ING’den Düşük Faizli Kredini Şimdi Al Ödemesini 2018’de Yap

Ing ihtiyaç kredisi, Hesaplı ve Uygun Kredi Başvurusu, Kredi Notuna Göre Kredi, Acil Kredi – Değerli dostlarım, sizler için yine özel ve kaliteli bir kredi haberi hazırladım. Malumunuz sonbahardayız ve kış hazırlıkları son hız devam ediyor. Bu sıralar herkeste bir maddi sıkıntı var. Sağdan soldan eskisi gibi borçta alamıyoruz. Haliyle banka kredileri bizler için çözüm yolları arasında ilk sırada yer alıyor.  İşi ile ilgili sıkıntısı olanlar, evlenecek olanlar, ev tadilatı yapacak olanlar, eğitim masrafı olacak olanlar vs. bir çok masraf ve gider kapıda.

ING İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Bugün bir arkadaşım misafirim oldu ve evleneceğini belirtti. Lakin maddi açıdan sıkıntılı olduğunu ve kredi çekmesi gerektiğini dile getirdi. Bununla birlikte almak istediği krediyi bir kaç ay sonra ödemek istediğini de belirtti. Haliyle de Benjamin Abi bir yol göstersen diye tavsiyelerimi istedi. Bende geçenlerde okuduğum ve hoşuma giden bir kredi kampanyasını arkadaşıma tavsiye ettim. Bu yazımda IngBank’ın ihtiyaç kredisinden söz edeceğim. Hazırsanız başlayalım.

INGBANK HESAPLI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Ing, siz değerli müşterilerine özel, kaliteli bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kampanyaya göre ilk etapta dikkatimi çeken şey uzun vade seçeneği oldu. Zira 48 aya kadar kredinizi taksit yapabiliyorsunuz. Özellikle de dar gelirliler için paha biçilmez bir özellik. Tabi aylık geliriniz yüksek ise kısa vadede aldığınız borcu kapatmanızı tavsiye ederim. Ayrıca bu kampanya ile en düşük alabileceğiniz kredi limiti 1.500 TL’iken, en fazla alabileceğiniz kredi tutarı da 50.000 TL kadardır.

KREDİ NOTU VE FAİZ ORANLARI

Burada en fazla merak edilen konulardan bir diğeri ise faiz oranları. Sonuç itibariyle vatandaş kredi alırken, faiz oranlarını da dikkate alıyor. Ing bankası da, faiz oranlarını belirlerken, kredi notunu dikkate alan bankalardan bir diğeri. Kredi notunuz yüksek ise düşük faizden yararlanabiliyorsunuz. Kredi notunuz düşük olduğunda, faiz oranınız da artıyor. Anlayacağınız ters orantılı bir durum var. Dilerseniz hızlıca faiz oranlarını da maddeler halinde sıralayalım.

 • Kredi notunuza bakıldığında eğer 1600 ile 1699 arasında ise, ing’nin vereceği faiz oranı da %1,49 olacaktır. 
 • Kredi notunuza bakıldığında eğer 1700 ile 1749 arasında ise, ing’nin vereceği faiz oranı da %1,49 olacaktır. 
 • Kredi notunuza bakıldığında eğer 1750 ile 1799 arasında ise, ing’nin vereceği faiz oranı da %1,39 olacaktır. 
 • Kredi notunuza bakıldığında eğer 1800 ile 1849 arasında ise, ing’nin vereceği faiz oranı da %1,29 olacaktır. 
 • Kredi notunuza bakıldığında eğer 1850 ile 1900 arasında ise, ing’nin vereceği faiz oranı da %1,29 olacaktır. 
KAMPANYA İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKEN ÖNEMLİ HUSUSLAR

Saygıdeğer dostlarım, bilmenizi istediğim ufak ama önemli bir kaç husus olduğu kanaatindeyim. Bunlardan ilki kredi tahsis ücreti. Alacağınız kredinin binde 5’i kadar tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Örneğin 10 bin lira alacaksanız 50 TL kadarda tahsis ücretiniz oluyor. Bunun dışında, hayat sigortası da zorunlu olarak yaptırılıyor. Hayat sigortası genelde yaş, cinsiyet, faiz oranı, kredi limiti ve vade sayısına göre hesaplandığından, şuan net bir şey söylemem pek mümkün değil. Son olarak, dilerseniz aylık taksitlerinizi hemen başlatabileceğiniz gibi, 3 ay erteleme imkanından da yararlanabilirsiniz.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

