Vakıfban’ta Kurban Bayramı Kredisine Çok Düşük Faiz ile Başvuru Yapabilirsiniz

Vakıfbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi, Geleneksel Bayram Kredisi, Hesaplı ve Uygun Kredi – Arkadaşlar, yavaş yavaş kurban bayramına yaklaşıyoruz. Bir çoğumuzun ihtiyacı var ve kredi bizler için tek çözüm yolu. Tabi bankalarda son kozlarını çekiyorlar. Artık bir kaç bankadan daha kredi kampanyasını bekliyorum. Ardından bu bankalar arasında bir tercihte bulunacağız. Merak etmeyin tüm kurban bayramı kredisi kampanyası yapan bankaların haberlerini sitemizde yayınladık.

Öyle site site gezmenizi gerektirecek bir durum da yok. Tüm haberler bizde mevcut zaten. Bugün de Vakıfbank’a değineceğim. Vakıfbank bu sabah itibariyle Geleneksel Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi Kampanyasını yayınladı. Peki şartlar nasıl? Özellikleri neler? Dilerseniz şimdide merak edilenleri detaylandıralım.

VAKIFBANK KURBAN BAYRAMI KREDİSİ HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Vakıfbank’ta kurban bayramında kredi kampanyası yayınlayan bankalardan bir diğeri. Vakıfbank’tan geliriniz ölçüsünde en az 1.000 TL ve en yüksek 90.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Haliyle sadece bayram ihtiyaçlarınız için kredi çekebileceğiniz gibi, daha büyük ihtiyaçlarınız için de kredi alabilirsiniz. Bir de bu kredi kampanyası toplumun tüm kesimleri tarafından tercih edilebilir. Zira uygun ödeme koşulları ve imkanları sunuluyor.

ÖDEME SEÇENEKLERİ VE KREDİ VADESİ

Örneğin aldığınız krediyi 3 ayda bir olacak şekilde ödeyebilirsiniz. Yada 3 ay ertelemeli olarak da kredi çekebilirsiniz. Bunun dışında değişken taksitli, son taksiti balon ödemeli, artan taksitli, azalan taksitli ve aylık eşit taksitli olacak şekilde de ödeme planınızı seçebilirsiniz. Kredinin en kısa vadesinin 3 ay olduğunu söyleyelim. En uzun vade sayısı ise 48 aydır. Hani kendi taksit sayınızı yine kendiniz belirliyorsunuz.

ÖNEMLİ DETAYLAR

Değerli okurlarımız, vakıfbank kredi verirken, hayat sigortası yaptırmanızı da istiyor. Birde kampanya gereği sunulan faiz oranlarından yararlanmak için en az bir tane de otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Faiz oranları da kredi tahsis ücreti isteyip istemediğinize göre ve kredi limitine göre değişiklik gösteriyor. Bununla beraber en yüksek faiz oranı %1,25 ve en düşük faiz oranı ise %1,16 dır.

FAİZ ORANLARI NASIL BELİRLENİYOR?

Kredi tahsis ücreti öderim dediniz. Ayrıca size lazım olan kredi tutarı ise 1.000 TL ile 20.000 TL aralığında. Bu durumda alacağınız faiz oranı %1,20 olacak şekilde sizlere verilecektir. 

Kredi tahsis ücreti öderim dediniz. Ayrıca size lazım olan kredi tutarı ise 20.001 TL ile 90.000 TL aralığında. Bu durumda alacağınız faiz oranı %1,16 olacak şekilde sizlere verilecektir. 

Kredi tahsis ücreti ödemem dediniz. Ayrıca size lazım olan kredi tutarı ise 1.000 TL ile 90.000 TL aralığında. Bu durumda alacağınız faiz oranı %1,25 olacak şekilde sizlere verilecektir. 

