İş Bankası Sonbahara Özel Uygun Faizlerle İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Sonbahara özel İhtiyaç Kredisi İş Bankasında, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Düşük faizli ve Uygun Kredi, SMS ile Başvuru – Bankaların en özel, kaliteli ve güncel kredi haberlerini sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Neredeyse hepimiz kredi ile hayatımızı idame ettirmeye çalışıyoruz. Hayattaki çarkları kredi çekerek döndürmeye çalışıyoruz. Esnaflarda böyle, işçilerde, memurlarda, emeklilerde. Hepimizin hali bu şekilde. Dünya kadar ihtiyacımız var. Bu ihtiyaçlarda maalesef ki, ertelenemeyecek kadar önemli. Durum böyle olunca da kredi ön plana çıkmış oluyor.

BANKALARIN SONBAHAR KREDİLERİ YAYINLANMAYA BAŞLADI

Krediler hayatımızın en büyük gerçeklerinden. Birde sonbaharın gelişi ile birlikte herkeste bir hazırlık söz konusu. Esnaflar kendilerine göre yeni mallar getirecek ve bunları pazarlamaya çalışacak. Çiftçilerin durumu belli. İşçi ve memur kısmı da kış aylarına hazırlık için sonbaharda harcamalar yapacak. Piyasada bankalarda da bir kıpırdama meydana geldi. Kampanyalarını sonbahara özel olarak derlemeye başladılar. Bende bu kampanyaları sırasıyla vakit kaybetmeden sizler ile paylaşacağım. Ayrıca bugün de Türkiye İş Bankasını ele alacağız.

TÜRKİYE İŞ BANKASI SONBAHAR ÖZEL KREDİSİ DETAYLARI

Değerli dostlarımız, sizlere de kredi lazım olduğunu tahmin edebiliyoruz. Bu açıdan da elimden geldiği kadarıyla bankaların güncel kampanyalarını sizler ile paylaşıyorum. Bu yazıda iş bankasından söz edeceğim. Sonbaharda doğabilecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için hazırlanmış bir kampanya. Bu kampanyaya göre en yüksek kredi limiti 100 bin lira olarak sunuluyor. Yanlış mı duydun diye düşünmeyin. Zira yanlış duymadınız. Bu kampanyaya gelirini sunabilen herkes başvuru yapabiliyor. Sizlerinde geliriniz ölçüsünde kredi üst limiti hesaplaması yapılıyor.

KREDİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN ÖZELLİKLER

En düşük kredi limitinin de 3.000 TL olduğunu belirtelim. Ayrıca aldığınız kredinin en kısa vadesi 3 aydır. Bununla birlikte aldığınız krediyi en uzun olarak 48 ay vade yapabiliyorsunuz. Yüksek limit ve uzun vade bir arada. Kredinin faiz oranları da çok yüksek değil. Normal hatta düşüğe yakın seviyelerde. Az sonra detaylandıracağım zaten. Bununla birlikte en düşük faiz oranı %1,25 iken, en yüksek faiz oranı da %1,29 dur. Binde beş oranında kredi tahsis ücreti ödemesi yapmanız gerekecek.

Diyelim ki 15.000 TL kredi aldınız. Bu durumda 75 bin lira da tahsis ücreti ödersiniz. Hayat sigortasını da yaptırılıyor. Bunu da belirteyim. Bankaların hemen hemen hepsi hayat sigortası yaptırmanızı istiyorlar. Çünkü ölüm halinde aileniz ile uğraşmak istemiyorlar. Bu açıdan da bende hayat sigortası yaptırın diyorum. Ha bir de kredinin son başvuru tarihinin 4 Ekim 2017 olduğunun da altını çizelim.

KREDİNİN DETAYLI FAİZ ORANLARI

Çekilecek olan kredi 3 bin lira dan tutunda 24.999 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,29 oranında olacaktır. Çekilecek olan kredi 25 bin lira dan tutunda 49.999 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,27 oranında olacaktır. Çekilecek olan kredi 50 bin lira dan tutunda 100.000 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,25 oranında olacaktır.

İŞ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIYOR?