Sizlere de acil 10.000 TL lazım olduğunu düşünelim. Ayrıca bu tutar içinde ing bankasına başvuru yaptığınızı ve kabul gördüğünü varsayalım. Tabi ödemelerin sizi sıkıntıya sokmasını istemediğinizden dolayı da 48 ay gibi uzun bir vade ile taksitlendirme yapmak istiyorsunuz. Banka kredi notunuza baktığında 1850 puan üstünde olduğunu görüyor, haliyle de sizlere faiz olarak %1,29’u sunuyor. Bizlerde 724kredi.net ailesi olarak gerekli hesaplamaları yaptığımızda aylık ödemeniz gereken taksit tutarının 296,77 TL olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca tahsis ücretiniz de 50 TL kadar oluyor. 4 yıllık toplamda ise ödeyeceğiniz sigorta ücretiniz 412,88 TL yapıyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Krediye başvuru yapmak isteyenler için iki farklı yol bulunuyor. Bu yollardan ilki, banka şubeleri. Size de yakın bir ing şubesi var ise gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınız ile birlikte şubeye uğrayarak kolayca başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında benim işim gücüm var ve bankaya gidemem diyorsanız da BURAYI tıklayarak online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Krediniz Bir Tık Ötede Denizbank Anında Kredi Başvurusu

Denizbank ihtiyaç kredisi, Denizbank hesaplı ve düşük faizli kredi başvurusu, online kredi, web’de kredi – Sevgili okurlarım, yine güzel bir kredi haberi ile karşınızdayım. Malum para ile işlerimizi çeviriyoruz. Para ile bir çok ihtiyacımızı karşılıyoruz. Tabi burada paradan kastım elbetteki bankaların kredileri. Yalnız piyasa kurtlar sofrası. Anlayacağınız ortalıkta onlarca kredi haberi var ama faiz oranları da almış başını gitmiş. Vatandaşta en hesaplı olan kredi kampanyası arayışı içerisinde.

DENİZBANK’TAN İNTERNETTEN KREDİ

Bende bu sıkıntılı durumunuzu bildiğimden, sizler için bankaların en uygun kampanyalarını sunmaya çalışıyorum. Bu sayede sizlerde kampanyalarımız arasından rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. Yazımızın kalan kısmını da, Denizbank’a ayırdık. Denizbank, web’de kredi kampanyası ile binlerce kişiye kredi verdi ve sizlere de kredi vermeyi amaçlıyor. Peki bu kampanyanın detayları neler? Dilerseniz hep beraberce inceleyelim.

DENİZBANK WEB’DE KREDİ DETAYLARI

Kredi lazımsa, denizbank bir tık ötenizde. Zira internetten kolaylıkla başvuru yapabileceğiniz güzel bir kampanya hazırlamışlar. Bu kampanyaya göre denizbank’tan 55.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Bu üst limit elbetteki. İhtiyacınız olan düşük limitli krediye de başvuru yapabiliyorsunuz. Ayrıca kredinin en uzun vadesi de 48 ay. Yani 4 yıla kadar kredi taksiti yapabilirsiniz. Özellikle de dar gelirliler için uzun vade çok iyi bir özellik. Kredinin faiz oranını da incelediğimizde, karşımıza şöyle bir tablo çıkıyor;

Vade sayısı arttıkça faiz oranı da artıyor. Bu açıdan elinizden geldiği kadarıyla vade sayısını düşük tutmaya çalışın. Kredinin binde beş oranı kadar tahsis ücreti ödemesi oluyor. Ayrıca kredi ile birlikte hayat sigortası da banka tarafından zorunlu olarak yaptırılıyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

Aslında krediye başvuru yapmak çok kolay. İki yöntemi var. Bunlardan ilki denizbank’ın herhangi bir şubesine nüfus cüzdanınız ve gelir belgeniz ile uğramak. Ama başvuru için daha kolay bir yolu yokmu diyenler için, elbetteki var cevabını verebiliriz. Sizlerde yorulmadan, yerinizden bu krediye başvuru yapmak istiyorsanız; BURADAN ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada TC numaranızı ve cep telefonu numaranızı yazarak başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Denizbank sizi hızlıca değerlendirir. Ardından ön onay gelirse, kredinizi almak için şubeye nüfus cüzdanınız ve maaş bordronuz ile uğrarsınız.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

