Türkiye Halk Bankası İnternetten Hızlı Kredi Başvurusu

Halkbank Hızlı Kredi, Halkbank Anında, Kolay ve Çabuk Kredi, Acil Kredi, Müşterilere Özel Düşük Faizli Kredi – Bankaların bir bölümü kredi verme politikalarında değişikliğe gitti. Bunda da biz tüketicilerin istekleri etkili oldu. Bizler kolay kredi almak istiyoruz. Bankaların teferruatları ile uğraşmak istemiyoruz. Belge getir, sayfalarca imza at, sıra bekle vs. prosedürler oldukça can sıkıcı. Haliyle de bu faktörleri dikkate almayan bankalar tercih sıralamasında birinci sıralarda yer alıyor. Bankaların çoğu da hiç olmazsa kendi müşterilerine bu imkanı sunuyorlar.

HALKBANK’TAN MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ

Müşterilerinin genel anlamda hangi işte çalıştıklarını, maaşlarının ne olduklarını biliyorlar. Ayrıca Risk raporunuza da anında ulaşıldığından rahatlıkla kredi alıp alamayacağınız belli oluyor. Bu sayede de ihtiyaç duyduğunuz paraya anında ulaşabiliyorsunuz. Halkbank’da müşterilerini düşünerek kaliteli bir kredi kampanyası düzenlemiş. Şartlar ve özellikler çok iyi. Sizler için bir ön araştırmada bulundum. Kaliteli veriler elde ettim. Kampanyanın faiz oranları, vade sayıları ve kredi limitlerinden oluşan tüm merak ettiğiniz konular yazımızın devamında yer alacak.

TÜRKİYE HALK BANKASI HIZLI KREDİ KAMPANYASI

Türkiye halk bankası müşterilerini ön plana çıkararak bir kampanya hazırlamış. Bu kampanya ile ne zaman acil nakite ihtiyaç duyarsanız, paranıza hemen kavuşabiliyorsunuz. Kampanyanın özünde bankaya gitme, sıra bekleme, belge sunma gibi prosedürler bulunmuyor. Online kanallardan kredinize ulaşabiliyorsunuz. Bu kampanyaya göre en az 1.000 TL kredi alabiliyorken, en fazla da 25.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Online kredi olduğu için bu limitlerin normal olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında kredi vade sayısı da en uzun 48 aydır. Bu vadeye kadar taksitlerinizi belirleyebilirsiniz.

FAİZ ORANLARI VE DİĞER MERAK EDİLENLER

Kredinin faiz oranını merak ettiğinizi biliyorum. Bu açıdan da hemen sizler ile paylaşmak istiyorum. Halkbank alacağınız kredi limiti ne kadar olursa olsun, taksit sayınız kaç ay olursa olsun faiz oranını %1,13 olarak sabit tutmuş. Bu oran düşük mü peki? Elbetteki düşük. Şöyle bir kaç bankayı incelediğinizde bu oranın çok aşağılarda olduğunu görebilirsiniz. Kredi tahsis ücreti olarak cebinizden alacağınız kredinin binde 5’i oranında bir para ödemeniz gerekir. Ha bir de hayat sigortası da yaptırmanız gerekecek.

KREDİYE BAŞVURU YOLLARI

Arkadaşlar krediye başvuru yapmak için mobil şubeyi kullanabileceğiniz gibi, internet şubeyi de kullanabilirsiniz. Buradan kolaylıkla ve hızlıca kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ardından çok az bir süre beklemede kalırsınız. Zira halkbank sizleri değerlendirmeye alır. Risk raporunuzda herhangi bir sıkıntı çıkmazsa ve kredi notunuzda iyi olursa genelde onay alırsınız. Onay ile birlikte de paranızı hesabınıza aktarırsınız. Ayrıca dilerseniz SMS ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunun için yapacağınız şey;

Aralarına boşluk koyarak sırasıyla KREDI, Kimlik Numaranız, Aylık Geliriniz, İstediğiniz Kredi Tutarını mesaj olarak yazmak. (Örneğin; KREDI 66666611111 3000 15000) Sonrasında ise bu mesajı 3452‘ye yollamanız gerekecek. Krediniz onaylanırsa da internet şubeden yada halkbank dialogdan kullanabilirsiniz.

