Kurban Bayramında Hangi Bankalar Düşük Faizli Kredi Veriyor

2017 Kurban Bayramında En Uygun Krediyi Hangi Banka Veriyor ? Kurban Bayramında Düşük faizli ve Hesaplı Kredi Hangi Bankadan Alınır? Uygun kredimi lazım? o halde doğru yazı üzerindesiniz. Sizler ile tüm bankaların Kurban Bayramı Kredi Kampanyalarını paylaşmıştım. Bu yazıda ise, kredi kampanyalarının faiz oranlarını, özelliklerini ve hesaplamalarını bir arada sunmayı planlıyorum. Genel bir değerlendirme fırsatı yakalamış olacaksınız.

EN HESAPLI KREDİYİ 5 DAKİKA DA BULUN

Bu tip yazılar genelde sunulmuyor. Vatandaşta 2 -3 banka baktıktan sonra canı sıkılıyor ve birini tercih etmek durumunda kalıyor. Peki tercih ettiği banka acaba gerçekten de en hesaplı banka mı? Madem hesaplı banka arayışı içerisindeyiz, o halde kurban bayramında kredi veren tüm kampanyaları incelemek gerekiyor. Ben de yazımda işinizi kolaylaştıracak ve 5 dakika da kendi şartlarınıza göre en hesaplı krediyi bulmanıza yardımcı olacağım.

TÜRKİYE İŞ BANKASI KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Türkiye iş bankası genelde tüm bayramlarda ve özel günlerde kredi kampanyası hazırlayıp sunuyor. İş bankasının geleneksel bayram kredisine başvurmak isteyenlerin gelir belgelerini de sunması gerekiyor. Bankadan en alt limiti 3.000 TL ve en üst limiti 100.000 TL olan kredi alabiliyorsunuz. Kredinizi de 3 ay ile 48 ay arasında taksit yapabilme imkanınız var. En fazla merak edilen faiz oranları da kredi limiti arttıkça %1,29’dan, %1,25’e doğru düşüyor. Hayat sigortası yaptırıldığı gibi tahsis ücreti de alınıyor. Kediye son başvuru tarihi ise 6 Eylül 2017 dir.

İŞ BANKASININ BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 100.000 TL krediyi 48 ay vade ile ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,25 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 500 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 2.938 TL dir. Yıllık hayat sigortanız 627 TL yapıyor.

GARANTİ BANKASI KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Kurban bayramına özel kredi kampanyası yapan bankalardan birisi de garanti bankası. Bu kampanyada faiz oranları kredi limiti arttıkça düşüyor. En yüksek faiz oranının %1,89 olduğunu belirtelim. Bununla beraber en düşük faiz ise %1,29 dur. Eğer müşteri iseniz kredi başvurunuzu internet şubeyi kullanarak yapabilirsiniz. Krediniz de onaylanırsa hesabınıza yatar. 3 ay ile 48 ay aralığında taksit yapabilirsiniz. Tüm bankalarda olduğu gibi bu bankada da kredi tahsis ücreti alınıyor ve hayat sigortası yaptırılıyor.

GARANTİ BANKASININ BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 75.000 TL krediyi 48 ay vade ile ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,29 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 375 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 2.225,76 TL dir. Hayat sigortanız 1.143 TL yapıyor.

FİBABANKA  KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Sıra fibabanka’ya geldi. Fibabanka neredeyse tüm özel günler için bir kampanya hazırlayıp sunuyor. Kurban bayramında da 20.000 TL üst limitli bir kredi fırsatı sunuyor. Fibabanka müşterileri başvurularını dilerse internet şubeden yapıp, kredilerini yine internetten alabiliyorlar. Taksit sayısı 3 ay ile 36 ay arasında olacak ise faiz oranı %1,45 olarak sunuluyor. Taksit sayısı 37 ay ile 48 ay arasında olacak ise faiz oranı %1,33 olarak sunuluyor. Günde 10 tl vererek, 10.000 TL kredi alabiliyorsunuz.

FİBABANKA BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,33 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 299,80 TL dir. Hayat sigortanız 1323 TL yapıyor.