Bu kampanyaya başvuru yapma adımlarından da biraz söz edelim. Eğer iş bankası müşterisi iseniz, başvuru yapmak için bankaya kadar gitmenize gerek olmuyor. Hatta banka istemedikçe belge falan da sunmuyorsunuz ve imzada atmıyorsunuz. Çünkü başvurunuzu İşcepten yada internet şubeden 2 dakikada hızlıca gerçekleştiriyorsunuz. Ardından bir kaç dakika içerisinde cevap geliyor. Gelen cevabta ön onay aldıysanız, tekrardan internet şubeye girerek kredinizi alıyorsunuz. İşin doğrusu rahat ve kolay bir başvuru yolu.

İŞ BANKASI MÜŞTERİSİ DEĞİLİM NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Ben iş bankası müşterisi değilim diyorsanız, herhangi bir iş bankası şubesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İyi ama başvuru için saatlerce vakit harcamak istemiyorum diyorsanız da SMS yolunu da tercih edebilirsiniz. Burada mesaj olarak NAKİT yazıp bir boşluk, T.C Kimlik Numarası yazıp Bir boşluk, İstediğiniz Krediyi yazıp bir boşluk ve Aylık Gelirinizi yazıp bu mesajı 4402‘ye yollamanız gerekiyor. (Ör: NAKİT 123******** 50000 4000) Ön onay cevabı gelirse de aylık gelirinizi yada maaş bordronuzu alıp bankaya gidiyorsunuz.

50.000 TL İÇİN ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

50.000 TL Kredi ihtiyacınız var. Aylık geliriniz çok iyi. Kredi sicilinizde bir problem yok. Kredi notunuzda mükemmel. Tam bir bankanın aradığı müşteri profili sizde var. Kredinizi 48 ay vade ile çekmek istiyorsunuz. Bankada sizlere demin yukarıda belirttiğim gibi %1,25 oranında faiz uyguluyor. Eldeki veriler ışığında 724kredi.net ekibi olarak hesaplama yaptığımızda taksit tutarınızın 1.469 TL olduğunu söyleyebiliriz. Ortalama olacak şekilde yıllık hayat sigortanız da 314 TL dir. Ha birde tahsis ücreti bulunuyor. Kredi tahsis ücretiniz de 250 TL kadardır. Son olarak da yıllık maliyet oranınızın %19,9113 olacağını belirtelim.

 

Yapı Kredi Bankası SMS ile Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi

Yapı kredi bankası 2017 kurban bayramı kredi kampanyası, bireysel bayram ihtiyaç kredisi – Bankalar bu bayramda erkenden kredi kampanyalarını yayınlamaya başladı. Haliyle de piyasa kredi kampanyaları ile doldu taştı. Bu durum kredi çekecekler için bir fırsat aslında. Çünkü bankalar müşteri kapmak için avantajlı kredi vermeye çalışıyor. Ülkemizde maşallah banka cenneti gibi. Güzel ve doğru bir araştırma ile en uygun kredi kampanyası bulunabilir.

YAPI KREDİ KURBAN’A ÖZEL KREDİ KAMPANYASI HAZIRLAMIŞ

724kredi.net ailesi sizlerin en doğru seçimi yapması için sabah akşam, en özel kampanyaları sizle ile paylaşıyor. Zaten şimdiye kadar ki sunulan tüm kampanyaları bizlerde sizlerin bilgisine sunduk. Bir kaç banka da önümüzdeki hafta içerisinde bayram kredi kampanyasını yayınlayacaktır. Yapı kredi bankası da bugün itibariyle kurban’a özel ve sms ile başvuru yapılabilecek bir fırsat hazırlamış. Tüm müşteri ve ve müşteri adaylarını da bekliyor. Yazımızın devamında ise bu fırsatı detaylandıracağız.

YAPI KREDİ BANKASI KURBAN BAYRAMI BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapı kredi bankası son başvuru tarihi arefe günü olan yani 31.08.2017 olan bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kampanya ya göre 10 bin lirayı günde 10 lira ödeyerek alabiliyorsunuz. Dilerseniz şimdi detaylara ve merak edilen özelliklere inelim. Bu kampanyaya göre en uzun kredi vadesi 48 ay olabiliyor. Kredi için sunulan faiz oranı da %1,33 dür. Bu oran 10 bin lira içindir. İstediğiniz kredi tutarı daha farklı ise, faiz oranınız da farklı olarak sunuluyor.

