Akbank 3 Ay Ertelemeli Ramazan Bayramı Kredisi 2017 Fırsatı

Akbank iki bayram arası ödemesiz kredi, ramazan bayramı ihtiyaç kredisi, anında kredi, ertelemeli kredi – Geçenlerde hoş geldin ramazan diyorduk. Ama artık yavaş yavaş güle güle ramazan diyeceğiz. Ramazanın 3. haftası bitiyor ve artık 4. haftasına giriş yapacağız. Bu haftadan sonra bankalar kredi başvurularının hızına yetişemeyecek bile. Hatta bundan dolayı da online başvuru yollarını devreye koyarak kendi müşterilerine anında kredi verme yolunu da seçecekler. Bu hafta kredi ve başvurularında patlama yaşanacak.

AKBANK BAYRAM İÇİN ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Peki bu kadar çok alternatifin olduğu yerde, tercihimizi nasıl yapacağız? Aslında bir yerde alternatifin olması, oradan avantajın doğacağı anlamını da taşımaktadır. 724kredi.net ekibi olarak da en makul ve hesaplı olan kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Sizlerde bu haberlerden kendinize en uygun olanını tercih edebileceksiniz. Mesela bugün değişik ama güzel bir kredi kampanyasından yani akbank bayram kredisinden söz edeceğiz. Bu kampanyanın tüm merak edilenlerini sizler için açıklamaya çalışacağım.

AKBANK İLE ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Ramazan bayramında ihtiyacınız ne olursa olsun, akbank kredi kampanyası ile bunları karşılayabilirsiniz. torunların bayram harçlıklarından tutunda, ailece tatil programı giderlerini kadar hepsini akbankın kredisi ile karşılarsınız. Birde bu kampanya iki bayram arası ödemesiz olduğundan kurban bayramı ihtiyaçlarınızı da bu kredi kampanyası ile karşılayabilirsiniz. Yani 3 ay ertelemeli olarak kredi alabiliyorsunuz. Dolayısıyla da ödemenizi de kurban bayramından sonra yapmaya başlıyorsunuz.

KREDİYE BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR?

Krediye başvuru adımları da çok kolaydır. Eğer akbank müşterisi iseniz, hızlı ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Akbank diretk mobil uygulaması ile yada telefon bankacılığı ile anında başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu sistemler ile bankaya gitmenize gerek kalmaz. imza atmazsınız. belge de sunmazsınız. Onaylanan krediniz ne kadar ise hesabınıza yatar. Eğer akbank müşterisi değilseniz başvuru için akbank şubelerine uğramanız gerekiyor. Tabi gelir belgeniz ile birlikte gitmeniz lazım. Zira kredi limiti gelir bilgisine göre belirleniyor.

KREDİ KAMPANYASININ AYRINTILARI VE ÖNEMLİ BİLGİLER

Alacağınız kredinin, masrafının yani tahsis ücretinin olduğunu unutmayınız. Bununla birlikte hayat sigortası da yaptırmanız isteniyor. Zaten bunlar kredi le birlikte otomatik olarak yaptırılıyor. Ama hayat sigortası kişiden kişiye göre değişiklik gösterecektir. Kredi limiti ve vadesinin yanı sıra yaş ve cinsiyetinize göre hayat sigortası yapılıyor. Kredinin en uzun vadesi 48 aydır. Herkes kendi ödeme gücüne göre vade tercihini yapabilir. Kredi için belirlenen üst limit yok. Yani sizin aylık geliriniz üst limiti belirleyecek.

Kredinin faiz oranlarından da söz edelim. Eğer ki alacağınız kredi tutarı 50 bin lira ve üzerinde olacaksa, yararlanabileceğiniz faiz oranı da %1,23 olacaktır. Yok alacağınız tutar 50 bin liranın altında ise faiz oranı da %1,41 olacaktır. Kredinizi 92 gün yani 3 ay kadar erteleyebilirsiniz. Ramazanda kredinizi alıp eylül ayında ise ödemenizi gerçekleştirirsiniz. 48 ay ile kredi çekilmişse ve 3 ay erteleme yapılmışsa kalan borç 45 ay vade ile ödenmektedir. Ayrıca da ilk ödeme döneminde ertelen kredi faiz ödenmektedir.