AKBANK’IN KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Akbank’da değerlendirebileceğiniz bir diğer banka. Son başvuru tarihi 31 Ağustos 2017 dir. Anlayacağınız bayram arefesi son gün. Bu kredinin önemli bir özelliği isterseniz 3 ay ertelemeli olarak kredi çekebileceğinizdir. En kısa vade sayısı 1 ay ve en uzun vade sayısı ise 48 aydır. Faiz oranları da kredi limiti arttıkça %1,45’ten %1,29’a kadar iniyor. 50.000 TL ve yukarısında kredi alacaksanız faiz oranınız %1,29 oluyor. hayat sigortası mutlaka yaptırılıyor. Kredi tahsis ücreti de alınıyor. Dilerseniz şimdi bir tane de hesaplama yapalım.

AKBANK BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 50.000 TL krediyi 48 ay vade ile aylık eşit taksitli ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,29 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 250 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 1.483,84 TL dir. Hayat sigortanız bankada hesaplanacaktır.

YAPI KREDİ BANKASI KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Yapı kredi bankası da tercihler arasında. Bayrama özel kampanya yapmışlar. Bu kampanyanın özünde 10.000 TL’yi, günlük 10 TL taksitler ile alabiliyorsunuz. Hani bayram için ve ufak bir iki ihtiyacınızı karşılamak için normal bir tutar. Kredi vadenizi de 48 ay yapıyorsunuz. Yapı kredi de faiz olarak %1,33 oranını veriyor. Lakin bana bu tutar az geliyor diyorsanız, daha yukarı kredi kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Ama faiz oranlarında değişiklik olabilir. Binde 5 oranında tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası zaten mecburi. Müşteriler internet yada cep şubeden kolayca kredilerine ulaşabilirler.

YAPI KREDİ BANKASI BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile aylık eşit taksitli ödemek istediniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,33 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 299,80 TL dir. Hayat sigortanız bankada hesaplanacaktır.

VAKIFBANK KURBANA ÖZEL BAYRAM KREDİSİ

Vakıfbank ile yazımızın sonuna ulaşmış olduk. Geleneksel bayram kredisi kampanyası hazırlamışlar. Üstelik üst limiti ise 90.000 TL. En alt limiti ise 1.000 TL dir. Kredi vadenizi de en az 3 ay, en fazla da 48 ay yapabiliyorsunuz. Kendi aylık ödeme gücünüzü ve aylık giderlerinizi göz önünde bulundurarak taksit sayınızı belirlemenizi öneririm. Faiz oranları kredi limitinin yanı sıra kredi tahsis ücreti ödeme isteğinize göre belirleniyor. Kredi tahsis ücreti ödemek isteyenler için faiz oranı çok daha iyi oluyor. En yüksek faiz %1,25 ve en düşük %1,16 dır.

VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİNİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 90.000 TL krediyi 48 ay vade ile aylık eşit taksitli ödemek istediniz. Tahsis ücreti de ödeyeceğinizi belirttiniz. Bankadan da onay çıktı. Ayrıca %1,16 faiz oranından yararlanabileceğinizi belirtti. Kredi tahsis ücreti olarak 450 TL ödemeniz gerekiyor. Ödeyeceğiniz aylık taksit borcunuz 2.583,20 TL dir. Hayat sigortanız bankada hesaplanacaktır.

 

 

En Hesaplı Ramazan Bayramı Kredisini En Uygun Veren Bankalar

2017 Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi, Hangi Banka Hesaplı Bayram Kredisi Veriyor? Düşük Faizli Kredi Nerede? – Ramazan ayına ve ramazan bayramına dair son yazımızı da sizler ile paylaşmış olacağız. Assolistler en son çıkarmış ya. Bu yazı da süper ötesi bir şey oldu. Kredi çekmek için banka arayışı içerisinde olan herkesin bu yazıyı görmesini sağlayınız. Çünkü şuan piyasada bayrama özel olarak sunulan tüm bankaları ve kredi kampanyalarını bir araya getirdim. Harika bir baş yapıt oldu.

RAMAZAN BAYRAMI KREDİLERİN TÜMÜ BURADA

Bayramda vatandaşın masrafının olacağı kesin. Ayrıca farklı ihtiyaçlarda söz konusu. Haliyle kredi çekilecek. Ama hangi bankadan? Aslında bayram fırsatlarını herkesin değerlendirmesi gerekiyor. Çünkü bankalar müşteri kapmak istiyor ve işte orada da tatlı bir çekişme başlıyor. Birinin faizi diğeri daha da aşağı çekiyor. Sizlerde henüz kredi çekmediyseniz, Bu yazıyı mutlaka okuyun. Bankaların ramazan bayramı kredi kampanyalarının tamamını burada bulabilirsiniz. Kolay bir şekilde de değerlendirmenizi gerçekleştirirsiniz.

