Qnb Finansbank Kurban Bayramına Özel 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

2017 Qnb Finansbank Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Kredi Notuna Göre Hesaplı Kredi, Bayram Kredisi – Bayram hazırlıkları nasıl gidiyor bakalım? Biraz masraflı olsa gerek. Merak etmeyin herkes bu bayramın masraflı olduğundan dem vurup duruyor. Birde ailenin büyüklerini görseniz. Küçükler il dışın dan gelecek diye bir sürü hazırlık yapıyorlar. Kurban ibadeti de öte yandan başka bir masraf. Kara kara düşünmeden edemiyoruz.

QNB FİNANSBANK BAYRAMA ÖZEL KREDİ

Tabi kurban ile birlikte bir de hayatımızın olmazsa olmazı olan ihtiyaçlarımız var. Haliyle de bu masraflarının tümünü karşılamak adına bir çok kimse kredi çekmeyi planlıyor. 724kredi.net ailesi olarak da bankaların en özel bayram kampanyalarını sizler ile buluşturmuştuk zaten. Şimdide farklı bir alternatif olması için Qnb Finansbank’ın Kurban Bayramına Özel İhtiyaç Kredisinden söz edeceğiz. Bu kampanyanın faiz oranları, kredi şartları ve başvurunun nasıl yapılacağını anlatacağım. Şartlar size uyarsa elbetteki değerlendirmeye alabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK KURBAN BAYRAMI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Malum kredisiz olmuyor. Herkesin kendine göre bir nedeni ve sebebi oluyor kredi çekmek için. Bayramda bahanesi oluveriyor. Qnb Finansbank’ta kurban bayramı ihtiyaç kredisi ile en az 1.000 TL ve en fazla 30.000 TL nakit para alabilme fırsatı sunuyor. Ayrıca kredi vadesi de 3 ay ile 48 ay arasında yapılabiliyor. Buda esasen güzel bir özellik. Kredi tahsis ücreti bulunuyor. Hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Tabi qnb Finansbank aracılığı ile.

KREDİ NOTUNA GÖRE FAİZ ORANLARI

Kredinin faiz oranları ise kredi notuna göre belirleniyor. Kredi skoru yüksek olanlar daha düşük faiz oranı ile kredi alabiliyorken, kredi skoru arttıkça faiz oranı da yükselişe geçiyor. Faiz oranları %1,28 ile %1,73 (dahil) aralığında oluyor. Bu açıdan kredi notunuza iyi bakmanız gerekiyor. Kredi notunu merak edenler isterlerse BURAYI tıklayarak Kredi Notu Nasıl Sorgulanır? konulu yazımızı okuyabilirler. Ha bir de isterseniz kredinizi 3 ay ertelemeli olarak da alabilirsiniz. Kredinizi şimdi alıp 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Tabi bu sizin tercihiniz.

Bu kampanya ile günde 5 tl’ye 5.000 TL, günde 10 TL’ye 10.000 TL ve 15 TL’ye 15.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Bu sistem 30.000 TL’ye kadar gidiyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILABİLİR?

Krediye başvuru kanallarının başında banka şubeleri yer almaktadır. Bunun dışında dilerseniz T.C Kimlik Numaranızı mesaj metni olarak yazıp 5030’a yollayabilirsiniz. Bu şekilde de başvuru yapabiliyorsunuz. Ha birde online başvuru yapmak isteyenler BURADAN başvuru sayfasına ulaşabilirler. Tabi Qnb Finansbank müşterisi iseniz, kredinizi internet şubeden yada cep şubeden kullanabilirsiniz. Başvurunuzu da internet şubesinden yapabilirsiniz.

Hafta sonu dahi olsa kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi de yine hafta sonu dahi olsa anında kullanabilirsiniz. Bu yönüyle müşterilerin işi daha da kolay. 5 dakika da kredi başvurusu yapıp, hemen anında kredinize ulaşabilirsiniz.