KREDİYE SMS İLE BAŞVURMAYA NE DERSİNİZ

Başvuru için bankanın şubesine uğramanıza gerek yok. Boş yerden vaktiniz gitmesin. Vakıfbank krediye başvuru yapabilmeniz için SMS olayını devreye koymuş. Yapacağınız şey de çok basit. Sırasıyla KREDI (Boşluk), 11 haneden oluşan T.C. Numaranız (Boşluk), Aylık Gelirinizi yazmanız gerekiyor. Sonrasında ise 5724’ü tuşluyorsunuz ve mesajınızı yolluyorsunuz. Bankadan haber bekliyorsunuz. Onay geldiği anda maaş bordronuzu veya aylık gelirinizi alıp şubeye gidiyorsunuz ve kredi başvurunuzu tamamlıyorsunuz.

20.000 TL KREDİ LAZIM

20.000 TL Kredi lazım. Çeşitli masraflarınız ve ihtiyaçlarınız var. Bayram giderleriniz de bekliyor. Bu para tam sizlik. Bankaya başvuruda bulundunuz ve 0nay aldınız. Kredi tahsis ücreti ödeyeceğinizi belirttiniz. Ayrıca borcunuzu da 48 ay vade ile geri ödeyebileceğinizi belirttiniz. Banka ise bu dediklerinize binaen %1,20 faiz oranını uyguladı. Aylık taksit tutarınız 580,01 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz bu tutarın %0,5’i oranı olan 100 TL dir. Efektif yıllık faiz oranının da %19,0617 olduğunu belirtelim. Yıllık hayat sigortanız bankada hesaplanacaktır.

SMS ile İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi Hem Hesaplı Hemde Çok Uygun

2017 Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı ihtiyaç Kredisi, İş Bankası Düşük Faizli Geleneksel Bayram Kredisi – Bu sene bayramların yaz aylarına denk gelmesi, turizmi canlandırdı. Uzun yıllardır tatile çıkmayan vatandaşların bir bölümü özellikle de yıllık izinlerini ramazan bayramı ile birleştirerek güzel bir tatil yapmışlardır. Şimdi sıra kurban bayramına geldi. Ayrıca kulislerde Kurban bayramı tatilinin 9 güne çıkarılacağı da konuşuluyor.

KURBANDA MASRAFLAR EPEYCE ÇOK

Vatandaş bu bayramda da hem dini vecibesi olan kurban ibadetini yerine getirecek, hem aile ziyaretlerini gerçekleştirecek, hemde güzel bir tatil programı ile vaktini değerlendirecek. Esnaf desen hazırlıklara başladı. Toplum genelinde biraz giderlerimiz olacak. Bankalarda bunu bildiğinden kredi kampanyalarına son hız devam ediyorlar. Bizde bu yazı ile birlikte sizlere bankaların kurban bayramında sundukları kampanyaları iletmeye çalışacağız. Bugün ise İş Bankası Geleneksel Kurban Bayramı Kredisini haberleştireceğiz.

İŞ BANKASI GELENEKSEL KURBAN BAYRAMI KREDİSİ VE DETAYLARI

İş bankası bu defa elini diğer bankalardan çabuk tutmuşa benziyor. Kredi ihtiyacınıza bakmaksızın en düşük 3.000 TL ve en yüksek 100.000 TL tutarlı kredi imkanı sunuyor. Bu tutarların çok iyi ve mükemmel olduğunu belirtmek istiyorum. Dar gelirlisi de kendi bütçesinde kredi alabilir, yüksek gelirlisi de bütçesi ölçüsünde kredi alabilir. Sizlerde ne kadar kredi alabileceğinizi basit bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Aylık gelirinizin yarısı, bir ayda ödeyebileceğiniz en yüksek kredi miktarını size verecektir.

