Garanti Bankasından 75.000 TL Sonbahar İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi, Garanti Bankası Hesaplı Kredi, Garanti, Düşük faizli ve uygun kredi kampanyası, garanti sonbahar kredisi – Değerli dostlarım, havalar soğumaya başladı. Yağmurlar şarıl şarıl akıyor. Herkes işinde gücünde. Lakin parasızda değirmenin taşı dönmüyor. Haliyle de krediye yönelmek durumunda kalıyoruz. Vatandaşın kendine göre gideri ve ihtiyaçları var. Bu zamanda borç para alacak dostta kalmadı.

SONBAHARDA GARANTİYE NE DERSİNİZ?

Çözüm ne diye soracak olursanız, elbette kredi diyeceğiz. Kimseye minnet etmeden, paramızı bankalardan alabiliyoruz. Şimdilerde ise, bankalarda genel itibariyle Sonbahara özel kredi kampanyaları boy göstermeye başladı. Bu bankalardan birisi de Garanti. Ülkemizde kredi noktasında çok fazla tercih ediliyor. Bizlerde elinizin altında güzel bir alternatifiniz olsun diye bu yazıyı kaleme aldık. Dilerseniz hızlıca detaylara geçiş yapalım.

GARANTİ BANKASI SONBAHAR İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

İhtiyacınız ne olursa olsun, garanti bankası eskiden olduğu gibi şimdilerde de yanınızda. Sonbahara özel hazırlanan kredi kampanyasına göre garantiden alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı 75.000 TL kadardır. Tabi en kısa kredi vadesinin 3 ay ve en uzun kredi vadesinin de 48 ay olduğunu da söyleyelim. Faiz oranları da kredinin limitine göre şekilleniyor. Düşük kredi limitinde faiz oranı %1,89’lara kadar iniyor. En düşük faiz oranı da %1,29’da son buluyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİZ?

Aslında eğer garanti bankası müşterisi iseniz işiniz çok kolay. Zira yapacağınız şey şu; internet şubeden yada cep şubeden, garanti bankacılığına girmeniz gerekiyor. Daha sonra buradan hızlıca bir kaç dakikada kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Onay geldiği anda ise, beklemeden ve banka şubesine gitmeden, kredinizi hesabınıza tanımlayarak kullanabiliyorsunuz. Anlayacağınız imza yok, belge yok. Ama maaş müşterisi değilim diyorsanız, internetten en fazla 25.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Bunun üstündeki tutar için banka şubesine gelir belgeniz ile birlikte başvuru yapmanız gerekecek. Maaş müşterileri de gelirlerine göre internetten 75.000 TL’ye kadar başvuru yapabilirler.

Ben müşteri değilim diyenler, gelir belgesi ile birlikte banka şubesine uğrayabilirler. Veya İnternet üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Onay geldiği anda ise gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınız ile birlikte garanti şubesine giderek işleminizi tamamlayabilirsiniz. İnternet başvurusu için BURAYI tıklamanız yeterli olacaktır.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI
 • Kredi tutarı: 25.000 TL olsun
 • Kredi vadesi ise: 48 ay.
 • Banka bu durumda Faiz Oranı olarak %1,44’ü sunuyor.
 • Kredi tahsis ücretiniz: 125 TL
 • Sigorta ve Vergiler Dahil ücret: 381,25 TL
 • Taksit Tutarı: 770,60 TL olacaktır. 

 

 • Kredi tutarı: 50.000 TL olsun
 • Kredi vadesi ise: 48 ay.
 • Banka bu durumda Faiz Oranı olarak %1,34’ü sunuyor.
 • Kredi tahsis ücretiniz: 250 TL
 • Sigorta ve Vergiler Dahil ücret: 762,50 TL
 • Taksit Tutarı: 1.502,83 TL olacaktır. 
 • Kredi tutarı: 75.000 TL olsun
 • Kredi vadesi ise: 48 ay.
 • Banka bu durumda Faiz Oranı olarak %1,29’ü sunuyor.
 • Kredi tahsis ücretiniz: 375 TL
 • Sigorta ve Vergiler Dahil ücret: 1.143,75 TL
 • Taksit Tutarı: 2.225,76 TL olacaktır. 

