Akbank’tan 48 Ay Vadeli Kurban Bayramına Özel Hesaplı İhtiyaç kredisi

2017 Akbank kurban Bayramı Kredi Kampanyası, Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, Akbank Uygun Faizli Kredi – 724kredi.net‘in sevgili ve değerli okurları, yine kaliteli bir kredi kampanyası ile karşınızdayım. Öncelikle Kurban bayramı hazırlıkları nasıl gidiyor? diye sormak istiyorum. Nasıl epeyce masraflı değil mi? İnanın ki bu durum sadece sizin için geçerli değil. Bütün herkeste masraflar aldı başını gidiyor. E birde kendi ihtiyaçlarımız da var. Ertele ertele nereye kadar.

AKBANK ALTERNATİFİNİ DEĞERLENDİRELİM

Zaten bazı ihtiyaçlar var ki artık ertelenemeyecek kadar önemli. Bayram bir yadan, ihtiyaçlar öte taraftan, kredi çekmekte kurtuluşumuz oluyor. Bayrama 3 – 4 hafta gibi bir süre var. Bankalarda bir iki hareketlenme olmaya başladı. Bir haftaya kadar da herkes tüm kredi kampanyalarını yayınlamaya başlar. Bizlerde anlık takipler ile bu kampanyaları özellikleri ve şartları ile birlikte anında sizler ile paylaşacağız. Maksak en hesaplı kampanyayı kim sunuyorsa ondan kredi almak. Bu yazıda da Akbank alternatifini sizlere sunacağım. Haydi o zaman başlayalım.

AKBANK KURBAN BAYRAMI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Akbank ile ihtiyacınız ne olursa olsun rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Akbank 1 ay vade ile 48 ay vade arasında kredi alabilmenizi sağlıyor. Taksit sayısı çok uzun. Tercih sizin. Dilerseniz aylık eşit taksitli kredi ödeyebileceğiniz gibi 3 ay ertelemeli olarak da kredi ödeyebilirsiniz. Hani ilk aylarda sıkıntımı atlatayım sonra ödeme yapayım diyorsanız değerlendirebilirsiniz. 3 ay ertelemeli kredilerde ilk taksit ödenirken birde gecikme faizi de ödenir. Diyelim ki 36 ay vade ile ve 3 ay ertelemeli olarak kredi aldınız. O halde kalan borcunuzu da 33 ayda yapmanız beklenir. Zaten ona göre hesaplanır.

KREDİ LİMİTİ, FAİZ ORANLARI

Kredi limiti kişiden kişiye göre değişiklik gösteriyor. Daha doğrusu bankaya kredi başvurusunda sunduğunuz aylık geliriniz yada maaş bordronuza göre üst limitte belirlenmiş oluyor. Aylık gelirinizin %50’si bir ayda ödeyeceğiniz en yüksek taksit tutarını veriyor. Ben çok daha yüksek limitli kredi istiyorum diyorsanız, ya ek gelir sunacaksınız yada evde çalışan başkaları var ise onların gelir belgelerini. Faiz oranı da %1,29 ,le %1,45 aralığında değişiyor. Alınan kredi limiti arttıkça faiz oranı da düşüyor. Ama en hesaplı olan 50.000 TL ve üstü kredilerde %1,29 olan faiz oranı.

BAŞVURU TARİHİ, TAHSİS ÜCRETİ VE HAYAT SİGORTASI

Krediye son başvuru tarihi 31 ağustos 2017 olarak belirlenmiştir. Yani önümüzde 3 -4 hafta kadar bir süre var. Kredi tahsis ücreti alınan kredinin %0,5’i oranı kadar oluyor. Örneğin 10 bin kredi alırsanız 50 TL de tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası da banka tarafından zorunlu olarak yaptırılıyor. Hayat sigortasında ise hesaplamalara cinsiyet, yaş, faiz oranı, vade sayısı ve kredi tutarı göz önünde bulundurularak hesaplamalar yapılıyor. Başvuruyu akbank şubelerinden yada online yollar aracılığı ile gerçekleştirilebiliyor.

ÖDEME PLANI

Gözünüzü kararttınız ve 50.000 TL için kredi başvurusunda bulundunuz 🙂 banka da onay verdi. Hayırlı olsun diyelim. Kredi taksit sayısını 48 ay vade olarak belirlediniz. Bankada faiz oranınızı %1,29 olarak belirledi. Şimdi hesaplama yapalım isterseniz. Bu durumda aylık ödemeniz gerekecek olan taksit tutarı 1.483,84 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 250 TL dir. Hayat sigortası için de yeterli bilgi olmadığından sonra hesaplanacağını belirtelim. Toplam geri ödeme tutarının da 71.974,49 TL dir.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Ramazan Bayramı Kredisi 2017 Fırsatı

Akbank iki bayram arası ödemesiz kredi, ramazan bayramı ihtiyaç kredisi, anında kredi, ertelemeli kredi – Geçenlerde hoş geldin ramazan diyorduk. Ama artık yavaş yavaş güle güle ramazan diyeceğiz. Ramazanın 3. haftası bitiyor ve artık 4. haftasına giriş yapacağız. Bu haftadan sonra bankalar kredi başvurularının hızına yetişemeyecek bile. Hatta bundan dolayı da online başvuru yollarını devreye koyarak kendi müşterilerine anında kredi verme yolunu da seçecekler. Bu hafta kredi ve başvurularında patlama yaşanacak.

AKBANK BAYRAM İÇİN ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Peki bu kadar çok alternatifin olduğu yerde, tercihimizi nasıl yapacağız? Aslında bir yerde alternatifin olması, oradan avantajın doğacağı anlamını da taşımaktadır. 724kredi.net ekibi olarak da en makul ve hesaplı olan kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Sizlerde bu haberlerden kendinize en uygun olanını tercih edebileceksiniz. Mesela bugün değişik ama güzel bir kredi kampanyasından yani akbank bayram kredisinden söz edeceğiz. Bu kampanyanın tüm merak edilenlerini sizler için açıklamaya çalışacağım.

AKBANK İLE ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Ramazan bayramında ihtiyacınız ne olursa olsun, akbank kredi kampanyası ile bunları karşılayabilirsiniz. torunların bayram harçlıklarından tutunda, ailece tatil programı giderlerini kadar hepsini akbankın kredisi ile karşılarsınız. Birde bu kampanya iki bayram arası ödemesiz olduğundan kurban bayramı ihtiyaçlarınızı da bu kredi kampanyası ile karşılayabilirsiniz. Yani 3 ay ertelemeli olarak kredi alabiliyorsunuz. Dolayısıyla da ödemenizi de kurban bayramından sonra yapmaya başlıyorsunuz.

KREDİYE BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR?

Krediye başvuru adımları da çok kolaydır. Eğer akbank müşterisi iseniz, hızlı ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Akbank diretk mobil uygulaması ile yada telefon bankacılığı ile anında başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu sistemler ile bankaya gitmenize gerek kalmaz. imza atmazsınız. belge de sunmazsınız. Onaylanan krediniz ne kadar ise hesabınıza yatar. Eğer akbank müşterisi değilseniz başvuru için akbank şubelerine uğramanız gerekiyor. Tabi gelir belgeniz ile birlikte gitmeniz lazım. Zira kredi limiti gelir bilgisine göre belirleniyor.

KREDİ KAMPANYASININ AYRINTILARI VE ÖNEMLİ BİLGİLER

Alacağınız kredinin, masrafının yani tahsis ücretinin olduğunu unutmayınız. Bununla birlikte hayat sigortası da yaptırmanız isteniyor. Zaten bunlar kredi le birlikte otomatik olarak yaptırılıyor. Ama hayat sigortası kişiden kişiye göre değişiklik gösterecektir. Kredi limiti ve vadesinin yanı sıra yaş ve cinsiyetinize göre hayat sigortası yapılıyor. Kredinin en uzun vadesi 48 aydır. Herkes kendi ödeme gücüne göre vade tercihini yapabilir. Kredi için belirlenen üst limit yok. Yani sizin aylık geliriniz üst limiti belirleyecek.

Kredinin faiz oranlarından da söz edelim. Eğer ki alacağınız kredi tutarı 50 bin lira ve üzerinde olacaksa, yararlanabileceğiniz faiz oranı da %1,23 olacaktır. Yok alacağınız tutar 50 bin liranın altında ise faiz oranı da %1,41 olacaktır. Kredinizi 92 gün yani 3 ay kadar erteleyebilirsiniz. Ramazanda kredinizi alıp eylül ayında ise ödemenizi gerçekleştirirsiniz. 48 ay ile kredi çekilmişse ve 3 ay erteleme yapılmışsa kalan borç 45 ay vade ile ödenmektedir. Ayrıca da ilk ödeme döneminde ertelen kredi faiz ödenmektedir.

