ingbank 4 ay ertelemeli ve 2018 ödemeli avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatı

INGBANK kredinizi şimdi alın ödemesini 2018’de yapın, 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, kredi notuna göre kredi – Malum, kurban bayramı yaklaşıyor ve vatandaş kredi arayışı içerisinde. Ben ise bu yazıyı kurban bayramı kampanyasına ayırmıştım. Lakin dün bir kampanya ile karşılaştım. Sonra bir iki defa inceledim ve bu kampanyayı sizler ile buluşturmaya karar verdim. Ingbank çok özel ve kimine göre de hesaplı bir kampanya yapmış.

ING’DEN 4 AY ERTELEMELİ KREDİ FIRSATI

Burada önemli olan şey; düşük faiz ve 4 ay gibi bir erteleme süresinin olması. bu kimisi için çok önemli bir husus. Piyasada 4 ay ertelemeli kredi veren banka yok zaten. Kredinizi şimdi alıp 2018 yılında ödeyebiliyorsunuz. iş güç sahibi olanlar, aldıkları krediyi işlerinde kullanıyorlar. İlk ayda da kazanç olmuyor. Haliyle 4 ay bu kesim için biçilmez kaftan olacak. Lakin bu kampanyanın birde detayları ve şartları var. Dilerseniz şimdide bu konulara parmak basalım.

INGBANK KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Ingbank’tan alabileceğiniz en yüksek kredi limitinin 50.000 TL olduğunu biliyor muydunuz? Bence bu tutar bir ihtiyaç kredisi için tam ideal üst seviye. Birde alt limiti var. O da 1.500 TL. Kimi banka bu tutarı 3 yada daha yüksek seviyede tutuyor. Lakin burada 1.500 lira sunuluyor. Bu da en küçük ihtiyacı karşılamak adına gayet ideal. Bunun dışında neler var? sırasıyla inceleyelim. örneğin kredi vadesi en az 3 ay ve en fazla da 48 ay yapılabiliyor.

Kredinin binde beş oranı kadar dosya masrafı yani tahsis ücreti oluyor. Hayata sigortasını banka mutlaka yapıyor. İşin açıkçası bende hayat sigortası yaptırılması gerektiğini düşünenlerdenim. Birde faiz oranları var. Burada faiz oranları kredi notunuza göre şekilleniyor.

FAİZLER NASIL OLUŞTURULUYOR?

Kredi notu puanınıza bakılıyor. Findeks skorunuz 1850 ile 1900 puan aralığında ise faiz oranınız %1,19 olarak sunuluyor.  Findeks skorunuz 1800 ile 1850 puan aralığında ise faiz oranınız %1,29 olarak sunuluyor. Findeks skorunuz 1750 ile 1799 puan aralığında ise faiz oranınız %1,39 olarak sunuluyor. Findeks skorunuz 1700 ile 1749 puan aralığında ise faiz oranınız %1,39 olarak sunuluyor. Findeks skorunuz 1600 ile 1699 puan aralığında ise faiz oranınız %1,39 olarak sunuluyor. 

ÖNEMLİ AYRINTI

Çok önemli bir ayrıntıya dikkat çekmek istiyorum. Müşteriler belirttiğim gibi findeks notu ölçüsünde kredi alabiliyorlar. Yalnız kredi notu 1850 ile 1900 puan aralığında olanlar isterlerse 4 ay ertelemeli kredi alabiliyorlar. Sizlerde kredinizi şimdi alıp 2018 yılında ödemek istiyorsanız kredi notunuzun 1850 ve üstünde olması şart. Bunun dışında son başvuru tarihinin 30 eylül 2017 olduğunu da belirtelim.

KREDİ HESAPLAMASI YAPALIM MI?

Size 10.000 TL’nin lazım olduğunu düşünelim. Ingbank’a gittiniz ve kredi başvurusunda bulundunuz. Kredi başvurusu yaparken de banka kredi notunuza baktı ve 1850 puanın üstünde olduğunu gördü. Sizde bu avantajınız için 4 ay ertelemeli 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile ödemek istediniz. Aylık ne kadar ödersiniz diye hesaplama yaptığımız da karşımıza 338,62 TL çıktı. Hayat sigortası için ödeyeceğiniz toplam tutar 587,36 TL dir. Tahsis ücretiniz de 50 TL olacaktır.