 

 

 

Acil Nakit Garanti Bankası Kurban Bayramına Özel İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, 2017 Garanti Bayram Kredisi, Anında Kredi – Değerli dostların, yine özel bir bayram kredi haberi ile sizleri selamlamak istiyorum. Kurban bayramına, ülke olarak çok fazla değer veriyoruz. Tabi her güzel şeyse olduğu gibi, bayramlarda da masraflarımız oluyor. Esnafların kendine göre bir giderleri oluyor zaten. Bize tüketicilerinde kendine göre bir harcaması oluyor. Ama bu harcamaları sadece Kurban bayramına yıkmak doğru olmaz.

BAYRAM İLE BİRLİKTE DİĞER İHTİYAÇLARIMIZI DA KARŞILIYORUZ

Tatile gidecek olanlar, evinin eşyalarını değiştirecek olanlar, çocuğuna düğün yapacak olanlar, arabasını yenileyecek olanlar. Bu örneklerin yüzlercesi sırada bekliyor. Her ne kadar bayram için kredi çeksek de, genelde bu kredinin altında ertelenmiş ihtiyaçlar yer alıyor. Hepsini bir anda karşılayalım diyoruz. Gerekirse 4 yıl taksit öderiz ama ihtiyaçlarımızı da rahatlıkla karşılarız diye hesap yapıyoruz.

EN UYGUN KREDİLER BURADA

Bura da hesaplı kredi hayati önem arz ediyor. Kimse parasını boş yerden bankalara kaptırmak istemiyor. Doğal olarak da en uygun kredi araştırılıyor. Bizde hiç bir banka ve finans kuruluşu ile bağlantılı olmadığımızdan tüm kampanyaları tüm çıplaklığı ile gözler önüne seriyoruz. Ayrıca sitemizde diğer bankalarda kurban bayramına özel kredi kampanyası yayınladığı anda bizlerde sizler ile paylaşacağız. bugün ise Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredi Haberinin tanıtımını yapacağız.

GARANTİ BANKASI BAYRAM İHTİYAÇ KREDİSİ

Garanti bankası gerek kurban bayramı masraflarınız, gerekse de diğer ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, özel bir kredi kampanyası yapmış. Bu kredi kampanyasının Binde beş oranında tahsis ücretinin olduğunu belirtelim. Ayrıca bir gideriniz daha olacak. O da hayat sigortası. En baştan iki gider kaleminizin altını çizmek istedim. Şimdi en can alıcı ve merak edilen özellikleri belirtelim. Kredi vadenizi en kısa 3 ay olarak belirleyebilirsiniz. En uzun vade ise 48 ay dır.

KREDİNİN LİMİTİ VE FAİZ ORANLARI

Garanti bankasından en fazla 75.000 TL kredi alabilirsiniz. Ama kredi çekerken de gelir belgenizi sunmanız gerekir. Zira aylık geliri 1.500 TL olanın alacağı en üst kredi limiti ile, aylık geliri 4.000 TL olanın en üst limiti aynı olmayacaktır. Bu açıdan bankaya mutlaka gelir belgenizi yada maaş bordronuzu sunmanız gerekir. Faiz oranı kredi limiti ile belirleniyor. Kredi limiti ne kadar yükske olursa, faiz oranı da o ölçüde düşük oluyor. Ama en düşük kredi limiti en fazla %1,29 oluyor. En yüksek faiz oranı da %1,89 oluyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

Krediye dediğim gibi, aylık geliri olan ve bankaya sunan herkes başvuru yapabilir. Banka şubelerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında az sonra belirteceğimiz linki kullanarak online başvurunuzu da gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra çok kısa bir süre beklersiniz. Ardından size cevabı gelir. Cevap olumlu ise bankaya gider, aylık gelirinizi sunar ve kredinizi alırsınız. Başvuru Link; garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/ssl/basvuru.page#calcContent=UID374c057

MÜŞTERİLER BANKAYA GİTMEDEN ANINDA KREDİ ALABİLİR

Garanti bankası müşterilerinin ne kredi başvurusunda, nede kredi alımında bankaya gitmesine gerek yoktur. Zira garanti cep ile veya garanti internet şubesi ile kredi başvurunuzu çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Krediniz onaylandığında da, hemen hesabınıza alırsınız. Lakin garanti bankasının maaş müşterisi değilseniz en fazla 25.000 TL için internetten başvuru yapabiliyorsunuz. Daha yüksek tutarlar için bankaya müracaat edilmesi gerekir. Maaş müşterileri ise online olarak  maaşları ölçüsünde 75 bin liraya kadar kredi alabilirler.

