ING’den Düşük Faizli Kredini Şimdi Al Ödemesini 2018’de Yap

Ing ihtiyaç kredisi, Hesaplı ve Uygun Kredi Başvurusu, Kredi Notuna Göre Kredi, Acil Kredi – Değerli dostlarım, sizler için yine özel ve kaliteli bir kredi haberi hazırladım. Malumunuz sonbahardayız ve kış hazırlıkları son hız devam ediyor. Bu sıralar herkeste bir maddi sıkıntı var. Sağdan soldan eskisi gibi borçta alamıyoruz. Haliyle banka kredileri bizler için çözüm yolları arasında ilk sırada yer alıyor.  İşi ile ilgili sıkıntısı olanlar, evlenecek olanlar, ev tadilatı yapacak olanlar, eğitim masrafı olacak olanlar vs. bir çok masraf ve gider kapıda.

ING İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Bugün bir arkadaşım misafirim oldu ve evleneceğini belirtti. Lakin maddi açıdan sıkıntılı olduğunu ve kredi çekmesi gerektiğini dile getirdi. Bununla birlikte almak istediği krediyi bir kaç ay sonra ödemek istediğini de belirtti. Haliyle de Benjamin Abi bir yol göstersen diye tavsiyelerimi istedi. Bende geçenlerde okuduğum ve hoşuma giden bir kredi kampanyasını arkadaşıma tavsiye ettim. Bu yazımda IngBank’ın ihtiyaç kredisinden söz edeceğim. Hazırsanız başlayalım.

INGBANK HESAPLI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Ing, siz değerli müşterilerine özel, kaliteli bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kampanyaya göre ilk etapta dikkatimi çeken şey uzun vade seçeneği oldu. Zira 48 aya kadar kredinizi taksit yapabiliyorsunuz. Özellikle de dar gelirliler için paha biçilmez bir özellik. Tabi aylık geliriniz yüksek ise kısa vadede aldığınız borcu kapatmanızı tavsiye ederim. Ayrıca bu kampanya ile en düşük alabileceğiniz kredi limiti 1.500 TL’iken, en fazla alabileceğiniz kredi tutarı da 50.000 TL kadardır.

KREDİ NOTU VE FAİZ ORANLARI

Burada en fazla merak edilen konulardan bir diğeri ise faiz oranları. Sonuç itibariyle vatandaş kredi alırken, faiz oranlarını da dikkate alıyor. Ing bankası da, faiz oranlarını belirlerken, kredi notunu dikkate alan bankalardan bir diğeri. Kredi notunuz yüksek ise düşük faizden yararlanabiliyorsunuz. Kredi notunuz düşük olduğunda, faiz oranınız da artıyor. Anlayacağınız ters orantılı bir durum var. Dilerseniz hızlıca faiz oranlarını da maddeler halinde sıralayalım.

  • Kredi notunuza bakıldığında eğer 1600 ile 1699 arasında ise, ing’nin vereceği faiz oranı da %1,49 olacaktır. 
  • Kredi notunuza bakıldığında eğer 1700 ile 1749 arasında ise, ing’nin vereceği faiz oranı da %1,49 olacaktır. 
  • Kredi notunuza bakıldığında eğer 1750 ile 1799 arasında ise, ing’nin vereceği faiz oranı da %1,39 olacaktır. 
  • Kredi notunuza bakıldığında eğer 1800 ile 1849 arasında ise, ing’nin vereceği faiz oranı da %1,29 olacaktır. 
  • Kredi notunuza bakıldığında eğer 1850 ile 1900 arasında ise, ing’nin vereceği faiz oranı da %1,29 olacaktır. 
KAMPANYA İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKEN ÖNEMLİ HUSUSLAR

Saygıdeğer dostlarım, bilmenizi istediğim ufak ama önemli bir kaç husus olduğu kanaatindeyim. Bunlardan ilki kredi tahsis ücreti. Alacağınız kredinin binde 5’i kadar tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Örneğin 10 bin lira alacaksanız 50 TL kadarda tahsis ücretiniz oluyor. Bunun dışında, hayat sigortası da zorunlu olarak yaptırılıyor. Hayat sigortası genelde yaş, cinsiyet, faiz oranı, kredi limiti ve vade sayısına göre hesaplandığından, şuan net bir şey söylemem pek mümkün değil. Son olarak, dilerseniz aylık taksitlerinizi hemen başlatabileceğiniz gibi, 3 ay erteleme imkanından da yararlanabilirsiniz.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