AKBANK İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

50.000 TL kredi alacağınızı düşünerek hesaplama yapacağız. Kredi tutarına bakarak uygulanacak faiz oranının %1,23 olduğunu söyleyebilir. Kredi vadesi olarak 48 ayı düşünüyorsunuz. Ama 3 ay ertelemeli kredi çekeceğinizden kalan borcu 45 ayda ödeyeceksiniz. Ertelenen faiz oranı bir defaya mahsus 2.263,20 TL olacaktır. Aylık taksit tutarınız ise 1.528,55 TL dir. Kredinin toplam geri ödeme tutarı 71.298,04 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 250 TL dir.

50.000 TL kredi alacağınızı düşünerek hesaplama yapacağız. Kredi tutarına bakarak uygulanacak faiz oranının %1,23 olduğunu söyleyebilir. Kredi vadesi olarak 48 ayı düşünüyorsunuz. Aylık taksit tutarınız ise 1.461,24 TL dir. Kredinin toplam geri ödeme tutarı 70.389,29 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 250 TL dir.

tc no ile emekli maaşımı nasıl öğrenebilirim ?

tc no ile, e-devlet emekli maaşı sorgulaması nasıl yapılır?- Yine özel bir yazıyı tüm emekli olan yada emekli olacak okurlarımıza hitaben yazıyoruz. Kim ne derse desin ama emeklilerimiz özel olan çok fazla şeyi hak ediyorlar. Bunca yıl çalıştılar. Zaman yıprattı ama sonunda emekliliği hak ettiler. Kendimi bildim bileli emeklilerin yakındıkları en başlıca konu emekli maaşı. Özellikle yapılan zamlar ile emekli maaşı iyileştirilmeye çalışılsa da yine de yetersiz.

HAKLI SEBEPLERDEN DOLAYI EMEKLİ MAAŞI ÇOK FAZLA MERAK EDİLİYOR

Hatta geçenlerde yeni bir zam yapıldı emeklilere. Tabi yapılan her zam yüzleri güldürse de, günlerce merak konusu oluyor. Acaba emekli maaşım ne kadar oldu? diye. Sonuç itibariyle emeklilerin giderleri bizlerden bile fazla bile olabiliyor. Çocuktu, torunda ihtiyaçlar hiç bitmez. Çoğu zaman 10 liranın bile hesabı yapılır. Doğal olarak da emekli maaşı zammını bir ay sonra aylık alırken öğrenmek istemiyor insan. İnsan doğası gereği çok fazla merak eder.

Aynı bu şekilde birde çiçeği burnunda emeklilerimiz var. emekli dilekçesini vermiş ve emekliliğe ayrılmış olanlar. Artık onlarda ayaklarını yorganına göre uzatacaklar uzatmasına ama maaş ne kadar? bunu bir bilseler iş çözüme kavuşacak. Anlayacağınız emeklilerin ortak sorunu maaş ve sorgulama yapabilme imkanı. Bizlerde bu yazı ile sizlere sade ve anlaşılır bir dille nasıl emekli maaşınızı öğrenebilirsiniz bunu açıklamaya çalışacağız. Haydi Bismillah…

T.C. NO / E-DEVLET İLE EMEKLİ MAAŞI SORGULAMAK MÜMKÜN MÜ?

Devletimiz, emeklilerimizin maaş sorgulama isteğini bildiğinden bunu basit bir ortama aktarmış. Yani e-devlet sistemi sayesinde herkes kendi emekli maaşını sorgulayabiliyor. E-devlet ile kastedilen şey ise elektronik ortamda birçok bilginize ulaşabilme imkanıdır. Evinde veya cep telefonunda interneti olan herkes bu bilgilerine ulaşabilir. Tapu bilgilerinizde tutunda, adli sicil kaydınıza, oradan da aile hekiminize kadar, devlet dairelerinin sunduğu hizmet ve bilgilere ulaşabilirsiniz.

