Türkiye Halk Bankası İnternetten Hızlı Kredi Başvurusu

Halkbank Hızlı Kredi, Halkbank Anında, Kolay ve Çabuk Kredi, Acil Kredi, Müşterilere Özel Düşük Faizli Kredi – Bankaların bir bölümü kredi verme politikalarında değişikliğe gitti. Bunda da biz tüketicilerin istekleri etkili oldu. Bizler kolay kredi almak istiyoruz. Bankaların teferruatları ile uğraşmak istemiyoruz. Belge getir, sayfalarca imza at, sıra bekle vs. prosedürler oldukça can sıkıcı. Haliyle de bu faktörleri dikkate almayan bankalar tercih sıralamasında birinci sıralarda yer alıyor. Bankaların çoğu da hiç olmazsa kendi müşterilerine bu imkanı sunuyorlar.

HALKBANK’TAN MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ

Müşterilerinin genel anlamda hangi işte çalıştıklarını, maaşlarının ne olduklarını biliyorlar. Ayrıca Risk raporunuza da anında ulaşıldığından rahatlıkla kredi alıp alamayacağınız belli oluyor. Bu sayede de ihtiyaç duyduğunuz paraya anında ulaşabiliyorsunuz. Halkbank’da müşterilerini düşünerek kaliteli bir kredi kampanyası düzenlemiş. Şartlar ve özellikler çok iyi. Sizler için bir ön araştırmada bulundum. Kaliteli veriler elde ettim. Kampanyanın faiz oranları, vade sayıları ve kredi limitlerinden oluşan tüm merak ettiğiniz konular yazımızın devamında yer alacak.

TÜRKİYE HALK BANKASI HIZLI KREDİ KAMPANYASI

Türkiye halk bankası müşterilerini ön plana çıkararak bir kampanya hazırlamış. Bu kampanya ile ne zaman acil nakite ihtiyaç duyarsanız, paranıza hemen kavuşabiliyorsunuz. Kampanyanın özünde bankaya gitme, sıra bekleme, belge sunma gibi prosedürler bulunmuyor. Online kanallardan kredinize ulaşabiliyorsunuz. Bu kampanyaya göre en az 1.000 TL kredi alabiliyorken, en fazla da 25.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Online kredi olduğu için bu limitlerin normal olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında kredi vade sayısı da en uzun 48 aydır. Bu vadeye kadar taksitlerinizi belirleyebilirsiniz.

FAİZ ORANLARI VE DİĞER MERAK EDİLENLER

Kredinin faiz oranını merak ettiğinizi biliyorum. Bu açıdan da hemen sizler ile paylaşmak istiyorum. Halkbank alacağınız kredi limiti ne kadar olursa olsun, taksit sayınız kaç ay olursa olsun faiz oranını %1,13 olarak sabit tutmuş. Bu oran düşük mü peki? Elbetteki düşük. Şöyle bir kaç bankayı incelediğinizde bu oranın çok aşağılarda olduğunu görebilirsiniz. Kredi tahsis ücreti olarak cebinizden alacağınız kredinin binde 5’i oranında bir para ödemeniz gerekir. Ha bir de hayat sigortası da yaptırmanız gerekecek.

KREDİYE BAŞVURU YOLLARI

Arkadaşlar krediye başvuru yapmak için mobil şubeyi kullanabileceğiniz gibi, internet şubeyi de kullanabilirsiniz. Buradan kolaylıkla ve hızlıca kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ardından çok az bir süre beklemede kalırsınız. Zira halkbank sizleri değerlendirmeye alır. Risk raporunuzda herhangi bir sıkıntı çıkmazsa ve kredi notunuzda iyi olursa genelde onay alırsınız. Onay ile birlikte de paranızı hesabınıza aktarırsınız. Ayrıca dilerseniz SMS ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunun için yapacağınız şey;

Aralarına boşluk koyarak sırasıyla KREDI, Kimlik Numaranız, Aylık Geliriniz, İstediğiniz Kredi Tutarını mesaj olarak yazmak. (Örneğin; KREDI 66666611111 3000 15000) Sonrasında ise bu mesajı 3452‘ye yollamanız gerekecek. Krediniz onaylanırsa da internet şubeden yada halkbank dialogdan kullanabilirsiniz.

