Halkbank’tan Çok Hesaplı 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi

Halkbank Düşük faizli 0 Km taşıt kredisi, Halkbank hesaplı 2. el taşıt kredisi, uygun araba kredileri – Yaz aylarına girdik ama mevsim ne olursa olsun araba çok büyük ihtiyaç. Yazında, kışında, ilkbaharda da, arabasız olmuyor. Araba da biraz eli yüzü düzgün olacak. Benim bir külüstür yadigar vardı. Maşallah hemen hemen her gün beni sanayiye götürürdü. Artık ustalar ile ahbap olmuştuk. Klima zaten yoktu. Tam bir eziyetti. Toplum geneli artık böyle araçlar istemiyoruz.

GÜZEL BİR KREDİ KAMPANYASI SİZLERİ BEKLİYOR

Vatandaş daha eli yüzü düzgün ve konforlu araba tercihinde bulunuyor. Hatta mümkünse 0 km araç alıyor. Hiç olmazsa uzun yıllar kafam rahat bir şekilde binerimin hesabını yapıyor. Yalnız arabaların fiyatları belli. Cebinizdeki para ile yeni bir arabanın gelmeyeceğinin farkındayım. Bu açıdan da güzel bir alternatif oluşturması adına bu yazıda Halkbank 0 Km ve 2. el taşıt kredisi kampanyasından söz edeceğim. Bu sayede de sizler de hesaplı bir kredi kampanyasından haberdar olacaksınız.

HALKBANK 0 VE 2. EL TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank ile sizlerde hayalinizdeki arabaya kavuşabileceksiniz. İster 0 km isterseniz de 2. el taşıt alabilirsiniz. Üstelik çok hesaplı bir kampanya hazırlamışlar. Bu kampanyaya göre 0 Km taşıt alacaksanız faiz oranı %1,15 olacaktır. Bu oran gerçekten de fena değil. Eğer ikinci el bir taşıt alacaksanız %1,16 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Tahsis ücreti, kredinin binde beşi oranındadır. Diyelim ki 10 bin lira alırsanız 52,5 TL tahsis ücreti ödemeniz gerekir.

KREDİ LİMİTLERİ VE KREDİ BAŞVURUSU

0 Km taşıt alacaksanız ve alacağınız aracın fatura değeri 50.000 TL’ye kadar ise bu tutarın %75’ine kadar kredi alabilirsiniz. 50.000 TL’nin üstünde ise eğer, bu tutarın üstü için de ekstradan %50 oranı kadar kredi alabilirsiniz. Eğer 2. el taşıt alacaksanız bu en fazla 5 yaşına kadar olmalıdır. Ayrıca kasko değeri kadar kredi alabilirsiniz. Kredi başvurusunu halkbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tabi oraya giderken gelir belgenizi, kimliğinizi, adres teyidi için bir belgeyi, 0 km araçlar için fatura proformasını, 2. el araçlar için ruhsat fotokopisini almayı unutmayınız.

Bu kredide hayat sigortası uygulaması yapılmaktadır. Hayat sigortası sizin yaş ve cinsiyetinizin yanı sıra kredi tutarı ve vadesine göre belirleniyor. Bu arada kredinin en uzun vadesi 48 aydır. Bu süreye kadar taksit sayınızı belirleyebilirsiniz. Detaylı bilgiye Halkbank şubelerinden ulaşabilirsiniz. Aslında uzatılacak bir kampanya değil. Açık ve net. Faiz oranı çok düşük. Tabi şuan piyasa verilerine göre konuşuyorum. En özel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

 

Yorum yapın