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

25.000 TL  Kredi lazım. Sizlerde bu tutarı 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Taksit sayısı uzun olacağı için, taksit tutarı az olacaktır. Zaten faiz oranı da çok düşük ve %1,13 olacak. Buna göre de aylık ödeyeceğiniz taksit miktarınız 711,99 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz de 131,25 TL tutacak. Hayat sigortanızı da banka yetkilileri yaşınıza ve cinsiyetinize göre hesaplayacaklar. Yıllık maliyet oranı da %17,8815 dir.

10.000 TL  Kredi lazım. Sizlerde bu tutarı 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Taksit sayısı uzun olacağı için, taksit tutarı az olacaktır. Zaten faiz oranı da çok düşük ve %1,13 olacak. Buna göre de aylık ödeyeceğiniz taksit miktarınız 284,8 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz de 52,5 TL tutacak. Hayat sigortanızı da banka yetkilileri yaşınıza ve cinsiyetinize göre hesaplayacaklar. Yıllık maliyet oranı da %17,8815 dir.

QNB Finansbank Yaz Ayına Özel Online Kredi Kampanyası

Qnb Finansbank Yaz Kredisi, QNB Finansbank İnternetten Kredi, Kolay ve hızlı ihtiyaç kredisi – Yaz ayında sıcaklar ile boğuşurken bir yandan da ihtiyaçlarımızın karşılanması için çeşitli çabalar sarf ediyoruz. Dünyalar kadar ihtiyaç sırada bekliyor. Tabiatıyla da kredi çekmek durumunda kalıyoruz. Daha önceki yazılarımız da 48 Ay Vadeli Garanti Bankası Yaz Kredisinden ve Vakıfbank Yaz Kredisinden söz etmiştik. Bu yazımızda da QNB Finansbank’ın güncel kredi kampanyasından söz edeceğiz.

QNB FİNANSBANK İLE YAZI DOYA DOYA YAŞAYIN

Bu sayede de bankalar arasında ki farkları görerek, en doğru seçimi yapmanıza da yardımcı olacağız. Bankalar yaz ayına özel kredi kampanyalarını sıraladı. Qnb Finansbank’da bundan geri kalmamış elbetteki. Yazımızın kalan kısmında kredi kampanyasının özelliklerinden yani faiz oranların, kredi limitlerinde, vade sayılarında, başvuru yollarından ve diğer merak edilen özelliklerinden söz edeceğiz. Sizlerde qnb finansbank ile yazı doya doya yaşayacaksınız. Dilerseniz bir an önce konumuza geçiş yapalım.

YAZ İHTİYAÇLARI İÇİN QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Sevgili okurlarım, en iyisi mi en fazla merak edilen faiz oranı meselesini en başından belirteyim. Bu kampanyaya göre faiz oranları kredi notunuza göre şekilleniyor. Kredi notu yükseldikçe faizler düşüyor. Kredi notu düştükçe de faiz oranı artıyor. Ama ben yine de en düşük faiz oranının %1,28 olduğunu ve en yüksek faiz oranının ise %1,73 olduğunu belirtmek istiyorum. Haliyle de kredi notunuzu öğrenmenizi en baştan tavsiye ediyorum. Dilerseniz BURAYI tıklayarak Kredi Notu Nasıl Sorgulanır? konulu yazımıza ulaşabilirsiniz.

KREDİ VADESİ VE KREDİ LİMİTLERİ

Kredi vadesi için en kısa taksit sayısı 3 aydır. Bununla birlikte en uzun taksit sayısı ise 4 yıl yani 48 aydır. Sizlerde kendi aylık ödeyebilme imkanınızı göz önünde tutarak kredi vadenizi seçip belirleyebilirsiniz. Dilerseniz de 3 ay ertelemeli olarak da kredi çekebilirsiniz. Kredi için en alt limit 1.000 TL dir. En yüksek kredi limiti ise 30.000 TL dir. Kredi de hayat sigortası yapılmaktadır. Ayrıca tahsis ücreti de alacağınız kredi limitine göre %0,5 oranında tahsil edilmektedir.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILMAKTADIR?

