ING’den Düşük Faizli Kredini Şimdi Al Ödemesini 2018’de Yap

Ing ihtiyaç kredisi, Hesaplı ve Uygun Kredi Başvurusu, Kredi Notuna Göre Kredi, Acil Kredi – Değerli dostlarım, sizler için yine özel ve kaliteli bir kredi haberi hazırladım. Malumunuz sonbahardayız ve kış hazırlıkları son hız devam ediyor. Bu sıralar herkeste bir maddi sıkıntı var. Sağdan soldan eskisi gibi borçta alamıyoruz. Haliyle banka kredileri bizler için çözüm yolları arasında ilk sırada yer alıyor.  İşi ile ilgili sıkıntısı olanlar, evlenecek olanlar, ev tadilatı yapacak olanlar, eğitim masrafı olacak olanlar vs. bir çok masraf ve gider kapıda.

ING İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Bugün bir arkadaşım misafirim oldu ve evleneceğini belirtti. Lakin maddi açıdan sıkıntılı olduğunu ve kredi çekmesi gerektiğini dile getirdi. Bununla birlikte almak istediği krediyi bir kaç ay sonra ödemek istediğini de belirtti. Haliyle de Benjamin Abi bir yol göstersen diye tavsiyelerimi istedi. Bende geçenlerde okuduğum ve hoşuma giden bir kredi kampanyasını arkadaşıma tavsiye ettim. Bu yazımda IngBank’ın ihtiyaç kredisinden söz edeceğim. Hazırsanız başlayalım.

INGBANK HESAPLI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Ing, siz değerli müşterilerine özel, kaliteli bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kampanyaya göre ilk etapta dikkatimi çeken şey uzun vade seçeneği oldu. Zira 48 aya kadar kredinizi taksit yapabiliyorsunuz. Özellikle de dar gelirliler için paha biçilmez bir özellik. Tabi aylık geliriniz yüksek ise kısa vadede aldığınız borcu kapatmanızı tavsiye ederim. Ayrıca bu kampanya ile en düşük alabileceğiniz kredi limiti 1.500 TL’iken, en fazla alabileceğiniz kredi tutarı da 50.000 TL kadardır.

KREDİ NOTU VE FAİZ ORANLARI

Burada en fazla merak edilen konulardan bir diğeri ise faiz oranları. Sonuç itibariyle vatandaş kredi alırken, faiz oranlarını da dikkate alıyor. Ing bankası da, faiz oranlarını belirlerken, kredi notunu dikkate alan bankalardan bir diğeri. Kredi notunuz yüksek ise düşük faizden yararlanabiliyorsunuz. Kredi notunuz düşük olduğunda, faiz oranınız da artıyor. Anlayacağınız ters orantılı bir durum var. Dilerseniz hızlıca faiz oranlarını da maddeler halinde sıralayalım.

 • Kredi notunuza bakıldığında eğer 1600 ile 1699 arasında ise, ing’nin vereceği faiz oranı da %1,49 olacaktır. 
 • Kredi notunuza bakıldığında eğer 1700 ile 1749 arasında ise, ing’nin vereceği faiz oranı da %1,49 olacaktır. 
 • Kredi notunuza bakıldığında eğer 1750 ile 1799 arasında ise, ing’nin vereceği faiz oranı da %1,39 olacaktır. 
 • Kredi notunuza bakıldığında eğer 1800 ile 1849 arasında ise, ing’nin vereceği faiz oranı da %1,29 olacaktır. 
 • Kredi notunuza bakıldığında eğer 1850 ile 1900 arasında ise, ing’nin vereceği faiz oranı da %1,29 olacaktır. 
KAMPANYA İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKEN ÖNEMLİ HUSUSLAR

Saygıdeğer dostlarım, bilmenizi istediğim ufak ama önemli bir kaç husus olduğu kanaatindeyim. Bunlardan ilki kredi tahsis ücreti. Alacağınız kredinin binde 5’i kadar tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Örneğin 10 bin lira alacaksanız 50 TL kadarda tahsis ücretiniz oluyor. Bunun dışında, hayat sigortası da zorunlu olarak yaptırılıyor. Hayat sigortası genelde yaş, cinsiyet, faiz oranı, kredi limiti ve vade sayısına göre hesaplandığından, şuan net bir şey söylemem pek mümkün değil. Son olarak, dilerseniz aylık taksitlerinizi hemen başlatabileceğiniz gibi, 3 ay erteleme imkanından da yararlanabilirsiniz.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

Sizlere de acil 10.000 TL lazım olduğunu düşünelim. Ayrıca bu tutar içinde ing bankasına başvuru yaptığınızı ve kabul gördüğünü varsayalım. Tabi ödemelerin sizi sıkıntıya sokmasını istemediğinizden dolayı da 48 ay gibi uzun bir vade ile taksitlendirme yapmak istiyorsunuz. Banka kredi notunuza baktığında 1850 puan üstünde olduğunu görüyor, haliyle de sizlere faiz olarak %1,29’u sunuyor. Bizlerde 724kredi.net ailesi olarak gerekli hesaplamaları yaptığımızda aylık ödemeniz gereken taksit tutarının 296,77 TL olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca tahsis ücretiniz de 50 TL kadar oluyor. 4 yıllık toplamda ise ödeyeceğiniz sigorta ücretiniz 412,88 TL yapıyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Krediye başvuru yapmak isteyenler için iki farklı yol bulunuyor. Bu yollardan ilki, banka şubeleri. Size de yakın bir ing şubesi var ise gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınız ile birlikte şubeye uğrayarak kolayca başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında benim işim gücüm var ve bankaya gidemem diyorsanız da BURAYI tıklayarak online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Sonbahara Özel Uygun Faizlerle İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Sonbahara özel İhtiyaç Kredisi İş Bankasında, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Düşük faizli ve Uygun Kredi, SMS ile Başvuru – Bankaların en özel, kaliteli ve güncel kredi haberlerini sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Neredeyse hepimiz kredi ile hayatımızı idame ettirmeye çalışıyoruz. Hayattaki çarkları kredi çekerek döndürmeye çalışıyoruz. Esnaflarda böyle, işçilerde, memurlarda, emeklilerde. Hepimizin hali bu şekilde. Dünya kadar ihtiyacımız var. Bu ihtiyaçlarda maalesef ki, ertelenemeyecek kadar önemli. Durum böyle olunca da kredi ön plana çıkmış oluyor.

BANKALARIN SONBAHAR KREDİLERİ YAYINLANMAYA BAŞLADI

Krediler hayatımızın en büyük gerçeklerinden. Birde sonbaharın gelişi ile birlikte herkeste bir hazırlık söz konusu. Esnaflar kendilerine göre yeni mallar getirecek ve bunları pazarlamaya çalışacak. Çiftçilerin durumu belli. İşçi ve memur kısmı da kış aylarına hazırlık için sonbaharda harcamalar yapacak. Piyasada bankalarda da bir kıpırdama meydana geldi. Kampanyalarını sonbahara özel olarak derlemeye başladılar. Bende bu kampanyaları sırasıyla vakit kaybetmeden sizler ile paylaşacağım. Ayrıca bugün de Türkiye İş Bankasını ele alacağız.

TÜRKİYE İŞ BANKASI SONBAHAR ÖZEL KREDİSİ DETAYLARI

Değerli dostlarımız, sizlere de kredi lazım olduğunu tahmin edebiliyoruz. Bu açıdan da elimden geldiği kadarıyla bankaların güncel kampanyalarını sizler ile paylaşıyorum. Bu yazıda iş bankasından söz edeceğim. Sonbaharda doğabilecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için hazırlanmış bir kampanya. Bu kampanyaya göre en yüksek kredi limiti 100 bin lira olarak sunuluyor. Yanlış mı duydun diye düşünmeyin. Zira yanlış duymadınız. Bu kampanyaya gelirini sunabilen herkes başvuru yapabiliyor. Sizlerinde geliriniz ölçüsünde kredi üst limiti hesaplaması yapılıyor.

KREDİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN ÖZELLİKLER

En düşük kredi limitinin de 3.000 TL olduğunu belirtelim. Ayrıca aldığınız kredinin en kısa vadesi 3 aydır. Bununla birlikte aldığınız krediyi en uzun olarak 48 ay vade yapabiliyorsunuz. Yüksek limit ve uzun vade bir arada. Kredinin faiz oranları da çok yüksek değil. Normal hatta düşüğe yakın seviyelerde. Az sonra detaylandıracağım zaten. Bununla birlikte en düşük faiz oranı %1,25 iken, en yüksek faiz oranı da %1,29 dur. Binde beş oranında kredi tahsis ücreti ödemesi yapmanız gerekecek.

Diyelim ki 15.000 TL kredi aldınız. Bu durumda 75 bin lira da tahsis ücreti ödersiniz. Hayat sigortasını da yaptırılıyor. Bunu da belirteyim. Bankaların hemen hemen hepsi hayat sigortası yaptırmanızı istiyorlar. Çünkü ölüm halinde aileniz ile uğraşmak istemiyorlar. Bu açıdan da bende hayat sigortası yaptırın diyorum. Ha bir de kredinin son başvuru tarihinin 4 Ekim 2017 olduğunun da altını çizelim.

KREDİNİN DETAYLI FAİZ ORANLARI

Çekilecek olan kredi 3 bin lira dan tutunda 24.999 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,29 oranında olacaktır. Çekilecek olan kredi 25 bin lira dan tutunda 49.999 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,27 oranında olacaktır. Çekilecek olan kredi 50 bin lira dan tutunda 100.000 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,25 oranında olacaktır.

İŞ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIYOR?

Bu kampanyaya başvuru yapma adımlarından da biraz söz edelim. Eğer iş bankası müşterisi iseniz, başvuru yapmak için bankaya kadar gitmenize gerek olmuyor. Hatta banka istemedikçe belge falan da sunmuyorsunuz ve imzada atmıyorsunuz. Çünkü başvurunuzu İşcepten yada internet şubeden 2 dakikada hızlıca gerçekleştiriyorsunuz. Ardından bir kaç dakika içerisinde cevap geliyor. Gelen cevabta ön onay aldıysanız, tekrardan internet şubeye girerek kredinizi alıyorsunuz. İşin doğrusu rahat ve kolay bir başvuru yolu.

İŞ BANKASI MÜŞTERİSİ DEĞİLİM NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Ben iş bankası müşterisi değilim diyorsanız, herhangi bir iş bankası şubesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İyi ama başvuru için saatlerce vakit harcamak istemiyorum diyorsanız da SMS yolunu da tercih edebilirsiniz. Burada mesaj olarak NAKİT yazıp bir boşluk, T.C Kimlik Numarası yazıp Bir boşluk, İstediğiniz Krediyi yazıp bir boşluk ve Aylık Gelirinizi yazıp bu mesajı 4402‘ye yollamanız gerekiyor. (Ör: NAKİT 123******** 50000 4000) Ön onay cevabı gelirse de aylık gelirinizi yada maaş bordronuzu alıp bankaya gidiyorsunuz.

50.000 TL İÇİN ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

50.000 TL Kredi ihtiyacınız var. Aylık geliriniz çok iyi. Kredi sicilinizde bir problem yok. Kredi notunuzda mükemmel. Tam bir bankanın aradığı müşteri profili sizde var. Kredinizi 48 ay vade ile çekmek istiyorsunuz. Bankada sizlere demin yukarıda belirttiğim gibi %1,25 oranında faiz uyguluyor. Eldeki veriler ışığında 724kredi.net ekibi olarak hesaplama yaptığımızda taksit tutarınızın 1.469 TL olduğunu söyleyebiliriz. Ortalama olacak şekilde yıllık hayat sigortanız da 314 TL dir. Ha birde tahsis ücreti bulunuyor. Kredi tahsis ücretiniz de 250 TL kadardır. Son olarak da yıllık maliyet oranınızın %19,9113 olacağını belirtelim.

 

SMS ile İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi Hem Hesaplı Hemde Çok Uygun

2017 Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı ihtiyaç Kredisi, İş Bankası Düşük Faizli Geleneksel Bayram Kredisi – Bu sene bayramların yaz aylarına denk gelmesi, turizmi canlandırdı. Uzun yıllardır tatile çıkmayan vatandaşların bir bölümü özellikle de yıllık izinlerini ramazan bayramı ile birleştirerek güzel bir tatil yapmışlardır. Şimdi sıra kurban bayramına geldi. Ayrıca kulislerde Kurban bayramı tatilinin 9 güne çıkarılacağı da konuşuluyor.

KURBANDA MASRAFLAR EPEYCE ÇOK

Vatandaş bu bayramda da hem dini vecibesi olan kurban ibadetini yerine getirecek, hem aile ziyaretlerini gerçekleştirecek, hemde güzel bir tatil programı ile vaktini değerlendirecek. Esnaf desen hazırlıklara başladı. Toplum genelinde biraz giderlerimiz olacak. Bankalarda bunu bildiğinden kredi kampanyalarına son hız devam ediyorlar. Bizde bu yazı ile birlikte sizlere bankaların kurban bayramında sundukları kampanyaları iletmeye çalışacağız. Bugün ise İş Bankası Geleneksel Kurban Bayramı Kredisini haberleştireceğiz.

İŞ BANKASI GELENEKSEL KURBAN BAYRAMI KREDİSİ VE DETAYLARI

İş bankası bu defa elini diğer bankalardan çabuk tutmuşa benziyor. Kredi ihtiyacınıza bakmaksızın en düşük 3.000 TL ve en yüksek 100.000 TL tutarlı kredi imkanı sunuyor. Bu tutarların çok iyi ve mükemmel olduğunu belirtmek istiyorum. Dar gelirlisi de kendi bütçesinde kredi alabilir, yüksek gelirlisi de bütçesi ölçüsünde kredi alabilir. Sizlerde ne kadar kredi alabileceğinizi basit bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Aylık gelirinizin yarısı, bir ayda ödeyebileceğiniz en yüksek kredi miktarını size verecektir.

KREDİ VADESİ, HAYAT SİGORTASI VE TAHSİS ÜCRETİ

Kredi vadesi 3 aydan tutun da 48 aya kadar tercih edilebiliyor. Sizler ödeyebilme gücünüzü çok daha iyi biliyorsunuz. Dolayısıyla kendinize en uygun taksit sayınızı belirleyebilirsiniz. Bunda anlaştığımıza göre tahsis ücretine gelelim. Alacağınız kredi tutarının binde beşi kadar masraf ödemeniz gerekiyor. 25.000 TL aldıysanız 12 TL kadar da tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası da yaptırılıyor. Kredi vadesi süresince de yapmanız isteniyor.

KREDİ FAİZ ORANLARI
 • %1,29 FAİZ ORANI İÇİN ALMANIZ GEREKEN KREDİ TUTARI 3.000 TL İLE 24.999 TL ARASINDA OLMALIDIR.
 • %1,27 FAİZ ORANI İÇİN ALMANIZ GEREKEN KREDİ TUTARI 25.000 TL İLE 49.999 TL ARASINDA OLMALIDIR.
 • %1,25 FAİZ ORANI İÇİN ALMANIZ GEREKEN KREDİ TUTARI 50.000 TL İLE 100.000 TL ARASINDA OLMALIDIR.
SMS İLE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Krediye iş bankası ATM’lerinden, İş bankası şubelerinden 0850 724 0724 numaralı Telefon bankacılığından, İşte cepten ve internet şubeden başvuru yapabilirsiniz. Bu yolların dışında SMS ile başvuru imkanınız da var. Üstelik çok kolay. Mesaja sırasıyla; NAKİT, T.C. Numarası, Kredi Tutarı ve Aylık gelir yazılıyor. Operatörünüz ne olursa olsun hazırladığınız bu mesajı 4402‘ye yollamanız yeterli oluyor. (NAKİT 66666663333 25000 2000)

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR
 • İSTENİLEN KREDİ TUTARI: 5.000 TL
 • GERİ ÖDEME TAKSİT SAYISI: 48 AY VADE
 • BANKANIN VERDİĞİ FAİZ ORANI %1,29
 • KREDİ TAKSİT TUTARI 148 TL
 • HAYAT SİGORTASI ORTALAMA OLARAK YILLIK: 31 TL
 • TAHSİS ÜCRETİ İSE 100 TL DİR.

 

 • İSTENİLEN KREDİ TUTARI: 25.000 TL
 • GERİ ÖDEME TAKSİT SAYISI: 36 AY VADE
 • BANKANIN VERDİĞİ FAİZ ORANI %1,27
 • KREDİ TAKSİT TUTARI 907 TL
 • HAYAT SİGORTASI ORTALAMA OLARAK YILLIK: 158 TL
 • TAHSİS ÜCRETİ İSE 125 TL DİR.

 

 • İSTENİLEN KREDİ TUTARI: 100.000 TL
 • GERİ ÖDEME TAKSİT SAYISI: 48 AY VADE
 • BANKANIN VERDİĞİ FAİZ ORANI %1,25
 • KREDİ TAKSİT TUTARI 2.938 TL
 • HAYAT SİGORTASI ORTALAMA OLARAK YILLIK: 627 TL
 • TAHSİS ÜCRETİ İSE 500 TL DİR.

 

Odeabank 35.000 TL Yaz kredisi Bir SMS Kadar Uzak

Odeabank yaza özel kredi, hesaplı ihtiyaç kredisi, sms ile kredi başvurusu, nakit hazır kredi – Yaz kredisi haberlerimize devam ediyoruz. Ben yaz vaktinde bu kadar çok krediye ihtiyaç duyulduğunu sanmıyordum. Ama işin içerisinde biraz uzmanlaşınca , gerçeği gördüm. Sadece evlenenlerin yarısı kredi çekmek durumunda kalıyor. Düğün salonlarında boş yer yok. Her gün dolu. Tatil planı yapanlar, yazlık tadilatı yaptıracak olanlar, ev eşyalarını yenileyecek olanlar, arabasının modelini yükseltecek olanlar.

EN HESAPLI KREDİLER BURADA

İhtiyaçlar o kadar çok ki, kredi ile ancak bu isteklerimizi karşılayabiliyoruz. Bazen kredilere kızıp bağırıyoruz ama kredisiz de olmuyor. Bankalar da yaz ayına özel kredi kampanyalarını art arda sıralıyorlar. Piyasada oldukça fazla banka var. Bir nevi de bir birleri ile yarışa girmişler. Hepsi müşteri kapma avında. İşte böyle bir durumda sizlerin en uygun krediyi seçebilmeniz gerekiyor. Alternatif oldu mu, avantajlı çıkan siz olursunuz. Başka sitelere uğramanıza da gerek yok. Bu siteye 10 dakikanızı ayırın ve gözünüz ile tüm bankaların kampanyalarını görün. Ardından en hesaplısını seçin. Bu yazıda ise Odeabank’ın yaz kredisini anlatacağız.

ODEABANK YAZA ÖZEL NAKİT HAZIR KREDİ

Odeabank ile yazı doya doya yaşayın diye, yaza özel bir kredi kampanyası hazırlanmış. Bu kampanyaya göre 35.000 TL’ye kadar kredi alabiliyorsunuz. Tutar ne çok yüksek, nede çok düşük. İdeal bir seviyede. İhtiyaçlar da rahat bir şekilde karşılanabilir. Kredi vadesi için en az vade 3 aydır. kredinin en uzun vadesi ise 48 aydır. Tabi burada kredi vadenizi, en baştan doğru bir şekilde seçip belirlemeniz gerekiyor. Kimisi kısa vadede ödeyecem diye 12 ayı seçiyor, sonrasın da ise çok zorlanıyor. Ödeme kapasiteniz ve gücünüzü göz önünde bulundurun.

KREDİ NOTUNA GÖRE FAİZ

Faiz oranları kredi notunuza göre belirleniyor. kredi notunuz, yüksek olduğunda, düşük faiz alıyorsunuz. Kredi notunuz az ise de faiz oranı yüksek oluyor. Kredi notunuza göre yararlanabileceğiniz en düşük faiz oranı %1,29 dur. Ayrıca en uzun kredi faiz oranı ise %1,79 dur. Kredi notuma güveniyorum diyorsanız elbetteki değerlendirebilirsiniz. Kredide binde beş oranında kredi tahsis ücreti kesiliyor. ayrıca hayat sigortası da yaptırılıyor. Lakin hayat sigortası yaş, cinsiyet, faiz oranı, vade sayısı ve kredi limitine göre hesaplanıyor.

SMS İLE BAŞVURU

Krediye başvuru yapmak çok kolay. Banka şubelerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru için dilerseniz bu linki odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/nakit-hazir-kredi-basvurusu.aspx kullanabilirsiniz. SMS ile başvuru yapacakların ise yapmaları gereken şey; mesaj ekranına NAKIT yazıp bir boşluk bırakmak ve T.C. Kimlik Numaranızı yazmak. Ardından 8444‘e operatörünüz ne olursa olsun yollamak. Odeabank müşterileri internet şubeden yada cep şubeden hızlıca başvuru yapıp, bankaya gitmeden anında kredilerini alabilirler. Şimdide bir iki örnek ile yazımıza son verelim.

10.000 TL İÇİN NAKİT HAZIR KREDİ HESAPLAMASI

10.000 TL krediyi 48 ay vade ile odeabank’tan alacaksınız.Kredi notunuza bakıldı ve %1,29 faiz oranı verildi. Kredi tahsis ücretiniz ve BSMV dahil ücretiniz 53 TL dir. Hayat sigortanız daha sonra hesaplanacaktır. Aylık kredi taksitiniz ise 297 TL dir.

10.000 TL krediyi 48 ay vade ile odeabank’tan alacaksınız.Kredi notunuza bakıldı ve %1,79 faiz oranı verildi. Kredi tahsis ücretiniz ve BSMV dahil ücretiniz 53 TL dir. Hayat sigortanız daha sonra hesaplanacaktır. Aylık kredi taksitiniz ise 336 TL dir.

ABank Düşük Faizli 10.000 TL Nakit Yaz İhtiyaç Kredisi

Alternatif Bank İhtiyaç Kredisi, Yaza Özel Kredi, Abank T.C İle Kredi Başvurusu,Uygun Kredi – Bankaların en özel kredi kampanyalarını siz değerli okurlarım ile buluşturmaya devam ediyorum. Paranın ne denli zor kazanıldığını çok iyi biliyorum. Bu açıdan da bankalara fazladan para kaptırmanızı istemiyorum. Dolayısıyla da hangi banka hangi koşullarda kredi veriyorsa anında sizler ile paylaşıyorum. Bu sayede de en fazla 10 dakikanızı sitemize ayırarak, en doğru banka tercihinde bulunabiliyorsunuz.

ABANK YAZA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Arkadaşlar 10 bin lira krediyi bile yanlış bir bankadan çekerseniz 4 bin lira fazla para ödersiniz demektir. Özellikle asgari ücret ile geçinenler için bu tutar çok yüksektir. Dolayısıyla mutlaka ama mutlaka banka araştırması yapmanızı öneriyorum. Ayrıca sadece tanındık bankaların yerine farklı bankalara da bakmayı unutmayın. Örneğin ABank, son zamanlarda çok iyi kredi kampanyaları yapmaya başladı. Şimdilerde ise Yaz Ayına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile sizleri selamlıyor. Dilerseniz özelliklerine hızlıca göz atalım.