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

25.000 TL  Kredi lazım. Sizlerde bu tutarı 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Taksit sayısı uzun olacağı için, taksit tutarı az olacaktır. Zaten faiz oranı da çok düşük ve %1,13 olacak. Buna göre de aylık ödeyeceğiniz taksit miktarınız 711,99 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz de 131,25 TL tutacak. Hayat sigortanızı da banka yetkilileri yaşınıza ve cinsiyetinize göre hesaplayacaklar. Yıllık maliyet oranı da %17,8815 dir.

10.000 TL  Kredi lazım. Sizlerde bu tutarı 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Taksit sayısı uzun olacağı için, taksit tutarı az olacaktır. Zaten faiz oranı da çok düşük ve %1,13 olacak. Buna göre de aylık ödeyeceğiniz taksit miktarınız 284,8 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz de 52,5 TL tutacak. Hayat sigortanızı da banka yetkilileri yaşınıza ve cinsiyetinize göre hesaplayacaklar. Yıllık maliyet oranı da %17,8815 dir.

QNB Finansbank Yaz Ayına Özel Online Kredi Kampanyası

Qnb Finansbank Yaz Kredisi, QNB Finansbank İnternetten Kredi, Kolay ve hızlı ihtiyaç kredisi – Yaz ayında sıcaklar ile boğuşurken bir yandan da ihtiyaçlarımızın karşılanması için çeşitli çabalar sarf ediyoruz. Dünyalar kadar ihtiyaç sırada bekliyor. Tabiatıyla da kredi çekmek durumunda kalıyoruz. Daha önceki yazılarımız da 48 Ay Vadeli Garanti Bankası Yaz Kredisinden ve Vakıfbank Yaz Kredisinden söz etmiştik. Bu yazımızda da QNB Finansbank’ın güncel kredi kampanyasından söz edeceğiz.

QNB FİNANSBANK İLE YAZI DOYA DOYA YAŞAYIN

Bu sayede de bankalar arasında ki farkları görerek, en doğru seçimi yapmanıza da yardımcı olacağız. Bankalar yaz ayına özel kredi kampanyalarını sıraladı. Qnb Finansbank’da bundan geri kalmamış elbetteki. Yazımızın kalan kısmında kredi kampanyasının özelliklerinden yani faiz oranların, kredi limitlerinde, vade sayılarında, başvuru yollarından ve diğer merak edilen özelliklerinden söz edeceğiz. Sizlerde qnb finansbank ile yazı doya doya yaşayacaksınız. Dilerseniz bir an önce konumuza geçiş yapalım.

YAZ İHTİYAÇLARI İÇİN QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Sevgili okurlarım, en iyisi mi en fazla merak edilen faiz oranı meselesini en başından belirteyim. Bu kampanyaya göre faiz oranları kredi notunuza göre şekilleniyor. Kredi notu yükseldikçe faizler düşüyor. Kredi notu düştükçe de faiz oranı artıyor. Ama ben yine de en düşük faiz oranının %1,28 olduğunu ve en yüksek faiz oranının ise %1,73 olduğunu belirtmek istiyorum. Haliyle de kredi notunuzu öğrenmenizi en baştan tavsiye ediyorum. Dilerseniz BURAYI tıklayarak Kredi Notu Nasıl Sorgulanır? konulu yazımıza ulaşabilirsiniz.

KREDİ VADESİ VE KREDİ LİMİTLERİ

Kredi vadesi için en kısa taksit sayısı 3 aydır. Bununla birlikte en uzun taksit sayısı ise 4 yıl yani 48 aydır. Sizlerde kendi aylık ödeyebilme imkanınızı göz önünde tutarak kredi vadenizi seçip belirleyebilirsiniz. Dilerseniz de 3 ay ertelemeli olarak da kredi çekebilirsiniz. Kredi için en alt limit 1.000 TL dir. En yüksek kredi limiti ise 30.000 TL dir. Kredi de hayat sigortası yapılmaktadır. Ayrıca tahsis ücreti de alacağınız kredi limitine göre %0,5 oranında tahsil edilmektedir.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILMAKTADIR?