Sizlere de acil 10.000 TL lazım olduğunu düşünelim. Ayrıca bu tutar içinde ing bankasına başvuru yaptığınızı ve kabul gördüğünü varsayalım. Tabi ödemelerin sizi sıkıntıya sokmasını istemediğinizden dolayı da 48 ay gibi uzun bir vade ile taksitlendirme yapmak istiyorsunuz. Banka kredi notunuza baktığında 1850 puan üstünde olduğunu görüyor, haliyle de sizlere faiz olarak %1,29’u sunuyor. Bizlerde 724kredi.net ailesi olarak gerekli hesaplamaları yaptığımızda aylık ödemeniz gereken taksit tutarının 296,77 TL olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca tahsis ücretiniz de 50 TL kadar oluyor. 4 yıllık toplamda ise ödeyeceğiniz sigorta ücretiniz 412,88 TL yapıyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Krediye başvuru yapmak isteyenler için iki farklı yol bulunuyor. Bu yollardan ilki, banka şubeleri. Size de yakın bir ing şubesi var ise gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınız ile birlikte şubeye uğrayarak kolayca başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında benim işim gücüm var ve bankaya gidemem diyorsanız da BURAYI tıklayarak online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Sonbahara Özel Uygun Faizlerle İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Sonbahara özel İhtiyaç Kredisi İş Bankasında, Türkiye İş Bankası Hesaplı, Düşük faizli ve Uygun Kredi, SMS ile Başvuru – Bankaların en özel, kaliteli ve güncel kredi haberlerini sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Neredeyse hepimiz kredi ile hayatımızı idame ettirmeye çalışıyoruz. Hayattaki çarkları kredi çekerek döndürmeye çalışıyoruz. Esnaflarda böyle, işçilerde, memurlarda, emeklilerde. Hepimizin hali bu şekilde. Dünya kadar ihtiyacımız var. Bu ihtiyaçlarda maalesef ki, ertelenemeyecek kadar önemli. Durum böyle olunca da kredi ön plana çıkmış oluyor.

BANKALARIN SONBAHAR KREDİLERİ YAYINLANMAYA BAŞLADI

Krediler hayatımızın en büyük gerçeklerinden. Birde sonbaharın gelişi ile birlikte herkeste bir hazırlık söz konusu. Esnaflar kendilerine göre yeni mallar getirecek ve bunları pazarlamaya çalışacak. Çiftçilerin durumu belli. İşçi ve memur kısmı da kış aylarına hazırlık için sonbaharda harcamalar yapacak. Piyasada bankalarda da bir kıpırdama meydana geldi. Kampanyalarını sonbahara özel olarak derlemeye başladılar. Bende bu kampanyaları sırasıyla vakit kaybetmeden sizler ile paylaşacağım. Ayrıca bugün de Türkiye İş Bankasını ele alacağız.

TÜRKİYE İŞ BANKASI SONBAHAR ÖZEL KREDİSİ DETAYLARI

Değerli dostlarımız, sizlere de kredi lazım olduğunu tahmin edebiliyoruz. Bu açıdan da elimden geldiği kadarıyla bankaların güncel kampanyalarını sizler ile paylaşıyorum. Bu yazıda iş bankasından söz edeceğim. Sonbaharda doğabilecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için hazırlanmış bir kampanya. Bu kampanyaya göre en yüksek kredi limiti 100 bin lira olarak sunuluyor. Yanlış mı duydun diye düşünmeyin. Zira yanlış duymadınız. Bu kampanyaya gelirini sunabilen herkes başvuru yapabiliyor. Sizlerinde geliriniz ölçüsünde kredi üst limiti hesaplaması yapılıyor.

KREDİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN ÖZELLİKLER

En düşük kredi limitinin de 3.000 TL olduğunu belirtelim. Ayrıca aldığınız kredinin en kısa vadesi 3 aydır. Bununla birlikte aldığınız krediyi en uzun olarak 48 ay vade yapabiliyorsunuz. Yüksek limit ve uzun vade bir arada. Kredinin faiz oranları da çok yüksek değil. Normal hatta düşüğe yakın seviyelerde. Az sonra detaylandıracağım zaten. Bununla birlikte en düşük faiz oranı %1,25 iken, en yüksek faiz oranı da %1,29 dur. Binde beş oranında kredi tahsis ücreti ödemesi yapmanız gerekecek.