Kredi aldığınızda, bu tutarın %0,5’i kadar dosya masrafı olan kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Ha bir de hayat sigortası faktörü de var. Hayat sigortası herkesin yaptırması gereken ciddi bir konu. Yapı kredi bankası da bunu zorunlu olarak karşımıza çıkarıyor. Hayat sigortası her kişi için aynı olmayabiliyor. Çünkü kredi özellikleri ile birlikte yaş ve cinsiyet faktörü dikkate alınarak hesaplanıyor.

SMS İLE KREDİYE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Banka şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Lakin genelde vatandaş başvuru için artık bankaya pek fazla gitmek istemiyor. Bunun yerine Online veya SMS ile başvuru yollarını arıyor. Yapı kredi bankası da SMS ile başvuru imkanı veriyor. Yapmanız gereken şey ise aralarına boşluk koyarak Bireysel, T.C Numarası ve Aylık gelir bilgisinin yazılması gerekiyor. (Ör; Bireysel 44444666666 2350 ) sizlerde başvuru metnini hazırladıysanız şimdi operatör ayırımı yapmadan bunu 4411′ e yollamanız gerekiyor. Onay geldikten sonra da gelir belgesi ile bankaya gidip kredinizi alabilirsiniz.

Müşteriler internet şube, cep şube aracılığı ile de başvuru yapabilir. Bu sayede bankaya gitmezler. Onaylanan kredilerini hafta sonu daha olsa hesaplarına aktarırlar. Bunun dışında müşteriler ATM ve Telefon bankacılığı ile başvuru yapabiliyor.

10.000 LİRA KURBAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI

Değerli okurlarımız, yapı kredi bankasından 10.000 TL kurban bayramı kredi başvurusunda bulundunuz. Geri ödemenizi 48 ay olarak gerçekleştirdiğinizi düşünelim. bankada faz olarak %1,33 oranını veriyor. Şimdi hızlıca hesaplama yapalım. Buna göre bir ayda ödeyeceğiniz kredi taksit tutarı 299,80 TL olacaktır. Dolayısıyla da 10 bin lirayı günde 10 lira ödeyerek alabileceksiniz. hayat sigortasına 50 tl ödersiniz. Hayat sigortası daha sonra hesaplanacak.

Acil Nakit Garanti Bankası Kurban Bayramına Özel İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, 2017 Garanti Bayram Kredisi, Anında Kredi – Değerli dostların, yine özel bir bayram kredi haberi ile sizleri selamlamak istiyorum. Kurban bayramına, ülke olarak çok fazla değer veriyoruz. Tabi her güzel şeyse olduğu gibi, bayramlarda da masraflarımız oluyor. Esnafların kendine göre bir giderleri oluyor zaten. Bize tüketicilerinde kendine göre bir harcaması oluyor. Ama bu harcamaları sadece Kurban bayramına yıkmak doğru olmaz.

BAYRAM İLE BİRLİKTE DİĞER İHTİYAÇLARIMIZI DA KARŞILIYORUZ

Tatile gidecek olanlar, evinin eşyalarını değiştirecek olanlar, çocuğuna düğün yapacak olanlar, arabasını yenileyecek olanlar. Bu örneklerin yüzlercesi sırada bekliyor. Her ne kadar bayram için kredi çeksek de, genelde bu kredinin altında ertelenmiş ihtiyaçlar yer alıyor. Hepsini bir anda karşılayalım diyoruz. Gerekirse 4 yıl taksit öderiz ama ihtiyaçlarımızı da rahatlıkla karşılarız diye hesap yapıyoruz.

EN UYGUN KREDİLER BURADA

Bura da hesaplı kredi hayati önem arz ediyor. Kimse parasını boş yerden bankalara kaptırmak istemiyor. Doğal olarak da en uygun kredi araştırılıyor. Bizde hiç bir banka ve finans kuruluşu ile bağlantılı olmadığımızdan tüm kampanyaları tüm çıplaklığı ile gözler önüne seriyoruz. Ayrıca sitemizde diğer bankalarda kurban bayramına özel kredi kampanyası yayınladığı anda bizlerde sizler ile paylaşacağız. bugün ise Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredi Haberinin tanıtımını yapacağız.