75.000 TL LAZIM. NE KADAR ÖDERİM?

Şimdi ufak bir hesaplama yapalım. 75.000 TL kredi lazım ve bankaya 48 ay vade ile ödeme müracaatında bulundunuz. Bankada bu isteğinizi kabul etti ve faiz oranı olarak da %1,29′u verdi. Şimdi asıl soru ne kadar ödeyeceğiz. Meraklanmayın. Sizler için hesaplamaları önceden yapmıştık. Aylık ödemeniz gerekecek olan taksit tutarınız 2.225,76 TL dir. Kredi tahsis ücretiniz de 375 TL dir ve bu ücreti ödemeniz gerekir. Hayat sigortası için de ortalama bir tutar olan 1.143 TL diyebiliriz.

48 Ay Vadeli Garanti Bankası Yaz Kredisi İnternetten Başvuru

Garanti Bankası Yaz Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Kolay Kredi, Anında Kredi, Yaza Özel Kredi – Yaz aylarının en güzel demlerini yaşıyoruz. Herkeste bir tatil havası var. Yaz demek tatil demek. Tabi esnaflar için de bir sirkülasyon anlamı taşıyor. Anlayacağınız bu aylarda toplumumuzun bir bölümü harcıyor, bir bölümü de kazanıyor. Ama para da öyle kolay bulunmuyor. Gökten de yağmıyor. Dolayısıyla da bankaların kapısını çalma durumunda kalıyoruz. Ne için mi? Elbette ki kredi için.

GARANTİ BANKASI YAZ KREDİSİNİ DUYDUNUZ MU?

Artık tüm ihtiyaçlarımız kredilere endekslenmiş durumda. Krediler sayesinde işlerimizi çevirebiliyoruz. Krediler belki de hayatımızın en büyük gerçeği. Düşünün yaz ayı geldi ve sevdiğiniz ile düğün yapacaksınız. Para yok. Nasıl olacak peki bu? Elbette ki kredi çekmek ile. Bu site sayesinde bankaların en özel kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyorum. Bu yazımda da Garanti Bankasının sunduğu Yaz Kredi  Kampanyasının tanıtımını yapacağım. Dilerseniz başlayabiliriz.

GARANTİ BANKASI YAZ KREDİSİ DETAYLAR

Şimdi bu kredi kampanyasının detaylarına geçmiş olduk. Sizler için aklınıza gelebilecek soru işaretlerini ortadan kaldırmaya çalışacağım. Öncelikle kredi limitlerine değinelim. Bu kampanya için belirlenmiş en üst kredi limiti 75.000 TL dir. Tabi herkes ihtiyacına göre kredi başvurusu yapacaktır. Ama kredi limitleri de birazda sizin aylık gelirinize göre belirleniyor. Şöyle düşünebilirsiniz; Aylık gelirinizin %50’si sizin bir ayda ödeyebileceğiniz maksimum kredi taksit limitini de veriyor.

KREDİ VADESİ VE FAİZ ORANLARI

Kredinin en kısa vade sayısı 3 aydır. Ayrıca en uzun vade sayısı ise 48 ay olarak belirlenmiştir. Burada da vade sayısını sizler kendinize göre belirleyebiliyorsunuz. Örneğin ödeme gücünüz çok iyidir ve 12 ay gibi kısa bir sürede borcunuzu kapatabilirsiniz. Ama öte yandan başkasının da ödeme gücü zayıf olduğundan vade sayısını 48 ay olarak tercih edebilecektir. Faiz oranları da kredi limitine göre belirleniyor. Ama en düşük faiz oranı %1,29 iken, en yüksek faiz oranı da %1,69 dur. Kredi limiti arttıkça faiz oranı düşüyor diyebiliriz.

KREDİ İÇİN BAŞVURU YOLLARI

Başvuru yapacak olanlar garanti bankası şubelerini tercih edebilirler. Bu ilk alternatifiniz. Bunun haricinde online başvuru yapmak isteyenler BURAYI tıklayabilirler. Tabi müşteriler cep şubeden ve internet şubeden de başvurularını gerçekleştirebilirler. Üstelik müşterilerin kredi onaylandıktan sonrada bankaya gitmelerine gerek yoktur. Zira sizlere sunulan kredi limitiniz onaylandıktan sonra anında krediniz hesabınıza geçiyor. Maaş müşterisi değilseniz internetten en fazla 25.000 lira kredi alabiliyorsunuz.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

Gelir durumunuz çok iyi ve çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsunuz. Dolayısıyla da 75.000 TL almaya karar verdiniz. Bu krediyi de geri öderken 48 ay vade yapmayı planlıyorsunuz. Garanti bankası da faiz oranı olarak %1,29 sunuyor. Eldeki verilere göre hesaplamalar yapıldığında da aylık taksit tutarınız 2.225,76 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti 375 TL olacaktır. Ödeyeceğiniz kredi için ödeyeceğiniz hayat sigortası da 1.143,75 TL olacaktır. Genel toplam kredi maliyeti ise 107.230,49 TL dir.

 

 

KOBİ ve Esnafın Ramazan Kredisi Garanti’de Üstelik Anında Hesabınızda

Garanti Bankası KOBİ ve Esnaf Ramazan Bayramı Kredisi Kampanyası, Cep ve İnternet Şube ile Başvuru – Garanti bankası bu sıralar, bayram kredisi kampanyalarını ardı sıra yapmaya başladı. Daha ramazan ayının başlarındayız ama garanti elini biraz çabuk tutmuş. Gerek bireysel gerekse de esnaf ve kobilerin başvuru yapacağı ayrı ayrı kredi kampanyalarına imza atmışlar. Özellikle de esnaflarımız ve KOBİ’lerimiz maddi desteğe çok fazla ihtiyaç duyuyorlar. Ramazan gibi özel günler ise çok büyük fırsat anlamı taşıyor.

ESNAFIN RAMAZANDA İHTİYAÇ DUYDUĞU KREDİ GARANTİDE

Herkesin Ramazan ayında harcamaları ciddi manada artıyor. Tabi bu durum her alandaki işletmelerinde iştahını kabartıyor. Gerek bayramlar, gerekse yılbaşı gibi özel günler, esnaflarımızın bir kaç ayını kurtarıyor. Haliyle de işletmeler ve mağazalarda hazırlık yapmalı ve iş yerlerini ramazan bayramına özel olarak dizayn edip, mal ve ürünler ile de donatması gerekir. bunları için de ufak çaplı da olsa maddi bir güç ihtiyacı vardır. Bu maddi gücü de Garanti Bankası Esnaf ve KOBİ Kredisi ile sizlere sunmaya çalışıyor.

GARANTİ BANKASI ESNAF VE KOBİ KREDİSİ KAMPANYASI

Sonunda ramazan ayı geldi ve sizlerde bu sayede ticaret yaparak para kazanabileceksiniz. Ama sizde bilirsiniz ki para parayı çeker. Dolayısıyla geren ramazan hazırlıkları için, gerekse de ramazan bayramı hazırlıkları için paraya ihtiyacınız var. İşte burada garanti bankası devreye giriyor. Kredinin üst limiti bulunmuyor. Tabi alt limitin 1.000 TL olduğunu da belirtelim. Bunun dışında kredi için belirlenen minimum kredi vadesi 1 ay dır. Ayrıca en uzun kredi vadesi ise 48 aydır. Bu sürede yani 4 yıl oldukça uzundur.

KAMPANYANIN SON BAŞVURU TARİHİNE DİKKAT EDİN

Alınan kredi, aylık eşit taksitli olacak şekilde geri ödenmektedir. Kampanyanın başlama tarihi 27 Mayıs 2017 iken, son yararlanma tarihi ise 30 Haziran 2017 dir. Başvurunuzu garanti internetten veya garanti cepten hemen yapabilir ve kredinizin de anında hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz. Tabi bu durum garanti bank müşterileri için geçerli. Diğer esnaf ve kobilerin banka şubesine uğramaları gerekecek. Kafanıza takılan sorular var ise 444 KOBİ yani 444 5624’ü aramaları gerekiyor.