2.000 TL Kredi lazım ve siz bunu 12 ay vade ile almak istiyorsunuz. Denizbank’ta bu isteğinize göre faiz oranınızı %0,99 olarak belirliyor. Bu durumda aylık taksit tutarınız 180 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 10 TL ve sigorta ücretiniz de 21 TL tutuyor. Yıllık toplam maliyet oranınız da %16,3765 dir

10.000 TL Kredi lazım ve siz bunu 12 ay vade ile almak istiyorsunuz. Denizbank’ta bu isteğinize göre faiz oranınızı %1,65 olarak belirliyor. Bu durumda aylık taksit tutarınız 944 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 50 TL ve sigorta ücretiniz de 105 TL tutuyor. Yıllık toplam maliyet oranınız da %26,8089 dur

10.000 TL Kredi lazım ve siz bunu 12 ay vade ile almak istiyorsunuz. Denizbank’ta bu isteğinize göre faiz oranınızı %1,65 olarak belirliyor. Bu durumda aylık taksit tutarınız 944 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 50 TL ve sigorta ücretiniz de 105 TL tutuyor. Yıllık toplam maliyet oranınız da %29,2662 dir

10.000 TL Kredi lazım ve siz bunu 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Denizbank’ta bu isteğinize göre faiz oranınızı %1,78 olarak belirliyor. Bu durumda aylık taksit tutarınız 335 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 50 TL ve sigorta ücretiniz de 216 TL tutuyor. Yıllık toplam maliyet oranınız da %29,2662 dir

 

Garanti Bankasından 75.000 TL Sonbahar İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi, Garanti Bankası Hesaplı Kredi, Garanti, Düşük faizli ve uygun kredi kampanyası, garanti sonbahar kredisi – Değerli dostlarım, havalar soğumaya başladı. Yağmurlar şarıl şarıl akıyor. Herkes işinde gücünde. Lakin parasızda değirmenin taşı dönmüyor. Haliyle de krediye yönelmek durumunda kalıyoruz. Vatandaşın kendine göre gideri ve ihtiyaçları var. Bu zamanda borç para alacak dostta kalmadı.

SONBAHARDA GARANTİYE NE DERSİNİZ?

Çözüm ne diye soracak olursanız, elbette kredi diyeceğiz. Kimseye minnet etmeden, paramızı bankalardan alabiliyoruz. Şimdilerde ise, bankalarda genel itibariyle Sonbahara özel kredi kampanyaları boy göstermeye başladı. Bu bankalardan birisi de Garanti. Ülkemizde kredi noktasında çok fazla tercih ediliyor. Bizlerde elinizin altında güzel bir alternatifiniz olsun diye bu yazıyı kaleme aldık. Dilerseniz hızlıca detaylara geçiş yapalım.

GARANTİ BANKASI SONBAHAR İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

İhtiyacınız ne olursa olsun, garanti bankası eskiden olduğu gibi şimdilerde de yanınızda. Sonbahara özel hazırlanan kredi kampanyasına göre garantiden alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı 75.000 TL kadardır. Tabi en kısa kredi vadesinin 3 ay ve en uzun kredi vadesinin de 48 ay olduğunu da söyleyelim. Faiz oranları da kredinin limitine göre şekilleniyor. Düşük kredi limitinde faiz oranı %1,89’lara kadar iniyor. En düşük faiz oranı da %1,29’da son buluyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİZ?

Aslında eğer garanti bankası müşterisi iseniz işiniz çok kolay. Zira yapacağınız şey şu; internet şubeden yada cep şubeden, garanti bankacılığına girmeniz gerekiyor. Daha sonra buradan hızlıca bir kaç dakikada kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Onay geldiği anda ise, beklemeden ve banka şubesine gitmeden, kredinizi hesabınıza tanımlayarak kullanabiliyorsunuz. Anlayacağınız imza yok, belge yok. Ama maaş müşterisi değilim diyorsanız, internetten en fazla 25.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Bunun üstündeki tutar için banka şubesine gelir belgeniz ile birlikte başvuru yapmanız gerekecek. Maaş müşterileri de gelirlerine göre internetten 75.000 TL’ye kadar başvuru yapabilirler.

Ben müşteri değilim diyenler, gelir belgesi ile birlikte banka şubesine uğrayabilirler. Veya İnternet üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Onay geldiği anda ise gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınız ile birlikte garanti şubesine giderek işleminizi tamamlayabilirsiniz. İnternet başvurusu için BURAYI tıklamanız yeterli olacaktır.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI
 • Kredi tutarı: 25.000 TL olsun
 • Kredi vadesi ise: 48 ay.
 • Banka bu durumda Faiz Oranı olarak %1,44’ü sunuyor.
 • Kredi tahsis ücretiniz: 125 TL
 • Sigorta ve Vergiler Dahil ücret: 381,25 TL
 • Taksit Tutarı: 770,60 TL olacaktır. 