KREDİ NOTUNA GÖRE EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK FAİZ İLE KREDİ HESAPLAMA

10.000 TL kredi ihtiyacınız var. 48 ay vade ile bu borcu ödemek istiyorsunuz. Banka da kredi notunuza bakarak %1,28 faiz oranı uyguluyor. Kredi taksit tutarınız bu durumda 296 TL yapıyor. Kredi tahsis ücretiniz de 52,50 TL tutuyor. Ödemeniz gereken sigorta prim tutarı da 347,92 TL yapıyor. Yıllık toplam maliyet oranının da %20,4240 olduğunu söyleyelim.

10.000 TL kredi ihtiyacınız var. 48 ay vade ile bu borcu ödemek istiyorsunuz. Banka da kredi notunuza bakarak %1,73 faiz oranı uyguluyor. Kredi taksit tutarınız bu durumda 331 TL yapıyor. Kredi tahsis ücretiniz de 52,50 TL tutuyor. Ödemeniz gereken sigorta prim tutarı da 357,85 TL yapıyor. Yıllık toplam maliyet oranının da %28,3560 olduğunu söyleyelim.

Halkbank Bayram Ettiren Kredi Fırsatı Kurbana Özel

Türkiye Halk Bankası 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Halkbank Düşük Faizli Bayram Kredisi, Hesaplı Kredi- Arkadaşlar, kurban bayramı masrafları ve giderleriniz için henüz kredi çekmediyseniz ve kredi çekmeyi düşünüyorsanız mutlaka bu yazıyı okumanızı ve değerlendirmenizi öneriyorum. Ben bu siteden Kurban Bayramı için kredi veren tüm bankaların kampanyalarını haberleştirerek sizler ile paylaşmıştım Zaten.

HALKBANK’TAN ÇOK ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Kimisi hemen kredisini aldı. Kimisi ise son ana kadar bekledi. Tabi son ana kadar bekleyenlerin biraz daha avantajlı olduklarını söyleyebiliriz. Herhalde Kurban Bayramı için sunulan 8 tane bankanın kredi kampanyasını sizler ile paylaşmıştık. Lakin bir iki gündür Halk Bankası süper bir kampanya yayınladı. Hatta piyasayı alt üst etti desek yakan söylemiş olmayız. Peki Halkbank Hesaplı Kurban Bayramı Kredi Kampanyası ile ne sunuyor? O da yazımızın devamında.

HALKBANK BAYRAM ETTİREN KREDİ AYRINTILARI

Bu kampanya ile ister, ufak limitli ihtiyaçlarınızı, isterseniz de daha büyük ihtiyaçlarınızı ve masraflarınızı çok rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Her ne kadar özü Kurban Bayramı için geliştirilmiş bir kredi kampanyası olsa da, diğer giderleriniz için de düşünebilirsiniz. 1.000 TL’den tutunda 50.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Dediğim gibi limitler gerçekten de çok iyi. Kredi vadesi de yeni yasayla birlikte 48 ay olarak belirlenmiş. Daha doğrusu 48 ay yani 4 yıl yapabileceğiniz en uzun taksit sayısını sizlere verecektir.

HAYAT SİGORTASI, TAHSİS ÜCRETİ VE FAİZ ORANLARI

Kredi için tahsis ücreti de ödeme zorunluluğu bulunmuyor. Ayrıca hayat sigortası da yaptırılıyor. Bu iki başlık sizin cebinizden çıkacak olan ek masrafları ifade ediyor. Kredinin faiz oranlarına da biraz değinelim. Burada kredi limiti ile birlikte kredi tahsis ücreti ödeme isteği faiz oranlarını belirliyor. Kredi tahsis ücreti ödemek isteyenlerin faiz oranları elbetteki çok daha avantajlı oluyor. En düşük faiz %1,10 ve en yüksek faiz oranı da %1,18 oluyor.

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ KREDİ 10.000 TL’YE (DAHİL) KADAR OLACAKSA, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ DE ÖDEYECEKSENİZ FAİZ ORANINIZ %1,10 OLACAKTIR.  

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ KREDİ 10.001 TL İLE 50.000 TL (DAHİL) ARALIĞINDA OLACAKSA, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ DE ÖDEYECEKSENİZ FAİZ ORANINIZ %1,12 OLACAKTIR.  