ABANK YAZ ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI VE MERAK EDİLENLER

İhtiyacınız ne olursa olsun, nedeniniz ve sebebiniz ne olursa olsun, ABank 25 yıldır yanınızda. neredeyse çeyrek asır olmuş. Belirlenen en yüksek kredi limiti de 30.000 TL kadar. Bu tutar normal ve ihtiyaçlarınızı da rahat karşılamanıza olanak tanıyacak kadar güzel. Kredi ile birlikte hayat sigortası yaptırılıyor. Bankaların artık neredeyse hepsi hayat sigortasını zorunlu koşuyor. Dünyada başımıza neler geleceği hiç belli olmuyor. Tabi hayat sigortası hesaplanırken alacağınız kredinin limiti ve vadesinin yanı sıra sizin cinsiyetiniz ve yaşınız da etkili oluyor.

KREDİ VADESİ, FAİZ ORANLARI VE ÖNEMLİ HATIRLATMA

Kredi kampanyasının vadesini merak edenler için en uzun taksit sayısının 48 ay olduğunu söyleyebiliriz. Sizlerde dilediğiniz gibi vade sayınızı seçip, belirleyebilirsiniz. Bunun dışında alacağınız kredinin limitinin Binde beş oranı kadar kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Diyelim ki 15 bin lira kredi aldınız. O halde 75 TL kadar da tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Demin yukarıda hayat sigortası yaptırmanız gerektiği ve kişilik özelliklerinize göre hesaplandığını söylemiştim. Bende az sonra aşağıda yapacağım hesaplamalar da 35 yaşında erkek birisi başvuru yapıyormuş gibi dikkate alacağım.

Ayrıca yıllık maliyet oranlarına da hayat sigortası tutarlarını eklemeden vereceğim. Kredi başvurusunu elbetteki ABank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz online olarak da başvuru yapabilirsiniz. İnternetten başvuru yapacaklar için gerekli olan link; dijital.abank.com.tr/#!/nedir 

ABANK 10 BİN LİRA YAZ KREDİSİ ÖDEME PLANI

12 ay vade ile Abank’tan 10.000 TL almaya karar verdiniz. Banka da sizlere faiz oranı olarak %1,38’i vermiş oldu. Bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık ödeyeceğiniz kredi tutarınız 920 TL olacaktır. Hayat sigortası için de ortalama bir yıllık ücret olarak 21.16 TL ödeme yaparsınız. (35 yaşında erkek bir müşteri için) Kredi tahsis ücretiniz 50 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranınız da %19,69 dur. Toplam geri ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 11.043  TL dir.

24 ay vade ile Abank’tan 10.000 TL almaya karar verdiniz. Banka da sizlere faiz oranı olarak %1,25’i vermiş oldu. Bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık ödeyeceğiniz kredi tutarınız 499 TL olacaktır. Hayat sigortası için de ortalama bir yıllık ücret olarak 36.72 TL ödeme yaparsınız. (35 yaşında erkek bir müşteri için) Kredi tahsis ücretiniz 50 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranınız da %18,52 dir. Toplam geri ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 11.982  TL dir.

36 ay vade ile Abank’tan 10.000 TL almaya karar verdiniz. Banka da sizlere faiz oranı olarak %1,30’u vermiş oldu. Bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık ödeyeceğiniz kredi tutarınız 365 TL olacaktır. Hayat sigortası için de ortalama bir yıllık ücret olarak 55.93 TL ödeme yaparsınız. (35 yaşında erkek bir müşteri için) Kredi tahsis ücretiniz 50 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranınız da %19,08 dir. Toplam geri ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 13.145  TL dir.

48 ay vade ile Abank’tan 10.000 TL almaya karar verdiniz. Banka da sizlere faiz oranı olarak %1,31’u vermiş oldu. Bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık ödeyeceğiniz kredi tutarınız 298 TL olacaktır. Hayat sigortası için de ortalama bir yıllık ücret olarak 75.14 TL ödeme yaparsınız. (35 yaşında erkek bir müşteri için) Kredi tahsis ücretiniz 50 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranınız da %19,68 dir. Toplam geri ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 14.318  TL dir.