Bu kampanyaya göre banka şubesine kadar gidip yorulmanızı gerektirecek herhangi bir durum yok. Tabi illa ben gidip bilgi alıp yüz yüze görüşeceğim diyorsanız o başka tabi ki de. Müşteri değilseniz dilerseniz bu link aracılığı ile başvurunuzu 2 dakika da gerçekleştirebilirsiniz. Gelen cevaba göre de gelir belgenizi ve nüfus cüzdanınızı alıp banka şubesine gider ve krediniz için gerekli imzaları atarsınız. Böylece paranıza da anında kavuşursunuz.

MÜŞTERİLER BANKAYA GİTMEDEN KREDİLERİ ALIYORLAR

Tabi eğer QNB Finansbank müşterisi iseniz, internetten yada cep şubeden şifrenizi kullanarak 2 dakikada kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finansbank 2 dakika içerisinde sizlere cevabınızı gönderecektir. Hani kredi siciliniz temiz ise, kredi notunuzda sıkıntı yoksa onay alıyorsunuz zaten. Onay aldıktan sonra da kredinizi hesabınıza aktarıyorsunuz. Yani kredi alma sürecinde bile bankaya gitme durumunuz olmuyor.

QNB İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

48 Ay Vade ile 10.000 TL kredi almak istediniz. Kredi notunuza bakıldı ve buna göre de faiz olarak %1,28 oranı sunuldu. Buna göre aylık taksit tutarınız 296 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti ve BSMV ücreti ise 52,5 TL yapıyor. Sigorta prim tutarınız ise 347,92 TL yapıyor.

48 Ay Vade ile 10.000 TL kredi almak istediniz. Kredi notunuza bakıldı ve buna göre de faiz olarak %1,73 oranı sunuldu. Buna göre aylık taksit tutarınız 331 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti ve BSMV ücreti ise 52,5 TL yapıyor. Sigorta prim tutarınız ise 357,85 TL yapıyor.

 

Bir SMS ile Bahar Krediniz Vakıfbank’da Hızlı Başvuru

Vakıfbank bahar kredisi kampanyası, hesaplı ve hızlı ihtiyaç kredisi, tc ile sms başvurusu – Yepyeni bir kredi haberi ile siz değerli okurlarımızı selamlıyoruz. Kredi noktasın 724krediler.net olarak çok büyük yollar kat ettik ve siz değerli okurlarımızın da desteğini aldık. Tek isteğimiz sizlerin en hesaplı krediyi alabilmesi. İşte bu açıdan da bankaların en yeni ve en özel kredi haberlerini yine sizler ile paylaşıyoruz. Hiç bir banka ve finans kuruluşu ile de bağlantımız olmadığından doğru bilgileri bulabiliyorsunuz.

VAKIFBANK’TAN BAHAR KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Bu yazımızda Vakıfbank’ın sizlere sunmuş olduğu Bahar Kredisi Fırsatından söz edeceğiz. Faiz oranları % kaç ve neye göre belirleniyor? En fazla alınabilecek kredi tutarı ne kadar? Kredi vadesi kaç aydır? Nasıl başvuru yapılabilir? tarzındaki tüm soruları sizler için cevaplandırmaya çalışacağız. Ama yinede sizlere tavsiyem sitemizde yer alan güncel kredi haberlerinden en az 3 tane daha incelemeniz. Alternatifler arasından sizlere bir şans doğacaktır. Haydi o zaman bahar kredisinin ayrıntılarına bakalım.

VAKIFBANK BAHAR KREDİSİ AYRINTILARI

Şimdi öncelikle bu krediye kimler başvuru yapabiliyor? bu soruyu yanıtlayalım. Tüm çalışanlar ve gelir belgesini bankaya sunabilen herkes kredi çekebilir. İster kamuda olun, ister özel sektörde, ister de emekli olun. Ya benim gelir belgem yok diyorsanız başvuru yapamazsınız. Peki bu kredinin vadesi kaç aydır? En düşük kredi vadesi 3 aydır. En fazla kredi taksidi ise 48 aydır. herkes kendi ödeme gücüne göre kredi vadesini belirleyebilmektedir. Ayrıca aylık eşit taksitli ödeme seçeneğinin dışında artan taksitli ödeme seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK FAİZ ORANLARI