VAKIFBANK GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI

Vakıfbank geleneksel bayram kredisi kampanyası bir çok kişinin başvuru yapacağı ve değerlendirebileceği cinsten. 48 ay vade imkanınız var. Kredinin üst limiti ise 90.000 TL dir. Faiz oranları kredi limiti ve tahsis ücretine göre belirleniyor. 1.000 TL ile 10.000 TL arasında krediyi tahsis ücreti ile birlikte öderseniz faiz oranı %1,20 oluyor. 10.001 TL ile 90.000 TL arasında krediyi tahsis ücreti ile birlikte öderseniz faiz oranı %1,16 oluyor. 1.000 TL ile 90.000 TL arasında krediyi tahsis ücreti ödemeden alırsanız faiz oranı %1,250 oluyor.  Hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor.

VAKIFBANK İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Diyelim ki 90.000 TL çekeceksiniz. Vade sayısını da 48 ay yapacaksınız. Alacağınız faiz oranı da %1,16 olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 450 liradır. Hayat sigortası olarak da ödemeniz gerecek tutar 319,91 TL olacaktır. Efektif yıllık faiz oranının da %18,3860 dır. Aylık taksit tutarınız ise 2.583,20 TL dir.

BURGANBANK İKİ BAYRAM İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Burganbank iki bayramın tadını doya doya yaşayın diye ve keyfini sürün diye 3 ay ertelemeli bir kredi kampanyası hazırlamış. Hem ramazan bayramı, hemde kurban bayramı masraflarınızı karşılıyorsunuz. Ödemeniz de kurbandan sonra başlıyor. Kredi limitiniz büyük ise uzun vade imkanınız da bulunuyor. 48 Aya kadar vade yapabilirsiniz. Faiz oranı kredi vadesine göre değişiyor. En küçük faiz %1,32 ve en uzun faiz ise %1,46 dır. Başvurunuzu burgan bank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

BURGANBANK İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Diyelim ki 10.000 TL çekeceksiniz. Vade sayısını da 12 ay yapacaksınız. Alacağınız faiz oranı da %1,32 olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 50 liradır. Hayat sigortası daha sonra, sizin kişilik özelliklerinize (cinsiyet, yaş) göre hesaplanacaktır. Efektif yıllık faiz oranının da %21,970 dir. Aylık taksit tutarınız ise 922 TL dir.

AKBANK İKİ BAYRAM ARASI ÖDEMESİZ KREDİ KAMPANYASI

Akbank’da 3 ay ertelemeli bayram kredisi veren bir diğer banka. Kurban bayramından sonra eylül ayında ödemeleriniz başlar. Tabi dilerseniz bu şekilde alabilirsiniz. Aksi takdirde ertelemesiz aylık eşit taksit ödemeler ile taksitlerinizi yatırırsınız. 48 ay vade imkanınız bulunuyor. 50.000 TL’nin altındaki tutarlar için verilen faiz oranı %1,41 dir. 50.000 TL ve üzerindeki tutarlar için ise alacağınız faiz oranı %1,23 olarak belirlenmiştir. Akbank müşterileri akbank direktten dilerse hızlıca kredi başvurularını gerçekleştirebilirler.

AKBANK İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Diyelim ki 15.000 TL çekeceksiniz. Vade sayısını da 48 ay yapacaksınız. Alacağınız faiz oranı da %1,41 olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 75 liradır. Hayat sigortası daha sonra, sizin kişilik özelliklerinize (cinsiyet, yaş) göre hesaplanacaktır. Efektif yıllık faiz oranının da %22,6502 dir. Aylık taksit tutarınız ise 458,89 TL dir.

ODEABANK NAKİT HAZIR BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI

Arzu ederseniz odeabank’ın geri ödemesini de 3 ay ertelemeli olarak gerçekleştirebilme imkanınız var. 35.000 TL üst limitli bir ihtiyaç kredisi kampanyasıdır. En uzun taksit sayısı 48 ay vadedir. Faiz oranları kredi notunuza göre belirleniyor. Kredi notunuz yüksek ise düşük faizli krediyi de alabiliyorsunuz. Bu açıdan da kredi notum iyi diyenler tercih edebilirler. En düşük faiz %1,29 ve en yüksek faiz ise %1,79 dur. En fazla 75 yaşına kadar olanlar başvuru yapabiliyor. Hayat sigortası da tahsis ücreti de vardır.