GARANTİ BANKASI BAYRAM İHTİYAÇ KREDİSİ

Garanti bankası gerek kurban bayramı masraflarınız, gerekse de diğer ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, özel bir kredi kampanyası yapmış. Bu kredi kampanyasının Binde beş oranında tahsis ücretinin olduğunu belirtelim. Ayrıca bir gideriniz daha olacak. O da hayat sigortası. En baştan iki gider kaleminizin altını çizmek istedim. Şimdi en can alıcı ve merak edilen özellikleri belirtelim. Kredi vadenizi en kısa 3 ay olarak belirleyebilirsiniz. En uzun vade ise 48 ay dır.

KREDİNİN LİMİTİ VE FAİZ ORANLARI

Garanti bankasından en fazla 75.000 TL kredi alabilirsiniz. Ama kredi çekerken de gelir belgenizi sunmanız gerekir. Zira aylık geliri 1.500 TL olanın alacağı en üst kredi limiti ile, aylık geliri 4.000 TL olanın en üst limiti aynı olmayacaktır. Bu açıdan bankaya mutlaka gelir belgenizi yada maaş bordronuzu sunmanız gerekir. Faiz oranı kredi limiti ile belirleniyor. Kredi limiti ne kadar yükske olursa, faiz oranı da o ölçüde düşük oluyor. Ama en düşük kredi limiti en fazla %1,29 oluyor. En yüksek faiz oranı da %1,89 oluyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

Krediye dediğim gibi, aylık geliri olan ve bankaya sunan herkes başvuru yapabilir. Banka şubelerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında az sonra belirteceğimiz linki kullanarak online başvurunuzu da gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra çok kısa bir süre beklersiniz. Ardından size cevabı gelir. Cevap olumlu ise bankaya gider, aylık gelirinizi sunar ve kredinizi alırsınız. Başvuru Link; garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/ssl/basvuru.page#calcContent=UID374c057

MÜŞTERİLER BANKAYA GİTMEDEN ANINDA KREDİ ALABİLİR

Garanti bankası müşterilerinin ne kredi başvurusunda, nede kredi alımında bankaya gitmesine gerek yoktur. Zira garanti cep ile veya garanti internet şubesi ile kredi başvurunuzu çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Krediniz onaylandığında da, hemen hesabınıza alırsınız. Lakin garanti bankasının maaş müşterisi değilseniz en fazla 25.000 TL için internetten başvuru yapabiliyorsunuz. Daha yüksek tutarlar için bankaya müracaat edilmesi gerekir. Maaş müşterileri ise online olarak  maaşları ölçüsünde 75 bin liraya kadar kredi alabilirler.

75.000 TL LAZIM. NE KADAR ÖDERİM?

Şimdi ufak bir hesaplama yapalım. 75.000 TL kredi lazım ve bankaya 48 ay vade ile ödeme müracaatında bulundunuz. Bankada bu isteğinizi kabul etti ve faiz oranı olarak da %1,29′u verdi. Şimdi asıl soru ne kadar ödeyeceğiz. Meraklanmayın. Sizler için hesaplamaları önceden yapmıştık. Aylık ödemeniz gerekecek olan taksit tutarınız 2.225,76 TL dir. Kredi tahsis ücretiniz de 375 TL dir ve bu ücreti ödemeniz gerekir. Hayat sigortası için de ortalama bir tutar olan 1.143 TL diyebiliriz.

SMS ile İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi Hem Hesaplı Hemde Çok Uygun

2017 Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı ihtiyaç Kredisi, İş Bankası Düşük Faizli Geleneksel Bayram Kredisi – Bu sene bayramların yaz aylarına denk gelmesi, turizmi canlandırdı. Uzun yıllardır tatile çıkmayan vatandaşların bir bölümü özellikle de yıllık izinlerini ramazan bayramı ile birleştirerek güzel bir tatil yapmışlardır. Şimdi sıra kurban bayramına geldi. Ayrıca kulislerde Kurban bayramı tatilinin 9 güne çıkarılacağı da konuşuluyor.