ING Bank Vestel Kredi Kampanyası İle Tüm Eşyalarınızı Yenileyin

Masrafsız ing bank kredisi vestel mağazalarında, ingbank vestel kedisi başvurusu ve özellikleri- Adım Mehmet, 25 yıldır aynı eşyaları kullanıyoruz. Daha doğrusu evlendiğimizden beri tüm ev elektroniği ve beyaz eşyaları değiştirmedik. Son ana kadar direniyoruz. Şimdiye kadar buz dolabı için verdiğim tamir masrafı ile 2 defa yeni dolap alabilirdim. Aynı şekilde çamaşır makinesi durmadan bozulup duruyor. Ha bir de ütümüz arada yeni aldığımız kıyafetlerimizi de yakıyor.

Vallahi artık gına geldi. Hanımla her gün tartışıp duruyoruz. Sürekli artık şu eşyaları yenileyelim deyip duruyor ama, maaşım da belli. Allah aşkına yardım edin. Benim tek sefer de eşyaları yenileyecek durumum yok. Özellikle de bazı eşyaların acilen yenilenmesi gerekiyor. Yok mu bu beyaz eşyalar için kredi veren bir banka?

ING BANK VESTEL KREDİSİ VAR

Değerli okurlarımız, yukarıdaki durumda olan yüz binlerce insan var. Bizlerde bu duruma ufacık bir senaryo katarak dile getirmeye çalıştık. Sizler eşyanızı değiştirmek ve yenilemek istiyorsunuz. Hatta bazı kimseler ise düğün yapacağından evin deki eksik eşyaları tamamlamak istiyor. Haliyle de kredi veren banka var mı diye soruyor. Bizlerde hemen cevaplayalım. Bu şekilde kredi veren 2 banka var. Bunlardan bir tanesi de ING Bank.

ING BANK VESTEL KREDİSİ DETAYLARI

Sevgili okurlarımız, ev elektroniği ve beyaz eşyalarınızı yenileyebilmeniz için vestel ve ing bank güzel bir protokole imza atmışlar. Artık sizlerde ing bank’a uğramadan anlaşmalı vestel bayilerinden kredinizi alabilirsiniz. Peki bu durum nasıl oluyor? Gerekli belgeler nelerdir? Başvuru nasıl yapılır? Haydi şimdide bunlara değinelim. Öncelikle anlaşmalı vestel bayisine gidin ve almak istediğiniz ürünleri beğenin. Ardından cep telefonunuzu elinize alın.

Mesaj bölümünü açın ve VESTELING yazın ve bir boşluk bıraktıktan sonra da 11 haneli vatandaşlık numaranızı girin. En sonunda da (Turkcell, Avea veya Vodofone hangisini kullanıyorsanız kullanın fark etmiyor) 2229’a bu mesajınızı atın. Başvurunuzun onaylandığına dair mesaj kısacık bir süre içerisinde sizlere gelecektir. Bu mesajı aldığınızda hemen yetkili kişiye gidiyorsunuz. Bankadan gelen formlar vestele ulaşıyor ve size bir tane imza attırıyorlar.

Lakin nüfus cüzdanınız yanınızda olsun. Zira başvuru için bu gerekli olacaktır. İmzanızı attıktan sonra krediniz anında hazır. Dilediğiniz gibi alışverişinizi yapıyorsunuz. Geri ödeme yaparken de ing  Atm’lerini, internet şubeyi veya ing banka şubelerinden de yapabiliyorsunuz. En az 750 lira alabiliyorken, en fazla da 15.000 TL kredi alabiliyorsunuz. 48 aya kadar da vade yaparak rahat rahat ödeyebiliyorsunuz.

ING BANK VESTEL KREDİSİ MALİYET HESAPLAMALARI

750 TL Krediyi 9 ay vade ve %1,49 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit tutarı 90 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 810 TL dir. Dosta masrafı 0 TL, Komisyon 0 TL ve Sigorta da 0 TL dir. 

1.000 TL Krediyi 12 ay vade ve %1,49 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit tutarı 93 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 1.120 TL dir. Dosta masrafı 0 TL, Komisyon 0 TL ve Sigorta da 0 TL dir. 