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ KREDİ 50.000 TL’YE (DAHİL) KADAR OLACAKSA, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ DE ÖDEMEYECEKSENİZ FAİZ ORANINIZ %1,18 OLACAKTIR.  

KREDİYE SMS YOLU İLE BAŞVURU YAPMAK

Sizlerde bu hesaplı krediden yararlanmak istiyorsanız, banka şubesine kadar gidip yorulmanıza ve vakit kaybı yaşamanıza gerek yok. Bunun için yapacağınız şey ufak bir SMS atma. Bunun için de Evvela BAYRAM yazıp bir boşluk bırakıp, T.C.’nizi yazıp bir boşluk bırakıp, Aylık Gelirinizi yazıp bir boşluk bırakmak ve İstediğiniz Kredi Tutarını yazıp bunu 3452‘ye mesaj olarak yollamanız gerekiyor. (Örnek Mesaj Metni; BAYRAM 55555555511 2750 30000)

Bankadan ön onay mesajı geldiği andan itibaren, gelir belgenizi ve nüfus cüzdanınızı alıp, halkbank şubesine uğramanız gerekiyor. Burada da imzalarınızı attıktan sonra kredinizi alıp, kullanabilirsiniz.

İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

Örnek Kredi Tutarımız 10.000 TL olsun. Kredi vadesini de 48 ay olarak belirleyelim. Kredi tahsis ücreti ödeme durumunuza da evet diyelim. Bankanın size verdiği faiz oranı ise %1,10 olacaktır. Eldeki bilgiler ışığında aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınızın 282,58 TL yapacaktır. Kredi tahsis ücretiniz ise 52,50 TL. Yıllık toplam maliyet oranınızın da %17,3790 olduğunu söyleyebiliriz.

Örnek Kredi Tutarımız 50.000 TL olsun. Kredi vadesini de 48 ay olarak belirleyelim. Kredi tahsis ücreti ödeme durumunuza da evet diyelim. Bankanın size verdiği faiz oranı ise %1,12 olacaktır. Eldeki bilgiler ışığında aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınızın 1.420,29 TL yapacaktır. Kredi tahsis ücretiniz ise 262,50 TL. Yıllık toplam maliyet oranınızın da %17,7138 olduğunu söyleyebiliriz.

Örnek Kredi Tutarımız 50.000 TL olsun. Kredi vadesini de 48 ay olarak belirleyelim. Kredi tahsis ücreti ödeme durumunuza da hayır diyelim. Bankanın size verdiği faiz oranı ise %1,18 olacaktır. Eldeki bilgiler ışığında aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınızın 1.442,55 TL yapacaktır. Kredi tahsis ücretiniz ise 262,50 TL. Yıllık toplam maliyet oranınızın da %18,3798 olduğunu söyleyebiliriz.

Fibabanka’dan Günlük 10 liraya 10.000 Bin Kurban Bayramı Kredisi

Fibabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Fibabanka Bayram Kredisi, Hesaplı Kredi, 10 Numara Bayram Kredisi – Değerli dostlarım, bayram kredisi haberlerine son gaz devam ediyoruz. Gerçi bayrama 10 gün kaldı ama yine de bu hafta kredi çekeceklerin sayısı çok fazla olacak. Çoğumuz bankalara ve kredilere yöneleceğiz. Dolayısıyla fazladan bir alternatifinizin olması, doğru krediyi seçmeniz için yararınıza olacak.

FİBABANKA’DA BAYRAMA ÖZEL KAMPANYA HAZIRLAMIŞ

Fibabanka yazımızın temelini oluşturacak. Zaten herhalde bu saatten sonra da kurban bayramı kredi kampanyasının yayınlanacağını düşünmüyorum. Toplam 7 banka kredi kampanyası yayınladı. Kredi çekeceklerin de bu 7 kampanyayı değerlendirmeleri gerekiyor. Zaten sitemizde bu haberler yer alıyor. Bugün de son kampanya olan; Fibabanka Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisini sizler için derleyip, sunacağız. Dilerseniz bu kampanyayı hep beraberce inceleyelim.