KURBANDA MASRAFLAR EPEYCE ÇOK

Vatandaş bu bayramda da hem dini vecibesi olan kurban ibadetini yerine getirecek, hem aile ziyaretlerini gerçekleştirecek, hemde güzel bir tatil programı ile vaktini değerlendirecek. Esnaf desen hazırlıklara başladı. Toplum genelinde biraz giderlerimiz olacak. Bankalarda bunu bildiğinden kredi kampanyalarına son hız devam ediyorlar. Bizde bu yazı ile birlikte sizlere bankaların kurban bayramında sundukları kampanyaları iletmeye çalışacağız. Bugün ise İş Bankası Geleneksel Kurban Bayramı Kredisini haberleştireceğiz.

İŞ BANKASI GELENEKSEL KURBAN BAYRAMI KREDİSİ VE DETAYLARI

İş bankası bu defa elini diğer bankalardan çabuk tutmuşa benziyor. Kredi ihtiyacınıza bakmaksızın en düşük 3.000 TL ve en yüksek 100.000 TL tutarlı kredi imkanı sunuyor. Bu tutarların çok iyi ve mükemmel olduğunu belirtmek istiyorum. Dar gelirlisi de kendi bütçesinde kredi alabilir, yüksek gelirlisi de bütçesi ölçüsünde kredi alabilir. Sizlerde ne kadar kredi alabileceğinizi basit bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Aylık gelirinizin yarısı, bir ayda ödeyebileceğiniz en yüksek kredi miktarını size verecektir.

KREDİ VADESİ, HAYAT SİGORTASI VE TAHSİS ÜCRETİ

Kredi vadesi 3 aydan tutun da 48 aya kadar tercih edilebiliyor. Sizler ödeyebilme gücünüzü çok daha iyi biliyorsunuz. Dolayısıyla kendinize en uygun taksit sayınızı belirleyebilirsiniz. Bunda anlaştığımıza göre tahsis ücretine gelelim. Alacağınız kredi tutarının binde beşi kadar masraf ödemeniz gerekiyor. 25.000 TL aldıysanız 12 TL kadar da tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası da yaptırılıyor. Kredi vadesi süresince de yapmanız isteniyor.

KREDİ FAİZ ORANLARI
 • %1,29 FAİZ ORANI İÇİN ALMANIZ GEREKEN KREDİ TUTARI 3.000 TL İLE 24.999 TL ARASINDA OLMALIDIR.
 • %1,27 FAİZ ORANI İÇİN ALMANIZ GEREKEN KREDİ TUTARI 25.000 TL İLE 49.999 TL ARASINDA OLMALIDIR.
 • %1,25 FAİZ ORANI İÇİN ALMANIZ GEREKEN KREDİ TUTARI 50.000 TL İLE 100.000 TL ARASINDA OLMALIDIR.
SMS İLE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Krediye iş bankası ATM’lerinden, İş bankası şubelerinden 0850 724 0724 numaralı Telefon bankacılığından, İşte cepten ve internet şubeden başvuru yapabilirsiniz. Bu yolların dışında SMS ile başvuru imkanınız da var. Üstelik çok kolay. Mesaja sırasıyla; NAKİT, T.C. Numarası, Kredi Tutarı ve Aylık gelir yazılıyor. Operatörünüz ne olursa olsun hazırladığınız bu mesajı 4402‘ye yollamanız yeterli oluyor. (NAKİT 66666663333 25000 2000)

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR
 • İSTENİLEN KREDİ TUTARI: 5.000 TL
 • GERİ ÖDEME TAKSİT SAYISI: 48 AY VADE
 • BANKANIN VERDİĞİ FAİZ ORANI %1,29
 • KREDİ TAKSİT TUTARI 148 TL
 • HAYAT SİGORTASI ORTALAMA OLARAK YILLIK: 31 TL
 • TAHSİS ÜCRETİ İSE 100 TL DİR.

 

 • İSTENİLEN KREDİ TUTARI: 25.000 TL
 • GERİ ÖDEME TAKSİT SAYISI: 36 AY VADE
 • BANKANIN VERDİĞİ FAİZ ORANI %1,27
 • KREDİ TAKSİT TUTARI 907 TL
 • HAYAT SİGORTASI ORTALAMA OLARAK YILLIK: 158 TL
 • TAHSİS ÜCRETİ İSE 125 TL DİR.