Bu kampanyaya göre banka şubesine kadar gidip yorulmanızı gerektirecek herhangi bir durum yok. Tabi illa ben gidip bilgi alıp yüz yüze görüşeceğim diyorsanız o başka tabi ki de. Müşteri değilseniz dilerseniz bu link aracılığı ile başvurunuzu 2 dakika da gerçekleştirebilirsiniz. Gelen cevaba göre de gelir belgenizi ve nüfus cüzdanınızı alıp banka şubesine gider ve krediniz için gerekli imzaları atarsınız. Böylece paranıza da anında kavuşursunuz.

MÜŞTERİLER BANKAYA GİTMEDEN KREDİLERİ ALIYORLAR

Tabi eğer QNB Finansbank müşterisi iseniz, internetten yada cep şubeden şifrenizi kullanarak 2 dakikada kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finansbank 2 dakika içerisinde sizlere cevabınızı gönderecektir. Hani kredi siciliniz temiz ise, kredi notunuzda sıkıntı yoksa onay alıyorsunuz zaten. Onay aldıktan sonra da kredinizi hesabınıza aktarıyorsunuz. Yani kredi alma sürecinde bile bankaya gitme durumunuz olmuyor.

QNB İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

48 Ay Vade ile 10.000 TL kredi almak istediniz. Kredi notunuza bakıldı ve buna göre de faiz olarak %1,28 oranı sunuldu. Buna göre aylık taksit tutarınız 296 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti ve BSMV ücreti ise 52,5 TL yapıyor. Sigorta prim tutarınız ise 347,92 TL yapıyor.

48 Ay Vade ile 10.000 TL kredi almak istediniz. Kredi notunuza bakıldı ve buna göre de faiz olarak %1,73 oranı sunuldu. Buna göre aylık taksit tutarınız 331 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti ve BSMV ücreti ise 52,5 TL yapıyor. Sigorta prim tutarınız ise 357,85 TL yapıyor.

 

48 Ay Vadeli Garanti Bankası Yaz Kredisi İnternetten Başvuru

Garanti Bankası Yaz Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Kolay Kredi, Anında Kredi, Yaza Özel Kredi – Yaz aylarının en güzel demlerini yaşıyoruz. Herkeste bir tatil havası var. Yaz demek tatil demek. Tabi esnaflar için de bir sirkülasyon anlamı taşıyor. Anlayacağınız bu aylarda toplumumuzun bir bölümü harcıyor, bir bölümü de kazanıyor. Ama para da öyle kolay bulunmuyor. Gökten de yağmıyor. Dolayısıyla da bankaların kapısını çalma durumunda kalıyoruz. Ne için mi? Elbette ki kredi için.

GARANTİ BANKASI YAZ KREDİSİNİ DUYDUNUZ MU?

Artık tüm ihtiyaçlarımız kredilere endekslenmiş durumda. Krediler sayesinde işlerimizi çevirebiliyoruz. Krediler belki de hayatımızın en büyük gerçeği. Düşünün yaz ayı geldi ve sevdiğiniz ile düğün yapacaksınız. Para yok. Nasıl olacak peki bu? Elbette ki kredi çekmek ile. Bu site sayesinde bankaların en özel kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyorum. Bu yazımda da Garanti Bankasının sunduğu Yaz Kredi  Kampanyasının tanıtımını yapacağım. Dilerseniz başlayabiliriz.

GARANTİ BANKASI YAZ KREDİSİ DETAYLAR

Şimdi bu kredi kampanyasının detaylarına geçmiş olduk. Sizler için aklınıza gelebilecek soru işaretlerini ortadan kaldırmaya çalışacağım. Öncelikle kredi limitlerine değinelim. Bu kampanya için belirlenmiş en üst kredi limiti 75.000 TL dir. Tabi herkes ihtiyacına göre kredi başvurusu yapacaktır. Ama kredi limitleri de birazda sizin aylık gelirinize göre belirleniyor. Şöyle düşünebilirsiniz; Aylık gelirinizin %50’si sizin bir ayda ödeyebileceğiniz maksimum kredi taksit limitini de veriyor.