KREDİ VADESİ, HAYAT SİGORTASI VE TAHSİS ÜCRETİ

Kredi vadesi 3 aydan tutun da 48 aya kadar tercih edilebiliyor. Sizler ödeyebilme gücünüzü çok daha iyi biliyorsunuz. Dolayısıyla kendinize en uygun taksit sayınızı belirleyebilirsiniz. Bunda anlaştığımıza göre tahsis ücretine gelelim. Alacağınız kredi tutarının binde beşi kadar masraf ödemeniz gerekiyor. 25.000 TL aldıysanız 12 TL kadar da tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası da yaptırılıyor. Kredi vadesi süresince de yapmanız isteniyor.

KREDİ FAİZ ORANLARI
 • %1,29 FAİZ ORANI İÇİN ALMANIZ GEREKEN KREDİ TUTARI 3.000 TL İLE 24.999 TL ARASINDA OLMALIDIR.
 • %1,27 FAİZ ORANI İÇİN ALMANIZ GEREKEN KREDİ TUTARI 25.000 TL İLE 49.999 TL ARASINDA OLMALIDIR.
 • %1,25 FAİZ ORANI İÇİN ALMANIZ GEREKEN KREDİ TUTARI 50.000 TL İLE 100.000 TL ARASINDA OLMALIDIR.
SMS İLE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Krediye iş bankası ATM’lerinden, İş bankası şubelerinden 0850 724 0724 numaralı Telefon bankacılığından, İşte cepten ve internet şubeden başvuru yapabilirsiniz. Bu yolların dışında SMS ile başvuru imkanınız da var. Üstelik çok kolay. Mesaja sırasıyla; NAKİT, T.C. Numarası, Kredi Tutarı ve Aylık gelir yazılıyor. Operatörünüz ne olursa olsun hazırladığınız bu mesajı 4402‘ye yollamanız yeterli oluyor. (NAKİT 66666663333 25000 2000)

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR
 • İSTENİLEN KREDİ TUTARI: 5.000 TL
 • GERİ ÖDEME TAKSİT SAYISI: 48 AY VADE
 • BANKANIN VERDİĞİ FAİZ ORANI %1,29
 • KREDİ TAKSİT TUTARI 148 TL
 • HAYAT SİGORTASI ORTALAMA OLARAK YILLIK: 31 TL
 • TAHSİS ÜCRETİ İSE 100 TL DİR.

 

 • İSTENİLEN KREDİ TUTARI: 25.000 TL
 • GERİ ÖDEME TAKSİT SAYISI: 36 AY VADE
 • BANKANIN VERDİĞİ FAİZ ORANI %1,27
 • KREDİ TAKSİT TUTARI 907 TL
 • HAYAT SİGORTASI ORTALAMA OLARAK YILLIK: 158 TL
 • TAHSİS ÜCRETİ İSE 125 TL DİR.

 

 • İSTENİLEN KREDİ TUTARI: 100.000 TL
 • GERİ ÖDEME TAKSİT SAYISI: 48 AY VADE
 • BANKANIN VERDİĞİ FAİZ ORANI %1,25
 • KREDİ TAKSİT TUTARI 2.938 TL
 • HAYAT SİGORTASI ORTALAMA OLARAK YILLIK: 627 TL
 • TAHSİS ÜCRETİ İSE 500 TL DİR.

 

Vakıfbank’tan SMS ile Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank geleneksel ramazan bayramı kredi kampanyası 2017, Vakıfbank hesaplı ve düşük faizli ihtiyaç kredisi – Çok özel kredi haberleri ile siz değerli okurlarımızı bilgilendirmeye ve en hesaplı krediyi bulmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz. Artık ramazan bayramına bir hafta kaldı. bankalar kredi haberi reklamlarına son gaz devam ediyorlar. Rekabet desen gırla. ortalık bayram kredileri ile doldu taştı. Bankaların niyeti fazladan bir müşteri daha kapmak ve büyümesini artırmak.

