Krediniz Bir Tık Ötede Denizbank Anında Kredi Başvurusu

Denizbank ihtiyaç kredisi, Denizbank hesaplı ve düşük faizli kredi başvurusu, online kredi, web’de kredi – Sevgili okurlarım, yine güzel bir kredi haberi ile karşınızdayım. Malum para ile işlerimizi çeviriyoruz. Para ile bir çok ihtiyacımızı karşılıyoruz. Tabi burada paradan kastım elbetteki bankaların kredileri. Yalnız piyasa kurtlar sofrası. Anlayacağınız ortalıkta onlarca kredi haberi var ama faiz oranları da almış başını gitmiş. Vatandaşta en hesaplı olan kredi kampanyası arayışı içerisinde.

DENİZBANK’TAN İNTERNETTEN KREDİ

Bende bu sıkıntılı durumunuzu bildiğimden, sizler için bankaların en uygun kampanyalarını sunmaya çalışıyorum. Bu sayede sizlerde kampanyalarımız arasından rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. Yazımızın kalan kısmını da, Denizbank’a ayırdık. Denizbank, web’de kredi kampanyası ile binlerce kişiye kredi verdi ve sizlere de kredi vermeyi amaçlıyor. Peki bu kampanyanın detayları neler? Dilerseniz hep beraberce inceleyelim.

DENİZBANK WEB’DE KREDİ DETAYLARI

Kredi lazımsa, denizbank bir tık ötenizde. Zira internetten kolaylıkla başvuru yapabileceğiniz güzel bir kampanya hazırlamışlar. Bu kampanyaya göre denizbank’tan 55.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Bu üst limit elbetteki. İhtiyacınız olan düşük limitli krediye de başvuru yapabiliyorsunuz. Ayrıca kredinin en uzun vadesi de 48 ay. Yani 4 yıla kadar kredi taksiti yapabilirsiniz. Özellikle de dar gelirliler için uzun vade çok iyi bir özellik. Kredinin faiz oranını da incelediğimizde, karşımıza şöyle bir tablo çıkıyor;

Vade sayısı arttıkça faiz oranı da artıyor. Bu açıdan elinizden geldiği kadarıyla vade sayısını düşük tutmaya çalışın. Kredinin binde beş oranı kadar tahsis ücreti ödemesi oluyor. Ayrıca kredi ile birlikte hayat sigortası da banka tarafından zorunlu olarak yaptırılıyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

Aslında krediye başvuru yapmak çok kolay. İki yöntemi var. Bunlardan ilki denizbank’ın herhangi bir şubesine nüfus cüzdanınız ve gelir belgeniz ile uğramak. Ama başvuru için daha kolay bir yolu yokmu diyenler için, elbetteki var cevabını verebiliriz. Sizlerde yorulmadan, yerinizden bu krediye başvuru yapmak istiyorsanız; BURADAN ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada TC numaranızı ve cep telefonu numaranızı yazarak başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Denizbank sizi hızlıca değerlendirir. Ardından ön onay gelirse, kredinizi almak için şubeye nüfus cüzdanınız ve maaş bordronuz ile uğrarsınız.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

2.000 TL Kredi lazım ve siz bunu 12 ay vade ile almak istiyorsunuz. Denizbank’ta bu isteğinize göre faiz oranınızı %0,99 olarak belirliyor. Bu durumda aylık taksit tutarınız 180 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 10 TL ve sigorta ücretiniz de 21 TL tutuyor. Yıllık toplam maliyet oranınız da %16,3765 dir

10.000 TL Kredi lazım ve siz bunu 12 ay vade ile almak istiyorsunuz. Denizbank’ta bu isteğinize göre faiz oranınızı %1,65 olarak belirliyor. Bu durumda aylık taksit tutarınız 944 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 50 TL ve sigorta ücretiniz de 105 TL tutuyor. Yıllık toplam maliyet oranınız da %26,8089 dur

10.000 TL Kredi lazım ve siz bunu 12 ay vade ile almak istiyorsunuz. Denizbank’ta bu isteğinize göre faiz oranınızı %1,65 olarak belirliyor. Bu durumda aylık taksit tutarınız 944 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 50 TL ve sigorta ücretiniz de 105 TL tutuyor. Yıllık toplam maliyet oranınız da %29,2662 dir

10.000 TL Kredi lazım ve siz bunu 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Denizbank’ta bu isteğinize göre faiz oranınızı %1,78 olarak belirliyor. Bu durumda aylık taksit tutarınız 335 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 50 TL ve sigorta ücretiniz de 216 TL tutuyor. Yıllık toplam maliyet oranınız da %29,2662 dir

 

QNB Finansbank Yaz Ayına Özel Online Kredi Kampanyası

Qnb Finansbank Yaz Kredisi, QNB Finansbank İnternetten Kredi, Kolay ve hızlı ihtiyaç kredisi – Yaz ayında sıcaklar ile boğuşurken bir yandan da ihtiyaçlarımızın karşılanması için çeşitli çabalar sarf ediyoruz. Dünyalar kadar ihtiyaç sırada bekliyor. Tabiatıyla da kredi çekmek durumunda kalıyoruz. Daha önceki yazılarımız da 48 Ay Vadeli Garanti Bankası Yaz Kredisinden ve Vakıfbank Yaz Kredisinden söz etmiştik. Bu yazımızda da QNB Finansbank’ın güncel kredi kampanyasından söz edeceğiz.

QNB FİNANSBANK İLE YAZI DOYA DOYA YAŞAYIN

Bu sayede de bankalar arasında ki farkları görerek, en doğru seçimi yapmanıza da yardımcı olacağız. Bankalar yaz ayına özel kredi kampanyalarını sıraladı. Qnb Finansbank’da bundan geri kalmamış elbetteki. Yazımızın kalan kısmında kredi kampanyasının özelliklerinden yani faiz oranların, kredi limitlerinde, vade sayılarında, başvuru yollarından ve diğer merak edilen özelliklerinden söz edeceğiz. Sizlerde qnb finansbank ile yazı doya doya yaşayacaksınız. Dilerseniz bir an önce konumuza geçiş yapalım.

YAZ İHTİYAÇLARI İÇİN QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Sevgili okurlarım, en iyisi mi en fazla merak edilen faiz oranı meselesini en başından belirteyim. Bu kampanyaya göre faiz oranları kredi notunuza göre şekilleniyor. Kredi notu yükseldikçe faizler düşüyor. Kredi notu düştükçe de faiz oranı artıyor. Ama ben yine de en düşük faiz oranının %1,28 olduğunu ve en yüksek faiz oranının ise %1,73 olduğunu belirtmek istiyorum. Haliyle de kredi notunuzu öğrenmenizi en baştan tavsiye ediyorum. Dilerseniz BURAYI tıklayarak Kredi Notu Nasıl Sorgulanır? konulu yazımıza ulaşabilirsiniz.

KREDİ VADESİ VE KREDİ LİMİTLERİ

Kredi vadesi için en kısa taksit sayısı 3 aydır. Bununla birlikte en uzun taksit sayısı ise 4 yıl yani 48 aydır. Sizlerde kendi aylık ödeyebilme imkanınızı göz önünde tutarak kredi vadenizi seçip belirleyebilirsiniz. Dilerseniz de 3 ay ertelemeli olarak da kredi çekebilirsiniz. Kredi için en alt limit 1.000 TL dir. En yüksek kredi limiti ise 30.000 TL dir. Kredi de hayat sigortası yapılmaktadır. Ayrıca tahsis ücreti de alacağınız kredi limitine göre %0,5 oranında tahsil edilmektedir.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILMAKTADIR?

Bu kampanyaya göre banka şubesine kadar gidip yorulmanızı gerektirecek herhangi bir durum yok. Tabi illa ben gidip bilgi alıp yüz yüze görüşeceğim diyorsanız o başka tabi ki de. Müşteri değilseniz dilerseniz bu link aracılığı ile başvurunuzu 2 dakika da gerçekleştirebilirsiniz. Gelen cevaba göre de gelir belgenizi ve nüfus cüzdanınızı alıp banka şubesine gider ve krediniz için gerekli imzaları atarsınız. Böylece paranıza da anında kavuşursunuz.

MÜŞTERİLER BANKAYA GİTMEDEN KREDİLERİ ALIYORLAR

Tabi eğer QNB Finansbank müşterisi iseniz, internetten yada cep şubeden şifrenizi kullanarak 2 dakikada kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finansbank 2 dakika içerisinde sizlere cevabınızı gönderecektir. Hani kredi siciliniz temiz ise, kredi notunuzda sıkıntı yoksa onay alıyorsunuz zaten. Onay aldıktan sonra da kredinizi hesabınıza aktarıyorsunuz. Yani kredi alma sürecinde bile bankaya gitme durumunuz olmuyor.

QNB İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

48 Ay Vade ile 10.000 TL kredi almak istediniz. Kredi notunuza bakıldı ve buna göre de faiz olarak %1,28 oranı sunuldu. Buna göre aylık taksit tutarınız 296 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti ve BSMV ücreti ise 52,5 TL yapıyor. Sigorta prim tutarınız ise 347,92 TL yapıyor.

48 Ay Vade ile 10.000 TL kredi almak istediniz. Kredi notunuza bakıldı ve buna göre de faiz olarak %1,73 oranı sunuldu. Buna göre aylık taksit tutarınız 331 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti ve BSMV ücreti ise 52,5 TL yapıyor. Sigorta prim tutarınız ise 357,85 TL yapıyor.

 

Kefilsiz Evraksız Online İhtiyaç Kredisi Qnb Finansbank’da

Qnb Finansbank anında ihtiyaç kredisi, Kolay kredi, İmzasız, Kefilsiz ve Evraksız kredi başvurusu- Özel insanların özel kredi haber sitesi 724kredi.net‘ten kucak dolusu sevgiler. Bizlere her ne kadar çok kredi lazım olsa da, bankalar da kampanyalar ile bir birleri ile çekişme halindedirler. Herkes müşteri kapma derdinde. Bundan dolayı da en uygun krediyi biz veriyoruz, en çok biz tercih ediliyoruz tarzında reklamların da ardı arkası kesilmiyor. Bu tatlı rekabetten de biz tüketiciler yararlanıyoruz.

BANKA ALTERNATİFLERİNİZ OLSUN

Elinizin altında her zaman banka alternatiflerinizin olması sizi karşı çıkaracaktır. İşte bu açıdan da bizler de sizler için bankaların güncel ve yeni kredi haberlerini paylaşmaya çalışıyoruz. İlla şu bankaya gidin demiyoruz. Önünüze alternatifler koyuyoruz. Bu sayede en doğru kararı vermenizde bizim de bir katkımız oluyor. Unutmayın ki doğru banka ve doğru kredi tercihi çok fazla önemlidir. Bankalar arasında inanın ki dünyalar kadar uçurumlar olabiliyor.

ZAMAN DEĞERLENDİ KREDİ BAŞVURUSU DEĞİŞTİ

Hepimiz iş güç sahibi insanlarız. Boş yerde harcayacak ne zamanımız yok. Parayla istediğimiz her şeyi satın alabiliyoruz. Ama zamanı asla satın alamaz ve geri döndüremezsiniz. Durum böyle olunca da bankalarda saatlerimizi harcamak istemiyoruz. Tamam kredi bizler için çok önemli bir olgu ama zaman daha da değerli. Bu açıdan kredi başvurusu adına yeni sistemler geliştirildi. Bir çok banka da alt yapısını kolay kredi başvurusu için yeniledi.

Teknoloji ile bir çok ihtiyacımıza daha da kolay ulaşabiliyoruz. Bu açıdan bankalarda şuan online kredi başvurusu ve SMS ile kredi başvurusu yapabilme imkanınız oluyor. Bu sayede bankalar hem daha fazla kişiye ulaşıyor hemde bizler kısa bir sürede ihtiyacımız olan krediye ulaşabiliyoruz. Bugün Qnb Finansbank’a ait bir kredi kampanyasından söz edeceğiz. Zira kolay ve basit bir kredi imkanı sunuluyor. Bizlerde en ince ayrıntısına kadar özelliklerini sizlere aktaracağız.