KREDİ VADESİ VE FAİZ ORANLARI

Kredinin en kısa vade sayısı 3 aydır. Ayrıca en uzun vade sayısı ise 48 ay olarak belirlenmiştir. Burada da vade sayısını sizler kendinize göre belirleyebiliyorsunuz. Örneğin ödeme gücünüz çok iyidir ve 12 ay gibi kısa bir sürede borcunuzu kapatabilirsiniz. Ama öte yandan başkasının da ödeme gücü zayıf olduğundan vade sayısını 48 ay olarak tercih edebilecektir. Faiz oranları da kredi limitine göre belirleniyor. Ama en düşük faiz oranı %1,29 iken, en yüksek faiz oranı da %1,69 dur. Kredi limiti arttıkça faiz oranı düşüyor diyebiliriz.

KREDİ İÇİN BAŞVURU YOLLARI

Başvuru yapacak olanlar garanti bankası şubelerini tercih edebilirler. Bu ilk alternatifiniz. Bunun haricinde online başvuru yapmak isteyenler BURAYI tıklayabilirler. Tabi müşteriler cep şubeden ve internet şubeden de başvurularını gerçekleştirebilirler. Üstelik müşterilerin kredi onaylandıktan sonrada bankaya gitmelerine gerek yoktur. Zira sizlere sunulan kredi limitiniz onaylandıktan sonra anında krediniz hesabınıza geçiyor. Maaş müşterisi değilseniz internetten en fazla 25.000 lira kredi alabiliyorsunuz.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

Gelir durumunuz çok iyi ve çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsunuz. Dolayısıyla da 75.000 TL almaya karar verdiniz. Bu krediyi de geri öderken 48 ay vade yapmayı planlıyorsunuz. Garanti bankası da faiz oranı olarak %1,29 sunuyor. Eldeki verilere göre hesaplamalar yapıldığında da aylık taksit tutarınız 2.225,76 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti 375 TL olacaktır. Ödeyeceğiniz kredi için ödeyeceğiniz hayat sigortası da 1.143,75 TL olacaktır. Genel toplam kredi maliyeti ise 107.230,49 TL dir.

 

 

Kefilsiz Evraksız Online İhtiyaç Kredisi Qnb Finansbank’da

Qnb Finansbank anında ihtiyaç kredisi, Kolay kredi, İmzasız, Kefilsiz ve Evraksız kredi başvurusu- Özel insanların özel kredi haber sitesi 724kredi.net‘ten kucak dolusu sevgiler. Bizlere her ne kadar çok kredi lazım olsa da, bankalar da kampanyalar ile bir birleri ile çekişme halindedirler. Herkes müşteri kapma derdinde. Bundan dolayı da en uygun krediyi biz veriyoruz, en çok biz tercih ediliyoruz tarzında reklamların da ardı arkası kesilmiyor. Bu tatlı rekabetten de biz tüketiciler yararlanıyoruz.

BANKA ALTERNATİFLERİNİZ OLSUN

Elinizin altında her zaman banka alternatiflerinizin olması sizi karşı çıkaracaktır. İşte bu açıdan da bizler de sizler için bankaların güncel ve yeni kredi haberlerini paylaşmaya çalışıyoruz. İlla şu bankaya gidin demiyoruz. Önünüze alternatifler koyuyoruz. Bu sayede en doğru kararı vermenizde bizim de bir katkımız oluyor. Unutmayın ki doğru banka ve doğru kredi tercihi çok fazla önemlidir. Bankalar arasında inanın ki dünyalar kadar uçurumlar olabiliyor.

ZAMAN DEĞERLENDİ KREDİ BAŞVURUSU DEĞİŞTİ

Hepimiz iş güç sahibi insanlarız. Boş yerde harcayacak ne zamanımız yok. Parayla istediğimiz her şeyi satın alabiliyoruz. Ama zamanı asla satın alamaz ve geri döndüremezsiniz. Durum böyle olunca da bankalarda saatlerimizi harcamak istemiyoruz. Tamam kredi bizler için çok önemli bir olgu ama zaman daha da değerli. Bu açıdan kredi başvurusu adına yeni sistemler geliştirildi. Bir çok banka da alt yapısını kolay kredi başvurusu için yeniledi.