E-DEVLET GİRİŞİ İÇİN ŞİFRE ŞART

E-devlet sistemini kullanmak isteyen kişilerin şifre alması gerekiyor. Sizlerde e-devlet şifresi almak istiyorsanız Merkez PTT’ye uğramalısınız. Girişte danışmadan veya güvenlikten e-devlet şifresi alacağım derseniz sizi yönlendireceklerdir. E-devlet şifresinin ücretini de hemen söyleyelim. Cebinizden 2 TL çıkacaktır. Ya ben eskiden e-devlet şifresi almıştım ama hatırlamıyorum diyorsanız da mecburen tekrardan PTT’ye gitmeniz şart. Bu defa da cebinizden 4 TL çıkacak onuda hemen belirtelim.

E-DEVLET İLE 4/A EMEKLİ AYLIK BİLGİLERİ SORGULAMA

Değerli dostlarımız 4/A dan kasıt SSK’lılar yani bir yerde işçi olarak çalışan kişilerdir. Belirli bir sözleşmesi olan ve şimdilerde SGK’ya bağlı olarak çalışanlardır. Çünkü bazı emekliler 4A mı? 4B den mi emekli olmuşlar bilmeyebiliyorlar. Sizlerde bende 4A dan emekli olduk diyorsanız o halde aşağıda belirteceğimiz bağlantı linklerini internet tarayıcınızın adres bölümüne yapıştırıyorsunuz. açılan sayfada da e-devlet girişinizi yapınca direkt olarak bilgileriniz ekranda çıkıyor.

 • 4A Emekli Aylık Bilgisi için gerekli olan link; turkiye.gov.tr/4a-emekli-aylik-bilgisi
 • 4A Emekli Aylığı Kesintileri için gerekli olan link; turkiye.gov.tr/4a-emekli-aylik-kesintileri
 • 4A Emekli Ödeme Bilgileri için gerekli olan link; turkiye.gov.tr/4a-emekli-odeme-bilgileri

 

E-DEVLET İLE 4/B EMEKLİ AYLIK BİLGİLERİ SORGULAMA

4/B’liler ise kendi adına çalışan kişileri belirtiyor. Esnaf, tüccar, serbest meslek vb. gibi. Bağkurlu da diyebilirsiniz. Ha tamam bende bu bölüme dahilim diyenler buradaki linkler ile emekli bilgisi sorgulamalarını yapabilecekler. Aşağıda belirttiğimiz linkleri adres çubuğunuza yapıştırıp ara demeniz yeterli olacaktır. Ardından e-devlette sayfası açılacak ve burada kimlik doğrulaması için T.C. numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Sonrasında da emekli maaşınız karşınıza çıkacak.

 • 4B Emekli Aylık Bilgisi için gerekli olan link; turkiye.gov.tr/4b-emekli-aylik-bilgisi
 • 4B Emekli Aylığı Kesintileri için gerekli olan link; turkiye.gov.tr/4b-emekli-ayligi-kesintileri

 

E-DEVLET İLE 4/C EMEKLİ AYLIK BİLGİLERİ SORGULAMA

Bu gruba ise eskilerde Emekli sandığı deniyordu. Yani devlet dairesinde çalışan memur, öğretmen bv. gibi. En sonunda herkes SGK’lı olduğundan hakların korunması adına 4C ayrımına gidilmiştir. Anlayacağınız devlet memurları oluşturur bu sistemi. Yapmanız gereken aşağıdaki linki tarayıcınızın arama bölümüne yapıştırmak. Ardından da e-devlet’in ilgili sayfasına ulaşmak. Bu sayede şifrenizi girdikten sonra emekli maaşınızı veya kesintilerini görebilirsiniz.