ODEABANK İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Diyelim ki 10.000 TL çekeceksiniz. Vade sayısını da 48 ay yapacaksınız. Kredi skorunuza göre alacağınız faiz oranın %1,29 olduğunu ön görelim. Kredi tahsis ücretiniz 50 liradır. Hayat sigortası daha sonra, sizin kişilik özelliklerinize (cinsiyet, yaş) göre hesaplanacaktır. Efektif yıllık faiz oranının da %20,5950 dir. Aylık taksit tutarınız ise 297 TL dir.

FİBABANKA ON NUMARA BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI

Fibabanka’da bayram kredisinden eksik kalmamış. Hatta ilk kredi kampanyasını yayınlayan bankalardan birisi. Bu kampanyaya göre Bin Lira ile 30 Bin Lira arasında kredi alabiliyorsunuz. Kredi vadenizi de 3 ay ile 48 ay arasında yapabilirsiniz. Faiz olarak da iki farklı oran karşımıza çıkıyor. Eğer 36 aya kadar kredi yaparsanız faiz oranınız da %1,43 oluyor. Eğer kredi vadeniz 37 ay ve üstünde olacaksa da faiz oranınız da %1,33 olacaktır. Kredi tahsis ücreti, limitinizin %0,5’i oranındadır. Hayat sigortası da ödenmektedir.

FİBABANKA İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Diyelim ki 10.000 TL çekeceksiniz. Vade sayısını da 48 ay yapacaksınız. Alacağınız faiz oranı da %1,33 olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 50 liradır. Hayat sigortası olarak da ödemeniz gerecek tutar 323 TL olacaktır. Efektif yıllık faiz oranının da %21,2814 dır. Aylık taksit tutarınız ise 299,80 TL dir.

TÜRKİYE İŞ BANKASI RAMAZAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI

İş bankası herhalde en yüksek kredi limitini sizlere sunuyor. Bu kampanyanın en üst limiti 100.000 TL dir. Kredi için belirlenen en uzun vade 48 aydır. Taksit sayınız oldukça uzundur. Sizlerde kendi gücünüze göre planınızı  ve taksit sayınızı belirleyebilirsiniz. Faiz oranları %1,25 ile %1,29 arasında değişmektedir. Kredi tutarı arttıkça faiz oranı da düşmektedir. Tahsis ücreti ödemeniz gerekir. ayrıca hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Gelir belgesi de diğer bankalarda olduğu gibi bu bankada da sunulması gerekiyor.

İŞ BANKASI İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Diyelim ki 10.000 TL çekeceksiniz. Vade sayısını da 24 ay yapacaksınız. Alacağınız faiz oranı da %1,29 olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 50 liradır. Yıllık hayat sigortası olarak da ödemeniz gerecek tutar 67 TL olacaktır. Efektif yıllık faiz oranının da %20,8903 dır. Aylık taksit tutarınız ise 502 TL dir.

GARANTİ BANKASI BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI

Garanti bankası’da ramazan bayramına özel bir kredi kampanyası gerçekleştirmiş. Bu kampanyaya göre en yüksek kredi limiti 75.000 TL dir. En kısa kredi vadesi 3 aydır. En uzun kredi taksit sayısı ise 48 aydır. Faiz oranı %1,29 ile %1,44 arasında değişecektir. Kredi limiti arttıkça sizlere sunulan faiz oranı ise azalıyor. Hayat sigortası mutlaka yaptırmanız gerekiyor. Tahsis ücreti de bulunuyor bu kampanyanın.

GARANTİ BANKASI İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Diyelim ki 75.000 TL çekeceksiniz. Vade sayısını da 48 ay yapacaksınız. Alacağınız faiz oranı da %1,29 olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 375 liradır. Yıllık hayat sigortası olarak da ödemeniz gerecek tutar 1.143,75 TL olacaktır. Efektif yıllık faiz oranının da %20,5950 dİr. Aylık taksit tutarınız ise 1.461,24 TL dir.