Diyelim ki 15.000 TL kredi aldınız. Bu durumda 75 bin lira da tahsis ücreti ödersiniz. Hayat sigortasını da yaptırılıyor. Bunu da belirteyim. Bankaların hemen hemen hepsi hayat sigortası yaptırmanızı istiyorlar. Çünkü ölüm halinde aileniz ile uğraşmak istemiyorlar. Bu açıdan da bende hayat sigortası yaptırın diyorum. Ha bir de kredinin son başvuru tarihinin 4 Ekim 2017 olduğunun da altını çizelim.

KREDİNİN DETAYLI FAİZ ORANLARI

Çekilecek olan kredi 3 bin lira dan tutunda 24.999 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,29 oranında olacaktır. Çekilecek olan kredi 25 bin lira dan tutunda 49.999 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,27 oranında olacaktır. Çekilecek olan kredi 50 bin lira dan tutunda 100.000 Liraya kadar olacak ise iş bankasının vereceği faiz de %1,25 oranında olacaktır.

İŞ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIYOR?

Bu kampanyaya başvuru yapma adımlarından da biraz söz edelim. Eğer iş bankası müşterisi iseniz, başvuru yapmak için bankaya kadar gitmenize gerek olmuyor. Hatta banka istemedikçe belge falan da sunmuyorsunuz ve imzada atmıyorsunuz. Çünkü başvurunuzu İşcepten yada internet şubeden 2 dakikada hızlıca gerçekleştiriyorsunuz. Ardından bir kaç dakika içerisinde cevap geliyor. Gelen cevabta ön onay aldıysanız, tekrardan internet şubeye girerek kredinizi alıyorsunuz. İşin doğrusu rahat ve kolay bir başvuru yolu.

İŞ BANKASI MÜŞTERİSİ DEĞİLİM NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Ben iş bankası müşterisi değilim diyorsanız, herhangi bir iş bankası şubesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İyi ama başvuru için saatlerce vakit harcamak istemiyorum diyorsanız da SMS yolunu da tercih edebilirsiniz. Burada mesaj olarak NAKİT yazıp bir boşluk, T.C Kimlik Numarası yazıp Bir boşluk, İstediğiniz Krediyi yazıp bir boşluk ve Aylık Gelirinizi yazıp bu mesajı 4402‘ye yollamanız gerekiyor. (Ör: NAKİT 123******** 50000 4000) Ön onay cevabı gelirse de aylık gelirinizi yada maaş bordronuzu alıp bankaya gidiyorsunuz.

50.000 TL İÇİN ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

50.000 TL Kredi ihtiyacınız var. Aylık geliriniz çok iyi. Kredi sicilinizde bir problem yok. Kredi notunuzda mükemmel. Tam bir bankanın aradığı müşteri profili sizde var. Kredinizi 48 ay vade ile çekmek istiyorsunuz. Bankada sizlere demin yukarıda belirttiğim gibi %1,25 oranında faiz uyguluyor. Eldeki veriler ışığında 724kredi.net ekibi olarak hesaplama yaptığımızda taksit tutarınızın 1.469 TL olduğunu söyleyebiliriz. Ortalama olacak şekilde yıllık hayat sigortanız da 314 TL dir. Ha birde tahsis ücreti bulunuyor. Kredi tahsis ücretiniz de 250 TL kadardır. Son olarak da yıllık maliyet oranınızın %19,9113 olacağını belirtelim.

 

Kurban Bayramında Hangi Bankalar Düşük Faizli Kredi Veriyor

2017 Kurban Bayramında En Uygun Krediyi Hangi Banka Veriyor ? Kurban Bayramında Düşük faizli ve Hesaplı Kredi Hangi Bankadan Alınır? Uygun kredimi lazım? o halde doğru yazı üzerindesiniz. Sizler ile tüm bankaların Kurban Bayramı Kredi Kampanyalarını paylaşmıştım. Bu yazıda ise, kredi kampanyalarının faiz oranlarını, özelliklerini ve hesaplamalarını bir arada sunmayı planlıyorum. Genel bir değerlendirme fırsatı yakalamış olacaksınız.

