Vakıfbank 63. Yıl Kuruluş Kredisi Kampanyası SMS ile Kredi

Vakıfbank kuruluş yıl dönümü Kredisi, Kolay başvuru, hesaplı ihtiyaç kredisi- Bankaların en yeni ve en özel kredi haberlerinin yer aldığı sitemizden, hepinize kucak dolusu sevi ve saygılarımızı sunarak yazımıza başlamak istiyoruz. Vakıfbank’dan bugün çok güzel bir kredi kampanyası haberi geldi. Haliyle krediye ihtiyaç duyan okurlarımızı da haberdar etmemiz gerekiyordu. Sizlerin en hesaplı krediyi almanız bizleri de sevindiriyor. Doğru kredi kampanyası için de güncel kredi haberleri incelemek şart.

VAKIFBANK KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Bu zamanda krediye ihtiyaç duymayan birisi yok. Kimle karşılaşsak, hemen kredi tüyosu istiyor. Abi hangi bankadan kredi çekmeliyim? diye. Hayat şartları zor ve kolay değil. Bir şeyler yapmak ve elde etmek istiyorsanız mecburen kredi çekmek durumunda kalacaksınız. Bu yazımızda da sizlere ilham vermesi adına Vakıfbank 63. yıl kuruluş kredisi kampanyasından söz edeceğiz. Yepyeni bir kredi kampanyası. Kredi ihtiyacı olanların değerlendireceğini düşünüyorum.

VAKIFBANK 63. YIL KURULUŞ KREDİSİ KAMPANYASI

Vakıfbank bu kredide kolay başvuru, düşük faiz, yüksek limit ve uzun vadeyi bir araya getirmeye çalışmış. Tabi saydığım bu özellikler bir kredinin cazip olmasındaki en önemli kriterlerdir. Ayrıca dilerseniz kredi tahsisi ücreti ödemeli ve ödemesiz seçenekleri de bulunuyor. Bu tercihlerinize göre de faiz oranları belirleniyor. En düşük faiz oranının %1,15 olduğunu söyleyebiliriz. En yüksek faiz oranı ise %1,24 dür. Alabileceğiniz en yüksek limit ise 90.000 TL dir.

Bu krediye özeş sektör çalışanlarından tutun da, kamu çalışanlarına, oradan da emeklilere kadar çalışan herkes başvuru yapabiliyor. Sizlerde gelirinizi belgelendirebiliyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Tabi kredi sicilinizden emin olunuz. Kredi notunuzun da iyi seviyeler de olması gerekir. Arzu ederseniz BURADAN Kredi Notu Sorgulama konulu yazımıza ulaşabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILMAKTADIR?

İstediğiniz vakıfbank şubesine uğrayarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun dışında online başvuru imkanınız da bulunmaktadır. Online başvuru yapmak isteyenler BURAYI tıklayabilirler. Ayrıca SMS ile de başvuru imkanı vardır. Yapmanız gereken mesaj metni oalrak aralarında birer boşluk olacak şekilde sırasıyla; KREDI, T.C. Kimlik Numarası, Aylık Gelirinizi yazmak. Ardından da 5724’e mesaj yollamak. Örnek: KREDI 19827364501 2000

FAİZ ORANLARI
  • Kredi Tahsis Ücreti (%0,5 + BSMW) Öderseniz; 1.000 TL ile 10.000 TL arasında 3 ay ile 48 Ay aralığında kredi çektiğiniz de Faiz Oranı %1,20 olacaktır. 
  • Kredi Tahsis Ücreti (%0,5 + BSMW) Öderseniz; 1.000 TL ile 10.000 TL arasında 3 ay ile 48 Ay aralığında kredi çektiğiniz de Faiz Oranı %1,20 olacaktır. (Krediyi aldığınız gün bir adet otomatik fatura vermelisiniz)

 

  • Kredi Tahsis Ücreti (%0,5 + BSMW) Öderseniz; 10.001 TL ile 90.000 TL arasında 3 ay ile 48 Ay aralığında kredi çektiğiniz de Faiz Oranı %1,16 olacaktır. 
  • Kredi Tahsis Ücreti (%0,5 + BSMW) Öderseniz; 10.001 TL ile 90.000 TL arasında 3 ay ile 48 Ay aralığında kredi çektiğiniz de Faiz Oranı %1,15 olacaktır. (Krediyi aldığınız gün bir adet otomatik fatura vermelisiniz)

 

  • Kredi Tahsis Ücreti Ödemek İstemezseniz; 1.000 TL ile 90.000 TL arasında 3 ay ile 48 Ay aralığında kredi çektiğiniz de Faiz Oranı %1,25 olacaktır. 
  • Kredi Tahsis Ücreti Ödemek İstemezseniz; 1.000 TL ile 90.000 TL arasında 3 ay ile 48 Ay aralığında kredi çektiğiniz de Faiz Oranı %1,24 olacaktır. (Krediyi aldığınız gün bir adet otomatik fatura vermelisiniz)

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

Aldığınız krediyi artan taksitli veya aylık eşit taksitli olmak üzere ödeyebilirsiniz. Hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Örneğin 35 yalında erkek birisi 10 bin lirayı çektiğinde yıllık sigorta primi 35,55 TL olacaktır. Aynı kişi 90 bin lira kredi çektiğinde yıllık sigorta primi de 339,63 TL olacaktır. Hayat sigortası kişinin demografik yapısı ve kredi tutarına göre değişecektir. Son olarak gönderdiğiniz sms ücretini 0,65 TL dir ve operatörünüz tarafından ücretlendiriliyor.

QNB Finansbank 1 SMS ile Şubeye Gitmeden Bahar Kredisi Başvurusu

%1,16’dan başlayan faizler ile İş Bankası bahar Kredisi

Yorum yapın