 • 4C Emekli Aylık Bilgisi için gerekli olan link; turkiye.gov.tr/4c-emekli-aylik-bilgisi
 • 4C Emekli Aylık Ödeme ve Kesintileri için gerekli olan link; turkiye.gov.tr/4c-emekli-aylik-kesintileri

 

Saygıdeğer emeklilerimiz, gördüğünüz gibi kolay ve basit bir yöntem ile emekli maaşınızı sorgulayabilirsiniz. İlk önce 4a, mı 4b mi yoksa 4c mi olduğunuza karar vermeniz gerekiyor. Ardından 2 dakika da maaşınızı ve kesintilerinizi öğrenebilirsiniz. Bu yazının da sonuna geldik. Aşağıda sizler için hazırladığımız ve farklı konulardan oluşan galerimizi inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI EMEKLİ MAAŞINI MERAK EDENLERİN GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK GİBİ SOSYAL İLETİŞİM ADRESLERİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Sicil Affını Cumhurbaşkanı ERDOĞAN Onayladı ve Resmi Gazetede Yayınlandı

KREDİ BAŞVURUSU Emeklilere Kredi veren Bankalar Maaşımın kaç katı kredi alabilirim ?

Maaşını ptt den alan emeklilere Aktifbank özel ihtiyaç kredisi

72 Ay Vadeli 50.000 TL Krediyi En Düşük Faizli Veren Bankalar Burada

72 Ay Vadeli 50.000 TL Konut Kredisini En Uygun Veren Bankalar- İşinizi kurdunuz. Evlendiniz. Balayından döneli daha bir kaç hafta oldu. Her şey güzel gidiyor ama, dünden gelen paralarla ne yapacağız? Sorusu kafanızda belirdi. Hesapladınız ve takılarla birlikte muazzam bir paranın geldiğini gördünüz. Sağdan soldan para isteyenlerde var. Para heba olmasın ve eşinizle bir yatırım yapmaya karar verdiniz. Genç yaşta neden ev sahibi olmayalım? sorusu üzerinde durdunuz.

72 AY VADELİ 50.000 TL KONUT KREDİSİ TANITIM

Bir çok evli çift artık evlenir evlenmez evlerini alıyorlar. 5 veya 6 yıl kredi ödemesine giriyorlar ve sonunda da evleri kendilerinin oluyor. Benim babam 40 yıl çalıştı da bir evi olmadı. kısa bir sürede ev sahibi olmak çok avantajlı bir durum. Kimisi evlendiğinde parasını elinde tutamıyor. Ama hemen direk krediye girenler hem az kredi çekiyorlar hemde kısa sürede ev sahibi oluyorlar. Bu yazımızda 72 ay vade ile 50.000 TL krediyi veren bankaları bir araya getirmeye çalıştık.

İŞ BANKASI 72 AY VADE İLE 50.000 TL KREDİ MALİYET HESAPLAMALARI
 • Kredi Vadesi:72 Ay
 • Faiz Oranı:%0,90
 • Kredi Tutarı:50.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:946,59 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ:68.154,48 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 250 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 850 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 110,63 TL
 • DASK: 180 TL
 • Konut Sigortası: 269 TL
 • Hayat Sigortası 135 TL

 

GARANTİ BANKASI 72 AY VADE İLE 50.000 TL KREDİ MALİYET HESAPLAMALARI
 • Kredi Vadesi:72 Ay
 • Faiz Oranı:%0,99
 • Kredi Tutarı:50.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:974,39 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ:70.156,26 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 250 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 750 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 160 TL
 • DASK: Konutun metre karesine göre değişiyor.
 • Konut Sigortası: Konutun fiyatı, metre karesine göre değişiyor.
 • Hayat Sigortası: Kişinin yaşı, cinsiyeti, kredi tutarı ve vadesine göre hesaplanıyor.

 

QNB FİNANSBANK 72 AY VADE İLE 50.000 TL KREDİ MALİYET HESAPLAMALARI
 • Kredi Vadesi:72 Ay
 • Faiz Oranı:%0,95
 • Kredi Tutarı:50.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:961,98 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ:69.262,56 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 250 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 544 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 120 TL
 • DASK: Konutun metre karesine göre değişiyor.
 • Konut Sigortası: Konutun fiyatı, metre karesine göre değişiyor.
 • Hayat Sigortası: Kişinin yaşı, cinsiyeti, kredi tutarı ve vadesine göre hesaplanıyor.