5.000 TL Krediyi 18 ay vade ve %1,49 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit tutarı 327 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 5.892 TL dir. Dosta masrafı 0 TL, Komisyon 0 TL ve Sigorta da 0 TL dir.

10.000 TL Krediyi 24 ay vade ve %1,49 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit tutarı 516 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 12.386 TL dir. Dosta masrafı 0 TL, Komisyon 0 TL ve Sigorta da 0 TL dir.

15.000 TL Krediyi 36 ay vade ve %1,49 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit tutarı 569 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 20.471 TL dir. Dosta masrafı 0 TL, Komisyon 0 TL ve Sigorta da 0 TL dir.

15.000 TL Krediyi 48 ay vade ve %1,49 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Aylık taksit tutarı 468 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı 22.472 TL dir. Dosta masrafı 0 TL, Komisyon 0 TL ve Sigorta da 0 TL dir.

Ing bank ile vestelin sizlere sunduğu özel bir kredi haberini bizlerde sizlere sunmuş olduk. Lakin son sözün ing bankasında olduğunu unutmayın. Çünkü istihbaratında sıkıntı olanlar kredi almakta sıkıntı yaşayabilirler. Bu açıdan ing başvuruyu red edebilir. Bu yazının sonuna gelmiş olduk. aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi incelemeyi de unutmayın.

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK TÜM ARDAŞLARINIZIN VE AKRABALARINIZIN DA GÖRMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

Kredidakik İle Beyaz Eşya Krediniz Hazır

Kefilsiz Evraksız Online İhtiyaç Kredisi Qnb Finansbank’da

48 Ay Vadeli Vakıfbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisini Kaçırma

Türkiye İş Bankası 100 Bin Lira Kış İhtiyaç Kredisi Detayları Burada

Araban yoksa üzülme ING Bank Taşıt Kredisi yanında

İNG Bank Taşıt Kredisi, ing taşıt kredisi hesaplama, taşıt kredisi faiz oranları- Değerli okurlarımız, öyle bir zamanda yaşıyoruz ki arabasız olmuyor. Araba gerçekten de çok büyük bir ihtiyaç. Yağışlı havalarda işe gitmek için otobüs beklediğinizi düşünün ve önünüzden vızır vızır araçların geçtiğini. Yarım saat buz gibi havada beklemekten bıkmadınız mı? Yada aylık alışverişlerde ağır market poşetlerini eve taşımak sizlerin de mi canına tak etti?

İNG BANK TAŞIT KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Araba artık lüks bir araç değil yada yalnızca zenginlerin kullanabileceği bir araç değil. Düşük gelirlisi de kullanıyor, yüksek gelirlisi de. Bir çok işimize yarıyor. Günlerdir evin içerisinde tıkılı mı kaldınız? Atlayın arabanıza ailecek güzel bir gezinti yada piknik yapın. Bugün araba alabilmeniz için ING Bank’ın Taşıt Kredisinden söz edeceğiz. Bu site üzerinden tüm bankaların taşıt kredisini paylaşıyoruz. Bu sayede en doğru bankayı bulabilirsiniz.  Haydi İNG’yi hep beraber inceleyelim.

İNG BANK TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Ehliyetinizi aldınız sonunda. Artık hayalinizdeki arabaya İNG ile kavuşmak çok kolay. İşlemleriniz çok kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ayrıca size özel ödeme planı da sunuluyor. Bunun dışında kaskonuzu da ing ile yaparsanız daha da özel faiz oranları uygulanıyor. İster 0 km araçlar için, isterseniz de 8 yaşına kadar olan araçlar için 2.el taşıt kredisi alabiliyorsunuz. Taşıt kredinizi 3 ay ile 48 ay arasında vadelendirebiliyorsunuz.

Ferdi kaza ve hayat sigortası zorunluluğu bulunmuyor. Ekstrada teminat sunmanıza da gerek kalmıyor. Zira sadece satın aldığınız aracı teminat olarak göstermeniz yeterli oluyor. Faiz oranı ise %1,04’ten başlıyor. Dilerseniz şimdide ödeme planlarını inceleyelim. Alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 50 bin liradır.

İNG BANK TAŞIT KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANLARI
 • 20.000 TL Taşıt kredisini 6 Ay vade ile alırsanız faiz oranı %1,04 olarak uygulanıyor. Aylık taksit tutarınız ise 3.480 TL dir. Toplam ödenecek kredi tutarı ise 20.883 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 100 liradır.
 • 20.000 TL Taşıt kredisini 12 Ay vade ile alırsanız faiz oranı %1,44 olarak uygulanıyor. Aylık taksit tutarınız ise 1.860 TL dir. Toplam ödenecek kredi tutarı ise 22.317 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 100 liradır.
 • 20.000 TL Taşıt kredisini 24 Ay vade ile alırsanız faiz oranı %1,44 olarak uygulanıyor. Aylık taksit tutarınız ise 1.025 TL dir. Toplam ödenecek kredi tutarı ise 24.603 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 100 liradır.
 • 20.000 TL Taşıt kredisini 36 Ay vade ile alırsanız faiz oranı %1,44 olarak uygulanıyor. Aylık taksit tutarınız ise 751 TL dir. Toplam ödenecek kredi tutarı ise 27.028 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 100 liradır.
 • 20.000 TL Taşıt kredisini 48 Ay vade ile alırsanız faiz oranı %1,44 olarak uygulanıyor. Aylık taksit tutarınız ise 616 TL dir. Toplam ödenecek kredi tutarı ise 29.591TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 100 liradır.

 

Kredi tahsisi ücreti toplam kredinizin %0,5’i kadardır. Bundan dolayı da bu %0,5’i geçmez. Sizlere hayat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz. Zira dünyanın bin bir türlü hali var. Vefat durumunda sigorta şirketi hem borcunuzu öder, hemde ailenize tazminat öder. Bu sayede de geride kalanların üstüne borç yıkmış olmazsınız. Üstüne gider ayak bir faydanız bile dokunabilir. Online başvuruya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Değerli okurlarımız ING Bank taşıt kredisi hakkında merak ettiğiniz hususlara değindiğimizi düşünüyorum. Sizlerde yukarıdaki şartlar bana uyuyor diyorsanız düşünebilirsiniz. Bir yazının daha sonuna geldik. Doğru ve güncel finans haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

ING Bank 3 Ay ertelemeli %1,09 Faizli İhtiyaç Kredisi

Kredi Kartı Temassız Ödeme Nedir? Nasıl Kullanılır?

 

ING Bank 3 Ay ertelemeli %1,09 Faizli İhtiyaç Kredisi

İNG Bank 3 Ay ertelemeli %1,09 Faizli İhtiyaç Kredisi- Hiç bir ihtiyacınızı ertelemeyin, çünkü sizlere mükemmel ötesi bir kredi haberi hazırladık. İhtiyaçlarımız bitmiyor. Küçük oğlan tablet istiyor, büyük oğlan ise PlayStation istiyor. Kız ise tatile çıkalım diye ısrar ediyor. Hanım ise eşyaların eskiliğinden şikayet edip duruyor. Arabanın da ağır bakımları geldi. Tüm bu sıkıntılardan 1 gün de kurtulmamız ve aile fertlerini sevindirmek mümkün. İhtiyaçlarınızı daha fazla dert etmeyin

INGBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL BİLGİ

Sevgili okurlarımız bugün sizler için ing bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinden söz etmeyi planlıyoruz. Sizinde düzenli bir geliriniz var ise ve kredi notunuza güveniyorsanız bu krediyi kaçırmamanız gerekiyor. Dilerseniz BURAYI tıklayarak Kredi Notu Nasıl Öğrenilir? konulu yazımıza ulaşabilir ve bu konuda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında düzenli bir geliriniz de var ise bu kredi tamda sizlere göre. Haydi hemen bu kredinin detaylarına hep beraber inelim.

INGBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Arkadaşlar bu kredinin en güzel yanı 3 ay erteleyebilme imkanınızın olması. Ayrıca kredi alırken kredi notunuz çok fazla önem arz ediyor. Faiz oranı ise %1,09’dan başlıyor. Bunun dışında 48 ay vade yani taksit yapabilme şansınızda var. Başvurunuzu da internetten yapabiliyorsunuz. Onaylanırsa şubeye uğramanız gerekiyor tabi ki de. Bu kampanyaya son başvuru tarihi 15 Ocak 2017 dir. Bu kampanya ile en az 4.001 TL, en fazla da 50.000 TL kredi çekebiliyorsunuz.