Teknoloji ile bir çok ihtiyacımıza daha da kolay ulaşabiliyoruz. Bu açıdan bankalarda şuan online kredi başvurusu ve SMS ile kredi başvurusu yapabilme imkanınız oluyor. Bu sayede bankalar hem daha fazla kişiye ulaşıyor hemde bizler kısa bir sürede ihtiyacımız olan krediye ulaşabiliyoruz. Bugün Qnb Finansbank’a ait bir kredi kampanyasından söz edeceğiz. Zira kolay ve basit bir kredi imkanı sunuluyor. Bizlerde en ince ayrıntısına kadar özelliklerini sizlere aktaracağız.

QNB FİNANSBANK KOLAY VE HIZLI ONLİNE İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Değerli okurlarımız, bu kredi kampanyasında kefil sunmaca olayı yok. Evrak hazırla toparla götür olayı da yok. Sayfalarca imza atma işi de yok. Daha da güzeli bankaya gitme, saatlerce sıra bekleme gibi bir sıkıntınız da olmayacak. Adı üstünde kolay kredi. Faiz oranı %1,19’dan başlıyor. Kredi limiti bin liradan başlıyor. Alınabilecek en fazla kredi tutarı ise 30 bin liradır. 48 aya kadar vade yapabilme imkanı da sunuluyor. bunun dışında 48 ay taksit yani vade yapabilme imkanı da sağlanıyor.

Kredi başvurunuzu internet şubeden yapabileceğiniz gibi cep şubeden de rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik kredi başvurusu için bir zaman kısıtlaması da yok. İster cumartesi, ister pazar, ister gece yarısı, kısacası paraya ne zaman ihtiyacınız varsa o zaman başvurunuzu 2 dakikada gerçekleştirebilir ve anında kullanabilirsiniz. Hafta sonu acil hastane ödemesi gerçekleştirebilirsiniz. Bu açıdan pazartesiyi beklemenize gerek yok.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ AYRINTILARI

Faiz oranları müşteriden müşteriye göre değişiklik gösterebiliyor. Bunu da belirleyen unsur Kredi notu oluyor. Kredi notu yüksek olan kişiler borcunu da zamanın da ödeyen müşteriler oluyor. Bu açıdan Bankayı uğraştırmayan ve kredi notu yüksek olan kişiler en düşük faiz oranı ile kredi alabiliyorlar. Kredi notu düşük olanlar da yüksek faiz oranı ile karşı karşıya kalıyorlar. Herkes için belirlenen limitler çerçevesinde kredi alınabiliyor. Onay için de çok beklemiyorsunuz.

Krediniz onaylandı mesajını aldıktan sonra sizlerde cep şubeden yada internet şubeden giriş yapıyorsunuz. Burada da hemen onay veriyorsunuz ve paranız hesabınıza geçiyor. Bundan sonra da tasarrufunuz sizlere kalıyor. Dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Şunu da hemen belirtelim; Qnb Finansbank kredileri onaylama ve red etme hakkına sahiptir. Çünkü bazı zaman müşterilerin kredi notu çok düşük olabiliyor. Yada Sicili bozuk olabiliyor. Bu durumda da hiç bir banka kredi vermiyor zaten.

Kredi başvurusunu yapmak QNB Finansbank müşterileri için çok basit ve kolay. Ama diğer müşterilerinde üzülmesini gerektirecek bir durum yok. Zira onlar için de başvuru imkanı bulunuyor. Sizlerde QNB Finansbank müşterisi değilseniz BURAYI tıklayarak ilgili başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. Kimlik numaranızı ve telefon numaranızı yazıyorsunuz ve böylece başvuru için gerekli adımları da başlatmış oluyorsunuz. Özelliklerini iyice detaylandırdığımızı düşünüyoruz. Şimdide hesaplamalarını inceleyelim.