 

 • İSTENİLEN KREDİ TUTARI: 100.000 TL
 • GERİ ÖDEME TAKSİT SAYISI: 48 AY VADE
 • BANKANIN VERDİĞİ FAİZ ORANI %1,25
 • KREDİ TAKSİT TUTARI 2.938 TL
 • HAYAT SİGORTASI ORTALAMA OLARAK YILLIK: 627 TL
 • TAHSİS ÜCRETİ İSE 500 TL DİR.

 

Halkbank’tan Çok Hesaplı 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi

Halkbank Düşük faizli 0 Km taşıt kredisi, Halkbank hesaplı 2. el taşıt kredisi, uygun araba kredileri – Yaz aylarına girdik ama mevsim ne olursa olsun araba çok büyük ihtiyaç. Yazında, kışında, ilkbaharda da, arabasız olmuyor. Araba da biraz eli yüzü düzgün olacak. Benim bir külüstür yadigar vardı. Maşallah hemen hemen her gün beni sanayiye götürürdü. Artık ustalar ile ahbap olmuştuk. Klima zaten yoktu. Tam bir eziyetti. Toplum geneli artık böyle araçlar istemiyoruz.

GÜZEL BİR KREDİ KAMPANYASI SİZLERİ BEKLİYOR

Vatandaş daha eli yüzü düzgün ve konforlu araba tercihinde bulunuyor. Hatta mümkünse 0 km araç alıyor. Hiç olmazsa uzun yıllar kafam rahat bir şekilde binerimin hesabını yapıyor. Yalnız arabaların fiyatları belli. Cebinizdeki para ile yeni bir arabanın gelmeyeceğinin farkındayım. Bu açıdan da güzel bir alternatif oluşturması adına bu yazıda Halkbank 0 Km ve 2. el taşıt kredisi kampanyasından söz edeceğim. Bu sayede de sizler de hesaplı bir kredi kampanyasından haberdar olacaksınız.

HALKBANK 0 VE 2. EL TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank ile sizlerde hayalinizdeki arabaya kavuşabileceksiniz. İster 0 km isterseniz de 2. el taşıt alabilirsiniz. Üstelik çok hesaplı bir kampanya hazırlamışlar. Bu kampanyaya göre 0 Km taşıt alacaksanız faiz oranı %1,15 olacaktır. Bu oran gerçekten de fena değil. Eğer ikinci el bir taşıt alacaksanız %1,16 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Tahsis ücreti, kredinin binde beşi oranındadır. Diyelim ki 10 bin lira alırsanız 52,5 TL tahsis ücreti ödemeniz gerekir.

KREDİ LİMİTLERİ VE KREDİ BAŞVURUSU

0 Km taşıt alacaksanız ve alacağınız aracın fatura değeri 50.000 TL’ye kadar ise bu tutarın %75’ine kadar kredi alabilirsiniz. 50.000 TL’nin üstünde ise eğer, bu tutarın üstü için de ekstradan %50 oranı kadar kredi alabilirsiniz. Eğer 2. el taşıt alacaksanız bu en fazla 5 yaşına kadar olmalıdır. Ayrıca kasko değeri kadar kredi alabilirsiniz. Kredi başvurusunu halkbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tabi oraya giderken gelir belgenizi, kimliğinizi, adres teyidi için bir belgeyi, 0 km araçlar için fatura proformasını, 2. el araçlar için ruhsat fotokopisini almayı unutmayınız.

Bu kredide hayat sigortası uygulaması yapılmaktadır. Hayat sigortası sizin yaş ve cinsiyetinizin yanı sıra kredi tutarı ve vadesine göre belirleniyor. Bu arada kredinin en uzun vadesi 48 aydır. Bu süreye kadar taksit sayınızı belirleyebilirsiniz. Detaylı bilgiye Halkbank şubelerinden ulaşabilirsiniz. Aslında uzatılacak bir kampanya değil. Açık ve net. Faiz oranı çok düşük. Tabi şuan piyasa verilerine göre konuşuyorum. En özel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin.