Ayda 850 TL Taksitli Fiat Linea Bahar Fırsatını Kaçırmayın

Fiat Linea Kredi kampanyası, Ayda 850 taksitli hesaplı linea kredisi- 724kredi.net’in değerli yetkilileri. Arabasızlık canıma tak etti. 2. el bir arabam vardı. Yabancı bir marka. Lakin durmadan ağrızalanıp duruyordu. Parça sıkıntısı, ve bulunan parçaların da pahalı olması nedeni ile sattım. Sattım satmasına ama bu defa da sanki eşekten düşmüş gibi oldum. Yaşım az biraz ileri. İşe yürüyerek gitgel, ev alışverişleri, çocukları okula bırak, geri al vs.

UYGUN OTOMOBİL KAMPANYASI VAR MIDIR?

Arabalar meğerse çok büyük ihtiyaçmış ben onu anladım. Bu devirde arabasız olmuyor. Karar verdim. Yeni bir araba alacağım. Cebimi yokladığımda 22 – 23 bin lira kadar para olduğunu gördüm. Tekrardan 2. el alıpta sanayi yolunu tutmak istemiyorum. 0 Km bir araç almaya karar verdim. Ama kesinlikle yerli olmalı ve parçaları da makul olmalı. En azından ülkemizde kolay ulaşılabilmeli. Bu durumda benim için önerebileceğiniz bir otomobil kampanyası var mıdır?

FİAT OTOMOBİL KAMPANYALARINI DEĞERLENDİRMEYE NE DERSİNİZ?

saygıdeğer okurlarımız, artık bir çok kimse yukarıdaki örnekler gibi, kendilerine göre nedenlerden dolayı 0 km araç almaya çalışıyorlar. Biraz kendini sıkıyor ama, arabasının ne olduğunu kendisi biliyor. Güven, konfor vs. her şey oluyor. Birde parça sıkıntısı olmayan araba isteği de, artı bir avantaj sağlıyor. Yukarıdaki okurumuzun elindeki peşinatı da düşünerek, Fiat’ın geliştirdi ve sizler için sunduğu çok özel bir kredi kampanyası var. Bunu değerlendirmeye ne dersiniz?

FİAT LİNEA BAHAR AYI FIRSATI

KOÇ destekli Fiat, ülkemizde en fazla otomobil satan firmalardan bir tanesi. Yaptığı kampanyalar sayesinde binlerce kişi araba sahibi oluyor. Bu yazımızda da Fiat Linea için yapılan bir kampanyadan söz edeceğiz. Düşük peşinat mı dersiniz, Düşük faiz mi? Yoksa Düşük kredi taksidi mi? Anlayacağınız tam anlamıyla cezbedici bir kredi kampanyası yapmışlar. Bu kampanyadan yararlanabileceğiniz otomobil de Fiat Linea Pop 1.4 77 HP 2017 dir.

FİAT LİNEA POP 1.4 77 HP 2017 KAMPANYA BİLGİLERİ

Bu arabanın fiyatı 49.900 TL olarak belirlenmiş. Anahtar teslim fiyatıdır. Daha doğrusu bu fiyatlardan başlıyor. 2017 modeldir. 19.900 TL peşinatı vardır. Geriye kalan 30.000 TL için de sizlere kredi verilmektedir. Buda mükemmel bir şey. Ayrıca aldığınız krediyi de 48 ay olarak yaptığınızda aylık ödemeniz de çok düşük bir sayıya geliyor. Bu şartlarda aylık taksidiniz 850 TL oluyor. Faiz oranınız da %1,09 oluyor. Bu faiz oranı da fena değil. Makul seviyelerde.

Aylık maliyet oranının %1,33 olduğunu ve Yıllık maliyet oranının ise %22,19 olduğunu belirtelim. Bu fiyatlama özellikleri hususi kullanımlarda geçerlidir. Kredi tahsis ücreti olarak da 157,50 TL olduğunu belirtelim. Maliyet oranlarına, vergilerin ve tahsis ücretlerinin dahil olduğunu belirtelim.

DİĞER VADELERDE ÖRNEK ÖDEME KOŞULLARI VE HESAPLAMALARI

30.000 TL Fiat Linea Kredisini şimdide 24 ay vade ile aldığınızı düşünelim. Faiz oranının da %1,09 olduğunu tekrardan hatırlatalım. Buna göre hesaplama yaptığımız da aylık taksidiniz 1.465 TL oluyor. Aylık Maliyet Oranı %1,35 dir. Yıllık Maliyet oranı ise %19,03 dür.

30.000 TL Fiat Linea Kredisini şimdide 30 ay vade ile aldığınızı düşünelim. Faiz oranının da %1,09 olduğunu tekrardan hatırlatalım. Buna göre hesaplama yaptığımız da aylık taksidiniz 1.215 TL oluyor. Aylık Maliyet Oranı %1,34 dir. Yıllık Maliyet oranı ise %19,72 dir.

30.000 TL Fiat Linea Kredisini şimdide 36 ay vade ile aldığınızı düşünelim. Faiz oranının da %1,09 olduğunu tekrardan hatırlatalım. Buna göre hesaplama yaptığımız da aylık taksidiniz 1.050 TL oluyor. Aylık Maliyet Oranı %1,34 dir. Yıllık Maliyet oranı ise %20,48 dir.

Bugün sizler için önerebileceğimiz otomobil kampanyası fiat linea’ya aitti. En özel ve kaliteli banka ve kredi haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz. Şimdilik hoşçakalın ama bizimle kalın.

BU KREDİ KAMPANYASI BİTMEDEN ARKADAŞLARINIZIN DA GÖRMEDİ ADINA SİZLERDE FACEBOOK HESABINIZDAN PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Araban yoksa üzülme ING Bank Taşıt Kredisi yanında

Garanti Bankası Hızlı ve Uygun Taşıt Kredisi Kampanyası

Yorum yapın