EN HESAPLI KREDİYİ 5 DAKİKA DA BULUN

Bu tip yazılar genelde sunulmuyor. Vatandaşta 2 -3 banka baktıktan sonra canı sıkılıyor ve birini tercih etmek durumunda kalıyor. Peki tercih ettiği banka acaba gerçekten de en hesaplı banka mı? Madem hesaplı banka arayışı içerisindeyiz, o halde kurban bayramında kredi veren tüm kampanyaları incelemek gerekiyor. Ben de yazımda işinizi kolaylaştıracak ve 5 dakika da kendi şartlarınıza göre en hesaplı krediyi bulmanıza yardımcı olacağım.

TÜRKİYE İŞ BANKASI KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Türkiye iş bankası genelde tüm bayramlarda ve özel günlerde kredi kampanyası hazırlayıp sunuyor. İş bankasının geleneksel bayram kredisine başvurmak isteyenlerin gelir belgelerini de sunması gerekiyor. Bankadan en alt limiti 3.000 TL ve en üst limiti 100.000 TL olan kredi alabiliyorsunuz. Kredinizi de 3 ay ile 48 ay arasında taksit yapabilme imkanınız var. En fazla merak edilen faiz oranları da kredi limiti arttıkça %1,29’dan, %1,25’e doğru düşüyor. Hayat sigortası yaptırıldığı gibi tahsis ücreti de alınıyor. Kediye son başvuru tarihi ise 6 Eylül 2017 dir.

İŞ BANKASININ BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 100.000 TL krediyi 48 ay vade ile ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,25 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 500 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 2.938 TL dir. Yıllık hayat sigortanız 627 TL yapıyor.

GARANTİ BANKASI KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Kurban bayramına özel kredi kampanyası yapan bankalardan birisi de garanti bankası. Bu kampanyada faiz oranları kredi limiti arttıkça düşüyor. En yüksek faiz oranının %1,89 olduğunu belirtelim. Bununla beraber en düşük faiz ise %1,29 dur. Eğer müşteri iseniz kredi başvurunuzu internet şubeyi kullanarak yapabilirsiniz. Krediniz de onaylanırsa hesabınıza yatar. 3 ay ile 48 ay aralığında taksit yapabilirsiniz. Tüm bankalarda olduğu gibi bu bankada da kredi tahsis ücreti alınıyor ve hayat sigortası yaptırılıyor.

GARANTİ BANKASININ BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 75.000 TL krediyi 48 ay vade ile ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,29 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 375 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 2.225,76 TL dir. Hayat sigortanız 1.143 TL yapıyor.

FİBABANKA  KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Sıra fibabanka’ya geldi. Fibabanka neredeyse tüm özel günler için bir kampanya hazırlayıp sunuyor. Kurban bayramında da 20.000 TL üst limitli bir kredi fırsatı sunuyor. Fibabanka müşterileri başvurularını dilerse internet şubeden yapıp, kredilerini yine internetten alabiliyorlar. Taksit sayısı 3 ay ile 36 ay arasında olacak ise faiz oranı %1,45 olarak sunuluyor. Taksit sayısı 37 ay ile 48 ay arasında olacak ise faiz oranı %1,33 olarak sunuluyor. Günde 10 tl vererek, 10.000 TL kredi alabiliyorsunuz.

FİBABANKA BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,33 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 299,80 TL dir. Hayat sigortanız 1323 TL yapıyor.

AKBANK’IN KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Akbank’da değerlendirebileceğiniz bir diğer banka. Son başvuru tarihi 31 Ağustos 2017 dir. Anlayacağınız bayram arefesi son gün. Bu kredinin önemli bir özelliği isterseniz 3 ay ertelemeli olarak kredi çekebileceğinizdir. En kısa vade sayısı 1 ay ve en uzun vade sayısı ise 48 aydır. Faiz oranları da kredi limiti arttıkça %1,45’ten %1,29’a kadar iniyor. 50.000 TL ve yukarısında kredi alacaksanız faiz oranınız %1,29 oluyor. hayat sigortası mutlaka yaptırılıyor. Kredi tahsis ücreti de alınıyor. Dilerseniz şimdi bir tane de hesaplama yapalım.

