ABank Düşük Faizli 10.000 TL Nakit Yaz İhtiyaç Kredisi

Alternatif Bank İhtiyaç Kredisi, Yaza Özel Kredi, Abank T.C İle Kredi Başvurusu,Uygun Kredi – Bankaların en özel kredi kampanyalarını siz değerli okurlarım ile buluşturmaya devam ediyorum. Paranın ne denli zor kazanıldığını çok iyi biliyorum. Bu açıdan da bankalara fazladan para kaptırmanızı istemiyorum. Dolayısıyla da hangi banka hangi koşullarda kredi veriyorsa anında sizler ile paylaşıyorum. Bu sayede de en fazla 10 dakikanızı sitemize ayırarak, en doğru banka tercihinde bulunabiliyorsunuz.

ABANK YAZA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Arkadaşlar 10 bin lira krediyi bile yanlış bir bankadan çekerseniz 4 bin lira fazla para ödersiniz demektir. Özellikle asgari ücret ile geçinenler için bu tutar çok yüksektir. Dolayısıyla mutlaka ama mutlaka banka araştırması yapmanızı öneriyorum. Ayrıca sadece tanındık bankaların yerine farklı bankalara da bakmayı unutmayın. Örneğin ABank, son zamanlarda çok iyi kredi kampanyaları yapmaya başladı. Şimdilerde ise Yaz Ayına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile sizleri selamlıyor. Dilerseniz özelliklerine hızlıca göz atalım.

ABANK YAZ ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI VE MERAK EDİLENLER

İhtiyacınız ne olursa olsun, nedeniniz ve sebebiniz ne olursa olsun, ABank 25 yıldır yanınızda. neredeyse çeyrek asır olmuş. Belirlenen en yüksek kredi limiti de 30.000 TL kadar. Bu tutar normal ve ihtiyaçlarınızı da rahat karşılamanıza olanak tanıyacak kadar güzel. Kredi ile birlikte hayat sigortası yaptırılıyor. Bankaların artık neredeyse hepsi hayat sigortasını zorunlu koşuyor. Dünyada başımıza neler geleceği hiç belli olmuyor. Tabi hayat sigortası hesaplanırken alacağınız kredinin limiti ve vadesinin yanı sıra sizin cinsiyetiniz ve yaşınız da etkili oluyor.

KREDİ VADESİ, FAİZ ORANLARI VE ÖNEMLİ HATIRLATMA

Kredi kampanyasının vadesini merak edenler için en uzun taksit sayısının 48 ay olduğunu söyleyebiliriz. Sizlerde dilediğiniz gibi vade sayınızı seçip, belirleyebilirsiniz. Bunun dışında alacağınız kredinin limitinin Binde beş oranı kadar kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Diyelim ki 15 bin lira kredi aldınız. O halde 75 TL kadar da tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Demin yukarıda hayat sigortası yaptırmanız gerektiği ve kişilik özelliklerinize göre hesaplandığını söylemiştim. Bende az sonra aşağıda yapacağım hesaplamalar da 35 yaşında erkek birisi başvuru yapıyormuş gibi dikkate alacağım.

Ayrıca yıllık maliyet oranlarına da hayat sigortası tutarlarını eklemeden vereceğim. Kredi başvurusunu elbetteki ABank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz online olarak da başvuru yapabilirsiniz. İnternetten başvuru yapacaklar için gerekli olan link; dijital.abank.com.tr/#!/nedir 

ABANK 10 BİN LİRA YAZ KREDİSİ ÖDEME PLANI

12 ay vade ile Abank’tan 10.000 TL almaya karar verdiniz. Banka da sizlere faiz oranı olarak %1,38’i vermiş oldu. Bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık ödeyeceğiniz kredi tutarınız 920 TL olacaktır. Hayat sigortası için de ortalama bir yıllık ücret olarak 21.16 TL ödeme yaparsınız. (35 yaşında erkek bir müşteri için) Kredi tahsis ücretiniz 50 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranınız da %19,69 dur. Toplam geri ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 11.043  TL dir.

24 ay vade ile Abank’tan 10.000 TL almaya karar verdiniz. Banka da sizlere faiz oranı olarak %1,25’i vermiş oldu. Bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık ödeyeceğiniz kredi tutarınız 499 TL olacaktır. Hayat sigortası için de ortalama bir yıllık ücret olarak 36.72 TL ödeme yaparsınız. (35 yaşında erkek bir müşteri için) Kredi tahsis ücretiniz 50 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranınız da %18,52 dir. Toplam geri ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 11.982  TL dir.

36 ay vade ile Abank’tan 10.000 TL almaya karar verdiniz. Banka da sizlere faiz oranı olarak %1,30’u vermiş oldu. Bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık ödeyeceğiniz kredi tutarınız 365 TL olacaktır. Hayat sigortası için de ortalama bir yıllık ücret olarak 55.93 TL ödeme yaparsınız. (35 yaşında erkek bir müşteri için) Kredi tahsis ücretiniz 50 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranınız da %19,08 dir. Toplam geri ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 13.145  TL dir.

48 ay vade ile Abank’tan 10.000 TL almaya karar verdiniz. Banka da sizlere faiz oranı olarak %1,31’u vermiş oldu. Bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık ödeyeceğiniz kredi tutarınız 298 TL olacaktır. Hayat sigortası için de ortalama bir yıllık ücret olarak 75.14 TL ödeme yaparsınız. (35 yaşında erkek bir müşteri için) Kredi tahsis ücretiniz 50 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranınız da %19,68 dir. Toplam geri ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 14.318  TL dir.

Yorum yapın