Yapı Kredi Bankası SMS ile Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi

Yapı kredi bankası 2017 kurban bayramı kredi kampanyası, bireysel bayram ihtiyaç kredisi – Bankalar bu bayramda erkenden kredi kampanyalarını yayınlamaya başladı. Haliyle de piyasa kredi kampanyaları ile doldu taştı. Bu durum kredi çekecekler için bir fırsat aslında. Çünkü bankalar müşteri kapmak için avantajlı kredi vermeye çalışıyor. Ülkemizde maşallah banka cenneti gibi. Güzel ve doğru bir araştırma ile en uygun kredi kampanyası bulunabilir.

YAPI KREDİ KURBAN’A ÖZEL KREDİ KAMPANYASI HAZIRLAMIŞ

724kredi.net ailesi sizlerin en doğru seçimi yapması için sabah akşam, en özel kampanyaları sizle ile paylaşıyor. Zaten şimdiye kadar ki sunulan tüm kampanyaları bizlerde sizlerin bilgisine sunduk. Bir kaç banka da önümüzdeki hafta içerisinde bayram kredi kampanyasını yayınlayacaktır. Yapı kredi bankası da bugün itibariyle kurban’a özel ve sms ile başvuru yapılabilecek bir fırsat hazırlamış. Tüm müşteri ve ve müşteri adaylarını da bekliyor. Yazımızın devamında ise bu fırsatı detaylandıracağız.

YAPI KREDİ BANKASI KURBAN BAYRAMI BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapı kredi bankası son başvuru tarihi arefe günü olan yani 31.08.2017 olan bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kampanya ya göre 10 bin lirayı günde 10 lira ödeyerek alabiliyorsunuz. Dilerseniz şimdi detaylara ve merak edilen özelliklere inelim. Bu kampanyaya göre en uzun kredi vadesi 48 ay olabiliyor. Kredi için sunulan faiz oranı da %1,33 dür. Bu oran 10 bin lira içindir. İstediğiniz kredi tutarı daha farklı ise, faiz oranınız da farklı olarak sunuluyor.

Kredi aldığınızda, bu tutarın %0,5’i kadar dosya masrafı olan kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Ha bir de hayat sigortası faktörü de var. Hayat sigortası herkesin yaptırması gereken ciddi bir konu. Yapı kredi bankası da bunu zorunlu olarak karşımıza çıkarıyor. Hayat sigortası her kişi için aynı olmayabiliyor. Çünkü kredi özellikleri ile birlikte yaş ve cinsiyet faktörü dikkate alınarak hesaplanıyor.

SMS İLE KREDİYE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Banka şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Lakin genelde vatandaş başvuru için artık bankaya pek fazla gitmek istemiyor. Bunun yerine Online veya SMS ile başvuru yollarını arıyor. Yapı kredi bankası da SMS ile başvuru imkanı veriyor. Yapmanız gereken şey ise aralarına boşluk koyarak Bireysel, T.C Numarası ve Aylık gelir bilgisinin yazılması gerekiyor. (Ör; Bireysel 44444666666 2350 ) sizlerde başvuru metnini hazırladıysanız şimdi operatör ayırımı yapmadan bunu 4411′ e yollamanız gerekiyor. Onay geldikten sonra da gelir belgesi ile bankaya gidip kredinizi alabilirsiniz.

Müşteriler internet şube, cep şube aracılığı ile de başvuru yapabilir. Bu sayede bankaya gitmezler. Onaylanan kredilerini hafta sonu daha olsa hesaplarına aktarırlar. Bunun dışında müşteriler ATM ve Telefon bankacılığı ile başvuru yapabiliyor.

10.000 LİRA KURBAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI

Değerli okurlarımız, yapı kredi bankasından 10.000 TL kurban bayramı kredi başvurusunda bulundunuz. Geri ödemenizi 48 ay olarak gerçekleştirdiğinizi düşünelim. bankada faz olarak %1,33 oranını veriyor. Şimdi hızlıca hesaplama yapalım. Buna göre bir ayda ödeyeceğiniz kredi taksit tutarı 299,80 TL olacaktır. Dolayısıyla da 10 bin lirayı günde 10 lira ödeyerek alabileceksiniz. hayat sigortasına 50 tl ödersiniz. Hayat sigortası daha sonra hesaplanacak.

Yapı Kredi Bankası ile Düğün Masraflarınızı Karşılamaya Ne Dersiniz

Yapı Kredi Bankası Evlilik Kredisi Kampanyası, Hesaplı Düğün Kredisi Fırsatı – Tüm Evlenecek okurlarımızın, bizi can kulağı ile takip etmelerini tavsiye ediyoruz. Zira bankaların evlilik kredisi haberlerini sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz. Evlilik belkide dünyadaki en güzel şey. Tabi doğru eşi bulduğunuzda. Bende doğru eşimi buldum ama maddi sıkıntılarım var diyorsanız doğru yerdesiniz. Düğün öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz ve sevdiğinizle unutulmayacak bir anı paylaşmak için bu yazıyı kaleme aldık.