 

DENİZBANK 72 AY VADE İLE 50.000 TL KREDİ MALİYET HESAPLAMALARI
 • Kredi Vadesi:72 Ay
 • Faiz Oranı:%1,19
 • Kredi Tutarı:50.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1.037,8 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ:74.721,37 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 250 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 700 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 148,68 TL
 • DASK: 163,5 TL
 • Konut Sigortası: Konutun fiyatı, metre karesine göre değişiyor.
 • Hayat Sigortası: 521,35 TL

 

ODEABANK 72 AY VADE İLE 50.000 TL KREDİ MALİYET HESAPLAMALARI
 • Kredi Vadesi:72 Ay
 • Faiz Oranı:%0,95
 • Kredi Tutarı:50.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı: 961,98 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ:69.262,45 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 250 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 527,46 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 186,44 TL
 • DASK: Konutun fiyatı, metere karesine göre değişiyor.
 • Konut Sigortası: Konutun fiyatı, metre karesine göre değişiyor.
 • Hayat Sigortası: 1.116 TL

 

AKBANK 72 AY VADE İLE 50.000 TL KREDİ MALİYET HESAPLAMALARI
 • Kredi Vadesi:72 Ay
 • Faiz Oranı:%0,95
 • Kredi Tutarı:50.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı: 961,98 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ:69.262,5 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 250 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 750 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 116 TL
 • DASK: 120 TL
 • Konut Sigortası: 180 TL
 • Hayat Sigortası: Kişinin yaşı, cinsiyeti, kredi tutarı ve vadesine göre hesaplanıyor.

 

YAPI KREDİ BANKASI 72 AY VADE İLE 50.000 TL KREDİ MALİYET HESAPLAMALARI
 • Kredi Vadesi:72 Ay
 • Faiz Oranı:%0,90
 • Kredi Tutarı:50.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:946,59 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ:68.154,44 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 250 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 541,71 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 185 TL
 • DASK: Konutun metre karesine göre değişiyor.
 • Konut Sigortası: Konutun fiyatı, metre karesine göre değişiyor.
 • Hayat Sigortası: Kişinin yaşı, cinsiyeti, kredi tutarı ve vadesine göre hesaplanıyor.

 

724kredi.net’in Saygıdeğer takipçileri, sizler için özel ve öz verili bir yazı derlemiş olduk. Bu yazı ile bir çok bankanın verilerine aynı anda ulaşmış oldunuz. Sizlerde konut kredisi için 50 bin lira çekmeyi düşünüyorsanız ve henüz karar veremediyseniz bu yazı sizler için yol gösterici olacaktır. Bunun dışında aşağıda sizler için farklı yazılarımızdan oluşturduğumuz konu galerimiz de dikkatinizi çekebilir. Bu açıdan muhakkak göz atmanızı tavsiye ederim.

72 Ay vadeli 70.000 tl konut kredisini hangi banka en uygun veriyor?

En Düşük Faizli 80.000 TL Konut Kredisini 72 Ay Vade Veren Bankalar

72 Ay Vadeli 90.000 TL Konut Kredisi Hangi Bankadan Alınır

72 Ay Vadeli 100.000 TL Konut Kredisi İstiyorum En Uygun Banka Hangisi

SİZLERDEN RİCAM BU YAZIYI DOSTLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN SOSYAL PAYLAŞIM AĞLARINIZ İLE (FACEBOOK VB.) BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

 

72 Ay vadeli 70.000 tl konut kredisini hangi banka en uygun veriyor?

Düşük faizli 72 ay vadeli 70.000 tl konut kredisini veren bankalar- Bu devirde anne babadan ev kalmadıysa bireysel olarak para biriktirip ev almanız imkansız gibi bir şey. Tamam ön birikim her zaman sizin faydanıza olur ama ev almaya yetmez. Tabi yüksek gelirli ticaret ile uğraşmıyorsanız. Durum böyle olunca da ister istemez bankadan kredi çekmek zorunda kalıyoruz. Banka borçları arasında da en başta konut kredileri geliyor. Ailecek karar verdiniz ve artık bir ev istiyorsunuz.