FİBABANKA BAYRAM KREDİSİ NE SUNUYOR?

Fibabanka bu kampanyayı yayınlarken günde 10 lira ödeyerek, 10.000 TL alabileceğinizi belirtiyor. Peki kredinin en üst limiti bu mu? Daha yüksek limitli kredi alınamıyor mu? Elbetteki dilerseniz daha yüksek limitli kredi alabilirsiniz. Sonuçta gelir belgenizi sunuyorsunuz ve gelir belgeniz ölçüsünde kredi limitleri hesaplanıyor. Yalnız SMS ile Başvurularda en fazla 20.000 TL’ye başvuru yapabiliyorsunuz. Bu detayı da belirttiğimize göre merak edilenler ile devam edelim.

KURBAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI MERAK EDİLENLERİ

Kredi vadesini en az 3 ay olarak seçebilirsiniz. Bunun dışında kredi vadenizi en uzun ise 48 ay olarak tercih edebiliyorsunuz. Faiz oranları ise kredi vadesine bağlanmış. Kredinizi 3 ay dan 36 aya (dahil) kadar  seçecek olursanız faiz oranı da %1,45 olarak sizlere sunuluyor. Kredinizi 37 ay dan 48 aya (dahil) kadar  seçecek olursanız faiz oranı da %1,33 olarak sizlere sunuluyor. Kredi için tahsis ücreti ödemesi bulunuyor. Ayrıca hayat sigortası uygulaması da bulunuyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİZ?

Öncelikle krediye başvuru yapacakların SMS imkanlarının olduğunu söyleyelim. T.C Numaranızı mesaj olarak yazarsınız ve bu mesajı da operatörünüz olursa olsun 3422’ye gönderirsiniz. Bunun dışında elbetteki banka şubesinden de başvuru yapılabiliyor. Dilerseniz online başvuru imkanınız da bulunuyor. Sizlerde banka şubesine kadar yorulmak istemiyorsanız internet üzerinde şu linki; internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Gerek sms ile başvuruda, gerek direkt banka başvurusunda, gerekse de online başvuru da onay geldikten sonra gelir belgenizi, nüfus cüzdanınızı ve ikametgahınızı gösteren bir belgeyi alıp bankada kredi işlemlerinizi tamamlamanız gerekiyor. Fibabankanın müşterisi iseniz internet şubeye şifrenizi kullanarak giriş yapabilir ve başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Zaten krediniz onaylanırsa, hemen kredinizi hesabınıza alabilirsiniz. Müşteriler bu noktada biraz daha şanslı.

GÜNLÜK 10 LİRAYA 10 BİN BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMASI

10.000 TL bana fazlasıyla yeter dediniz ve başvurunuzu yaptınız. Onay bile aldınız. İhtiyaç duyulan belgelerinizi de hazırladınız. Kredinizi 48 ay vade ile ödemek istediğinizi belirttiniz. Bankada sizlere %1,33 faiz oranını vermiş oldu. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı hesaplandığında 299,80 TL olduğu görülüyor. Kredi tahsis ücretiniz 323 TL oluyor. Hayat sigortası için de 323 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Son olarak yıllık efektif faiz oranının %21,2814 olduğunu da söyleyelim.

Kurban Bayramı İçin Abank’tan Uygun Faizli Özel İhtiyaç kredisi

Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank bayram kredisi kampanyası, hesaplı ve uygun kredi, Alternatifbank ihtiyaç kredisi –  Kurban bayramına 2 haftadan az 10 günden fazla bir süre kaldı. Planlar yapıldı, kurbanlıklar belirlendi. Masraflar çığ gibi. Birde tatil programımız var. Bunun yanı sıra evin eşyaları da çok eskidi. Bunların değiştirilmesi gerekiyor. Ha birde çocukların istediği bazı şeyler var. Onları almamız gerekiyor.