 

 • Kredi tutarı: 50.000 TL olsun
 • Kredi vadesi ise: 48 ay.
 • Banka bu durumda Faiz Oranı olarak %1,34’ü sunuyor.
 • Kredi tahsis ücretiniz: 250 TL
 • Sigorta ve Vergiler Dahil ücret: 762,50 TL
 • Taksit Tutarı: 1.502,83 TL olacaktır. 
 • Kredi tutarı: 75.000 TL olsun
 • Kredi vadesi ise: 48 ay.
 • Banka bu durumda Faiz Oranı olarak %1,29’ü sunuyor.
 • Kredi tahsis ücretiniz: 375 TL
 • Sigorta ve Vergiler Dahil ücret: 1.143,75 TL
 • Taksit Tutarı: 2.225,76 TL olacaktır. 

 

 

 

İş Bankası Sonbahara Özel Uygun Faizlerle İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Sonbahara özel İhtiyaç Kredisi İş Bankasında, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Düşük faizli ve Uygun Kredi, SMS ile Başvuru – Bankaların en özel, kaliteli ve güncel kredi haberlerini sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Neredeyse hepimiz kredi ile hayatımızı idame ettirmeye çalışıyoruz. Hayattaki çarkları kredi çekerek döndürmeye çalışıyoruz. Esnaflarda böyle, işçilerde, memurlarda, emeklilerde. Hepimizin hali bu şekilde. Dünya kadar ihtiyacımız var. Bu ihtiyaçlarda maalesef ki, ertelenemeyecek kadar önemli. Durum böyle olunca da kredi ön plana çıkmış oluyor.

BANKALARIN SONBAHAR KREDİLERİ YAYINLANMAYA BAŞLADI

Krediler hayatımızın en büyük gerçeklerinden. Birde sonbaharın gelişi ile birlikte herkeste bir hazırlık söz konusu. Esnaflar kendilerine göre yeni mallar getirecek ve bunları pazarlamaya çalışacak. Çiftçilerin durumu belli. İşçi ve memur kısmı da kış aylarına hazırlık için sonbaharda harcamalar yapacak. Piyasada bankalarda da bir kıpırdama meydana geldi. Kampanyalarını sonbahara özel olarak derlemeye başladılar. Bende bu kampanyaları sırasıyla vakit kaybetmeden sizler ile paylaşacağım. Ayrıca bugün de Türkiye İş Bankasını ele alacağız.

TÜRKİYE İŞ BANKASI SONBAHAR ÖZEL KREDİSİ DETAYLARI

Değerli dostlarımız, sizlere de kredi lazım olduğunu tahmin edebiliyoruz. Bu açıdan da elimden geldiği kadarıyla bankaların güncel kampanyalarını sizler ile paylaşıyorum. Bu yazıda iş bankasından söz edeceğim. Sonbaharda doğabilecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için hazırlanmış bir kampanya. Bu kampanyaya göre en yüksek kredi limiti 100 bin lira olarak sunuluyor. Yanlış mı duydun diye düşünmeyin. Zira yanlış duymadınız. Bu kampanyaya gelirini sunabilen herkes başvuru yapabiliyor. Sizlerinde geliriniz ölçüsünde kredi üst limiti hesaplaması yapılıyor.

KREDİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN ÖZELLİKLER

En düşük kredi limitinin de 3.000 TL olduğunu belirtelim. Ayrıca aldığınız kredinin en kısa vadesi 3 aydır. Bununla birlikte aldığınız krediyi en uzun olarak 48 ay vade yapabiliyorsunuz. Yüksek limit ve uzun vade bir arada. Kredinin faiz oranları da çok yüksek değil. Normal hatta düşüğe yakın seviyelerde. Az sonra detaylandıracağım zaten. Bununla birlikte en düşük faiz oranı %1,25 iken, en yüksek faiz oranı da %1,29 dur. Binde beş oranında kredi tahsis ücreti ödemesi yapmanız gerekecek.

Diyelim ki 15.000 TL kredi aldınız. Bu durumda 75 bin lira da tahsis ücreti ödersiniz. Hayat sigortasını da yaptırılıyor. Bunu da belirteyim. Bankaların hemen hemen hepsi hayat sigortası yaptırmanızı istiyorlar. Çünkü ölüm halinde aileniz ile uğraşmak istemiyorlar. Bu açıdan da bende hayat sigortası yaptırın diyorum. Ha bir de kredinin son başvuru tarihinin 4 Ekim 2017 olduğunun da altını çizelim.

