Düşük faizli en uygun bayram kredisi hangi bankada

BAYRAMDA ACİL PARAYA İHTİYACIM VAR İŞTE EN UYGUN KREDİ ARAŞTIRMAMIZ : Ramazan Bayramı Sonrasında Kurban Bayramı’na sayılı günler kaldı. Paraya ihtiyaç her zaman var malesef. Peki bizler kredi alırken nelere dikkat etmeliyiz ? Kredi alırken tabiki dikkat edeceğiniz tek nokta bankanın  sizlerden talep edeceği düşük faiz diyebiliriz. Paranızı bankaya yatırırken belki sağlamlık ya da eski banka, devlet bankası olup olmamasına dikkat ediyoruz fakat kredi çekerken bunlara dikkat etmemize gerek yok.

DÜŞÜK FAİZLİ EN UYGUN BAYRAM KREDİSİ HANGİ BANKADA GİRİŞ

Bizlere en uygun krediyi sağlayan banka, tabiki en iyi bankadır. Memlekete gidecek olanlar geçtiğimiz cuma gününden itibaren yollara düştüler bile. İstanbul tamamen boşaldı diyebiliriz. Şimdi acilen para bulmak için önünüzde bu cuma gününe kadar toplamda 4 gün var. Normalde kredi başvurularını hemen bayram öncesinde maksimum 2 günde sonuçlandırıyorlar. Yoğunluğa göre süreler değişse de kimi zaman 1 günde krediniz hazır hale gelebiliyor.

KREDİ NOTUM DÜŞÜK NASIL KREDİ ÇEKERİM?

KREDİ ÇEKERKEN NELER ÖNEMLİ : Kredi çekebilmenizin tek yolu takıntılarınızın olmaması. Eğer kırmızı kalem yemiş iseniz, herhangi bir banka ile takıntınız var ise, haciz durumu ve her türlü kredi puanını düşürecek durumlarda olanlar için malesef hiç bir şekilde kredi çıkmayacaktır. KREDİ NOTUM DÜŞÜK NASIL KREDİ ÇEKERİM başlıklı yazımızda sizlere değerli bilgiler sunmuştuk. Bu aşamada kredi puanı düşük olanlar lütfen bu konumuzu incelesinler.

ÜCRETSİZ KREDİ PUANI SORGULAMA

KREDİ PUANIMI ÜCRETSİZ SORGULAYABİLİR MİYİM ; Öncelikle kredi puanını ücretsiz olarak sadece bankalardan sorgulatabileceğinizin altını çizmek istiyorum. Bankalar size kredi vermek için kendi önlerinde olan sistemden saniyeler içinde kredi puanınızı size söyleyeceklerdir. Hazır bayram öncesi kredi başvurularında bulunan insanların yoğunluğu ile sizlerde herhangi bir bankadan notlarınızı sorgulatabilirsiniz. Önemli bir hatırlatma da yapalım sizlere. Çok fazla kredi puanlarınızı sorgulatmanız başınıza iş açacaktır. Çok sorgu, puanlarınızın düşmesine ve sizlere kredi çıkmamasına neden olacaktır. Kredi puanı çok iyi olan ama çok sorgu yapanlara da kredi çıkmaz aklınızda bulunsun.

EN UYGUN EN HESAPLI BAYRAM KREDİSİ VEREN BANKALAR

Aslında bankalar demek doğru olmaz, şu anda hale hazırda Kurban Bayramı kredisini sizlere uygun şekilde sunan bir tek banka var o da İNG BANKASI, bu arada bizlere yorumlarınız ile kredi çekimi için yardımcı olmamızı istiyorsunuz. Sitemizin hiçbir banka ile ortaklığı, anlaşması bulunmamaktadır. Dolayısı ile bizler sizlere bu aşamada malesef yardımcı olamıyoruz.

EN DÜŞÜK FAİZLİ İNG BANKASI KREDİ ÖDEME ÖRNEĞİ : Bu bankadan çekeceğiniz kredi ile ilgili faiz oranını ve vadesini gösterir bir örneği aşağıdan sizlere sunuyoruz. Bu ödeme planına göre çekeceğiniz bayram kredileri tutarında artış ya da azalış yapabilirsiniz. Bu bankanın faiz oranı 0,99 dur. Bu kesin olmakla birlikte yinede siler bizzat kimliklerinizle birlikte bu bankaya giderek diğer ayrıntıları görüşebilirsiniz.

KREDİ TUTARI VADE FAİZ ORANI TAKSİT TUTARI DOSYA MASRAFI  TOPLAM ÖDEME

Şu anda Türkiye’nin en büyük bankalarından bazılarına ait bayram kredileri örnekleri ve faiz oranlarını da bir kaç örnekle sizlere sunmak istiyoruz. Dediğimiz gibi, kredi işinde asıl önemli olan düşük faizdir. Lütfen bankaların ismine ve geçmişine bakarak hareket etmeyin. Ha çok paranınız var zarar edeyim diyorsanız aşağıdaki bankalardan da kredi çekebiliriniz.

ODEA BANK BAYRAM KREDİSİ FAİZ ORANI % 1.29

İŞ BANKASI BAYRAM KREDİSİ FAİZ ORANI : % 1,35

AKBANK BAYRAM KREDİSİ FAİZ ORANI : %1,44

 

KREDİ ÇEKMEK İÇİN NELER İSTENİYOR : Kredi aşamasında, bankanın size kredi verebilmesi için kredi puanlarınızın bankanın belirlemiş olduğu limitlerin altında olmaması gerekiyor. Bu itibarla bankaya giderek hem kredi puanınızı sorgulatabilir hem de başvuruda bulunabilirsiniz.

İNG BAYRAM KREDİSİNDEN KİMLER FAYDALANABİLİR : Emekli, çalışan, memur bir yerde sigortalı olarnak ve maaşlarını belgeleyebilecek sigortalı işçiler… Her kesim bu krediden faydalanacaktır. Sizlere başka bankaların sağladığı kredi tutarlarına da bir kaç örnek vermek istiyorum.

Bu konumuzla birlikte bol paralı günler dileyerek. Kurban Bayram’ınızı tebrik ediyor, Ülkemize ve Milletimize Hayırlara Vesile Olmasını diliyoruz. 724 KREDİ

Yorum yapın