AKBANK BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 50.000 TL krediyi 48 ay vade ile aylık eşit taksitli ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,29 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 250 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 1.483,84 TL dir. Hayat sigortanız bankada hesaplanacaktır.

YAPI KREDİ BANKASI KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Yapı kredi bankası da tercihler arasında. Bayrama özel kampanya yapmışlar. Bu kampanyanın özünde 10.000 TL’yi, günlük 10 TL taksitler ile alabiliyorsunuz. Hani bayram için ve ufak bir iki ihtiyacınızı karşılamak için normal bir tutar. Kredi vadenizi de 48 ay yapıyorsunuz. Yapı kredi de faiz olarak %1,33 oranını veriyor. Lakin bana bu tutar az geliyor diyorsanız, daha yukarı kredi kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Ama faiz oranlarında değişiklik olabilir. Binde 5 oranında tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası zaten mecburi. Müşteriler internet yada cep şubeden kolayca kredilerine ulaşabilirler.

YAPI KREDİ BANKASI BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile aylık eşit taksitli ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,33 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 299,80 TL dir. Hayat sigortanız bankada hesaplanacaktır.

VAKIFBANK KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Vakıfbank ile yazımızın sonuna ulaşmış olduk. Geleneksel bayram kredisi kampanyası hazırlamışlar. Üstelik üst limiti ise 90.000 TL. En alt limiti ise 1.000 TL dir. Kredi vadenizi de en az 3 ay, en fazla da 48 ay yapabiliyorsunuz. Kendi aylık ödeme gücünüzü ve aylık giderlerinizi göz önünde bulundurarak taksit sayınızı belirlemenizi öneririm. Faiz oranları kredi limitinin yanı sıra kredi tahsis ücreti ödeme isteğinize göre belirleniyor. Kredi tahsis ücreti ödemek isteyenler için faiz oranı çok daha iyi oluyor. En yüksek faiz %1,25 ve en düşük %1,16 dır.

VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 90.000 TL krediyi 48 ay vade ile aylık eşit taksitli ödemek istediniz. Tahsis ücreti de ödeyeceğinizi belirttiniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,16 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 450 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 2.583,20 TL dir. Hayat sigortanız bankada hesaplanacaktır.

 

 

Vakıfban’ta Kurban Bayramı Kredisine Çok Düşük Faiz ile Başvuru Yapabilirsiniz

Vakıfbank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi, Geleneksel Bayram Kredisi, Hesaplı ve Uygun Kredi – Arkadaşlar, yavaş yavaş kurban bayramına yaklaşıyoruz. Bir çoğumuzun ihtiyacı var ve kredi bizler için tek çözüm yolu. Tabi bankalarda son kozlarını çekiyorlar. Artık bir kaç bankadan daha kredi kampanyasını bekliyorum. Ardından bu bankalar arasında bir tercihte bulunacağız. Merak etmeyin tüm kurban bayramı kredisi kampanyası yapan bankaların haberlerini sitemizde yayınladık.

Öyle site site gezmenizi gerektirecek bir durum da yok. Tüm haberler bizde mevcut zaten. Bugün de Vakıfbank’a değineceğim. Vakıfbank bu sabah itibariyle Geleneksel Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi Kampanyasını yayınladı. Peki şartlar nasıl? Özellikleri neler? Dilerseniz şimdide merak edilenleri detaylandıralım.

VAKIFBANK KURBAN BAYRAMI KREDİSİ HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Vakıfbank’ta kurban bayramında kredi kampanyası yayınlayan bankalardan bir diğeri. Vakıfbank’tan geliriniz ölçüsünde en az 1.000 TL ve en yüksek 90.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Haliyle sadece bayram ihtiyaçlarınız için kredi çekebileceğiniz gibi, daha büyük ihtiyaçlarınız için de kredi alabilirsiniz. Bir de bu kredi kampanyası toplumun tüm kesimleri tarafından tercih edilebilir. Zira uygun ödeme koşulları ve imkanları sunuluyor.

ÖDEME SEÇENEKLERİ VE KREDİ VADESİ

Örneğin aldığınız krediyi 3 ayda bir olacak şekilde ödeyebilirsiniz. Yada 3 ay ertelemeli olarak da kredi çekebilirsiniz. Bunun dışında değişken taksitli, son taksiti balon ödemeli, artan taksitli, azalan taksitli ve aylık eşit taksitli olacak şekilde de ödeme planınızı seçebilirsiniz. Kredinin en kısa vadesinin 3 ay olduğunu söyleyelim. En uzun vade sayısı ise 48 aydır. Hani kendi taksit sayınızı yine kendiniz belirliyorsunuz.