QNB FİNANSBANK KOLAY VE HIZLI ONLİNE İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Değerli okurlarımız, bu kredi kampanyasında kefil sunmaca olayı yok. Evrak hazırla toparla götür olayı da yok. Sayfalarca imza atma işi de yok. Daha da güzeli bankaya gitme, saatlerce sıra bekleme gibi bir sıkıntınız da olmayacak. Adı üstünde kolay kredi. Faiz oranı %1,19’dan başlıyor. Kredi limiti bin liradan başlıyor. Alınabilecek en fazla kredi tutarı ise 30 bin liradır. 48 aya kadar vade yapabilme imkanı da sunuluyor. bunun dışında 48 ay taksit yani vade yapabilme imkanı da sağlanıyor.

Kredi başvurunuzu internet şubeden yapabileceğiniz gibi cep şubeden de rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik kredi başvurusu için bir zaman kısıtlaması da yok. İster cumartesi, ister pazar, ister gece yarısı, kısacası paraya ne zaman ihtiyacınız varsa o zaman başvurunuzu 2 dakikada gerçekleştirebilir ve anında kullanabilirsiniz. Hafta sonu acil hastane ödemesi gerçekleştirebilirsiniz. Bu açıdan pazartesiyi beklemenize gerek yok.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ AYRINTILARI

Faiz oranları müşteriden müşteriye göre değişiklik gösterebiliyor. Bunu da belirleyen unsur Kredi notu oluyor. Kredi notu yüksek olan kişiler borcunu da zamanın da ödeyen müşteriler oluyor. Bu açıdan Bankayı uğraştırmayan ve kredi notu yüksek olan kişiler en düşük faiz oranı ile kredi alabiliyorlar. Kredi notu düşük olanlar da yüksek faiz oranı ile karşı karşıya kalıyorlar. Herkes için belirlenen limitler çerçevesinde kredi alınabiliyor. Onay için de çok beklemiyorsunuz.

Krediniz onaylandı mesajını aldıktan sonra sizlerde cep şubeden yada internet şubeden giriş yapıyorsunuz. Burada da hemen onay veriyorsunuz ve paranız hesabınıza geçiyor. Bundan sonra da tasarrufunuz sizlere kalıyor. Dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Şunu da hemen belirtelim; Qnb Finansbank kredileri onaylama ve red etme hakkına sahiptir. Çünkü bazı zaman müşterilerin kredi notu çok düşük olabiliyor. Yada Sicili bozuk olabiliyor. Bu durumda da hiç bir banka kredi vermiyor zaten.

Kredi başvurusunu yapmak QNB Finansbank müşterileri için çok basit ve kolay. Ama diğer müşterilerinde üzülmesini gerektirecek bir durum yok. Zira onlar için de başvuru imkanı bulunuyor. Sizlerde QNB Finansbank müşterisi değilseniz BURAYI tıklayarak ilgili başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. Kimlik numaranızı ve telefon numaranızı yazıyorsunuz ve böylece başvuru için gerekli adımları da başlatmış oluyorsunuz. Özelliklerini iyice detaylandırdığımızı düşünüyoruz. Şimdide hesaplamalarını inceleyelim.

30 BİN LİRA İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,55 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 950 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1061,71 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %25,1268  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,49 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 936 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1057,74 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %24,0672  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,41 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 918 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1052,43 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %22,6680  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,32 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 897 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1046,41 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %21,1104  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,21 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 872 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1039,02 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %19,2312  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,19 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 868 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1037,67 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %18,8928  olarak hesaplanmıştır.

Değerli okurlarımız, hayat sigortasının yaşa, cinsiyete, kredi tutarına ve vadesine göre değiştiğini belirtmekte fayda var. Bunun dışında Kredi tahsis ücreti alacağınız kredi tutarının binde 5’i dir. Yıllık maliyet oranına sigorta dahil edilmemiştir. Lakin vergiler, faizler ve tahsis ücreti dahil edilmiştir. Böylece bu yazının da sonuna gelmiş olduk. Sizlerde acil ihtiyaçlarınızda bu yolu kullanabilir ve deneyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK VE TWİTTER ADRESLERİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredi alırken nelere dikkat edilir? İpuçları burada

Sicil Affı Çıktı Ama Kara Liste Sorgulamasını Nasıl Yapabilirim?

Referandum Geliyor Nerede Oy Kullanacağım? Nasıl Sorgularım?