Denizbank Hoşgeldin Kredisi Sadece Nüfus Cüzdanı İle Başvuru

Denizbank Hoş Geldin Kredisi, Düşük Faizli ve Hesaplı İhtiyaç Kredisi Deniz’de- Kredi denince akan sular duruyor. Çünkü hepimiz krediye adeta muhtaçmışız gibi yaşıyoruz. İhtiyacı olanda kredi çekiyor, bir gün lazım olur diyende kredi çekiyor. Yeter ki uygun faizi bulabilelim. Nasıl ki kahvaltıda zeytin yiyorsa, krediyi de o kadar çok çekip, tüketiyoruz. Kredisiz gerçekten de olmuyor. İnsanoğlu ihtiyaçlarını gidermek için programlanmış. Kredide en büyük ihtiyaç giderici.

DENİZBANK HOŞ GELDİN KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Krediye ihtiyaç duyuyoruz. Bazende durumumuz varken, ne olur ne olmaz diye çekiyoruz. Ama farklı alternatifler düşük faizli kredilerin derdindeyiz. Dolayısıyla da araştırma yapıyoruz. Buda en doğal hakkımız. Daha düşük ödemeli krediler varken neden fazlaca para ödeyecekmişiz ki?, 724kredi.net ailesi olarak da henüz yepyeni olan bir kredi haberini sunmak istedik. Şartlarını ve detaylarını belirteceğiz. Hoşunuza giderse ve aklınıza da yatarsa değerlendirebilirsiniz.

DENİZBANK HOŞ GELDİN KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Aslında bu kredi adından da anlaşılıyor. Denizbank’a ilk defa gelen, daha doğrusu denizbank’dan ilk defa kredi çekeceklerin yararlanabilecekleri, Düşük faizli ve ödeme seçenekleri olan bir kredi kampanyası. Bu kredi kampanyasından sunulan faiz oranı, denizbank’ın sunduğu diğer kredi kampanyalarına nazaran daha da düşük olduğunu görebiliyoruz. Hemen faiz oranının da %1,29’dan başladığını belirtelim.

Bu kredi kampanyası ile yararlanabileceğiniz en üst kredi limiti 55.000 TL dir. Çektiğiniz krediyi ise en fazla 48 aya kadar taksit yapabiliyorsunuz. Yine kredide kefil istenmiyor ve talep edilmiyor. Başvurunuzu da, sadece nüfus cüzdanınız ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca onaylanan kredinizi de yine nüfus cüzdanınız ile alabiliyorsunuz. Başvurunuzu denizbank şubelerinden yapabilirsiniz. Yada Online başvuru yapmak isteyenler BURADAN başvuru sayfasına ulaşabilirler.

DENİZBANK HOŞ GELDİN KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANLARI
  • 3.000 TL Krediyi 12 Ay Vade ve %1,29 Faiz oranı ile aldığınızda Aylık Taksit tutarınız da 276 TL oluyor. Sizlerden talep edilen Kredi Tahsis ücreti 15 TL dir. Sigorta ücreti 31 TL ve Yıllık Toplam Maliyet Oranı ise %21,4514 dür.
  • 3.000 TL Krediyi 24 Ay Vade ve %1,29 Faiz oranı ile aldığınızda Aylık Taksit tutarınız da 151 TL oluyor. Sizlerden talep edilen Kredi Tahsis ücreti 15 TL dir. Sigorta ücreti 42 TL ve Yıllık Toplam Maliyet Oranı ise %20,8900 dır.
  • 10.000 TL Krediyi 12 Ay Vade ve %1,35 Faiz oranı ile aldığınızda Aylık Taksit tutarınız da 924 TL oluyor. Sizlerden talep edilen Kredi Tahsis ücreti 50 TL dir. Sigorta ücreti 105 TL ve Yıllık Toplam Maliyet Oranı ise %22,4904 dür.
  • 10.000 TL Krediyi 24 Ay Vade ve %1,35 Faiz oranı ile aldığınızda Aylık Taksit tutarınız da 506 TL oluyor. Sizlerden talep edilen Kredi Tahsis ücreti 50 TL dir. Sigorta ücreti 140 TL ve Yıllık Toplam Maliyet Oranı ise %21,9244 dür.
  • 10.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,35 Faiz oranı ile aldığınızda Aylık Taksit tutarınız da 301 TL oluyor. Sizlerden talep edilen Kredi Tahsis ücreti 50 TL dir. Sigorta ücreti 212 TL ve Yıllık Toplam Maliyet Oranı ise %21,6272 dir.
DENİZBANK HOŞ GELDİN KREDİSİ AYRINTILAR

Değerli okurlarımız, örnek ödeme planlarımızı 3 bin lira ve 10 bin lira üzerine oluşturduk. Ama toplamda 55 bin liraya kadar kredi çekebiliyorsunuz. Tekrardan hatırlatmak istiyorum. Bu krediden yararlanmak isteyenlerin daha önceden denizbank’dan ihtiyaç kredisi almamış olmaları gerekiyor. Bunun dışında kredi tahsis ücreti de alacağınız kredinin binde beş oranında olacaktır.

Hayat sigortası da kredi miktarı ve vadesi ile birlikte kişinin cinsiyeti ve yaşına göre değişmektedir. Yukarıdaki örnek de 35 yaşındaki erkek bir müşteri baz alınmış.Normalde kefil istenmiyor. Nüfus cüzdanı yeterli oluyor. Lakin Denizbank gerekli gördüğün de kefil ve ek belge isteyebilir. Bunun dışında yine denizbank’ın krediyi değerlendirme ve istediği gibi sonuçlandırma hakkı da bulunmaktadır. Doğru ve güncel kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam ediniz.

Tüm İhtiyaçlarınız için Düşük Faizli Garanti Bankası Bahar Kredisi

QNB Finansbank 1 SMS ile Şubeye Gitmeden Bahar Kredisi Başvurusu

 

Yorum yapın