HESAPLI KREDİ İÇİN ARAŞTIRMA YAPMAK ŞART

Bu örneklerin yüzlercesini vermek mümkün. Vatandaşın kendine göre bir sebepten dolayı maddi sıkıntısı var. Kredi ise bir çoğu için tek çözüm yolu. Ama kredi çekeceğiz diye de bankalara fazla para ödemek istemiyoruz. Hesaplı kredi neredeyse ona ulaşmak istiyoruz. Bunun için de gerekli araştırmaları yapmak gerekiyor. Sitemizde kurban bayramı kredisi veren bankaların haberleri bulunuyor. Bu yazıda da yeni birisi olan ABank’ı ekleyeceğiz. Kesinlikle yönlendirme de yapmak istemiyoruz. Bu sayede siz de 10 dakika da kendinize göre uygun olanını seçebilirsiniz.

ABANK’TAN BAYRAM MÜJDESİ KREDİ KAMPANYASI

Eminim ki bir çoğunuz Abank’ı yeni duymuştur. Lakin kredi tercihinde önemli olan büyük yada küçük banka ayırımından ziyade hesaplı krediyi kim veriyor? sorusunun cevabıdır. Bu açıdan da bugün sizler ile ABank’ı değerlendireceğiz. Bakalım neler sunuyor bu banka. Kurban Bayramı için bir kampanya hazırlamış ABank. Bu kampanyaya göre kredinizin üst limiti, sizin aylık gelirinize göre belirleniyor. Bu açıdan da bir sınırlama yok.

KREDİNİN FAİZ ORANLARI VE VADE SAYILARI

Kredi kampanyasının vade sayısı da en az 3 aydır. Bununla beraber aldığınız krediyi en uzun 48 ay vade ile geri ödeyebilirsiniz. Şuan için kredi imkanları gördüğünüz gibi gayet iyi. Peki faiz oranları nasıl? Burada faiz oranları seçtiğiniz kredi vadesine göre belirleniyor. Örneğin kredi vadenizi 12 ay olarak seçerseniz abank’ta sizlere %1,38 faiz oranı verecektir. Kredi vadenizi 24 ay olarak seçerseniz abank’ta sizlere %1,25 faiz oranı verecektir. Kredi vadenizi 36 ay olarak seçerseniz abank’ta sizlere %1,30 faiz oranı verecektir. Kredi vadenizi 48 ay olarak seçerseniz abank’ta sizlere %1,31 faiz oranı verecektir.

HAYAT SİGORTASI

Hayat sigortası, tüm bankalar da yapılıyor. Abank’ta kendini sağlama almak istiyor. Bu açıdan hayat sigortasını otomatik olarak yaptırıyor. Hayat sigortası herkes için aynı olmuyor. Çünkü sigorta şirketleri kredi özelliklerinin yanı sıra sizin yaşınıza ve cinsiyetinize göre bir hesaplama yapıyor. Örneğin ben kredi hesaplamaları yaparken 35 yaşındaki erkek bir müşterinin başvuru yaptığını dikkate alacağım. Ayrıca Yıllık maliyet oranına da hayat sigortasını dahil etmeyeceğim. Çünkü bu sizin yanıltmış olur. Hayat sigortası herkes için değişik olabiliyor.

TAHSİS ÜCRETİ VE BAŞVURU YOLLARI

Aldığınız kredinin bir de tahsis ücretinin olduğunu unutmayın. Bu ücret ise alınan kredi ile orantılı oluyor. Ama düşük bir ücret oluyor. Kredi limitiniz ne kadar ise bunun %0,5’i kadar bir ödeme yapıyorsunuz. 15.00 TL kredinin tahsis ücreti 75 TL oluyor. Krediye başvurmak isteyenler Abank şubelerine uğrayabilirler. Yalnız gelir belgesini mutlaka sunmanız gerekir. Bunun yanı sıra dilerseniz az sonra vereceğimiz link aracılığı ile de başvurunuzu internetten yapabilirsiniz. Başvuru Linki; dijital.abank.com.tr/#!/nedir

10.000 TL KREDİYİ 24 AY VADE İLE ÇEKECEK OLURSAK

10.000 TL kredi lazım ve Abank’a başvurunuzu yaptınız. Kredi ödemenizi de 24 ay vade ile gerçekleştirmek istediğinizi belirttiniz. Bankadan da sizlere onay çıktı ve faiz oranı olarak %1,25 verildi. Aylık ödeyeceğiniz borcunuzun 499 TL olacağını söyleyelim. Hayat sigortası için 36,72 TL ödemeniz gerekir. Kredi tahsis ücreti olarak da 50 TL ödersiniz. Yıllık maliyet oranınız %18,52 dir.