1 mayıs bankalar, hastaneler ve resmi kurumlar açık mı?

1 Mayıs 2017 Emek ve Dayanışma Günü Tatil mi?, Bankalar, Hastaneler, Vergi Dairesi, PTT ve Okullar Açık Mı? – Yine bir mayıs gününe yaklaşmış olduk. İşçiler ve Emekçiler bu günü bir çok ülkede kutladığı gibi bizim ülkemizde de kutluyor. 1923 yılından beri kutluyoruz diyebiliriz. Yalnız vatandaş bu işin resmi tarafını ve kurumların açık olup olmayacağını merak ediyorlar. Bizleri daha çok bankalar ilgilendirse de bir çok kurumun tatil olup olmadığını sizler için açıklamaya çalışacağız. Detaylar aşağıda.

1 MAYIS OKULLAR TATİL OLACAK MI?

İlk önce öğrencileri ve öğretmenleri ilgilendiren başlık ile yazımıza devam edelim. Kreşlerden tutunda liseye kadar tüm türlerdeki eğitim kurumları 1 mayıs günü tatil olacak. Buna resmi ve özel okulları da dahil edebiliriz. Ayrıca üniversiteler de bu tarihte tatil olacaktır. Siz siz olun 1 mayıs günü çocuğunuzu okula boş yere yollamayın. Bizden söylemesi.

1 MAYIS 2017’DE PTT VE BANKALAR AÇIK OLACAK MI?

PTT’ler 1 mayıs da çalışmayacak. Hep posta bölümü hemde kargo bölümü kapalı. Olur da para çekmeye giden birisi olursa ve atm’yi kullanmayacak ise geri dönecektir. Resmi Özel tüm banklarda kapalı olacak ve çalışmayacak. İnternet bankacılığını kullanabilirsiniz. Havale de yapabilirsiniz. EFT için ve diğer bankacılık işlemleriniz için ise 2 mayıs salı günü beklemelisiniz. 1 Mayısta bankalar kapalı ve tatil yapacaklar.

HASTANELER TATİL Mİ? ACİL SERVİS AÇIK OLACAK MI?

Bir çok kimse için hastanelerin açık olup olmayacağını açıklayalım. Devlet hastaneler, sağlık ocakları gibi kurumlar kapalı. Yalnız acil servisler açık olacak. Acil sağlık durumlarında acil servislerine müracaat edebilirsiniz. 1 Mayısta hastanelerin acil servislerinde görevli olanlar mesai yapacak. Diğer sağlık personeli için tatil olacak. 1 Mayısta zaten MHRS’den de randevu alamıyorsunuz. En erken randevu ve muayene tarihi 2 mayıs salı günü. Bunu unutmayınız.

DİĞER RESMİ KURUMLAR

Vergi daireleri, noterler ve diğer devlet kurumları da kapalı olacak. Zira 1 Mayıs Resmi Tatil edilmiştir. Hastanelerin acil servisleri gibi, zorunlu olan bölümler, zaruri derecede personel ile çalışıyorlar zaten. Ama diğer kurumlar için (Örneğin; Nüfus Müdürlüğü, Tapu kadastro vb. kurumlar kapalı olacak. )

ÖZEL İŞ YERLERİ

Arkadaşlar adı üstünde işçi bayramı. Dolayısıyla işlere de tatil. Ama bu tüm işletmelerde tatil yapılıyor anlamı taşımasın. Bunu örnek ile açıklamaya çalışalım. Bir otelde çalışıyorsunuz ve aşçısınız. Üstelik yaz sezonu. İşveren elbetteki sizi çalıştıracaktır ama mesainizi fazla verecektir. 1 mayıs günü çalışan tüm işçilerin yevmiyesi, resmi tatil olduğundan dolayı fazla olacaktır. Diyelim ki özel bir okulu örnek verelim. Öğretmenler ve diğer tüm yardımcı personel izinli olacaktır. Ama özel güvenlikler yada bekçiler görevlendirileceğinden fazla mesai ücreti alacaklar.