KREDİ NOTUNA GÖRE UYGULANAN FAİZ ORANI

Findeks kredi notunuz 1850 ve üstündeyse en düşük faiz oranına da sahip oluyor. Bunun için uygulanan faiz oranı %1,09 dur. Kredi notunuz 1800 – 1849 arasında ise yararlanabileceğiniz faiz oranı %1,19 dur. Findeks Kredi Notunuz 1750 ile 1799 aralığında ise faiz oranı biraz daha da artıyor. Buna göre faiz seçeneğiniz %1,29 oluyor. Şimdide kredi notunuzun 1700 ile 1749 aralığında olduğunu düşünelim. Buna göre alabileceğiniz faiz 1,39 dur. Eğer kredi notunuz 1600 – 1700 aralığında ise alabileceğiniz kredi faizi %1,49 dur.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI
 • Kredi Tutarı: 40.000 TL
 • Faiz Oranı: %1,29
 • Vadesi: 48
 • Aylık Taksit Tutarı: 1.187 TL dir.
 • Kredi Tahsisi Ücreti: 200 TL dir.
 • Toplam Geri Ödenecek Kredi: 56.979,36 TL dir.

 

 • Kredi Tutarı: 30.000 TL
 • Faiz Oranı: %1,29
 • Vadesi: 48
 • Aylık Taksit Tutarı: 890 TL dir.
 • Kredi Tahsisi Ücreti: 150 TL dir.
 • Toplam Geri Ödenecek Kredi: 42.734,88 TL dir.

 

 • Kredi Tutarı: 20.000 TL
 • Faiz Oranı: %1,29
 • Vadesi: 48
 • Aylık Taksit Tutarı: 594 TL dir.
 • Kredi Tahsisi Ücreti: 100 TL dir.
 • Toplam Geri Ödenecek Kredi: 28.489,92 TL dir.

 

 • Kredi Tutarı: 10.000 TL
 • Faiz Oranı: %1,29
 • Vadesi: 48
 • Aylık Taksit Tutarı: 297 TL dir.
 • Kredi Tahsisi Ücreti: 50 TL dir.
 • Toplam Geri Ödenecek Kredi: 14.244,96 TL dir.

 

Kredi tahsisi ücreti kredi limitine göre değişiklik gösterebiliyor. Anlayacağınız kredi tahsisi ücreti çekeceğiniz kredinin %0,5’i kadardır. Bunun dışında sigortada vade sayısı, kredi limiti, yaş ve cinsiyete göre değişebiliyor. Bunun dışında İng bank müşterisi iseniz findeks kredi notunuzu internet şubesinden veya cep şubeden de öğrenebilirsiniz.

3 AY ERTELEMELİ ÖRNEK ÖDEME PLANI
 • Kredi Tutarı: 10.000 TL
 • Faiz Oranı: %1,09
 • Vadesi: 48
 • Aylık Taksit Tutarı: 306,90 TL dir.
 • Kredi Tahsisi Ücreti: 50 TL dir.
 • Toplam Sigorta Tutarı: 407,72 TL dir.
 • Toplam Geri Ödenecek Kredi: 14.244,96 TL dir.

 

KREDİ BAŞVURUSU

Değerli dostlarımız, bu krediye İng Bank şubelerinden başvurabileceğiniz gibi, online olarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz BURADAN online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Açılan sayfa İNG Bank Kredi başvuru formuna aittir. gerekli bilgileri 2 dakikada girdikten son kredi başvurunuz da gerçekleşiyor.

En başta da dediğim gibi sizlerde kredi notunuza güveniyorsanız, bu kredi sizler için bir avantaj halini alabilir. Tabi bizlerin hiç bir finans kuruluşu ile irtibatımız olmadığından, illahi bu krediye başvurun demiyoruz. Sadece değerlendirebileceğiniz bir kredi haberi.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

İng Bank Kredi Başvuru Sonucunu Öğrenme

İNG Bank Findeks Risk Raporu

ING Pegasus Plus Kart ile Uçuşlarınızı Bedavaya Getirin