Denizbank ile Esnafa En Hızlı Kıred

Denizbank en hızlı, kolay, çabuk esnaf kredisi- Gerek sıcak para sirkülasyonu yapmaları gerekse de ellerindeki parayı değerlendirebilme adına bankalar esnaflar için bir birinden güzel kampanyalar düzenliyorlar. Bu sayede hem bankalar hemde esnaflar kazanıyor. Esnaflar durmadan paraya ihtiyaç duyabiliyorlar. Çünkü mal al, iş yap derken maddi noktada krediye ihtiyaç duyuyorlar. Bizlerde bu yazı ile esnaflarımıza yardımcı olabilme adına Denizbank Hızlı Kredi konusuna değinmeyi düşünüyoruz.

DENİZBANK ESNAFA EN HIZLI KREDİ ÖZELLİKLERİ

Kredi ihtiyaçlarınıza en kolay ve en hızlı çözümler Deniz’de sizleri bekliyor. İster SMS, ister web, ister AçıkDeniz İnternet Bankacılığı, ister KobiDeniz Facebook sayfası veya AçıkDeniz ATM’lerinden tek bir başvuruyla 80.000 TL’ye kadar kredi fırsatı sunuluyor. Bu da mükemmel bir fırsat işin açıkçası. 80.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınıza en kolay ve en hızlı çözümler için krediye hemen başvurun.

Dilerseniz işyerinize yapacağınız yatırımlarda kullanabileceğiniz Taksitli Ticari Kredi, dilerseniz günlük ve acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayacak Ticari Kurtaran Hesap, farklı ürün özellikleri ile bir kredi kartından daha fazlası olan İşletme Kart, yakıt alımında kullanabileceğiniz Taşıt Tanıma Sistemi ya da ana firmaya ödemelerinizi otomatik olarak sağlayacak DBS ürünlerimizden en az birini veya hepsini seçerek rahat edin.

NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİRİM?

Anında “Hemen Başvur”a tıklayarak, ESNAF boşluk TCKN yazıp 3280’e SMS göndererek, AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’ndan, AçıkDeniz ATM’lerinden, Kobideniz Facebook hesabımızdan hızlı krediye başvurabilirsiniz. Kredi Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenebilirim? Kredi talebinizin sistemimize ulaşmasının ardından en geç 5 dakika içerisinde başvuru sonucunuz size SMS ile bildirilecektir.

KREDİM ONAYLANDIKTAN SONRA NE YAPMALIYIM?

Başvuru cevabınız geldikten 75 gün içerisinde en yakın DenizBank şubesine gidip aşağıda belirtilen belgeler ibraz edilmek ve kredi kullanılmasına engel bir durumun bulunmaması kaydı ile kredinizi kullanabilirsiniz. 75 gün içerisinde DenizBank şubesinden kredinizi kullanmadığınız takdirde, krediniz iptal olacaktır ve tekrar başvurmanız gerekecektir.

KREDİ BAŞVURUSUNDA İSTENİLEN BELGELER NELERDİR?

Kredi kullandırım aşamasında;  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, İmza Beyannamesi, Varsa Oda Kayıt Belgesi, Son 2 Yıla ait Vergi Levhası, Son 2 Yıla Ait Hesap Defteri veya Bilanço ve Gelir Tablosu ve Varsa Mal Varlığı Dökümü (Tapu Fotokopileri) gibi belgeler talep edilmektedir.

Sevgili okurlarımız, gördüğünüz gibi başvuruları basit ve kolay bir kredi sizleri bekliyor. Esnaflar için özel olarak hazırlanmış bir kredi kampanyası. Böylece bu yazının daha sonuna gelmiş olduk. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Finansçıdan Esnafa Aynı Gün İçerisinde 50.000 TL’ye Kadar Kredi

Garanti Bankası Komşu Esnaf Kredi Kampanyası

Kadın Esnaf ve İşletmecilere Destek Şekerbank’tan

Esnaf ve kobileri ferahlatan Fibabanka ihtiyaç kredisi

 

Yorum yapın