72 AY VADELİ 70.000 TL KONUT KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Evde siz ve eşiniz çalışıyorsunuz. 2 Çocuğunuzda kendi işinde güzel para kazanıyorlar. Ayrıca güzel birde ön birikmişiniz var. 2 katlı bir ev buldunuz. ileride kat çıkabilme imkanınız da var. İmarı var yani. Çocuklarınıza da güzel bir yatırım olacak gibi. Sizin maaşınız var. Eşinizde var. Çocuklarda yardım etti mi 72 ay gibi kısa bir vadede 70 bin lirayı öderiz dediniz. Lakin hangi bankadan kredi çekeceğinize karar veremediniz. Yazımızın devamında bankaların 72 ay vadeli 70.000 tl konut hesaplamalarını bulabileceksiniz.

İŞ BANKASI 72 AY VADELİ 70.000 TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMASI
 • Kredi Vadesi:72 Ay
 • Faiz Oranı:%0,90
 • Kredi Tutarı:70.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1.325,23 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 95.416,56 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 350 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 850 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 110,63 TL
 • DASK: 180 TL
 • Konut Sigortası: 269 TL
 • Hayat Sigortası 135 TL

 

GARANTİ BANKASI 72 AY VADELİ 70.000 TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMASI
 • Kredi Vadesi:72 Ay
 • Faiz Oranı:%0,99
 • Kredi Tutarı:70.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1.364,15 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 98.218,74 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 350 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 750 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 160 TL
 • DASK: Konutun Özeline göre değişiyor
 • Konut Sigortası: Konutun metere karesi ve fiyatına göre belirleniyor.
 • Hayat Sigortası: Müşterinin demografik yapısına göre belirleniyor.

 

QNB FİNANSBANK 72 AY VADELİ 70.000 TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMASI
 • Kredi Vadesi:72 Ay
 • Faiz Oranı:%0,95
 • Kredi Tutarı:70.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1.346,77 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 96.967,44 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 350 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 544 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 120 TL
 • DASK: Konutun Özeline göre değişiyor
 • Konut Sigortası: Konutun metere karesi ve fiyatına göre belirleniyor.
 • Hayat Sigortası: Müşterinin demografik yapısına göre belirleniyor.

 

DENİZBANK 72 AY VADELİ 70.000 TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMASI
 • Kredi Vadesi:72 Ay
 • Faiz Oranı:%1,19
 • Kredi Tutarı:70.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1.452,92 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 96.967,44 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 350 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 700 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 148,68 TL
 • DASK: 163,5 TL
 • Konut Sigortası: Konutun metre karesi ve fiyatına göre belirleniyor.
 • Hayat Sigortası: 521,35 TL

 

ODEABANK 72 AY VADELİ 70.000 TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMASI
 • Kredi Vadesi:72 Ay
 • Faiz Oranı:%0,95
 • Kredi Tutarı:70.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1.346,77 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 96.967,54 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 350 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 527,46 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 186,44 TL
 • DASK: Konutun Özeline göre değişiyor
 • Konut Sigortası: Konutun metre karesi ve fiyatına göre belirleniyor.
 • Hayat Sigortası: 1.116 TL

 

AKBANK 72 AY VADELİ 70.000 TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMASI
 • Kredi Vadesi:72 Ay
 • Faiz Oranı:%0,95
 • Kredi Tutarı:70.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1.346,77 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 96.967,50 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 350 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 750 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 116 TL
 • DASK: Konutun 120 TL
 • Konut Sigortası: 180 TL
 • Hayat Sigortası: Müşterinin demografik yapısına göre belirleniyor.

 

GARANTİ BANKASI 72 AY VADELİ 70.000 TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMASI
 • Kredi Vadesi:72 Ay
 • Faiz Oranı:%0,90
 • Kredi Tutarı:70.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1.325,23 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 95.416,19 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 350 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 545,71 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 185 TL
 • DASK: Konutun Özeline göre değişiyor
 • Konut Sigortası: Konutun metere karesi ve fiyatına göre belirleniyor.
 • Hayat Sigortası: Müşterinin demografik yapısına göre belirleniyor.