KREDİNİN DETAYLI FAİZ ORANLARI

Çekilecek olan kredi 3 bin lira dan tutunda 24.999 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,29 oranında olacaktır. Çekilecek olan kredi 25 bin lira dan tutunda 49.999 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,27 oranında olacaktır. Çekilecek olan kredi 50 bin lira dan tutunda 100.000 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,25 oranında olacaktır.

İŞ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIYOR?

Bu kampanyaya başvuru yapma adımlarından da biraz söz edelim. Eğer iş bankası müşterisi iseniz, başvuru yapmak için bankaya kadar gitmenize gerek olmuyor. Hatta banka istemedikçe belge falan da sunmuyorsunuz ve imzada atmıyorsunuz. Çünkü başvurunuzu İşcepten yada internet şubeden 2 dakikada hızlıca gerçekleştiriyorsunuz. Ardından bir kaç dakika içerisinde cevap geliyor. Gelen cevabta ön onay aldıysanız, tekrardan internet şubeye girerek kredinizi alıyorsunuz. İşin doğrusu rahat ve kolay bir başvuru yolu.

İŞ BANKASI MÜŞTERİSİ DEĞİLİM NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Ben iş bankası müşterisi değilim diyorsanız, herhangi bir iş bankası şubesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İyi ama başvuru için saatlerce vakit harcamak istemiyorum diyorsanız da SMS yolunu da tercih edebilirsiniz. Burada mesaj olarak NAKİT yazıp bir boşluk, T.C Kimlik Numarası yazıp Bir boşluk, İstediğiniz Krediyi yazıp bir boşluk ve Aylık Gelirinizi yazıp bu mesajı 4402‘ye yollamanız gerekiyor. (Ör: NAKİT 123******** 50000 4000) Ön onay cevabı gelirse de aylık gelirinizi yada maaş bordronuzu alıp bankaya gidiyorsunuz.

50.000 TL İÇİN ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

50.000 TL Kredi ihtiyacınız var. Aylık geliriniz çok iyi. Kredi sicilinizde bir problem yok. Kredi notunuzda mükemmel. Tam bir bankanın aradığı müşteri profili sizde var. Kredinizi 48 ay vade ile çekmek istiyorsunuz. Bankada sizlere demin yukarıda belirttiğim gibi %1,25 oranında faiz uyguluyor. Eldeki veriler ışığında 724kredi.net ekibi olarak hesaplama yaptığımızda taksit tutarınızın 1.469 TL olduğunu söyleyebiliriz. Ortalama olacak şekilde yıllık hayat sigortanız da 314 TL dir. Ha birde tahsis ücreti bulunuyor. Kredi tahsis ücretiniz de 250 TL kadardır. Son olarak da yıllık maliyet oranınızın %19,9113 olacağını belirtelim.

 

Halkbank Bayram Ettiren Kredi Fırsatı Kurbana Özel

Türkiye Halk Bankası 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Halkbank Düşük Faizli Bayram Kredisi, Hesaplı Kredi- Arkadaşlar, kurban bayramı masrafları ve giderleriniz için henüz kredi çekmediyseniz ve kredi çekmeyi düşünüyorsanız mutlaka bu yazıyı okumanızı ve değerlendirmenizi öneriyorum. Ben bu siteden Kurban Bayramı için kredi veren tüm bankaların kampanyalarını haberleştirerek sizler ile paylaşmıştım Zaten.

HALKBANK’TAN ÇOK ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Kimisi hemen kredisini aldı. Kimisi ise son ana kadar bekledi. Tabi son ana kadar bekleyenlerin biraz daha avantajlı olduklarını söyleyebiliriz. Herhalde Kurban Bayramı için sunulan 8 tane bankanın kredi kampanyasını sizler ile paylaşmıştık. Lakin bir iki gündür Halk Bankası süper bir kampanya yayınladı. Hatta piyasayı alt üst etti desek yakan söylemiş olmayız. Peki Halkbank Hesaplı Kurban Bayramı Kredi Kampanyası ile ne sunuyor? O da yazımızın devamında.