VAKIFBANK RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ ÖN AÇIKLAMA

Vatandaşta kredi istiyor. İşte bayram vakitleri de kredi çekmek için en özel ve kıymetli vakitlerden oluyor. Daha doğrusu bankalar arası rekabetten yararlanmanın en iyi vakti. Bu site üzerinden bir çok bankanın ramazan bayramı kredisi haberini paylaşmıştık zaten. bugün de Vakıfbank’ın ramazan bayramına özel olarak hazırladığı geleneksel bayram kredisinden söz edeceğiz. Düşük faizi ve özellikleri ile dikkatleri üzerine toplan bir kredi kampanyası yapmışlar. Haydi özellikleri hep beraberce inceleyelim.

VAKIFBANK GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Vakıfbank, özel ve kaliteli kredi kampanyası ile sizleri bekliyor diyebiliriz. Hatta yine kendine yakışır bir kredi kampanyası hazırlamış da diyebiliriz. Bu kredi kampanyasına göre yararlanabileceğiniz en kısa kredi vadesi 3 ay olarak belirlenmiştir. En uzun kredi vadesi ise 48 aydır. Tabi sizlerde kendi ödeme planınızı, ödeme gücünüze göre oluşturabilirsiniz. kamu çalışanları, emekliler, işçiler, çiftçiler kısacası geliri olan ve bunu belgelendirebilen herkes kredi başvurusunda bulunabilir.

KREDİ LİMİTİ VE FAİZ ORANLARI

Vakıfbank ile alınabilecek en küçük kredi limiti 1.000 TL dir. Ayrıca en yüksek kredi limiti de gerçekten iddialı diyebiliriz. Zira 90.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Bu ihtiyaç kredisi için süper bir tutar. Tabi herkesin üst kredi limiti, bankaya sunduğu gelir belgesi ve bilgisine göre hesaplanacaktır. Faiz oranı için en küçük oranın %1,29 olduğunu belirtebiliriz. En yüksek faiz oranı da %1,25’te son bulmaktadır. Bu oranlar kredi limiti ve kredi tahsis ücretine göre belirleniyor. Dilerseniz bu dediğimi veriler üzerinden anlamaya çalışalım.

FAİZ ORANLARI BELİRLEMESİ
 • 3 ay ve 48 ay arasında alacağınız kredi tutarının 1.000 TL ile 10.000 TL olduğunu düşünelim. Ayrıca da kredi tahsis ücreti ve vergisini de ödeyeceğinizi belirttiniz. Bu durumda yararlanabileceğiniz faiz oranı %1,20 olarak sizleri karşılayacaktır.
 • 3 ay ve 48 ay arasında alacağınız kredi tutarının 10.001 TL ile 90.000 TL olduğunu düşünelim. Ayrıca da kredi tahsis ücreti ve vergisini de ödeyeceğinizi belirttiniz. Bu durumda yararlanabileceğiniz faiz oranı %1,16 olarak sizleri karşılayacaktır.
 • 3 ay ve 48 ay arasında alacağınız kredi tutarının 1.000 TL ile 90.000 TL olduğunu düşünelim. KREDİ TAHSİS ÜCRETİ ÖDEMEYECEKSİNİZ. Bu durumda yararlanabileceğiniz faiz oranı %1,25 olarak sizleri karşılayacaktır.

 

BİLİNMESİ GEREKENLER

Vakıfbank aracılığı ile hayat sigortası yaptırmanız gerekecektir. Kredi özelliklerinizin yanı sıra, yaş ve cinsiyetiniz ele alınarak hayat sigortası hesaplaması yapılacaktır. Yukarıdaki faiz oranlarından yararlanmak için de kredinin alınacağı gün en az bir tane de otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Kredi tahsis ücreti ne kadar diye soracak olursanız onu da açıklayalım. Alacağınız kredi tutarının binde 5’i kadar olacaktır.