Merak edenler için kısaca faiz oranlarından da söz edelim. Yararlanabilecek en düşük faiz oranı %1,16 dır. EN yüksek faiz oranı ise %1,25 olacaktır. Faiz oranı belirlenirken; kredinin limitine ve kredi tahsis ücreti ödeyip, ödememe isteğinize bakılıyor. Ardından da faiz oranı belirleniyor. Bunun dışında Kampanyadan alınabilecek en yüksek kredi tutarı 90.000 TL dir. Bu tutar oldukça yüksektir ve bir çok ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Ama kredi limitinin belirleyen şeyin aylık gelirinizin olduğunun da altını çizelim.

FAİZ ORANLARI NASIL BELİRLENİYOR?

Alacağınız kredi tutarı 1.000 TL ile 10.000 TL arasında ise ve kredi vadesi ise 3 ay ile 48 ay arasında ise, tahsis ücreti isteğinize bakılıyor. Ben tahsis ücreti ödeyeceğim diyorsanız faiz oranı da %1,20 olarak belirleniyor. (Bu faiz oranı için bir tane de otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor)

Alacağınız kredi tutarı 10.001 TL ile 90.000 TL arasında ise ve kredi vadesi ise 3 ay ile 48 ay arasında ise, tahsis ücreti isteğinize bakılıyor. Ben tahsis ücreti ödeyeceğim diyorsanız faiz oranı da %1,16 olarak belirleniyor. (Bu faiz oranı için bir tane de otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor)

Alacağınız kredi tutarı 1.000 TL ile 90.000 TL arasında ise ve kredi vadesi ise 3 ay ile 48 ay arasında ise, tahsis ücreti isteğinize bakılıyor. Ben tahsis ücreti ödemek istemiyorum diyorsanız faiz oranı da %1,25 olarak belirleniyor. (Bu faiz oranı için bir tane de otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor)

KREDİ İÇİN ÖNEMLİ DETAYLAR

Bu kampanyada, kredi tahsis ücretinin oranının %0,5 yani binde beş olduğunu belirtmek gerekiyor. Diyelim ki 10 bin lira çekecekseniz kredi tahsis ücreti de 50 TL oluyor. Ayrıca hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Hemen hayat sigortası için de örnekler verelim. Diyelim ki 10 bin lirayı 48 ay vade ile çekeceksiniz ve 35 yaşındasınız. Bu duruma göre yıllık hayat sigortası primi ortalama olarak 35,55 TL olacaktır. Yine 35 yaşındaki bu kişi 90 bin lira çekecek olursa bu defada yıllık hayat sigortası tutarı 319,91 TL olacaktır.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Şimdide başvuru seçeneklerine değinelim. Esasen bu kredi kampanyasında başvuru için bankaya kadar gidip yorulmanıza gerek yok. Dilerseniz vakıfbank’ın web sitesinden başvurunuzu yapabileceğiniz gibi bir tek SMS ile de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için telefonunuzu elinize alın ve hepsinin aralarına birer boşluk bırakacak şekilde sırasıyla KREDI, 11 haneli vatandaşlık numaranızı ve Aylık gelirinizi yazın. Sonrada 5724‘ü tuşlayarak yollayın. Bu sms’nin tutarı 0,65 TL olacaktır. Örnek; KREDI 44444444444 1750

Acil Durumlarda Qnb Finansbank Hazır Kredi

Qnb Finansbank acil kredi, hızlı kredi, çabuk kredi, ihtiyaç anında kullanılan hazır kredi – Değerli okurlarımız bir birinden özel ve güzel kredi haberlerinin sunumlarını ve haberlerini özgün bir dille anlatmaya devam ediyoruz. Açıkçası bu yazımızda bakış açımızı biraz daha değiştirmek istiyorum. Hani bazı anlar olur ki nakit paraya ciddi manada ihtiyaç duyarız. Bankaya git, başvuru sıranı bekle, belge hazırla falan derken en erken bir gün sonra krediye kavuşursunuz. Bu ise bizim istemediğimiz bir durum.

