Findeks’i Dert Etme Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşüklere Kredi 2021- Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar 2021- Kredi notu bir çok insan için kabus nedeni oluyor. Hayatımız adeta ekonomik parametreler üzerine kurulmuş. Sadece bizim değil. Tüm dünyada ekonomi çok önemli bir konu. sonsuz ve sınırsız ihtiyaçlarımız var. Kimisi zaruri. Kimisi de lüks. Ama gerçek olan bir şey var. O da bu ihtiyaçların ciddi bir maddi değerinin olması. Haliyle de herkes kendine göre sebeplerden dolayı kredi çekmeye yöneliyor.

KREDİ İÇİN KREDİ NOTU ÇOK ÖNEMLİ

Lakin önemli bir sorun var. Bu sorun da Findeks. 2014 Yılından beri kredi notu hayatımıza girmiş oldu. O kadar değerli bir not ki; artık işe alımlar, ortaklıklar bu nota bakılarak yapılıyor. Ayrıca bizler için önemli krediye de kredi notu sayesinde ulaşabiliyoruz. Bu arada kredi notunu merak edenler dilerlerse BURAYI tıklayarak Kredi Notu Nasıl Öğrenilir? konulu yazımıza ulaşabilirler. Biz konumuza geri dönelim. Kredi çekmek için kredi notunun çok önemli olduğunu belirtmiştik.

VATANDAŞIN ORTAK SORUNU DÜŞÜK KREDİ NOTU

Herkese kredi lazım ama kredi notu vatandaşın ortak problemi. Kredi çekmeye gidiliyor ama bankalar kredi vermiyor. Kredisiz de ne iş sahibi olunuyor, ne mal, nede mülk sahibi. Bu açıdan düşük kredi notuna sahip olanlar nasıl ve nereden kredi alırız? diye sormadan edemiyorlar. Bizlerde bu konuya el atmak istedik. Zira bazı sitelerde yanlış yönlendirmeler olabiliyor. 2017 Kredi Notu Düşüklere Kredi 

BAZI BANKALAR DÜŞÜK KREDİ NOTUNA DA KREDİ VERİYORLAR AMA!

Az sonra söz edeceğimiz bankalar, kendilerinde kredi kampanyaları geliştirmişler. Bu kampanyalara göre yüksek kredi notuna düşük kredi faizi uygulanıyor. Tabi kredi notu düşük olanlar ise yüksek faizli oranlar ile kredi çekebiliyorlar. Bankalar işine gücüne bakıyorlar. Bir açık yanınızı buldular mı, bunun üzerinden yükleniyorlar. Ama kredi notunuz düşükmüş deyip, çok yüksek faiz oranları ile sizleri karşı karşıya bırakıyorlar. Kredi Notu Düşüklere Kredi 2017

Gelir belgeniz var ise, kredi siciliniz de temiz ise, kredi notunuz 800 puana kadar düştüğünde kredi çekebiliyorsunuz. Bakın tekrarlıyorum yüksek faiz ile çekebiliyorsunuz. Ayrıca Puanı 800 – 900 gibi olanlar teminat veya kefilde göstermeleri gerekiyor. Bir de bir çok kişi hangi bankaya başvuru yapacağını da bilmiyor. Peki hangi bankalar kredi notuna göre faiz belirliyor? Şimdide bunları sizler için sayalım.

KREDİ NOTUNA GÖRE FAİZ BELİRLEYEN BANKALAR – DÜŞÜK KREDİ NOTUNA KREDİ VEREN BANKALAR

QNB FİNANSBANK; 30 bin liraya kadar, online kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Burada kredi skorunuz, kredi notunuzu belirliyor.En düşük kredi notu %1,21 ve en düşük kredi notu ise %1,59 dur. Bu oranlar arasında faizler belirleniyor.

ODEABANK; Odeabank’da nakit hazır kredi kampanyası ile kredi notuna göre faiz belirlemektedir. Üstelik nüfus cüzdanı ile başvuru yapılabiliyor. En düşük faiz oranı %1,29’dur. Kredi notu çok düşük olanlara ise uygulanan faiz oranı %1,79 dur.

AKTİFBANK N KOLAY KREDİ; Adı üstünde kredi başvurusu da kullandırımı da çok kolay. Üstelik bu banka düşük kredi notunu da dert etmiyor. Lakin gel gör ki faiz oranı %1,99’dur. Geliriniz ve sicilinizde sıkıntı yoksa, salla kredi notunuz, faizi kabul edersen al paranı gibi bir şey diyorlar 🙂 Faiz oranı biraz yüksek olsa da kredi alıyorsunuz.

BURGANBANK; Değerinizi bilen kredi ile 100 bin liraya kadar krediyi 48 ay vade ile alabilmenize olanak tanıyor. Tabi burada kredi skoru yüksek olana sunulan faiz oranı %1,14 dür. Kredi  notu düşük olanlara ise sunulan faiz oranı %1,24 dür.

İNGBANK; İng bank’da her müşteriye eşit faiz oranı sunmuyor. Her müşteriye farklı faiz oranları sunuluyor. Kredi notu yüksek olanlar %1,09’dan başlayan faiz oranı ile adeta mükafatlandırılıyor. Ama kredi Notu düşük olanlar ise %1,59 ile adeta cezalandırılıyor. Ama mühim olan kredi alabilme ihtimalinizin olması. Ayrıca 50 bin liraya kadar kredi alabiliyorsunuz.

HSBC; İhtiyaç kredisinde faiz oranını kredi notuna göre yapan bankalardan bir diğeri ise HSBC. Kredi notunuz yüksek ise alabileceğiniz faiz oranı %1,37 dir. Kredi notunuz düşük ise de sizlere sunulan faiz oranı %1,45 olacaktır.

ÖNEMLİ BİLGİ

Değerli okurlarımız, bankalara sürekli kredi için başvuru yapıp, red yemek, kredi notunuzu düşürecektir. Bu açıdan kredi notunuzu önceden öğrenin ve banka yetkilileri ile sözlü olarak görüşün. Şu kadar puanım var. Kredi veriyor musunuz? veriyorsanız hangi şartlar dahilinde veriyorsunuz? bunları öğrenin. Önceliğinizi de bu saydığım bankalardan yana yaparsanız, krediye daha çabuk ulaşabilirsiniz. Banka gerekli gördüğünde kefil veya teminat isteyebilir. Kredi Notu Düşüklere Kredi 2017

KREDİ NOTUMU NASIL YÜKSELTİRİM?

Kredi notunu yükseltmek isteyenler için kesin çözüm yolu için 724kredi.net çare olacaktır. BURADAN Kredi Notu Az Riskli Olanlara Altın Tavsiyeler konulu yazımıza ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Unutmayın ki kredi notunuzu yükseltmek sizin elinizde. 3 -5 ay içerisinde gayretleriniz ile Türkiye Ortalamasının üzerine bile çıkabilirsiniz.

 

“Findeks’i Dert Etme Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.