HALKBANK BAYRAM ETTİREN KREDİ AYRINTILARI

Bu kampanya ile ister, ufak limitli ihtiyaçlarınızı, isterseniz de daha büyük ihtiyaçlarınızı ve masraflarınızı çok rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Her ne kadar özü Kurban Bayramı için geliştirilmiş bir kredi kampanyası olsa da, diğer giderleriniz için de düşünebilirsiniz. 1.000 TL’den tutunda 50.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Dediğim gibi limitler gerçekten de çok iyi. Kredi vadesi de yeni yasayla birlikte 48 ay olarak belirlenmiş. Daha doğrusu 48 ay yani 4 yıl yapabileceğiniz en uzun taksit sayısını sizlere verecektir.

HAYAT SİGORTASI, TAHSİS ÜCRETİ VE FAİZ ORANLARI

Kredi için tahsis ücreti de ödeme zorunluluğu bulunmuyor. Ayrıca hayat sigortası da yaptırılıyor. Bu iki başlık sizin cebinizden çıkacak olan ek masrafları ifade ediyor. Kredinin faiz oranlarına da biraz değinelim. Burada kredi limiti ile birlikte kredi tahsis ücreti ödeme isteği faiz oranlarını belirliyor. Kredi tahsis ücreti ödemek isteyenlerin faiz oranları elbetteki çok daha avantajlı oluyor. En düşük faiz %1,10 ve en yüksek faiz oranı da %1,18 oluyor.

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ KREDİ 10.000 TL’YE (DAHİL) KADAR OLACAKSA, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ DE ÖDEYECEKSENİZ FAİZ ORANINIZ %1,10 OLACAKTIR.  

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ KREDİ 10.001 TL İLE 50.000 TL (DAHİL) ARALIĞINDA OLACAKSA, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ DE ÖDEYECEKSENİZ FAİZ ORANINIZ %1,12 OLACAKTIR.  

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ KREDİ 50.000 TL’YE (DAHİL) KADAR OLACAKSA, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ DE ÖDEMEYECEKSENİZ FAİZ ORANINIZ %1,18 OLACAKTIR.  

KREDİYE SMS YOLU İLE BAŞVURU YAPMAK

Sizlerde bu hesaplı krediden yararlanmak istiyorsanız, banka şubesine kadar gidip yorulmanıza ve vakit kaybı yaşamanıza gerek yok. Bunun için yapacağınız şey ufak bir SMS atma. Bunun için de Evvela BAYRAM yazıp bir boşluk bırakıp, T.C.’nizi yazıp bir boşluk bırakıp, Aylık Gelirinizi yazıp bir boşluk bırakmak ve İstediğiniz Kredi Tutarını yazıp bunu 3452‘ye mesaj olarak yollamanız gerekiyor. (Örnek Mesaj Metni; BAYRAM 55555555511 2750 30000)

Bankadan ön onay mesajı geldiği andan itibaren, gelir belgenizi ve nüfus cüzdanınızı alıp, halkbank şubesine uğramanız gerekiyor. Burada da imzalarınızı attıktan sonra kredinizi alıp, kullanabilirsiniz.

İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

Örnek Kredi Tutarımız 10.000 TL olsun. Kredi vadesini de 48 ay olarak belirleyelim. Kredi tahsis ücreti ödeme durumunuza da evet diyelim. Bankanın size verdiği faiz oranı ise %1,10 olacaktır. Eldeki bilgiler ışığında aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınızın 282,58 TL yapacaktır. Kredi tahsis ücretiniz ise 52,50 TL. Yıllık toplam maliyet oranınızın da %17,3790 olduğunu söyleyebiliriz.

Örnek Kredi Tutarımız 50.000 TL olsun. Kredi vadesini de 48 ay olarak belirleyelim. Kredi tahsis ücreti ödeme durumunuza da evet diyelim. Bankanın size verdiği faiz oranı ise %1,12 olacaktır. Eldeki bilgiler ışığında aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınızın 1.420,29 TL yapacaktır. Kredi tahsis ücretiniz ise 262,50 TL. Yıllık toplam maliyet oranınızın da %17,7138 olduğunu söyleyebiliriz.

Örnek Kredi Tutarımız 50.000 TL olsun. Kredi vadesini de 48 ay olarak belirleyelim. Kredi tahsis ücreti ödeme durumunuza da hayır diyelim. Bankanın size verdiği faiz oranı ise %1,18 olacaktır. Eldeki bilgiler ışığında aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınızın 1.442,55 TL yapacaktır. Kredi tahsis ücretiniz ise 262,50 TL. Yıllık toplam maliyet oranınızın da %18,3798 olduğunu söyleyebiliriz.