CEP VE İNTERNET BAŞVURU LİMİTLERİ

Önemli bir hatırlatma da daha bulunalım. Garanti cep veya internetten başvuru yapacak kobi ve esnafların alabileceği en düşük kredi limiti 1.000 TL ve en yüksek kredi limiti ise 50.000 TL dir. Ya ben 50 bin liradan daha fazla krediye ihtiyaç duyuyorum diyen müşteriler ise garanti bankası şubelerine uğramaları gerekiyor. Faiz oranları ise %1,48 ile %1,59 arasında değişiyor olacak. Bilmeniz gereken iki husus var. Bunlar Hayat sigortası ve Kredi Tahsis Ücretidir. Bu iki kalem cebinizden çıkacak ekstra ücretlerdir.

KOBİ VE ESNAFLAR İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

Ramazan Bayramı Hazırlıkları için 20.000 TL krediye ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu krediyi çok fazla uzatmak istemediğinizden 24 ay vade ile geri ödemesini gerçekleştirme niyetindesiniz. Bankanın sizlere sunduğu faiz oranı %1,59 olarak belirlenmiş. Aylık taksit tutarınız ise 1.018,25 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 400 TL ve Hayat sigortası olarak da 620 TL ödemeniz gerekmektedir. Geri ödenecek kredi tutarı ise 24.438,00 TL dir.

Ramazan Bayramı Hazırlıkları için 50.000 TL krediye ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu krediyi çok fazla uzatmak istemediğinizden 24 ay vade ile geri ödemesini gerçekleştirme niyetindesiniz. Bankanın sizlere sunduğu faiz oranı %1,55 olarak belirlenmiş. Aylık taksit tutarınız ise 2.533,46 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 650 TL ve Hayat sigortası olarak da 1.182,50TL ödemeniz gerekmektedir. Geri ödenecek kredi tutarı ise 60.803,04 TL dir.

Ramazan Bayramı Hazırlıkları için 100.000 TL krediye ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu krediyi  36 ay vade ile geri ödemesini gerçekleştirme niyetindesiniz. Bankanın sizlere sunduğu faiz oranı %1,48 olarak belirlenmiş. Aylık taksit tutarınız ise 3.647,83 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 650 TL ve Hayat sigortası olarak da 1.682,50TL ödemeniz gerekmektedir. Geri ödenecek kredi tutarı ise 131.321,88 TL dir.

 

48 Ay Vadeli Garanti Bankası Ramazan Bayramı Kredisi 2017

Garanti Bankası, Ramazan Bayram Kredisi, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi – Değerli dostlarımız, ramazan bayramının ilk günlerini yaşıyoruz. Hepimiz çok mutluyuz. Ama bir yandan da ramazan bayramı hazırlıklarımızı yapmaya çalışıyoruz. Bayram ailenin en büyük ferdinde kutlanıyor. Özellikle büyük babalara, çok büyük görevler düşüyor. Örneğin bizde; dedemin 5 çocuğu ve neredeyse tüm torunları o gün dedemde buluşuruz. Haliyle de her ramazan bayramında dedeme de maddi açıdan ciddi bir yük biner.

GARANTİ BANKASI BAYRAM KREDİSİ İÇİN ELİNİ ÇABUK TUTMUŞ

Bu yıl ramazan bayramı Haziran ayının sonlarına denk geldiğinden, yaz tatili olarak da değerlendirecekler olacaktır elbette. Herkesin bayram tatili için kendine göre bir planı olacak. Ama kesin olan tek şey var, o da maddi açıdan omuzlarımıza bir yük bineceği. İşte burada bankaların kredileri devreye giriyor. Örneğin garanti bankası tüm bankalardan önce Ramazan Bayramı Kredisi Kampanyasını vatandaşlara sundu. henüz yeni bir kampanya. Kredi çekmeyi planlayan okurlarımız için bizlerde detaylara değinmiş olduk.