AKBANK İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

50.000 TL kredi alacağınızı düşünerek hesaplama yapacağız. Kredi tutarına bakarak uygulanacak faiz oranının %1,23 olduğunu söyleyebilir. Kredi vadesi olarak 48 ayı düşünüyorsunuz. Ama 3 ay ertelemeli kredi çekeceğinizden kalan borcu 45 ayda ödeyeceksiniz. Ertelenen faiz oranı bir defaya mahsus 2.263,20 TL olacaktır. Aylık taksit tutarınız ise 1.528,55 TL dir. Kredinin toplam geri ödeme tutarı 71.298,04 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 250 TL dir.

50.000 TL kredi alacağınızı düşünerek hesaplama yapacağız. Kredi tutarına bakarak uygulanacak faiz oranının %1,23 olduğunu söyleyebilir. Kredi vadesi olarak 48 ayı düşünüyorsunuz. Aylık taksit tutarınız ise 1.461,24 TL dir. Kredinin toplam geri ödeme tutarı 70.389,29 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 250 TL dir.

QNB Finansbank 1 SMS ile Şubeye Gitmeden Bahar Kredisi Başvurusu

Qnb finansbank bahar kredisi, Düşük faizli qnb finansbank ihtiyaç kredisi- Her sabah pencereme gelen kuşların sesi ile uyanmak bana ciddi manada huzur ve mutluluk veriyor. Güzel ve şirin bir köyle öğretmenim. Her şeyden önce öğrencilerimle ilgilenip bir şeyler öğretmen, dünyadaki en büyük mutluluk. Bundan sonrasında ise sağ olsun ev sahibin evimin önünde küçük bir bahçe verdi bana. Okuldan sonra bu bahçeye koşup çiçekler yetiştirmek hoşuma gidiyor.

Bir bahar ayı dada geldi. Kuşlar pencereme gelip adeta nerede o güzel kokulu çiçeklerin diye serzenişte bulunuyorlar. Aldığım maaşın büyük bir çoğunluğunu ihtiyaçları için anneme yolluyorum. geri kalanları ile de öğrencilerimi mutlu etmeye çalışıyorum. Şimdi bahçemi güzelleştirmem için ufak da olsa bir miktar paraya ihtiyaç duyuyorum. Acaba bunun için hazırlanmış bir kredi var mıdır? Nereden kredi alabilirim?

QNB FİNANSBANK BAHAR KREDİSİ ALTERNATİFİNİZ VAR

Değerli hocam, yaptığınız iş dünyanın belki de en kutsal mesleği. Sizin de belirttiğiniz gibi bahar ayı geldi ve milletin kendine göre giderleri oldu. Tamam bunun için çok büyük masraflar gerekmiyor, ama yinede ufak da olsa bir gider olacak. Şimdi bunu bir anda ödemek var, bir de taksit ile ödemek var. İşte bu açıdan uygun kredi araştırılıyor. Bu yazımızda da Qnb Fİnansbank’ın Bahar Kredisinden söz edeceğiz. Ayrıca diğer bankaların kredi haberleri için de sitemizi inceleyebilirsiniz.

QNB FİNANSBANK BAHAR KREDİSİ KAMPANYASI

Qnf Finansbank’dan uygun taksitler ile 3 ay ertelemeli kredi fırsatı sunuluyor. Kredi limiti de öyle çok büyük değil. Bahar ayında ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için sunulan bir kredi. Toplamda alabileceğiniz en yüksek kredi limiti 3.000 TL olacaktır. Bunu da maksimum 12 ayda geri ödemeniz gerekecek. Hani ufak ihtiyaçlar için ufak çözüm qnb finansbank’da diyebiliriz. Bir yılda ufak taksitler ile borcunuzu rahat rahat ödeyebilirsiniz. Faiz oranı olarak da %1,19 uygulanıyor.

3.000 TL İÇİN BAHAR KREDİSİ HESAPLAMASI

3 bin lira krediyi 12 ay vade ile aldığınızda, uygulanacak olan faiz oranının %1,19 olduğunu söylemiştik. Hemen ufak bir de hesaplama yapalım. Aylık ödemeniz gereken tutar 274 TL olacaktır. Toplam da geri ödenecek kredi tutarı ise 3.288 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz küçük bir rakam olan 15,75 TL’ye denk gelmektedir. Hayat sigortası da 39,09 TL olduğunu belirtelim. Ha bir de yıllık maliyet oranını hesapladığımızda karşımıza %19,7388 olduğunu gördük.