 

 

 

Findeks’i Dert Etme Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşüklere Kredi 2021- Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar 2021- Kredi notu bir çok insan için kabus nedeni oluyor. Hayatımız adeta ekonomik parametreler üzerine kurulmuş. Sadece bizim değil. Tüm dünyada ekonomi çok önemli bir konu. sonsuz ve sınırsız ihtiyaçlarımız var. Kimisi zaruri. Kimisi de lüks. Ama gerçek olan bir şey var. O da bu ihtiyaçların ciddi bir maddi değerinin olması. Haliyle de herkes kendine göre sebeplerden dolayı kredi çekmeye yöneliyor.

KREDİ İÇİN KREDİ NOTU ÇOK ÖNEMLİ

Lakin önemli bir sorun var. Bu sorun da Findeks. 2014 Yılından beri kredi notu hayatımıza girmiş oldu. O kadar değerli bir not ki; artık işe alımlar, ortaklıklar bu nota bakılarak yapılıyor. Ayrıca bizler için önemli krediye de kredi notu sayesinde ulaşabiliyoruz. Bu arada kredi notunu merak edenler dilerlerse BURAYI tıklayarak Kredi Notu Nasıl Öğrenilir? konulu yazımıza ulaşabilirler. Biz konumuza geri dönelim. Kredi çekmek için kredi notunun çok önemli olduğunu belirtmiştik.

VATANDAŞIN ORTAK SORUNU DÜŞÜK KREDİ NOTU

Herkese kredi lazım ama kredi notu vatandaşın ortak problemi. Kredi çekmeye gidiliyor ama bankalar kredi vermiyor. Kredisiz de ne iş sahibi olunuyor, ne mal, nede mülk sahibi. Bu açıdan düşük kredi notuna sahip olanlar nasıl ve nereden kredi alırız? diye sormadan edemiyorlar. Bizlerde bu konuya el atmak istedik. Zira bazı sitelerde yanlış yönlendirmeler olabiliyor. 2017 Kredi Notu Düşüklere Kredi 

BAZI BANKALAR DÜŞÜK KREDİ NOTUNA DA KREDİ VERİYORLAR AMA!

Az sonra söz edeceğimiz bankalar, kendilerinde kredi kampanyaları geliştirmişler. Bu kampanyalara göre yüksek kredi notuna düşük kredi faizi uygulanıyor. Tabi kredi notu düşük olanlar ise yüksek faizli oranlar ile kredi çekebiliyorlar. Bankalar işine gücüne bakıyorlar. Bir açık yanınızı buldular mı, bunun üzerinden yükleniyorlar. Ama kredi notunuz düşükmüş deyip, çok yüksek faiz oranları ile sizleri karşı karşıya bırakıyorlar. Kredi Notu Düşüklere Kredi 2017

Gelir belgeniz var ise, kredi siciliniz de temiz ise, kredi notunuz 800 puana kadar düştüğünde kredi çekebiliyorsunuz. Bakın tekrarlıyorum yüksek faiz ile çekebiliyorsunuz. Ayrıca Puanı 800 – 900 gibi olanlar teminat veya kefilde göstermeleri gerekiyor. Bir de bir çok kişi hangi bankaya başvuru yapacağını da bilmiyor. Peki hangi bankalar kredi notuna göre faiz belirliyor? Şimdide bunları sizler için sayalım.

KREDİ NOTUNA GÖRE FAİZ BELİRLEYEN BANKALAR – DÜŞÜK KREDİ NOTUNA KREDİ VEREN BANKALAR

QNB FİNANSBANK; 30 bin liraya kadar, online kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Burada kredi skorunuz, kredi notunuzu belirliyor.En düşük kredi notu %1,21 ve en düşük kredi notu ise %1,59 dur. Bu oranlar arasında faizler belirleniyor.

ODEABANK; Odeabank’da nakit hazır kredi kampanyası ile kredi notuna göre faiz belirlemektedir. Üstelik nüfus cüzdanı ile başvuru yapılabiliyor. En düşük faiz oranı %1,29’dur. Kredi notu çok düşük olanlara ise uygulanan faiz oranı %1,79 dur.

AKTİFBANK N KOLAY KREDİ; Adı üstünde kredi başvurusu da kullandırımı da çok kolay. Üstelik bu banka düşük kredi notunu da dert etmiyor. Lakin gel gör ki faiz oranı %1,99’dur. Geliriniz ve sicilinizde sıkıntı yoksa, salla kredi notunuz, faizi kabul edersen al paranı gibi bir şey diyorlar 🙂 Faiz oranı biraz yüksek olsa da kredi alıyorsunuz.

