SMS ile Yaz Krediniz Uygun Faiz Oranları İle İş Bankasına

Türkiye iş bankası yaz kredisi, iş bankası hesaplı ve uygun ihtiyaç kredisi başvurusu, yaza özel kredi, sms ile başvuru – Yaz ayına özel bankaların kredi haberlerini yayınlamaya devam ediyoruz. E yaz ayı geldi, ihtiyaçlarda kendi çapında artış gösterdi. Haliyle krediye yönelmek durumunda kaldık. Bankalar da bunu fırsat bilerek kampanya üstüne kampanya yapmaya başladılar. Anlayacağınız bankalar arasında bir rekabet ortaya çıktı. Çünkü bankalar kredi vererek büyümeye başladılar. Haliyle de bir müşteri bile kaybı yaşanmaması gerekiyor.

EN ÖZEL YAZ KREDİLERİ 724KREDİ.NET ADRESİNDE

Biz tüketiciler de bu tatlı rekabetten en avantajlı şekilde çıkmanın peşindeyiz. Bir yerde rakabet olduğunda vatandaş hesaplı şekilde çıkabiliyor. Kredilerde de durum aynı şekilde. Ben bundan önceki yazılarımızda;

 

yaz ayına özel olarak sunulan kampanyalardan söz etmiştim. Şimdide iş bankasının yaz ayına özel olarak sunduğu kredi kampanyasının tanıtımını gerçekleştireceğim. Bu sayede sizlerde banka banka gezmek yerine en hesaplı krediye bu site üzerinden 5 dakikalık araştırma sayesinde ulaşabileceksiniz. Vakit kaybetmeden bu kampanyanın detaylarına geçelim.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN YAZ KREDİSİ FIRSATI

İş bankası yaza özel olarak sunduğu kredi kampanyasında vade sayılarını 3 ay ile 48 ay aralığında belirlemiş. Bu sayılar ast ve üst taksit sayılarıdır. Sizlerde ödeme gücünüze göre taksit sayınızı ister 12 ay, ister 24 ay, isterseniz de 36 ay olarak tercih edebilirsiniz. Zorlanmak istemiyorum diyorsanız da yapacağınız şey çok basit 48 ay vadeyi seçmek elbette. Bunun dışında kredinin faiz oranları %1,29 ile %1,25 arasında değişiyor. Kredi limitine göre belirleniyor faizler. Kredi limiti azaldıkça faiz oranı da artış gösteriyor. Örneğin;

  • İş bankasından 24.999 TL’ye kadar kredi talep ederseniz faiz oranı sizler için %1,29 olacaktır.
  • Eğer 25 bin lira ile 49.999 TL arasında kredi alacaksanız da faiz oranı%1,27 olacaktır. 
  • En son olarak alacağınız kredi 50 bin lira ve üstünde olacaksa, faiz oranı sizler için %1,29 olacaktır. 

 

KREDİNİN LİMİTLERİ

Kredi için belirlenen minimum tutar 3.000 TL dir. Ayrıca iş bankasından alabileceğiniz maksimum tutar da 100 bin liradır. Bu tutar aylık gelirinize göre belirleniyor. Aylık gelirinizin yarısı, sizin bir ayda ödeyebileceğiniz en yüksek kredi tutarını veriyor. Dolaysıyla sizin aylık geliriniz ile başkasının aylık geliri aynı olmadığından kredi üst limitleri de değişiklik gösterebiliyor. Kimisinin üst limiti 100 bin lira ise, kimisinin üst limiti 50 bin lira kadar olacaktır.

KREDİNİN DİĞER ÖZELLİKLERİ

Hayat sigortası yapılıyor mu diye sonralar evet diyebilirim. Sizin yaş ve cinsiyetinizin yanı sıra kredinin faiz oranı, vadesi ve tutarına göre hesaplama da yapılıyor. Kredinin tahsis ücreti de bulunuyor. Bu tutar da alacağınız kredinin binde beşi oranında olacaktır. Örneğin 20.000 TL kredi aldınız. O halde 100 TL kadar da tahsis ücreti ödersiniz. Alacağınız krediye göre çok büyük bir tutar değildir.

SMS İLE BAŞVURU

Online başvuru yollarının dışında dilerseniz SMS ile başvuru imkanınız da bulunuyor. Yapmanız gereken şey de çok basit. Mesaj ekranına büyük harflerle olacak şekikde NAKİT yazıp bir boşluk, Kinlik No yazıp bir boşluk, Talep ettiğiniz kredi tutarını yazıp bir boşluk bırakıp Aylık gelirinizi yazıp 4402’ye mesajınızı yolluyorsunuz Örneğin; NAKİT 22222111111 40000 3250

50.000 TL YAZ KREDİSİ HESAPLAMASI

Şimdide konuyu daha iyi idrak edebilme adına ufak bir hesaplama yapmak istiyorum. Buna göre 50.000 TL krediyi 48 ay vade ile alacağınızı düşünelim. Kredi vadesinin ise 48 ay olmasını istiyorsunuz. Banka da yukarıda belirttiğimiz gibi faiz oranı olarak %1,25’i sunuyor. Gerekli hesaplamaları yaptığımızda aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 1.469 TL yapıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 250 TL ödemeniz gerekiyor. 35 yaşında erkek bir müşteri için ortalama bir yıllık hayat sigortası ise 314 TL yapıyor.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.