ÖNEMLİ DETAYLAR

Değerli okurlarımız, vakıfbank kredi verirken, hayat sigortası yaptırmanızı da istiyor. Birde kampanya gereği sunulan faiz oranlarından yararlanmak için en az bir tane de otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Faiz oranları da kredi tahsis ücreti isteyip istemediğinize göre ve kredi limitine göre değişiklik gösteriyor. Bununla beraber en yüksek faiz oranı %1,25 ve en düşük faiz oranı ise %1,16 dır.

FAİZ ORANLARI NASIL BELİRLENİYOR?

Kredi tahsis ücreti öderim dediniz. Ayrıca size lazım olan kredi tutarı ise 1.000 TL ile 20.000 TL aralığında. Bu durumda alacağınız faiz oranı %1,20 olacak şekilde sizlere verilecektir. 

Kredi tahsis ücreti öderim dediniz. Ayrıca size lazım olan kredi tutarı ise 20.001 TL ile 90.000 TL aralığında. Bu durumda alacağınız faiz oranı %1,16 olacak şekilde sizlere verilecektir. 

Kredi tahsis ücreti ödemem dediniz. Ayrıca size lazım olan kredi tutarı ise 1.000 TL ile 90.000 TL aralığında. Bu durumda alacağınız faiz oranı %1,25 olacak şekilde sizlere verilecektir. 

KREDİYE SMS İLE BAŞVURMAYA NE DERSİNİZ

Başvuru için bankanın şubesine uğramanıza gerek yok. Boş yerden vaktiniz gitmesin. Vakıfbank krediye başvuru yapabilmeniz için SMS olayını devreye koymuş. Yapacağınız şey de çok basit. Sırasıyla KREDI (Boşluk), 11 haneden oluşan T.C. Numaranız (Boşluk), Aylık Gelirinizi yazmanız gerekiyor. Sonrasında ise 5724’ü tuşluyorsunuz ve mesajınızı yolluyorsunuz. Bankadan haber bekliyorsunuz. Onay geldiği anda maaş bordronuzu veya aylık gelirinizi alıp şubeye gidiyorsunuz ve kredi başvurunuzu tamamlıyorsunuz.

20.000 TL KREDİ LAZIM

20.000 TL Kredi lazım. Çeşitli masraflarınız ve ihtiyaçlarınız var. Bayram giderleriniz de bekliyor. Bu para tam sizlik. Bankaya başvuruda bulundunuz ve 0nay aldınız. Kredi tahsis ücreti ödeyeceğinizi belirttiniz. Ayrıca borcunuzu da 48 ay vade ile geri ödeyebileceğinizi belirttiniz. Banka ise bu dediklerinize binaen %1,20 faiz oranını uyguladı. Aylık taksit tutarınız 580,01 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz bu tutarın %0,5’i oranı olan 100 TL dir. Efektif yıllık faiz oranının da %19,0617 olduğunu belirtelim. Yıllık hayat sigortanız bankada hesaplanacaktır.

SMS ile Yaz Krediniz Uygun Faiz Oranları İle İş Bankasına

Türkiye iş bankası yaz kredisi, iş bankası hesaplı ve uygun ihtiyaç kredisi başvurusu, yaza özel kredi, sms ile başvuru – Yaz ayına özel bankaların kredi haberlerini yayınlamaya devam ediyoruz. E yaz ayı geldi, ihtiyaçlarda kendi çapında artış gösterdi. Haliyle krediye yönelmek durumunda kaldık. Bankalar da bunu fırsat bilerek kampanya üstüne kampanya yapmaya başladılar. Anlayacağınız bankalar arasında bir rekabet ortaya çıktı. Çünkü bankalar kredi vererek büyümeye başladılar. Haliyle de bir müşteri bile kaybı yaşanmaması gerekiyor.