 

Sevgili takipçilerimiz, en doğru kredi kararını verebilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. 6 yıl vadeli 70 bin lira kredi veren bankaları bu yazı sayesinde görmüş oldunuz. Kendinizi bir kaç tane beğenerek bu bankaları yoklayabilirsiniz. Her zaman elinizin altında alternatiflerinizin olması sizi karlı çıkaracaktır. Bu yazıda 7 bankalı bir alternatifiniz olmuş oldu. Bir yazının daha son cümlelerini yazıyoruz. Doğru ve güncel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca aşağıda sizler için özel olarak derlediğimiz konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE TWİTTER GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARINIZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

En Düşük Faizli 80.000 TL Konut Kredisini 72 Ay Vade Veren Bankalar

72 Ay Vadeli 90.000 TL Konut Kredisi Hangi Bankadan Alınır

72 Ay Vadeli 100.000 TL Konut Kredisi İstiyorum En Uygun Banka Hangisi

Ev Alacağım Konut Kredisinde Sigorta Mecburi Mi?

En Düşük Faizli 80.000 TL Konut Kredisini 72 Ay Vade Veren Bankalar

72 ay vadeli 80.000 tl konut kredisini en uygun veren bankalar- Konut faizlerin de güzel bir düşüş yaşandığı aşikar. Ayrıca konut piyasasında da bir durgunluk var. Başımı sağa sola çevirdiğimde hep satılık evler görüyorum. ayrıca yeni bitmiş inşaatlar de var. Yani konut alımında uygun bir zaman dilimindeyiz. Konut fiyatları epey aşağılara çekilmiş durumda.Faiz oranları da güzel. İş güç sahibi olanlar ev satmak durumunda kalsalar da, çalışanlar için bir fırsat gibi gözüküyor.

72 AY VADELİ 80.000 TL KONUT ÖN AÇIKLAMA

Sizlerde niyeti körelttiniz. Ev almaya karar verdiniz. Hatta öyle güzel bir bahçeli ev buldunuz ki kaçırılmayacak fiyata. Bankadaki parayı yokladınız. Hem hanımın 4- 5 tane burma bileziği de var. Arabayı satıp ucuz yollu bir araçta alabilirim hesabına girdiniz. Ölçtünüz ve tarttınız. Hesaplamaların sonunda 80.000 TL paraya ihtiyacınız olduğunu fark ettiniz. Her şey iyi güzel ama hangi banka en uygun ve en düşük faizli krediyi veriyor? Hangi bankaya gitmeliyim?

Tarzında sorular sordunuz ve sonunda bu yazıya ulaştınız. Bu yazı ülkemizde konut anlamında en fazla tercih edilen bankaların 72 ay vadeli 80.000 tl için sunmuş oldukları hesaplamaları içeriyor. Sizlerde bu sayede banka banka gezmeyecek tek yazında bankaları görüp derğerlendirebileceksiniz.

TÜRKİYE İŞ BANKASI 72 AY VADELİ 80.000 TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMALARI
 • Kredi Vadesi: 72 Ay
 • Faiz Oranı: %0,90
 • Kredi Tutarı:80.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1.514,54 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 109,046,88 TL  
 • Kredi Tahsis Ücreti: 400 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 850 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 110,63 TL
 • DASK: 180 TL
 • Konut Sigortası: 269 TL
 • Hayat Sigortası 135 TL

 

GARANTİ BANKASI 72 AY VADELİ 80.000 TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMALARI
 • Kredi Vadesi: 72 Ay
 • Faiz Oranı: %0,99
 • Kredi Tutarı:80.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1.559,03 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 112,249,91 TL  
 • Kredi Tahsis Ücreti: 400 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 750 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 160 TL
 • DASK: Konutun Fiyatı, hangi şehirde olduğuna göre değişiyor.
 • Konut Sigortası: Şehir, semt, konutun büyüklüğü, fiyatına göre değişiklik gösterebiliyor.
 • Hayat Sigortası: Yaş ve cinsiyete göre hesaplandığından net bir rakam belirtilmemiş.