KREDİ BAŞVURUSU

Vakıfbank şubesi bana yakın, ayrıca da aklıma takılan sorular var diyorsanız, şubeye uğrayabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Arzu ederseniz de BURAYI tıklayarak online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Birde SMS ile başvuru yolu da vardır. telefonunuzun mesaj bölümüne; KREDI yazıp bir boşluk bırakırsınız ve 11 haneli TC nizi yazarsınız. Sonra bir boşluk daha bırakarak Aylık geliriniz ne ise onu yazarsınız. En sonda da bu mesajı 5724‘e yollarsınız. Örn; KREDI 66666666666 2500

KREDİ HESAPLAMALARI

10.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay vade ile çekeceksiniz ve kredi tahsis ücreti de ödeyeceksiniz. Buna göre sizlere sunulan faiz oranı %1,20 olacaktır. Tahsis ücretiniz 50 TL dir. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 290,01 TL dir. Yıllık hayat sigortası primi 35,55 TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı %19,0614 dür.

90.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay vade ile çekeceksiniz ve kredi tahsis ücreti de ödeyeceksiniz. Buna göre sizlere sunulan faiz oranı %1,16 olacaktır. Tahsis ücretiniz 450 TL dir. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 2.583,20 TL dir. Yıllık hayat sigortası primi 319,91 TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı %19,0614 dür.

90.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay vade ile çekeceksiniz ve kredi tahsis ücreti ise ödemek istemiyorsunuz. Buna göre sizlere sunulan faiz oranı %1,25 olacaktır. Tahsis ücretiniz 0 TL dir. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 2.643,75 TL dir. Yıllık hayat sigortası primi 319,91 TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı %19,0614 dür.

Düşük faizli en uygun bayram kredisi hangi bankada

BAYRAMDA ACİL PARAYA İHTİYACIM VAR İŞTE EN UYGUN KREDİ ARAŞTIRMAMIZ : Ramazan Bayramı Sonrasında Kurban Bayramı’na sayılı günler kaldı. Paraya ihtiyaç her zaman var malesef. Peki bizler kredi alırken nelere dikkat etmeliyiz ? Kredi alırken tabiki dikkat edeceğiniz tek nokta bankanın  sizlerden talep edeceği düşük faiz diyebiliriz. Paranızı bankaya yatırırken belki sağlamlık ya da eski banka, devlet bankası olup olmamasına dikkat ediyoruz fakat kredi çekerken bunlara dikkat etmemize gerek yok.

DÜŞÜK FAİZLİ EN UYGUN BAYRAM KREDİSİ HANGİ BANKADA GİRİŞ

Bizlere en uygun krediyi sağlayan banka, tabiki en iyi bankadır. Memlekete gidecek olanlar geçtiğimiz cuma gününden itibaren yollara düştüler bile. İstanbul tamamen boşaldı diyebiliriz. Şimdi acilen para bulmak için önünüzde bu cuma gününe kadar toplamda 4 gün var. Normalde kredi başvurularını hemen bayram öncesinde maksimum 2 günde sonuçlandırıyorlar. Yoğunluğa göre süreler değişse de kimi zaman 1 günde krediniz hazır hale gelebiliyor.

KREDİ NOTUM DÜŞÜK NASIL KREDİ ÇEKERİM?

KREDİ ÇEKERKEN NELER ÖNEMLİ : Kredi çekebilmenizin tek yolu takıntılarınızın olmaması. Eğer kırmızı kalem yemiş iseniz, herhangi bir banka ile takıntınız var ise, haciz durumu ve her türlü kredi puanını düşürecek durumlarda olanlar için malesef hiç bir şekilde kredi çıkmayacaktır. KREDİ NOTUM DÜŞÜK NASIL KREDİ ÇEKERİM başlıklı yazımızda sizlere değerli bilgiler sunmuştuk. Bu aşamada kredi puanı düşük olanlar lütfen bu konumuzu incelesinler.