10.000 TL KREDİYİ 48 AY VADE İLE ÇEKECEK OLURSAK

10.000 TL kredi lazım ve Abank’a başvurunuzu yaptınız. Kredi ödemenizi de 48 ay vade ile gerçekleştirmek istediğinizi belirttiniz. Bankadan da sizlere onay çıktı ve faiz oranı olarak %1,31 verildi. Aylık ödeyeceğiniz borcunuzun 298 TL olacağını söyleyelim. Hayat sigortası için 75,14 TL ödemeniz gerekir. Kredi tahsis ücreti olarak da 50 TL ödersiniz. Yıllık maliyet oranınız %19,68 dir.

Kurban Bayramında Hangi Bankalar Düşük Faizli Kredi Veriyor

2017 Kurban Bayramında En Uygun Krediyi Hangi Banka Veriyor ? Kurban Bayramında Düşük faizli ve Hesaplı Kredi Hangi Bankadan Alınır? Uygun kredimi lazım? o halde doğru yazı üzerindesiniz. Sizler ile tüm bankaların Kurban Bayramı Kredi Kampanyalarını paylaşmıştım. Bu yazıda ise, kredi kampanyalarının faiz oranlarını, özelliklerini ve hesaplamalarını bir arada sunmayı planlıyorum. Genel bir değerlendirme fırsatı yakalamış olacaksınız.

EN HESAPLI KREDİYİ 5 DAKİKA DA BULUN

Bu tip yazılar genelde sunulmuyor. Vatandaşta 2 -3 banka baktıktan sonra canı sıkılıyor ve birini tercih etmek durumunda kalıyor. Peki tercih ettiği banka acaba gerçekten de en hesaplı banka mı? Madem hesaplı banka arayışı içerisindeyiz, o halde kurban bayramında kredi veren tüm kampanyaları incelemek gerekiyor. Ben de yazımda işinizi kolaylaştıracak ve 5 dakika da kendi şartlarınıza göre en hesaplı krediyi bulmanıza yardımcı olacağım.

TÜRKİYE İŞ BANKASI KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Türkiye iş bankası genelde tüm bayramlarda ve özel günlerde kredi kampanyası hazırlayıp sunuyor. İş bankasının geleneksel bayram kredisine başvurmak isteyenlerin gelir belgelerini de sunması gerekiyor. Bankadan en alt limiti 3.000 TL ve en üst limiti 100.000 TL olan kredi alabiliyorsunuz. Kredinizi de 3 ay ile 48 ay arasında taksit yapabilme imkanınız var. En fazla merak edilen faiz oranları da kredi limiti arttıkça %1,29’dan, %1,25’e doğru düşüyor. Hayat sigortası yaptırıldığı gibi tahsis ücreti de alınıyor. Kediye son başvuru tarihi ise 6 Eylül 2017 dir.

İŞ BANKASININ BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 100.000 TL krediyi 48 ay vade ile ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,25 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 500 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 2.938 TL dir. Yıllık hayat sigortanız 627 TL yapıyor.

GARANTİ BANKASI KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Kurban bayramına özel kredi kampanyası yapan bankalardan birisi de garanti bankası. Bu kampanyada faiz oranları kredi limiti arttıkça düşüyor. En yüksek faiz oranının %1,89 olduğunu belirtelim. Bununla beraber en düşük faiz ise %1,29 dur. Eğer müşteri iseniz kredi başvurunuzu internet şubeyi kullanarak yapabilirsiniz. Krediniz de onaylanırsa hesabınıza yatar. 3 ay ile 48 ay aralığında taksit yapabilirsiniz. Tüm bankalarda olduğu gibi bu bankada da kredi tahsis ücreti alınıyor ve hayat sigortası yaptırılıyor.