30 BİN LİRA İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,55 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 950 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1061,71 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %25,1268  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,49 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 936 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1057,74 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %24,0672  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,41 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 918 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1052,43 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %22,6680  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,32 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 897 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1046,41 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %21,1104  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,21 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 872 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1039,02 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %19,2312  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,19 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 868 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1037,67 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %18,8928  olarak hesaplanmıştır.

Değerli okurlarımız, hayat sigortasının yaşa, cinsiyete, kredi tutarına ve vadesine göre değiştiğini belirtmekte fayda var. Bunun dışında Kredi tahsis ücreti alacağınız kredi tutarının binde 5’i dir. Yıllık maliyet oranına sigorta dahil edilmemiştir. Lakin vergiler, faizler ve tahsis ücreti dahil edilmiştir. Böylece bu yazının da sonuna gelmiş olduk. Sizlerde acil ihtiyaçlarınızda bu yolu kullanabilir ve deneyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK VE TWİTTER ADRESLERİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredi alırken nelere dikkat edilir? İpuçları burada

Sicil Affı Çıktı Ama Kara Liste Sorgulamasını Nasıl Yapabilirim?

Referandum Geliyor Nerede Oy Kullanacağım? Nasıl Sorgularım?

 

Şubeye Gitmeden Kolay Kredi Veren Bankalar

Şubeye Gitmeden Kolay Kredi Veren Bankalar- Bazıları Findeks’e atıp tutsa da, adamlar işlerini çok iyi yapıyorlar. Anında takip ile kredi notunuzu anında belirliyorlar. Bankalar ile olan bilgi paylaşımı sayesinde de bir kredi süreci olabildiğince basite indirgenebiliyor. Eskilerde 2 gün kredi onayının gelmesi beklenirdi. Zaten bir gün de kredi başvurusu için sırada bekle, başvuru evraklarını öğren. Sonra tekrardan sıraya gir. Kredi başvurunu yap. derken bir günümüz gidiyordu.

ŞUBEYE YE GİTMEDEN KOLAY KREDİ VEREN BANKALAR

Artık bir çok banka sistemini değiştirdi. Teknolojik alt yapı sayesinde artık herkesin cebinde bile banka mevcut. Durum böyle olunca da kredi başvurusu da bizler adına kolaylaşmış oldu. Lakin bu durum kredi almamız için yeterli olan bir durum değil. Tamam kredi başvurusu kolaylaştı ama kredi alma konusunda halen bir çok kişi ret cevabı alıyor. Peki kolay kredi veren şubeye uğramadan kredi veren bankalar yok mudur? sorusu tabiatıyla ortaya çıkıyor.

Elbette şubeye gitmeden kılınızı bil kıpırdatmadan kolay kredi veren bankalar var. Lakin bu banka kampanyalarında sistem genelde kendi müşterilerine göre hazırlanıyor. Yani bankanın zaten müşterisi ve o kişi il ilgili tüm bilgilerde bankada zaten mevcut. Ekstradan belge istemesini gerektirecek bir durum yok. Hal böyle olunca da kolay kredi kavramı ortaya çıkıyor. Tabi kolay kredi dendiyse de kredi notunuzun iyi olması, kredi sicilinizin temiz olması ve düzenli bir gelirinizin de olması gerekiyor. Dilerseniz bu bankaları kampanyaları ile teker teker inceleyelim.

ENPARA.COM

Enpara.com müşterilerine anında kredi başvurusunda bulunma imkanı sunuyor. Ayrıca 2 -3 dakika içerisinde de kredi cevabı cep telefonunuza geliyor. Krediniz onaylandığı anda hesabınıza da geçmiş oluyor. 48 ay vade imkanı ve 30 bin liraya kadar da kredi alabilme imkanı sunuluyor. En güzel yanı da hiç bir masrafının ve sigorta ücretinin olmayışı. Hatta yıllık maliyet oranı en düşük kredi olduğuna dair reklam bile yapıyorlar.