GARANTİ BANKASI RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Ramazan bayramı, planınızı çok önceden yaptınız. Şimdide maddi açıdan desteğe ihtiyaç duyuyorsunuz. İşte burada garanti bankası devreye giriyor. Zira güzel bir ramazan bayramı kredi kampanyası yapmışlar. Bu kampanyaya göre en düşük faiz oranı %1,29 olarak belirlenmiş. En yüksek faiz oranı ise %1,44 olarak belirlenmiş. Faiz oranları genelde kredi limitine göre şekilleniyor. Ayrıca kredi vadesi de, faiz oranlarının belirlenmesin de etkili oluyor. Bu durumları az sonra hesaplamalarımız da görebileceksiniz.

YÜKSEK KREDİ LİMİTİ SİZLERİ BEKLİYOR

Aldığınız krediyi rahat ödeyebilmeniz için 48 aya kadar taksit yapabilme imkanınız da oluyor. Kredi vadesi gördüğünüz gibi çok uzun. Kredinin limiti de fana değil. Bu kampanya ile birlikte 75 bin liraya kadar kredi alabiliyorsunuz. Bu tutarda hiçte fena değil. Hani ramazan masraflarının dışında, birde farklı ihtiyaçlarımı da karşılayayım diyorsanız, limit yüksek anlayacağınız. Arkadaşlar, önemli bir hatırlatmada bulunmam gerekiyor. Kredi notunuzun iyi olması gerekiyor.

KREDİ NOTUMU NASIL SORGULARIM?

Hani çok riskli durumda olanların kredi alabilmeleri biraz zor. Dilerseniz BURAYI TIKLAYARAK Kredi Notumu Nasıl Öğrenirim, konulu yazımıza ulaşabilir ve sizlerde kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

Esasen, kreid başvurusu için bir çok yolunuz var. Özellikle eğer garanti müşterisi iseniz, bankaya gitmeden başvuru yapabilme ve paranızın hemen hesabınıza yatabilmesini sağlayabilirsiniz. Sizlerde cep şubeden yada internet şubeden şifrenizi girerek başvurunuzu yapabilir ve onaylanan tutar kadar kredinizi hemen alabilirsiniz. Garanti bankasından maaş almayanlar; internet şubeden en fazla 25.000 TL’ye kadar kredi alabilirler. Tabi maaş müşterileri daha fazla kredi alabilirler.

MÜŞTERİ OLMAYANA ONLİNE BAŞVURU İMKANI

Ben garanti bankası müşterisi değilim diyorsanız da banka şubelerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tabi bankaya giderken mutlaka gelir belgenizi ve nüfus cüzdanınızı da sunmanız gerekiyor. Zaten kredi limiti de sizlerin maaş bordrosuna göre şekilleniyor. Ayrıca online başvuru yapmak isteyenler ise BURADAN ilgili formu doldurarak, bu isteklerini gerçekleştirebilirler.

RAMAZAN BAYRAMI İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

25.000 TL Bayram Kredisi aldınız ve kredinizin geri ödemesini ise 48 ay vade ile yapacaksınız. Bu isteğinize göre sizlere sunulan faiz oranı %1,44 oluyor. Aylık taksit tutarınız 760,60 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 125 TL ödersiniz. Sigorta ücreti olarak da 381,25 TL ödemeniz gerekecek. Toplam maliyetiniz ise 37.119,88 TL olacaktır.

50.000 TL Bayram Kredisi aldınız ve kredinizin geri ödemesini ise 48 ay vade ile yapacaksınız. Bu isteğinize göre sizlere sunulan faiz oranı %1,34 oluyor. Aylık taksit tutarınız 1.502,83 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 250 TL ödersiniz. Sigorta ücreti olarak da 762,50 TL ödemeniz gerekecek. Toplam maliyetiniz ise 72.398,19 TL olacaktır.

75.000 TL Bayram Kredisi aldınız ve kredinizin geri ödemesini ise 48 ay vade ile yapacaksınız. Bu isteğinize göre sizlere sunulan faiz oranı %1,29 oluyor. Aylık taksit tutarınız 2.225,76 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 375 TL ödersiniz. Sigorta ücreti olarak da 1.143,75 TL ödemeniz gerekecek. Toplam maliyetiniz ise 107.230,49 TL olacaktır.