GARANTİ BANKASININ BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 75.000 TL krediyi 48 ay vade ile ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,29 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 375 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 2.225,76 TL dir. Hayat sigortanız 1.143 TL yapıyor.

FİBABANKA  KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Sıra fibabanka’ya geldi. Fibabanka neredeyse tüm özel günler için bir kampanya hazırlayıp sunuyor. Kurban bayramında da 20.000 TL üst limitli bir kredi fırsatı sunuyor. Fibabanka müşterileri başvurularını dilerse internet şubeden yapıp, kredilerini yine internetten alabiliyorlar. Taksit sayısı 3 ay ile 36 ay arasında olacak ise faiz oranı %1,45 olarak sunuluyor. Taksit sayısı 37 ay ile 48 ay arasında olacak ise faiz oranı %1,33 olarak sunuluyor. Günde 10 tl vererek, 10.000 TL kredi alabiliyorsunuz.

FİBABANKA BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,33 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 299,80 TL dir. Hayat sigortanız 1323 TL yapıyor.

AKBANK’IN KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Akbank’da değerlendirebileceğiniz bir diğer banka. Son başvuru tarihi 31 Ağustos 2017 dir. Anlayacağınız bayram arefesi son gün. Bu kredinin önemli bir özelliği isterseniz 3 ay ertelemeli olarak kredi çekebileceğinizdir. En kısa vade sayısı 1 ay ve en uzun vade sayısı ise 48 aydır. Faiz oranları da kredi limiti arttıkça %1,45’ten %1,29’a kadar iniyor. 50.000 TL ve yukarısında kredi alacaksanız faiz oranınız %1,29 oluyor. hayat sigortası mutlaka yaptırılıyor. Kredi tahsis ücreti de alınıyor. Dilerseniz şimdi bir tane de hesaplama yapalım.

AKBANK BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 50.000 TL krediyi 48 ay vade ile aylık eşit taksitli ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,29 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 250 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 1.483,84 TL dir. Hayat sigortanız bankada hesaplanacaktır.

YAPI KREDİ BANKASI KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Yapı kredi bankası da tercihler arasında. Bayrama özel kampanya yapmışlar. Bu kampanyanın özünde 10.000 TL’yi, günlük 10 TL taksitler ile alabiliyorsunuz. Hani bayram için ve ufak bir iki ihtiyacınızı karşılamak için normal bir tutar. Kredi vadenizi de 48 ay yapıyorsunuz. Yapı kredi de faiz olarak %1,33 oranını veriyor. Lakin bana bu tutar az geliyor diyorsanız, daha yukarı kredi kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Ama faiz oranlarında değişiklik olabilir. Binde 5 oranında tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası zaten mecburi. Müşteriler internet yada cep şubeden kolayca kredilerine ulaşabilirler.

YAPI KREDİ BANKASI BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile aylık eşit taksitli ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,33 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 299,80 TL dir. Hayat sigortanız bankada hesaplanacaktır.

VAKIFBANK KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Vakıfbank ile yazımızın sonuna ulaşmış olduk. Geleneksel bayram kredisi kampanyası hazırlamışlar. Üstelik üst limiti ise 90.000 TL. En alt limiti ise 1.000 TL dir. Kredi vadenizi de en az 3 ay, en fazla da 48 ay yapabiliyorsunuz. Kendi aylık ödeme gücünüzü ve aylık giderlerinizi göz önünde bulundurarak taksit sayınızı belirlemenizi öneririm. Faiz oranları kredi limitinin yanı sıra kredi tahsis ücreti ödeme isteğinize göre belirleniyor. Kredi tahsis ücreti ödemek isteyenler için faiz oranı çok daha iyi oluyor. En yüksek faiz %1,25 ve en düşük %1,16 dır.

VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 90.000 TL krediyi 48 ay vade ile aylık eşit taksitli ödemek istediniz. Tahsis ücreti de ödeyeceğinizi belirttiniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,16 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 450 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 2.583,20 TL dir. Hayat sigortanız bankada hesaplanacaktır.