BURGANBANK; Değerinizi bilen kredi ile 100 bin liraya kadar krediyi 48 ay vade ile alabilmenize olanak tanıyor. Tabi burada kredi skoru yüksek olana sunulan faiz oranı %1,14 dür. Kredi  notu düşük olanlara ise sunulan faiz oranı %1,24 dür.

İNGBANK; İng bank’da her müşteriye eşit faiz oranı sunmuyor. Her müşteriye farklı faiz oranları sunuluyor. Kredi notu yüksek olanlar %1,09’dan başlayan faiz oranı ile adeta mükafatlandırılıyor. Ama kredi Notu düşük olanlar ise %1,59 ile adeta cezalandırılıyor. Ama mühim olan kredi alabilme ihtimalinizin olması. Ayrıca 50 bin liraya kadar kredi alabiliyorsunuz.

HSBC; İhtiyaç kredisinde faiz oranını kredi notuna göre yapan bankalardan bir diğeri ise HSBC. Kredi notunuz yüksek ise alabileceğiniz faiz oranı %1,37 dir. Kredi notunuz düşük ise de sizlere sunulan faiz oranı %1,45 olacaktır.

ÖNEMLİ BİLGİ

Değerli okurlarımız, bankalara sürekli kredi için başvuru yapıp, red yemek, kredi notunuzu düşürecektir. Bu açıdan kredi notunuzu önceden öğrenin ve banka yetkilileri ile sözlü olarak görüşün. Şu kadar puanım var. Kredi veriyor musunuz? veriyorsanız hangi şartlar dahilinde veriyorsunuz? bunları öğrenin. Önceliğinizi de bu saydığım bankalardan yana yaparsanız, krediye daha çabuk ulaşabilirsiniz. Banka gerekli gördüğünde kefil veya teminat isteyebilir. Kredi Notu Düşüklere Kredi 2017

KREDİ NOTUMU NASIL YÜKSELTİRİM?

Kredi notunu yükseltmek isteyenler için kesin çözüm yolu için 724kredi.net çare olacaktır. BURADAN Kredi Notu Az Riskli Olanlara Altın Tavsiyeler konulu yazımıza ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Unutmayın ki kredi notunuzu yükseltmek sizin elinizde. 3 -5 ay içerisinde gayretleriniz ile Türkiye Ortalamasının üzerine bile çıkabilirsiniz.

 

72 Ay Vadeli 100.000 TL Konut Kredisi İstiyorum En Uygun Banka Hangisi

100 bin lira konut kredisini 72 ay vadeli düşük faizli veren bankalar- Zamanımızda ev sahibi olmak istemeyen yoktur. herhalde. Ev bin insanın olmazsa olmazı, en özelidir. Benim abim arkeolog ve zamanında bir kazılarına katılmıştım. Millat Önce 5 binlerde bir herkesin küçük küçük evlerinin olduğuna şahit oldum. Maslow’un ihtiyaçlar hiyerarşisinde 2. basamak olan güvenlik ihtiyacında mülkiyet kavramı ortaya çıkıyor. Herkes kendisine ait evinde güvenli bir şekilde yaşamak istiyor.

72 AY VADELİ 100.000 TL KONUT KREDİSİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

İşsiz mi kaldınız, dışarıda fırtına mı var? kaos mu var? Tüm bunlardan sıyrılarak güvende olacağınız yer sizin eviniz olacaktır. Durum böyle olunca da geçmişten günümüze kadar herkes ev sahibi olmak istiyor. Bunun için de kendince bir birikim yapıyor. Sonrada yeter artık evimi almak istiyorum diyor ve bunun için kredi araştırmasına giriyor. Sonuç itibariyle kimse fazladan para vermek istemiyor. En uygun krediyi bulmak istiyor. Ama banka arama tarama işi çok fazla vakit alıcı oluyor.

Bizlerde bu durumunuzu bildiğimizden ülkemizde n fazla tercih edilen 5 -6 bankanın sizlere sunduğu konut kredisi tekliflerini inceleyeceğiz. Bu sayede sizlerde en doğru bankayı tercih edebileceksiniz.