3.000 TL İÇİN 3 AY ERTELEMELİ BAHAR KREDİSİ HESAPLAMASI

3.000 TL kredi çekeceksiniz ama bunu da 3 ay ertelemek istiyorsunuz. 3 Ay sonra ilk taksidinizi ödeyeceksiniz. 12 ay vade ve %1,19 faiz oranına göre hesaplama yapacağız. İlk önce aylık ödemeniz gereken taksit tutarını hesaplayacağız. Buna göre aylık 282 TL ödemeniz gerekecek. Geri ödenecek toplam kredi tutarını ise hesapladığımız da karşımıza 3.384 TL olduğunu görebiliyoruz. Kredi tahsis ücreti 15,75 ve Yıllık maliyet oranı ise %19,3515 dir.

QNB FİNANSBANK BAHAR KREDİSİ DETAYLARI

Öncelikle Qnb Finansbank hayat sigortası talep ediyor. Hayat sigortasından da hiç bir zaman kaçmayınız. Dünyanın bir bir türlü hali var. Ölümü var, iş kaybı var. Hayat sigortası yaptırmanız hem sizin için hemde aileniz için önem arz eden bir konudur. Çok büyük de bir rakam tutmaz. Hayat sigortası yaşa ve cinsiyete göre değiştiği için 47 yaşında erkek bir birey 3.000 TL krediyi 12 ay vade ile çektiğinde karşısına gelecek olan sigorta primi 39,09 TL dir.

Kredi tahsis ücretini hesaplarken de binde beş kuralını aklınızdan çıkarmayın. Alacağınız kredinin binde beş oranında tahsis ücreti çıkar. Yıllık toplam maliyet oranına sigorta değişiklik gösterdiğinden dahil edilmemiştir. Yalnız vergiler, tüm faizler ve tahsis ücreti dahil edilmiştir.

QNB FİNANSBANK BAHAR KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bu krediye başvuru yapacakların bir kısa SMS atması yeterli olacaktır. Mesaj metnine de yalnızca T.C. Kimlik Numaranızı yazıyorsunuz. Sonrasında da 5030’a yolluyorsunuz. Bundan sonrasında finansbank hemen sizin hakkınızda bir incelemede bulunuyor. Gelir durumundan tutunda, kredi sicilinize, oradan da kredi notunuza kadar. Bu incelemede sıkıntı çıkmazsa ön başvurunuz kabul ediliyor.

Sizler de kimliğinizi, maaş bordronuzu ve adresinizi gösteren bir belge ile herhangi bir qnb finansbank şubesine uğruyorsunuz. İmzalarınızı atıp, paranızı da cebinize atıp işinize gücünüze bakıyorsunuz.

%1,16’dan başlayan faizler ile İş Bankası bahar Kredisi

Tüm İhtiyaçlarınız için Düşük Faizli Garanti Bankası Bahar Kredisi

ING Bank 3 Ay ertelemeli %1,09 Faizli İhtiyaç Kredisi

İNG Bank 3 Ay ertelemeli %1,09 Faizli İhtiyaç Kredisi- Hiç bir ihtiyacınızı ertelemeyin, çünkü sizlere mükemmel ötesi bir kredi haberi hazırladık. İhtiyaçlarımız bitmiyor. Küçük oğlan tablet istiyor, büyük oğlan ise PlayStation istiyor. Kız ise tatile çıkalım diye ısrar ediyor. Hanım ise eşyaların eskiliğinden şikayet edip duruyor. Arabanın da ağır bakımları geldi. Tüm bu sıkıntılardan 1 gün de kurtulmamız ve aile fertlerini sevindirmek mümkün. İhtiyaçlarınızı daha fazla dert etmeyin

INGBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL BİLGİ

Sevgili okurlarımız bugün sizler için ing bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinden söz etmeyi planlıyoruz. Sizinde düzenli bir geliriniz var ise ve kredi notunuza güveniyorsanız bu krediyi kaçırmamanız gerekiyor. Dilerseniz BURAYI tıklayarak Kredi Notu Nasıl Öğrenilir? konulu yazımıza ulaşabilir ve bu konuda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında düzenli bir geliriniz de var ise bu kredi tamda sizlere göre. Haydi hemen bu kredinin detaylarına hep beraber inelim.

INGBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Arkadaşlar bu kredinin en güzel yanı 3 ay erteleyebilme imkanınızın olması. Ayrıca kredi alırken kredi notunuz çok fazla önem arz ediyor. Faiz oranı ise %1,09’dan başlıyor. Bunun dışında 48 ay vade yani taksit yapabilme şansınızda var. Başvurunuzu da internetten yapabiliyorsunuz. Onaylanırsa şubeye uğramanız gerekiyor tabi ki de. Bu kampanyaya son başvuru tarihi 15 Ocak 2017 dir. Bu kampanya ile en az 4.001 TL, en fazla da 50.000 TL kredi çekebiliyorsunuz.

KREDİ NOTUNA GÖRE UYGULANAN FAİZ ORANI

Findeks kredi notunuz 1850 ve üstündeyse en düşük faiz oranına da sahip oluyor. Bunun için uygulanan faiz oranı %1,09 dur. Kredi notunuz 1800 – 1849 arasında ise yararlanabileceğiniz faiz oranı %1,19 dur. Findeks Kredi Notunuz 1750 ile 1799 aralığında ise faiz oranı biraz daha da artıyor. Buna göre faiz seçeneğiniz %1,29 oluyor. Şimdide kredi notunuzun 1700 ile 1749 aralığında olduğunu düşünelim. Buna göre alabileceğiniz faiz 1,39 dur. Eğer kredi notunuz 1600 – 1700 aralığında ise alabileceğiniz kredi faizi %1,49 dur.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI
 • Kredi Tutarı: 40.000 TL
 • Faiz Oranı: %1,29
 • Vadesi: 48
 • Aylık Taksit Tutarı: 1.187 TL dir.
 • Kredi Tahsisi Ücreti: 200 TL dir.
 • Toplam Geri Ödenecek Kredi: 56.979,36 TL dir.

 

 • Kredi Tutarı: 30.000 TL
 • Faiz Oranı: %1,29
 • Vadesi: 48
 • Aylık Taksit Tutarı: 890 TL dir.
 • Kredi Tahsisi Ücreti: 150 TL dir.
 • Toplam Geri Ödenecek Kredi: 42.734,88 TL dir.

 

 • Kredi Tutarı: 20.000 TL
 • Faiz Oranı: %1,29
 • Vadesi: 48
 • Aylık Taksit Tutarı: 594 TL dir.
 • Kredi Tahsisi Ücreti: 100 TL dir.
 • Toplam Geri Ödenecek Kredi: 28.489,92 TL dir.

 

 • Kredi Tutarı: 10.000 TL
 • Faiz Oranı: %1,29
 • Vadesi: 48
 • Aylık Taksit Tutarı: 297 TL dir.
 • Kredi Tahsisi Ücreti: 50 TL dir.
 • Toplam Geri Ödenecek Kredi: 14.244,96 TL dir.

 

Kredi tahsisi ücreti kredi limitine göre değişiklik gösterebiliyor. Anlayacağınız kredi tahsisi ücreti çekeceğiniz kredinin %0,5’i kadardır. Bunun dışında sigortada vade sayısı, kredi limiti, yaş ve cinsiyete göre değişebiliyor. Bunun dışında İng bank müşterisi iseniz findeks kredi notunuzu internet şubesinden veya cep şubeden de öğrenebilirsiniz.

3 AY ERTELEMELİ ÖRNEK ÖDEME PLANI
 • Kredi Tutarı: 10.000 TL
 • Faiz Oranı: %1,09
 • Vadesi: 48
 • Aylık Taksit Tutarı: 306,90 TL dir.
 • Kredi Tahsisi Ücreti: 50 TL dir.
 • Toplam Sigorta Tutarı: 407,72 TL dir.
 • Toplam Geri Ödenecek Kredi: 14.244,96 TL dir.

 

KREDİ BAŞVURUSU

Değerli dostlarımız, bu krediye İng Bank şubelerinden başvurabileceğiniz gibi, online olarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz BURADAN online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Açılan sayfa İNG Bank Kredi başvuru formuna aittir. gerekli bilgileri 2 dakikada girdikten son kredi başvurunuz da gerçekleşiyor.

En başta da dediğim gibi sizlerde kredi notunuza güveniyorsanız, bu kredi sizler için bir avantaj halini alabilir. Tabi bizlerin hiç bir finans kuruluşu ile irtibatımız olmadığından, illahi bu krediye başvurun demiyoruz. Sadece değerlendirebileceğiniz bir kredi haberi.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK GİBİ SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

İng Bank Kredi Başvuru Sonucunu Öğrenme

İNG Bank Findeks Risk Raporu

ING Pegasus Plus Kart ile Uçuşlarınızı Bedavaya Getirin