Belgesiz Kredi Veren Bankalar Nasıl Kredi Çekilir

Belgesiz Kredi Veren Bankalar, Nasıl Kredi Alınır? Hangi bankalardan belgesiz kredi alınır? – Zaman ilerledikçe, her şeyin kolayı da bizlere sunulmaya başlandı. tabi teknoloji ile birlikte rahatlıkta geldi. özellikle bankalar teknolojik alt yapıdan ciddi manada yararlanmaya başladı ve kendi teknolojilerini geliştirdiler. E-devlet ile zaten bir çok bürokratik işlemi aradan çıkarmış olduk. Şimdilerde ise bankasal iş ve işlemlerimizi, bankaya gitmeden oturduğumuz yerden hallediyoruz.

VATANDAŞIN İSTEĞİ KOLAY KREDİ

Kolay ve çabuk kredi alma ise hepimizin ortak isteği. İşlerimiz zaten başımızdan aşkın, yok gelir belgeni getir, yok kefil bul, yok, imza at, yok başvuru yap, sıra bekle, vergi levhanı getir vb. bir sürü bürokratik işleyişten hepimiz bıktık. Kredi başvurusunu kolay yapmak istiyoruz bu birinci isteğimiz. İkinci isteğimiz ise onu bunu sunmadan kredinin kolayca hesabımıza yatmasını istiyoruz. Bu yönde de banka tercihimizi yapıyoruz.

BANKALARIN ÇOĞU KREDİ POLİTİKASINI DEĞİŞTİRDİ

Vatandaş gerçekten sıra beklemek ve onu bunu getir işleri ile uğraşmak istemiyor. Bankalarda gün içerisindeki kredi çekme yoğunluğundan şikayetçi. Bu açıdan yeni bir politika izlemiş durumdalar. Kendi müşterilerine hiç bir belge sunmadan online kredi alabilmelerine imkan tanıyorlar. Bu sayede hem daha fazla müşteriye ulaşıyor, hemde banka yoğunluğu azalmış oluyor. Zaten müşterilerin durumunu bankalar biliyorlar.

Müşteriler internet şubeden yada cep şubeden başvuru yapıyorlar. Sonra 2 dakika içerisinde banka cevap veriyor. Genelde kredi sicilinde herhangi bir sıkıntı yok ise kredinizi hemen internet şubeden alabiliyorsunuz. Ne imza ne başka bir şey. Peki şuan buna hangi bankalar uyuyor. Hızlıca bankaları ve özelliklerini belirtelim isterseniz.

ODEABANK NAKİT HAZIR KREDİ

Odeabank nakit hazır kredi ile müşterilerine 35.000 TL’ye kadar kredi almalarını sağlıyor. İnternet şubeden hızlıca başvuru yapabiliyorsunuz. Paranıza da kolayca kavuşuyorsunuz. Kredi vadesi için en yüksek vade 48 aydır. Faiz oranları da kredi notunuza göre belirlenir. Kredi notunuz yüksek ise düşük faizli kredi alabiliyorsunuz. En yüksek faiz %1,79 ve en düşük faiz ise %1,29 dur. Hayat sigortası yapılıyor. kredi tahsis ücreti ise kesintisi yapılıyor.

FİBABANKA İNTERNTTEN KREDİ KAMPANYASI

Fibabanka 20.000 TL kredi almanıza olanak tanıyor. Başvurunuzu internet şubeden yada cep şubeden bir iki dakikada gerçekleştirebilirsiniz. Dakikalar içerisinde bankanızdan cevap gelecektir. Eğer olumlu cevap gelirse kredinizi bankaya gitmeden kolayca hesabınıza aktarırsınız. Faiz oranı %1,29 olarak sabit tutulmuştur. Genel anlamda kredi sicilinde sıkıntı olmayanlar kredi alabiliyorlar. 3 ay ile 48 ay arası vade imkanınız bulunuyor.

AKTİFBANK N KOLAY KREDİ

Aktifbank kredi notunuzu da çok fazla kafaya takmıyor. Başvuruların büyük çoğunluğu kabul ediliyor. Aktifbank müşterileri internet şubeden başvurusunu yapıp 5 dakikada kredisine ulaşabiliyor. Yok müşteri değilseniz başvuru formunu dolduruyorsunuz. Onay gelirse 2 hafta içerisinde kurye imzanızı alıyor ve kredinize kavuşuyorsunuz. Faiz oranı %2,29 dur. Kredi vadesi 3 ay ile 48 ay arasında yapılabilir. Kredi limiti ise 2.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Hayat sigortası zorunlu değildir. tahsis ücreti ise istenmektedir

BANKPOZİTİF MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası bankpozitif hazırlamış. Müşteriler hemen anında kredilerine kavuşuyor. Müşteri değilseniz başvurunuzu bankpozitif’in resmi web sitesinden 4 dakika da başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Sizi evinizde ziyaret ediyorlar imzanızı alıyorlar ve kredinizi istediğiniz hesaba yatırıyorlar. 50.000 TL’ye kadar kredi alaibliyorsunuz. Kredi vadesi için en yüksek taksit sayısı 48 aydır. kredi tahsis ücreti, dosya masrafı, hayat sigortası ve hiç bir ek masraf talep edilmiyor. Faiz oranı da %1,49 dur.

GARANTİ BANKASI DİJİTAL KREDİ

Garanti bankası müşterilerine 5 dakikada kredi almanın yolunu açmış. Sizde şifrenizi kullanarak cep şubeye yada internet şubeye giriş yapın ve kredi başvurunuzu gerçekleştirin. Kredinin üst limiti 75.000 TL dir. Faiz oranı da %1,89 ile %1,29 arasında değişiyor. Kredi limiti arttıkça faiz oranı azalıyor. tahsis ücreti talep ediliyor. hayat sigortası da yaptırılıyor. Maaş müşterisi değilseniz internetten en fazla 25.000 TL’ye kadar kredi çekebiliyorsunuz. Maaş müşterisi iseniz 75 bin liraya kadar yolunuz var.

YAPI KREDİ BANKASI BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapı kredi bankası oturduğunuz yerden kredi almanızı sağlıyor. Bende denedim oluyor. İnternet şubeye giriş yapıyorsunuz. Adınıza belirlenmiş bir kredi limiti oluyor. Bu limiti 48 ay vadeye kadar taksit yapabiliyorsunuz. benim için belirlenen limit 30.000 TL idi. Faiz oranı ise %1,27 ile %1,39 arasında değişiyor. Kredi limiti ve müşterinin özeline göre faiz oranları belirleniyor. Başvurunuzu yaptıktan sonra bir kaç dakika içerisinde onay geliyor. Sonra da paranızı hesabınıza aktarıyorsunuz. Toplam 10 dakikanızı almıyor.

QNB FİNANSBANK İNTERNETTEN KREDİ

Kolay kredi veren bankalardan birisi ise QNB Finansbank’tır. Müşterileri hafta sonu dahi olsa istedikleri zaman kredi alabiliyorlar. İnternet şubeyi yada cep şubeyi kredi başvurusu için kullanabilirsiniz. Onay almanız durumunda krediniz isteğiniz doğrultusunda hemen hesabınıza yatar. En düşük kredi limiti 1.000 TL ve en yüksek kredi limiti 30.000 TL dir. Kredi notuna göre faiz oranı sunuluyor. En düşük faiz %1,28 dir. En yüksek faiz oranı ise %1,73 tür.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.