 

QNB FİNANSBANK 72 AY VADELİ 80.000 TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMALARI
 • Kredi Vadesi: 72 Ay
 • Faiz Oranı: %0,95
 • Kredi Tutarı:80.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1.539,17 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 110,820,24 TL  
 • Kredi Tahsis Ücreti: 400 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 544 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 120 TL
 • DASK: Konutun Fiyatı, hangi şehirde olduğuna göre değişiyor.
 • Konut Sigortası: Şehir, semt, konutun büyüklüğü, fiyatına göre değişiklik gösterebiliyor.
 • Hayat Sigortası: Yaş ve cinsiyete göre hesaplandığından net bir rakam belirtilmemiş.

 

DENİZBANK 72 AY VADELİ 80.000 TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMALARI
 • Kredi Vadesi: 72 Ay
 • Faiz Oranı: %1,19
 • Kredi Tutarı:80.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1.660,48 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 110,820,24 TL  
 • Kredi Tahsis Ücreti: 400 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 700 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 148,68 TL
 • DASK: 163,5 TL
 • Konut Sigortası: Şehir, semt, konutun büyüklüğü, fiyatına göre değişiklik gösterebiliyor.
 • Hayat Sigortası: 521,35

 

ODEABANK 72 AY VADELİ 80.000 TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMALARI
 • Kredi Vadesi: 72 Ay
 • Faiz Oranı: %0,95
 • Kredi Tutarı:80.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1539,17 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 110,819,86 TL  
 • Kredi Tahsis Ücreti: 400 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 527,46 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 186,44 TL
 • DASK: Konutun Fiyatı, hangi şehirde olduğuna göre değişiyor.
 • Konut Sigortası: Şehir, sempt, konutun büyüklüğü, fiyatına göre değişiklik gösterebiliyor.
 • Hayat Sigortası: 1.116 TL

 

AKBANK 72 AY VADELİ 80.000 TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMALARI
 • Kredi Vadesi: 72 Ay
 • Faiz Oranı: %0,95
 • Kredi Tutarı:80.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1539,17 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 110,820,00 TL  
 • Kredi Tahsis Ücreti: 400 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 750 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 116 TL
 • DASK: Konutun 120 TL
 • Konut Sigortası: 180 TL
 • Hayat Sigortası: Yaş ve cinsiyete göre hesaplandığından net bir rakam belirtilmemiş.

 

GARANTİ BANKASI 72 AY VADELİ 80.000 TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMALARI
 • Kredi Vadesi: 72 Ay
 • Faiz Oranı: %0,90
 • Kredi Tutarı: 80.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1.514,54 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 109,047,28 TL  
 • Kredi Tahsis Ücreti: 400 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 545,71 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 185 TL
 • DASK: Konutun Fiyatı, hangi şehirde olduğuna göre değişiyor.
 • Konut Sigortası: Şehir, semt, konutun büyüklüğü, fiyatına göre değişiklik gösterebiliyor.
 • Hayat Sigortası: Yaş ve cinsiyete göre hesaplandığından net bir rakam belirtilmemiş.

 

Değerli dostlarımız, bankaları teker teker inceleyerek bu yazıyı sizler için hazırladık. 80 bin liraya ihtiyaç duyuyorsanız 7 bankayı tek bir yazıda inceleme şansınız oldu. Sizlerde kafanıza uyan bankayı yada bankaları tercih edebilirsiniz. Güncel banka hesaplamalarıdır. Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Dilerseniz aşağıdaki farklı kredi haberlerimizi de inceleyebilirsiniz.

72 Ay Vadeli 90.000 TL Konut Kredisi Hangi Bankadan Alınır

72 Ay Vadeli 100.000 TL Konut Kredisi İstiyorum En Uygun Banka Hangisi

Findeks Kredi Skoru Nedir? Nasıl Öğrenilir?

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARINIZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?