ÜCRETSİZ KREDİ PUANI SORGULAMA

KREDİ PUANIMI ÜCRETSİZ SORGULAYABİLİR MİYİM ; Öncelikle kredi puanını ücretsiz olarak sadece bankalardan sorgulatabileceğinizin altını çizmek istiyorum. Bankalar size kredi vermek için kendi önlerinde olan sistemden saniyeler içinde kredi puanınızı size söyleyeceklerdir. Hazır bayram öncesi kredi başvurularında bulunan insanların yoğunluğu ile sizlerde herhangi bir bankadan notlarınızı sorgulatabilirsiniz. Önemli bir hatırlatma da yapalım sizlere. Çok fazla kredi puanlarınızı sorgulatmanız başınıza iş açacaktır. Çok sorgu, puanlarınızın düşmesine ve sizlere kredi çıkmamasına neden olacaktır. Kredi puanı çok iyi olan ama çok sorgu yapanlara da kredi çıkmaz aklınızda bulunsun.

EN UYGUN EN HESAPLI BAYRAM KREDİSİ VEREN BANKALAR

Aslında bankalar demek doğru olmaz, şu anda hale hazırda Kurban Bayramı kredisini sizlere uygun şekilde sunan bir tek banka var o da İNG BANKASI, bu arada bizlere yorumlarınız ile kredi çekimi için yardımcı olmamızı istiyorsunuz. Sitemizin hiçbir banka ile ortaklığı, anlaşması bulunmamaktadır. Dolayısı ile bizler sizlere bu aşamada malesef yardımcı olamıyoruz.

EN DÜŞÜK FAİZLİ İNG BANKASI KREDİ ÖDEME ÖRNEĞİ : Bu bankadan çekeceğiniz kredi ile ilgili faiz oranını ve vadesini gösterir bir örneği aşağıdan sizlere sunuyoruz. Bu ödeme planına göre çekeceğiniz bayram kredileri tutarında artış ya da azalış yapabilirsiniz. Bu bankanın faiz oranı 0,99 dur. Bu kesin olmakla birlikte yinede siler bizzat kimliklerinizle birlikte bu bankaya giderek diğer ayrıntıları görüşebilirsiniz.

KREDİ TUTARI VADE FAİZ ORANI TAKSİT TUTARI DOSYA MASRAFI  TOPLAM ÖDEME

Şu anda Türkiye’nin en büyük bankalarından bazılarına ait bayram kredileri örnekleri ve faiz oranlarını da bir kaç örnekle sizlere sunmak istiyoruz. Dediğimiz gibi, kredi işinde asıl önemli olan düşük faizdir. Lütfen bankaların ismine ve geçmişine bakarak hareket etmeyin. Ha çok paranınız var zarar edeyim diyorsanız aşağıdaki bankalardan da kredi çekebiliriniz.

ODEA BANK BAYRAM KREDİSİ FAİZ ORANI % 1.29

İŞ BANKASI BAYRAM KREDİSİ FAİZ ORANI : % 1,35

AKBANK BAYRAM KREDİSİ FAİZ ORANI : %1,44

 

KREDİ ÇEKMEK İÇİN NELER İSTENİYOR : Kredi aşamasında, bankanın size kredi verebilmesi için kredi puanlarınızın bankanın belirlemiş olduğu limitlerin altında olmaması gerekiyor. Bu itibarla bankaya giderek hem kredi puanınızı sorgulatabilir hem de başvuruda bulunabilirsiniz.

İNG BAYRAM KREDİSİNDEN KİMLER FAYDALANABİLİR : Emekli, çalışan, memur bir yerde sigortalı olarnak ve maaşlarını belgeleyebilecek sigortalı işçiler… Her kesim bu krediden faydalanacaktır. Sizlere başka bankaların sağladığı kredi tutarlarına da bir kaç örnek vermek istiyorum.

Bu konumuzla birlikte bol paralı günler dileyerek. Kurban Bayram’ınızı tebrik ediyor, Ülkemize ve Milletimize Hayırlara Vesile Olmasını diliyoruz. 724 KREDİ