Kredi için tahsis ücreti ödemesi bulunuyor. Ayrıca hayat sigortası uygulaması da bulunuyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİZ?

Öncelikle krediye başvuru yapacakların SMS imkanlarının olduğunu söyleyelim. T.C Numaranızı mesaj olarak yazarsınız ve bu mesajı da operatörünüz olursa olsun 3422’ye gönderirsiniz. Bunun dışında elbetteki banka şubesinden de başvuru yapılabiliyor. Dilerseniz online başvuru imkanınız da bulunuyor. Sizlerde banka şubesine kadar yorulmak istemiyorsanız internet üzerinde şu linki; internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Gerek sms ile başvuruda, gerek direkt banka başvurusunda, gerekse de online başvuru da onay geldikten sonra gelir belgenizi, nüfus cüzdanınızı ve ikametgahınızı gösteren bir belgeyi alıp bankada kredi işlemlerinizi tamamlamanız gerekiyor. Fibabankanın müşterisi iseniz internet şubeye şifrenizi kullanarak giriş yapabilir ve başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Zaten krediniz onaylanırsa, hemen kredinizi hesabınıza alabilirsiniz. Müşteriler bu noktada biraz daha şanslı.

GÜNLÜK 10 LİRAYA 10 BİN BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMASI

10.000 TL bana fazlasıyla yeter dediniz ve başvurunuzu yaptınız. Onay bile aldınız. İhtiyaç duyulan belgelerinizi de hazırladınız. Kredinizi 48 ay vade ile ödemek istediğinizi belirttiniz. Bankada sizlere %1,33 faiz oranını vermiş oldu. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı hesaplandığında 299,80 TL olduğu görülüyor. Kredi tahsis ücretiniz 323 TL oluyor. Hayat sigortası için de 323 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Son olarak yıllık efektif faiz oranının %21,2814 olduğunu da söyleyelim.

Kurban Bayramı İçin Abank’tan Uygun Faizli Özel İhtiyaç kredisi

Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank bayram kredisi kampanyası, hesaplı ve uygun kredi, Alternatifbank ihtiyaç kredisi –  Kurban bayramına 2 haftadan az 10 günden fazla bir süre kaldı. Planlar yapıldı, kurbanlıklar belirlendi. Masraflar çığ gibi. Birde tatil programımız var. Bunun yanı sıra evin eşyaları da çok eskidi. Bunların değiştirilmesi gerekiyor. Ha birde çocukların istediği bazı şeyler var. Onları almamız gerekiyor.

HESAPLI KREDİ İÇİN ARAŞTIRMA YAPMAK ŞART

Bu örneklerin yüzlercesini vermek mümkün. Vatandaşın kendine göre bir sebepten dolayı maddi sıkıntısı var. Kredi ise bir çoğu için tek çözüm yolu. Ama kredi çekeceğiz diye de bankalara fazla para ödemek istemiyoruz. Hesaplı kredi neredeyse ona ulaşmak istiyoruz. Bunun için de gerekli araştırmaları yapmak gerekiyor. Sitemizde kurban bayramı kredisi veren bankaların haberleri bulunuyor. Bu yazıda da yeni birisi olan ABank’ı ekleyeceğiz. Kesinlikle yönlendirme de yapmak istemiyoruz. Bu sayede siz de 10 dakika da kendinize göre uygun olanını seçebilirsiniz.

ABANK’TAN BAYRAM MÜJDESİ KREDİ KAMPANYASI

Eminim ki bir çoğunuz Abank’ı yeni duymuştur. Lakin kredi tercihinde önemli olan büyük yada küçük banka ayırımından ziyade hesaplı krediyi kim veriyor? sorusunun cevabıdır. Bu açıdan da bugün sizler ile ABank’ı değerlendireceğiz. Bakalım neler sunuyor bu banka. Kurban Bayramı için bir kampanya hazırlamış ABank. Bu kampanyaya göre kredinizin üst limiti, sizin aylık gelirinize göre belirleniyor. Bu açıdan da bir sınırlama yok.

KREDİNİN FAİZ ORANLARI VE VADE SAYILARI

Kredi kampanyasının vade sayısı da en az 3 aydır. Bununla beraber aldığınız krediyi en uzun 48 ay vade ile geri ödeyebilirsiniz. Şuan için kredi imkanları gördüğünüz gibi gayet iyi. Peki faiz oranları nasıl? Burada faiz oranları seçtiğiniz kredi vadesine göre belirleniyor. Örneğin kredi vadenizi 12 ay olarak seçerseniz abank’ta sizlere %1,38 faiz oranı verecektir. Kredi vadenizi 24 ay olarak seçerseniz abank’ta sizlere %1,25 faiz oranı verecektir. Kredi vadenizi 36 ay olarak seçerseniz abank’ta sizlere %1,30 faiz oranı verecektir. Kredi vadenizi 48 ay olarak seçerseniz abank’ta sizlere %1,31 faiz oranı verecektir.

HAYAT SİGORTASI

Hayat sigortası, tüm bankalar da yapılıyor. Abank’ta kendini sağlama almak istiyor. Bu açıdan hayat sigortasını otomatik olarak yaptırıyor. Hayat sigortası herkes için aynı olmuyor. Çünkü sigorta şirketleri kredi özelliklerinin yanı sıra sizin yaşınıza ve cinsiyetinize göre bir hesaplama yapıyor. Örneğin ben kredi hesaplamaları yaparken 35 yaşındaki erkek bir müşterinin başvuru yaptığını dikkate alacağım. Ayrıca Yıllık maliyet oranına da hayat sigortasını dahil etmeyeceğim. Çünkü bu sizin yanıltmış olur. Hayat sigortası herkes için değişik olabiliyor.

TAHSİS ÜCRETİ VE BAŞVURU YOLLARI

Aldığınız kredinin bir de tahsis ücretinin olduğunu unutmayın. Bu ücret ise alınan kredi ile orantılı oluyor. Ama düşük bir ücret oluyor. Kredi limitiniz ne kadar ise bunun %0,5’i kadar bir ödeme yapıyorsunuz. 15.00 TL kredinin tahsis ücreti 75 TL oluyor. Krediye başvurmak isteyenler Abank şubelerine uğrayabilirler. Yalnız gelir belgesini mutlaka sunmanız gerekir. Bunun yanı sıra dilerseniz az sonra vereceğimiz link aracılığı ile de başvurunuzu internetten yapabilirsiniz. Başvuru Linki; dijital.abank.com.tr/#!/nedir

10.000 TL KREDİYİ 24 AY VADE İLE ÇEKECEK OLURSAK

10.000 TL kredi lazım ve Abank’a başvurunuzu yaptınız. Kredi ödemenizi de 24 ay vade ile gerçekleştirmek istediğinizi belirttiniz. Bankadan da sizlere onay çıktı ve faiz oranı olarak %1,25 verildi. Aylık ödeyeceğiniz borcunuzun 499 TL olacağını söyleyelim. Hayat sigortası için 36,72 TL ödemeniz gerekir. Kredi tahsis ücreti olarak da 50 TL ödersiniz. Yıllık maliyet oranınız %18,52 dir.

10.000 TL KREDİYİ 48 AY VADE İLE ÇEKECEK OLURSAK

10.000 TL kredi lazım ve Abank’a başvurunuzu yaptınız. Kredi ödemenizi de 48 ay vade ile gerçekleştirmek istediğinizi belirttiniz. Bankadan da sizlere onay çıktı ve faiz oranı olarak %1,31 verildi. Aylık ödeyeceğiniz borcunuzun 298 TL olacağını söyleyelim. Hayat sigortası için 75,14 TL ödemeniz gerekir. Kredi tahsis ücreti olarak da 50 TL ödersiniz. Yıllık maliyet oranınız %19,68 dir.

ingbank 4 ay ertelemeli ve 2018 ödemeli avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatı

INGBANK kredinizi şimdi alın ödemesini 2018’de yapın, 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, kredi notuna göre kredi – Malum, kurban bayramı yaklaşıyor ve vatandaş kredi arayışı içerisinde. Ben ise bu yazıyı kurban bayramı kampanyasına ayırmıştım. Lakin dün bir kampanya ile karşılaştım. Sonra bir iki defa inceledim ve bu kampanyayı sizler ile buluşturmaya karar verdim. Ingbank çok özel ve kimine göre de hesaplı bir kampanya yapmış.

ING’DEN 4 AY ERTELEMELİ KREDİ FIRSATI

Burada önemli olan şey; düşük faiz ve 4 ay gibi bir erteleme süresinin olması. bu kimisi için çok önemli bir husus. Piyasada 4 ay ertelemeli kredi veren banka yok zaten. Kredinizi şimdi alıp 2018 yılında ödeyebiliyorsunuz. iş güç sahibi olanlar, aldıkları krediyi işlerinde kullanıyorlar. İlk ayda da kazanç olmuyor. Haliyle 4 ay bu kesim için biçilmez kaftan olacak. Lakin bu kampanyanın birde detayları ve şartları var. Dilerseniz şimdide bu konulara parmak basalım.

INGBANK KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Ingbank’tan alabileceğiniz en yüksek kredi limitinin 50.000 TL olduğunu biliyor muydunuz? Bence bu tutar bir ihtiyaç kredisi için tam ideal üst seviye. Birde alt limiti var. O da 1.500 TL. Kimi banka bu tutarı 3 yada daha yüksek seviyede tutuyor. Lakin burada 1.500 lira sunuluyor. Bu da en küçük ihtiyacı karşılamak adına gayet ideal. Bunun dışında neler var? sırasıyla inceleyelim. örneğin kredi vadesi en az 3 ay ve en fazla da 48 ay yapılabiliyor.

Kredinin binde beş oranı kadar dosya masrafı yani tahsis ücreti oluyor. Hayata sigortasını banka mutlaka yapıyor. İşin açıkçası bende hayat sigortası yaptırılması gerektiğini düşünenlerdenim. Birde faiz oranları var. Burada faiz oranları kredi notunuza göre şekilleniyor.

FAİZLER NASIL OLUŞTURULUYOR?

Kredi notu puanınıza bakılıyor. Findeks skorunuz 1850 ile 1900 puan aralığında ise faiz oranınız %1,19 olarak sunuluyor.  Findeks skorunuz 1800 ile 1850 puan aralığında ise faiz oranınız %1,29 olarak sunuluyor. Findeks skorunuz 1750 ile 1799 puan aralığında ise faiz oranınız %1,39 olarak sunuluyor. Findeks skorunuz 1700 ile 1749 puan aralığında ise faiz oranınız %1,39 olarak sunuluyor. Findeks skorunuz 1600 ile 1699 puan aralığında ise faiz oranınız %1,39 olarak sunuluyor. 

ÖNEMLİ AYRINTI

Çok önemli bir ayrıntıya dikkat çekmek istiyorum. Müşteriler belirttiğim gibi findeks notu ölçüsünde kredi alabiliyorlar. Yalnız kredi notu 1850 ile 1900 puan aralığında olanlar isterlerse 4 ay ertelemeli kredi alabiliyorlar. Sizlerde kredinizi şimdi alıp 2018 yılında ödemek istiyorsanız kredi notunuzun 1850 ve üstünde olması şart. Bunun dışında son başvuru tarihinin 30 eylül 2017 olduğunu da belirtelim.

KREDİ HESAPLAMASI YAPALIM MI?

Size 10.000 TL’nin lazım olduğunu düşünelim. Ingbank’a gittiniz ve kredi başvurusunda bulundunuz. Kredi başvurusu yaparken de banka kredi notunuza baktı ve 1850 puanın üstünde olduğunu gördü. Sizde bu avantajınız için 4 ay ertelemeli 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile ödemek istediniz. Aylık ne kadar ödersiniz diye hesaplama yaptığımız da karşımıza 338,62 TL çıktı. Hayat sigortası için ödeyeceğiniz toplam tutar 587,36 TL dir. Tahsis ücretiniz de 50 TL olacaktır.

2017 Kurban Bayramına Özel Halkbank 100 TL ParafPara Hediyesi

Halkbank kredi kartı kurban bayramı kampanyası, Türkiye Halk Bankası 100 TL Paraf Para Fırsatı – Ülkemizde çok fazla banka var. ben bu sayının biz tüketiciler için bir artı özellik olduğunu düşünüyorum. Zira her banka bir nevi ticarethane gibidir. Müşteri çekerek büyümek ister. Fazla banka olunca da aralarında rekabet başlar. haliyle de birisi ötekine göre daha hesaplı hizmetler ve ürünler sunmak durumunda kalır. Bu durumdan da karlı çıkan biz tüketiciler oluruz.