QNB FİNANSBANK MÜŞTERİLERİNE ÖZEL HAZIR KREDİ SUNUYOR

Bu devirde zaman geri alınamayan tek şey olarak karşımıza çıkıyor. Para çok önemli ama zaman çok daha da önemli. Şimdi bu iki durumu bir biri ile birleştirmek istiyoruz. Yanı ihtiyaç duyduğumuz parayı teferruata takılmadan hızlı ve çabucak almak istiyoruz. Bu yazımızda qnb finansbank müşterilerini ilgilendiren çok özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Zira qnb finansbank sizler için hazır kredi kampanyası hazırlamış. Bende hemen bu sistemi denedim ve uyguladım. Hakikatten çalışıyor. Doğal olarak da sizler ile paylaşmak istedim.

QNB FİNANSBANK HAZIR KREDİ KAMPANYASI

Evvela bu kampanyanın ufak bir tanımını yapmak istiyorum. Ardından da diğer özelliklerine değineceğiz. Acil nakit ihtiyaçlarınızı kökten çözmek için geliştirilmiş bir kampanya. Bu sisteme bir defa başvuru yapıyorsunuz. Ardından adınıza bir limit tanımlanıyor. Sizde istediğiniz zaman teferruata takılmadan kredinizi hesabınıza aktarıp, rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. İşin özü bu. Ama detayları var. Haydi şimdide bunlara değinelim.

QNB FİNANSBANK HAZIR KREDİ KAMPANYASI DETAYLARI

Hazır kredi esasen ek hesaba tanımlanan bir kredi türüdür. Ek hesap açarsınız. Ama ek hesap için bir ücret ödemezsiniz. Ardından bankada bu hesabınıza bir kredi tahsis eder. Aldığınız krediyi 12 aydan tutun da 48 aya kadar vade yani taksit yapabilirsiniz. Sizi uğraştırmaz. Şu belgeyi getirin, şuraya imza atın gibi bir durumda yoktur. İşsiz olan bir arkadaşıma da denedik, anında 15 bin lira kredi tanımladılar. Kredi alma olayı çok basittir. Bankacılar ile, belgeleri ile, şartları ile uğraşmazsınız.

FAİZ ORANI

Lakin bilmeniz gereken bir durum var. O da faiz oranı %1,84 dür. Bu peki bu faiz oranı yüksek midir? Elbetteki yüksek. Ama kimisi buna takılmıyor. Örneğin aylarca işsiz bir kişiye hiç bir banka kredi vermemiş. Doğal olarak da bu adam faiz oranına takılmaz. Yada çok acil nakit durumunda da faize kimse bakmaz. 5 dakika da kredinin bedeli de %1,84 faiz oranı olsa gerek. Yalnız bu açıklamalarımızdan her başvuru sahibine kredi çıkacak diye bir anlam çıkmasın lütfen. Hani kara listede olanlar olabilir, yada kredi notu çok riskli olanlar da olabilir. Kredi başvurusunu değerlendirecek ve son kararı verecek merci qnb finansbankın yetkili bölümüdür.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILMAKTADIR?

Kredi başvurusu nasıl yapılacak? Şimdide bu soruyu cevaplandıralım. Qnb finansbank şubelerinden, telefon bankacılığından, atm lerden, cep veya internet şubeden de başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Cep şubeden başvuru yapacaklar Kredi, Ek Hesap ve Hazır Kredi yolunu izlemeleri gerekiyor. İnternet şubeden başvuru yapacaklar ise Krediler, Hazır Kredi adımlarını izleyerek hemen kredi tanımlamasını gerçekleştirebilirler. Ardından para ihtiyacında ise hemen kullanın. Hafta sonu dahi olsa paranıza anında kavuşun.

10 BİN LİRA İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

Şimdi sizler için 10 bin lirayı ele alalım. 10 bin lirayı 48 ay vade ile çektiğinizi düşünelim. Tabi faiz oranı %1,84 olacaktır. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 339,97 TL olacaktır. Toplam geri ödeme tutarı ise 16.318,59 TL dir. Kredi tahsis ücreti ödemiyorsunuz. Yalnız hayat sigortası yaptırmanız gerekecektir. Ortalama hayat sigortası 182 TL dir.