KREDİM AKBANK’TA

Akbank müşterileri için güzel bir sistem hazırlamış. Online başvuru sayesinde 20.000 TL krediye anında kavuşabilirsiniz. Üstelik faiz oranı ise %1,14. Krediniz onaylanır onaylanmaz hemen hesabınıza yatıyor. 18 Yaşından büyük ve risk ve istihbaratında sıkıntı çıkmayanlar bu krediden de faydalanabiliyorlar. Toplam 24 saat içerisinde kredinizi alabiliyorsunuz. Detaylı bilgi ve başvuru için BURAYI tıklayabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK ONLİNE İHTİYAÇ KREDİSİ

Qnb Fİnansbank müşterileri dilerlerse hafta sonu dahi kredi alabiliyorlar. Bin lira ile 30 bin lira arasında kredi tutarları değişebiliyor. Ayrıca faiz oranı ise müşterinin kredi notuna göre değişiyor. Kredi notu yüksek olanlar için faiz oranı %1,16 dan başlıyor. Düşük durumda ise faiz oranı %1,48’e kadar çıkabiliyor. Kredi vadesi 48 aya kadar ayarlanabiliyor. İnternet Bankacılığından başvuru yapmak için BU linki tıklayabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK EK HESAP İHTİYAÇ KREDİSİ

Değerli okurlarımız, QNB Finansbank müşteriler telefon aracılığı ile müşteri hizmetlerine ulaşabilirler. Ardından ücretsiz bir şekilde ek hesap açtırmanız gerekiyor. Toplamda 2 -3 dakikanızı almıyor. Kötü günler için adınıza 2 -3 bin lira arası bir para tanımlıyorlar. Kaç günlüğüne kullanırsanız ona göre faiz ödüyorsunuz. Kullanmazsanız hiç bir zararı yok ve para vermiyorsunuz. Adınıza ek hesap açıldıktan sonra 30 bin liraya kadarda hemen anında kredi kullanabiliyorsunuz.

Bu işlem içinde kesinlikle şubeye gitmiyorsunuz. Telefonda toplamda 5 -10 dakikada krediniz hesabınıza yatıyor. Ama faiz oranı normal kredilerinkine göre daha da yüksek. Zira gelir belgesiymiş, kredi notuymuş çok takılmıyorlar ve sorgusuz sualsiz kredi veriyorlar. Durum böyle olunca da kredi faizi de yüksek oluyor.

GARANTİ BANKASI KIŞ KREDİSİ

Şubeye gitmeden %1,14 faiz oranından başlayan krediye anında kavuşabilirsiniz. 48 ay taksit imkanı var. Garanti bankası müşterileri hem başvurularını internetten gerçekleştiriyor, hemde şubeye gitmeden paralarının hesaplarına yatmalarına vesile oluyor. 50 bin liraya kadar kredi imkanı sunuyor. Ama garanti internettetn veya garanti cepten başvuru yapanlar en fazla 25 bin lira kredi alabiliyorlar. Arzu ederseniz BURADAN garanti internet bankacılığına ulaşabilirsiniz.

AKTİF BANK N KOLAY KREDİ

Şubeye gitme derdi yok, masraf yok. Hafta sonu dahi olsa paranız hesabınıza yatıyor. Toplamda beş dakikada paranız hesabınızda. Lakin bu durum aktif ban müşterileri için geçerli. Diğer müşteriler için durum biraz daha uzayabiliyor. Faiz oranı %1,79 olarak belirlenmiş. 48 Ay taksit imkanı da var. Daha fazla bilgi ve başvuru için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Sevgili dostlarımız, sizler için kolay kredi veren bankaları biz araya getirmeye çalıştık. Dediğim gibi bu bankalar müşterileri için krediyi şubeye gitmeden bile veriyorlar. Yeter ki istihbratı iyi ve düzenli bir geliri olsun. İşinize ara vermeden 5 dakika da kredi başvurunuzu yapıp aynı gün krediyi hesabınıza atabilirsiniz. Bizden söylemesi. Umarım bu yazıdan fazlasıyla istifade edersiniz. Bizlerden şimdilik bu kadar. Aşağıdaki konu galerimizi de incelemenizi öneririz.

Kredi Notu 0 Sıfır Ne Demek? Bu Durumda Kredi Verilir Mi?

72 Ay Vadeli 50.000 TL Krediyi En Düşük Faizli Veren Bankalar Burada

eft ne zaman hesaba geçer?