EN ÖZEL YAZ KREDİLERİ 724KREDİ.NET ADRESİNDE

Biz tüketiciler de bu tatlı rekabetten en avantajlı şekilde çıkmanın peşindeyiz. Bir yerde rakabet olduğunda vatandaş hesaplı şekilde çıkabiliyor. Kredilerde de durum aynı şekilde. Ben bundan önceki yazılarımızda;

 

yaz ayına özel olarak sunulan kampanyalardan söz etmiştim. Şimdide iş bankasının yaz ayına özel olarak sunduğu kredi kampanyasının tanıtımını gerçekleştireceğim. Bu sayede sizlerde banka banka gezmek yerine en hesaplı krediye bu site üzerinden 5 dakikalık araştırma sayesinde ulaşabileceksiniz. Vakit kaybetmeden bu kampanyanın detaylarına geçelim.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN YAZ KREDİSİ FIRSATI

İş bankası yaza özel olarak sunduğu kredi kampanyasında vade sayılarını 3 ay ile 48 ay aralığında belirlemiş. Bu sayılar ast ve üst taksit sayılarıdır. Sizlerde ödeme gücünüze göre taksit sayınızı ister 12 ay, ister 24 ay, isterseniz de 36 ay olarak tercih edebilirsiniz. Zorlanmak istemiyorum diyorsanız da yapacağınız şey çok basit 48 ay vadeyi seçmek elbette. Bunun dışında kredinin faiz oranları %1,29 ile %1,25 arasında değişiyor. Kredi limitine göre belirleniyor faizler. Kredi limiti azaldıkça faiz oranı da artış gösteriyor. Örneğin;

  • İş bankasından 24.999 TL’ye kadar kredi talep ederseniz faiz oranı sizler için %1,29 olacaktır.
  • Eğer 25 bin lira ile 49.999 TL arasında kredi alacaksanız da faiz oranı%1,27 olacaktır. 
  • En son olarak alacağınız kredi 50 bin lira ve üstünde olacaksa, faiz oranı sizler için %1,29 olacaktır. 

 

KREDİNİN LİMİTLERİ

Kredi için belirlenen minimum tutar 3.000 TL dir. Ayrıca iş bankasından alabileceğiniz maksimum tutar da 100 bin liradır. Bu tutar aylık gelirinize göre belirleniyor. Aylık gelirinizin yarısı, sizin bir ayda ödeyebileceğiniz en yüksek kredi tutarını veriyor. Dolaysıyla sizin aylık geliriniz ile başkasının aylık geliri aynı olmadığından kredi üst limitleri de değişiklik gösterebiliyor. Kimisinin üst limiti 100 bin lira ise, kimisinin üst limiti 50 bin lira kadar olacaktır.

KREDİNİN DİĞER ÖZELLİKLERİ

Hayat sigortası yapılıyor mu diye sonralar evet diyebilirim. Sizin yaş ve cinsiyetinizin yanı sıra kredinin faiz oranı, vadesi ve tutarına göre hesaplama da yapılıyor. Kredinin tahsis ücreti de bulunuyor. Bu tutar da alacağınız kredinin binde beşi oranında olacaktır. Örneğin 20.000 TL kredi aldınız. O halde 100 TL kadar da tahsis ücreti ödersiniz. Alacağınız krediye göre çok büyük bir tutar değildir.

SMS İLE BAŞVURU

Online başvuru yollarının dışında dilerseniz SMS ile başvuru imkanınız da bulunuyor. Yapmanız gereken şey de çok basit. Mesaj ekranına büyük harflerle olacak şekikde NAKİT yazıp bir boşluk, Kinlik No yazıp bir boşluk, Talep ettiğiniz kredi tutarını yazıp bir boşluk bırakıp Aylık gelirinizi yazıp 4402’ye mesajınızı yolluyorsunuz Örneğin; NAKİT 22222111111 40000 3250

50.000 TL YAZ KREDİSİ HESAPLAMASI

Şimdide konuyu daha iyi idrak edebilme adına ufak bir hesaplama yapmak istiyorum. Buna göre 50.000 TL krediyi 48 ay vade ile alacağınızı düşünelim. Kredi vadesinin ise 48 ay olmasını istiyorsunuz. Banka da yukarıda belirttiğimiz gibi faiz oranı olarak %1,25’i sunuyor. Gerekli hesaplamaları yaptığımızda aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 1.469 TL yapıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 250 TL ödemeniz gerekiyor. 35 yaşında erkek bir müşteri için ortalama bir yıllık hayat sigortası ise 314 TL yapıyor.