 

 

Denizbank ile Esnafa En Hızlı Kıred

Denizbank en hızlı, kolay, çabuk esnaf kredisi- Gerek sıcak para sirkülasyonu yapmaları gerekse de ellerindeki parayı değerlendirebilme adına bankalar esnaflar için bir birinden güzel kampanyalar düzenliyorlar. Bu sayede hem bankalar hemde esnaflar kazanıyor. Esnaflar durmadan paraya ihtiyaç duyabiliyorlar. Çünkü mal al, iş yap derken maddi noktada krediye ihtiyaç duyuyorlar. Bizlerde bu yazı ile esnaflarımıza yardımcı olabilme adına Denizbank Hızlı Kredi konusuna değinmeyi düşünüyoruz.

DENİZBANK ESNAFA EN HIZLI KREDİ ÖZELLİKLERİ

Kredi ihtiyaçlarınıza en kolay ve en hızlı çözümler Deniz’de sizleri bekliyor. İster SMS, ister web, ister AçıkDeniz İnternet Bankacılığı, ister KobiDeniz Facebook sayfası veya AçıkDeniz ATM’lerinden tek bir başvuruyla 80.000 TL’ye kadar kredi fırsatı sunuluyor. Bu da mükemmel bir fırsat işin açıkçası. 80.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınıza en kolay ve en hızlı çözümler için krediye hemen başvurun.

Dilerseniz işyerinize yapacağınız yatırımlarda kullanabileceğiniz Taksitli Ticari Kredi, dilerseniz günlük ve acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayacak Ticari Kurtaran Hesap, farklı ürün özellikleri ile bir kredi kartından daha fazlası olan İşletme Kart, yakıt alımında kullanabileceğiniz Taşıt Tanıma Sistemi ya da ana firmaya ödemelerinizi otomatik olarak sağlayacak DBS ürünlerimizden en az birini veya hepsini seçerek rahat edin.

NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİRİM?

Anında “Hemen Başvur”a tıklayarak, ESNAF boşluk TCKN yazıp 3280’e SMS göndererek, AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’ndan, AçıkDeniz ATM’lerinden, Kobideniz Facebook hesabımızdan hızlı krediye başvurabilirsiniz. Kredi Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenebilirim? Kredi talebinizin sistemimize ulaşmasının ardından en geç 5 dakika içerisinde başvuru sonucunuz size SMS ile bildirilecektir.

KREDİM ONAYLANDIKTAN SONRA NE YAPMALIYIM?

Başvuru cevabınız geldikten 75 gün içerisinde en yakın DenizBank şubesine gidip aşağıda belirtilen belgeler ibraz edilmek ve kredi kullanılmasına engel bir durumun bulunmaması kaydı ile kredinizi kullanabilirsiniz. 75 gün içerisinde DenizBank şubesinden kredinizi kullanmadığınız takdirde, krediniz iptal olacaktır ve tekrar başvurmanız gerekecektir.

KREDİ BAŞVURUSUNDA İSTENİLEN BELGELER NELERDİR?

Kredi kullandırım aşamasında;  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, İmza Beyannamesi, Varsa Oda Kayıt Belgesi, Son 2 Yıla ait Vergi Levhası, Son 2 Yıla Ait Hesap Defteri veya Bilanço ve Gelir Tablosu ve Varsa Mal Varlığı Dökümü (Tapu Fotokopileri) gibi belgeler talep edilmektedir.

Sevgili okurlarımız, gördüğünüz gibi başvuruları basit ve kolay bir kredi sizleri bekliyor. Esnaflar için özel olarak hazırlanmış bir kredi kampanyası. Böylece bu yazının daha sonuna gelmiş olduk. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Finansçıdan Esnafa Aynı Gün İçerisinde 50.000 TL’ye Kadar Kredi

Garanti Bankası Komşu Esnaf Kredi Kampanyası

Kadın Esnaf ve İşletmecilere Destek Şekerbank’tan

Esnaf ve kobileri ferahlatan Fibabanka ihtiyaç kredisi