İŞ BANKASI 72 AY VADELİ 100 BİN LİRA KONUT KREDİSİ
 • Kredi Vadesi: 72 AY
 • Faiz Oranı: %0,90
 • Kredi Tutarı:100.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1.893,18 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 136.308,96 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 500 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 850 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 110,63 TL
 • DASK: 180 TL
 • Konut Sigortası: 269 TL
 • Hayat Sigortası 135 TL

 

GARANTİ BANKASI 72 AY VADELİ 100 BİN LİRA KONUT KREDİSİ
 • Kredi Vadesi: 72 AY
 • Faiz Oranı: %0,99
 • Kredi Tutarı:100.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1.948,78 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 140.312,60 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 500 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 750 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 160 TL
 • DASK: Deprem bölgesine, konutun değeri vb. değişiyor
 • Konut Sigortası: Alacağınız evin değerine göre, büyüklüğüne göre belirleniyor.
 • Hayat Sigortası: Demografik (Yaş ve Cinsiyet) belirleniyor.

 

QNB FİNANSBANK 72 AY VADELİ 100 BİN LİRA KONUT KREDİSİ
 • Kredi Vadesi: 72 AY
 • Faiz Oranı: %0,95
 • Kredi Tutarı:100.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1.923,26 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 138.525,12 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 500 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 544 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 120 TL
 • DASK: Deprem bölgesine, konutun değeri vb. değişiyor
 • Konut Sigortası: Alacağınız evin değerine göre, büyüklüğüne göre belirleniyor.
 • Hayat Sigortası: Demografik (Yaş ve Cinsiyet) belirleniyor.

 

DENİZBANK 72 AY VADELİ 100 BİN LİRA KONUT KREDİSİ
 • Kredi Vadesi: 72 AY
 • Faiz Oranı: %1,19
 • Kredi Tutarı:100.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:2.075,6 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 149.442,89 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 700 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 544 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 148,68 TL
 • DASK: 163,5 TL
 • Konut Sigortası: Alacağınız evin değerine göre, büyüklüğüne göre belirleniyor.
 • Hayat Sigortası: 521,35 TL

 

ODEABANK 72 AY VADELİ 100 BİN LİRA KONUT KREDİSİ
 • Kredi Vadesi: 72 AY
 • Faiz Oranı: %0,95
 • Kredi Tutarı:100.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı: 1.923,96 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 138.525,04 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 500 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 527,46 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 186,44 TL
 • DASK: Deprem bölgesine, konutun değeri vb. değişiyor
 • Konut Sigortası: Alacağınız evin değerine göre, büyüklüğüne göre belirleniyor.
 • Hayat Sigortası: 1.116 TL

 

AKBANK 72 AY VADELİ 100 BİN LİRA KONUT KREDİSİ
 • Kredi Vadesi: 72 AY
 • Faiz Oranı: %0,95
 • Kredi Tutarı:100.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı: 1.923,96 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 138.525,00 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 500 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 750 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 116 TL
 • DASK: 120
 • Konut Sigortası: 180
 • Hayat Sigortası: Demografik (Yaş ve Cinsiyet) belirleniyor.

 

YAPI KREDİ BANKASI 72 AY VADELİ 100 BİN LİRA KONUT KREDİSİ
 • Kredi Vadesi: 72 AY
 • Faiz Oranı: %0,90
 • Kredi Tutarı:100.000 TL
 • Aylık Ödeme Tutarı:1.893,18 TL
 • Toplam Ödenecek Meblağ: 136.308,94 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 500 TL
 • Ekspertiz Ücreti: 545,71 TL
 • İpotek Rehin Ücreti: 185 TL
 • DASK: Deprem bölgesine, konutun değeri vb. değişiyor
 • Konut Sigortası: Alacağınız evin değerine göre, büyüklüğüne göre belirleniyor.
 • Hayat Sigortası: Demografik (Yaş ve Cinsiyet) belirleniyor.

 

Sevgili okurlarımız, sizler için 72 ay vadeli 100 bin lira konut kredisi veren bankaları bir araya getirmeye çalıştık. Umarım ki sizler içinde faydalı ve istifadeli bir yazı olmuştur. Güncel kredi hesaplamaları için bizi okumaya ve takip etmeye devam edin. Ayrıca aşağıdaki konu galerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER ADRESLERİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Konut Kredisi Çekeceğim Peşinat Nasıl Bulurum?

Merkez Bankası Kara Liste Sorgulaması Nasıl Yapılır

Başvurusu yapılmış kredinin iptali nasıl gerçekleştirilir?