BANKALAR ARASI REKABET ARTTI VE KIZIŞTI

Bankaların en fazla ürün pazarladığı vakitler, değer verdiğimiz günler oluyor. yılbaşı gibi, yada ramazan bayramı ve kurban bayramı gibi. Şimdiler de ise Kurban bayramına 4 hafta gibi bir süre var. Bankalarda müşteri kampa yarışına girdiler. Öncelikle kredi kampanyaları yayınlanmaya devam ediyor. Bunun dışında ise kredi kartı kampanyaları da yapılmaya başlandı. Vatandaşların bir bölümü kredi çekecek ama çok büyük bir bölümü ise kredi kartını kullanmaya muhtaç.

HALKBANKASI KURBAN BAYRAMINA ÖZEL KREDİ KARTI KAMPANYASI

Bu ay kurban bayramından mütevellit kredi kartını kah orada kah burada kullanacağız. Olan bize olacak tabi ki de. Halkbank’ta bu harcamalarınızı Paraf kartınız ile yapmanız için Kurban Bayramı Kredi Kartı Kampanyası hazırlamış. Bende işin açıkçası yazımın kalan bölümlerinde bu kampanyanın en merak edilen ve dikkat edilmesi gereken özellikleri neler onları açıklamaya çalışacağım. Dilerseniz başlayalım.

HALKBANK 100 TL PARAFPUAN HEDİYE KAMPANYASI VE ÖZELLİKLERİ

Halkbank müşterisisiniz. Haliyle de paraf kartınız bulunuyor. O halde Halkbank diyor ki; market ve akar yakıt sektörü dışında, farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişleriniz de 10 TL paraf puan hediye. Toplamda ise en fazla elde edebileceğiniz maksimum parafpara 100 TL oluyor. Üstelik tüm bankaların pos cihazından da harcama yapabilirsiniz. Şununda altını çizmek istiyorum. Kampanyaya asıl kartlarınız ile birlikte ek kartlarını ile de katılabilirsiniz. Ama yinede toplam kazanabileceğiniz para puan 100 TL dir.

PARAF KATILIMI NASIL SAĞLANIYOR?

Kampanyaya katılım çok kolaydır. Bunun için harcama yapmadan önce telefonunuzun mesaj bölümüne girerek büyük harfler ile KAMPANYA yazmanız gerekmektedir. Ardından bu mesajınızı 3404’e mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Merak etmeyin mesajlar ücretsizdir ve para alınmıyor. Halkbank’ta size katıldığınıza dair bir mesaj yolluyor. Bu mesajdan sonra da harcamalarınıza başlayabiliyorsunuz.

Türk Telekom, Vodofone ve Turkcell ile kampanyaya katılım sağlanabiliyor. Birde dikkat etmeniz gereken önemli bir konu halkbank’ın sisteminde kayıtlı olan telefon numaranız ile başvurunuzu gerçekleştirmeniz şart.

KAMPANYA SÜRELERİ

Kampanya katılım ve paraf para harcama sürelerine çok fazla dikkat etmeniz gerekmektedir. Kampanyanın başlama tarihi 5 Eylüldür. Bitiş tarihi ise 4 Eylül 2017 dir. Kredi kartınız ile pos cihazına ödemenizi yaparsınız. Bundan sonra iş yeri de akşamleyin gün sonu işlemini gerçekleştirir ve bilgiler banka ile paylaşılmış olur. Bir gün sonra da paraf paranız kartınıza yüklenir. Sizler ise 14 eylül tarihine kadar bu puanları harcamalısınız. Eğer kazandığınız paraf paraları harcamazsanız banka 15 eylül 2017 tarihinde verdiği bu puanları sizden geri alacaktır.

ÇOK ÖNEMLİ AYRINTILAR VE DETAYLAR
  • Aidat, kira ve eğitim ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
  • Otomatik ve düzenli ödemeler kampanyaya dahil değildir.
  • Ticari, business ve halkcardlar kampanyaya dahil değildir.
  • Paraf ve Parafly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Parafpara kullanılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • İade ve iptal işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • Parafpara transfer işlemleri kampanyaya dahil değildir.