Kefilsiz Evraksız Online İhtiyaç Kredisi Qnb Finansbank’da

Qnb Finansbank anında ihtiyaç kredisi, Kolay kredi, İmzasız, Kefilsiz ve Evraksız kredi başvurusu- Özel insanların özel kredi haber sitesi 724kredi.net‘ten kucak dolusu sevgiler. Bizlere her ne kadar çok kredi lazım olsa da, bankalar da kampanyalar ile bir birleri ile çekişme halindedirler. Herkes müşteri kapma derdinde. Bundan dolayı da en uygun krediyi biz veriyoruz, en çok biz tercih ediliyoruz tarzında reklamların da ardı arkası kesilmiyor. Bu tatlı rekabetten de biz tüketiciler yararlanıyoruz.

BANKA ALTERNATİFLERİNİZ OLSUN

Elinizin altında her zaman banka alternatiflerinizin olması sizi karşı çıkaracaktır. İşte bu açıdan da bizler de sizler için bankaların güncel ve yeni kredi haberlerini paylaşmaya çalışıyoruz. İlla şu bankaya gidin demiyoruz. Önünüze alternatifler koyuyoruz. Bu sayede en doğru kararı vermenizde bizim de bir katkımız oluyor. Unutmayın ki doğru banka ve doğru kredi tercihi çok fazla önemlidir. Bankalar arasında inanın ki dünyalar kadar uçurumlar olabiliyor.

ZAMAN DEĞERLENDİ KREDİ BAŞVURUSU DEĞİŞTİ

Hepimiz iş güç sahibi insanlarız. Boş yerde harcayacak ne zamanımız yok. Parayla istediğimiz her şeyi satın alabiliyoruz. Ama zamanı asla satın alamaz ve geri döndüremezsiniz. Durum böyle olunca da bankalarda saatlerimizi harcamak istemiyoruz. Tamam kredi bizler için çok önemli bir olgu ama zaman daha da değerli. Bu açıdan kredi başvurusu adına yeni sistemler geliştirildi. Bir çok banka da alt yapısını kolay kredi başvurusu için yeniledi.

Teknoloji ile bir çok ihtiyacımıza daha da kolay ulaşabiliyoruz. Bu açıdan bankalarda şuan online kredi başvurusu ve SMS ile kredi başvurusu yapabilme imkanınız oluyor. Bu sayede bankalar hem daha fazla kişiye ulaşıyor hemde bizler kısa bir sürede ihtiyacımız olan krediye ulaşabiliyoruz. Bugün Qnb Finansbank’a ait bir kredi kampanyasından söz edeceğiz. Zira kolay ve basit bir kredi imkanı sunuluyor. Bizlerde en ince ayrıntısına kadar özelliklerini sizlere aktaracağız.

QNB FİNANSBANK KOLAY VE HIZLI ONLİNE İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Değerli okurlarımız, bu kredi kampanyasında kefil sunmaca olayı yok. Evrak hazırla toparla götür olayı da yok. Sayfalarca imza atma işi de yok. Daha da güzeli bankaya gitme, saatlerce sıra bekleme gibi bir sıkıntınız da olmayacak. Adı üstünde kolay kredi. Faiz oranı %1,19’dan başlıyor. Kredi limiti bin liradan başlıyor. Alınabilecek en fazla kredi tutarı ise 30 bin liradır. 48 aya kadar vade yapabilme imkanı da sunuluyor. bunun dışında 48 ay taksit yani vade yapabilme imkanı da sağlanıyor.

Kredi başvurunuzu internet şubeden yapabileceğiniz gibi cep şubeden de rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik kredi başvurusu için bir zaman kısıtlaması da yok. İster cumartesi, ister pazar, ister gece yarısı, kısacası paraya ne zaman ihtiyacınız varsa o zaman başvurunuzu 2 dakikada gerçekleştirebilir ve anında kullanabilirsiniz. Hafta sonu acil hastane ödemesi gerçekleştirebilirsiniz. Bu açıdan pazartesiyi beklemenize gerek yok.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ AYRINTILARI

Faiz oranları müşteriden müşteriye göre değişiklik gösterebiliyor. Bunu da belirleyen unsur Kredi notu oluyor. Kredi notu yüksek olan kişiler borcunu da zamanın da ödeyen müşteriler oluyor. Bu açıdan Bankayı uğraştırmayan ve kredi notu yüksek olan kişiler en düşük faiz oranı ile kredi alabiliyorlar. Kredi notu düşük olanlar da yüksek faiz oranı ile karşı karşıya kalıyorlar. Herkes için belirlenen limitler çerçevesinde kredi alınabiliyor. Onay için de çok beklemiyorsunuz.

Krediniz onaylandı mesajını aldıktan sonra sizlerde cep şubeden yada internet şubeden giriş yapıyorsunuz. Burada da hemen onay veriyorsunuz ve paranız hesabınıza geçiyor. Bundan sonra da tasarrufunuz sizlere kalıyor. Dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Şunu da hemen belirtelim; Qnb Finansbank kredileri onaylama ve red etme hakkına sahiptir. Çünkü bazı zaman müşterilerin kredi notu çok düşük olabiliyor. Yada Sicili bozuk olabiliyor. Bu durumda da hiç bir banka kredi vermiyor zaten.

Kredi başvurusunu yapmak QNB Finansbank müşterileri için çok basit ve kolay. Ama diğer müşterilerinde üzülmesini gerektirecek bir durum yok. Zira onlar için de başvuru imkanı bulunuyor. Sizlerde QNB Finansbank müşterisi değilseniz BURAYI tıklayarak ilgili başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. Kimlik numaranızı ve telefon numaranızı yazıyorsunuz ve böylece başvuru için gerekli adımları da başlatmış oluyorsunuz. Özelliklerini iyice detaylandırdığımızı düşünüyoruz. Şimdide hesaplamalarını inceleyelim.

30 BİN LİRA İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,55 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 950 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1061,71 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %25,1268  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,49 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 936 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1057,74 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %24,0672  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,41 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 918 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1052,43 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %22,6680  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,32 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 897 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1046,41 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %21,1104  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,21 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 872 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1039,02 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %19,2312  olarak hesaplanmıştır.

Kredi notuma bakıldı ve faiz oranı olarak %1,19 faiz oranı söylendi. Bu durumda 30 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz aylık taksit tutarınız 868 lira olacaktır. Hayat Sigortası yaptırmanız gerekiyor. 47 yaşındaki erkek bir müşterinin ödeyeceği sigorta primi 1037,67 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 lira olacaktır. Yıllık Maliyet Oranı ise %18,8928  olarak hesaplanmıştır.

Değerli okurlarımız, hayat sigortasının yaşa, cinsiyete, kredi tutarına ve vadesine göre değiştiğini belirtmekte fayda var. Bunun dışında Kredi tahsis ücreti alacağınız kredi tutarının binde 5’i dir. Yıllık maliyet oranına sigorta dahil edilmemiştir. Lakin vergiler, faizler ve tahsis ücreti dahil edilmiştir. Böylece bu yazının da sonuna gelmiş olduk. Sizlerde acil ihtiyaçlarınızda bu yolu kullanabilir ve deneyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK VE TWİTTER ADRESLERİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredi alırken nelere dikkat edilir? İpuçları burada

Sicil Affı Çıktı Ama Kara Liste Sorgulamasını Nasıl Yapabilirim?

Referandum Geliyor Nerede Oy Kullanacağım? Nasıl Sorgularım?

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.