YAPI KREDİDEN EVLİLİK KREDİSİ

Sizler paraya ihtiyaç duyuyorsunuz. Bizlerde ihtiyaç duyduğunuz bu parayı en doğru bankadan alabilmenize yardımcı oluyoruz. Bankaların en güzel kredi haberlerini paylaşıyoruz. Zaten bugün de Yapı kredi Bankası Evlilik kredisine değineceğiz. Yapı kredi evlenecekler için özel bir kampanya yapmış. Bizlerde sizler için gerekli araştırmayı yaptık. Elde ettiğimiz verileri de sizler ile paylaştık. Bunun dışında sitemizdeki diğer kredi haberleri için de 10 dakikanızı ayırmayı unutmayın. Bu sayede en hesaplı krediyi bulabilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI DÜĞÜN KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ

Yapı kredi bankası gerek gençler için gerekse de çocuklarını evlendirmek isteyenler için evlilik kredisi kampanyası ile yükünüzü hafifletmek istiyor. Bu kampanya ile uygun ödeme koşulları da sizlere sunuluyor. Kredi vadesi olarak da en uzun seçenek olarak 48 ayı değerlendirebilirsiniz. Ödemede zorluk çekmek istemiyorum diyenler uzun vade, borcumu hemen ödeyeyim diyenler ise taksit sayısını daha da kısa tutabilirler. Bunun dışında birazda faiz oranlarına ve kredi limitine değinmek istiyorum.

KREDİ TUTARI VE HESAPLAMASI

Bu kampanya ile alınabilecek minimum kredi tutarı bin liradır. Kredinin maximum tutarını belirtemiyorum. Çünkü herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Sizin bankaya sunacağınız gelir ve gelir belgelerinize göre kredinizin maximum tutarı da belli oluyor. Örneğin maaşınız 2.000 TL ise, aylık ödeyebileceğiniz en fazla taksit tutarı 1.000 TL olacaktır. Aylık gelirinizin %50’si yani yarısı maksimum taksit tutarını size verecektir. Bu sayede sizlerde üç aşağı, beş yukarı ne kadar kredi alabileceğinizi hesaplayabilirsiniz.

KREDİNİN FAİZ ORANLARI

Bu kampanyada farklı farklı faiz oranları belirlenmiş. Faiz oranlarını da kredinin tutarı ve vadesi belirliyor. Ayrıca müşterinin özellikleri de faiz oranlarının belirlenmesinde etkili oluyor. Bununla birlikte alınabilecek en düşük faiz oranı %1,25 dir. Alınabilecek en yüksek faiz oranı ise %1,39 olacaktır. Dediğim gibi bu oranlar değişiklik gösterebiliyor. Dilerseniz bir iki örnek ile bu durumu daha iyi anlatmaya çalışayım.

KREDİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANLARI ÇIKARALIM

Diyelim ki 5.000 TL‘ye ihtiyaç duyuyorsunuz. Balayı için yeterli bir tutar. Bu krediyi de 24 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Yapı kredi bankası faiz olarak %1,39 oranını belirlemiş. Hayat sigortası sizin demografik (yaş, cinsiyet) yapınıza göre belirlenecek. Kredi tahsis ücreti olarak 25 TL ödemeniz gerekecek. Taksit borcunuz 254,52 TL olacaktır. Geri ödemeniz gereken toplam kredi tutarı ise 6.108,48 TL olacaktır.

Şimdi de 10.000 TL‘ye ihtiyaç duyduğunuzu varsayalım. Bu krediyi de 36 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Yapı kredi bankası faiz olarak %1,39 oranını belirlemiş. Hayat sigortası sizin demografik (yaş, cinsiyet) yapınıza göre belirlenecek. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödemeniz gerekecek. Taksit borcunuz 371,72 TL olacaktır. Geri ödemeniz gereken toplam kredi tutarı ise 13.381,92 TL olacaktır.

Haydi Şimdi de 25.000 TL‘ye ihtiyaç duyduğunuzu ön görelim. Bu krediyi de 48 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Yapı kredi bankası faiz olarak %1,25 oranını belirlemiş. Hayat sigortası sizin demografik (yaş, cinsiyet) yapınıza göre belirlenecek. Kredi tahsis ücreti olarak 125 TL ödemeniz gerekecek. Taksit borcunuz 734,37 TL olacaktır. Geri ödemeniz gereken toplam kredi tutarı ise 35.249,76 TL olacaktır

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Bu krediye cep şubeden, internet şubeden, telefon bankacılığı ile, banka şubelerinden ve SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz hızlıca sms ile nasıl başvuru yapabileceğinizi anlatalım. Bunun için mesaj metni olarak aralarına birer boşluk koyarak; Kredi türü, T.C. Numaranızı ve Aylık gelirinizi yazıyorsunuz. Bundan sonra da mesajınızı 4411‘e yolluyorsunuz. Örneğin; Bireysel 42312121212 1750

Türkiye Finans Evlilik Finansmanı ile Mutlu Yuvanızı Kurun

Yeni Evlenecekler İçin Masrafsız Düğün Krediniz Anında Akbank’tan

Yapı Kredi Müşterilerine Oturdukları Yerden Acil Kredi Hemen Yararlan

Yapı kredi bankası oturduğun yerden kredi, yapı kredi bankası ihtiyaç kredisi kampanyası, anında kolay kredi – Günümüzde doğru banka tercihi hayati öneme sahip. Bankalar artık hayatımızın olmazsa olmazı. Bankalar olmadan ekonomi de olmuyor. Özellikle çoğu zaman hafta sonu dahi olsa kredi almak durumunda kalabiliyoruz. Bazı bankaları bırak kredi almayı, müşteri hizmetlerine dahi ulaşmak için 10 dakika telefonda bekliyorsunuz. Ona bas, şuna bas yönlendirmeleriyle insan çıldırıyor.

KOLAY KREDİ İÇİN YAPI KREDİ EMRİNİZDE

Hepimiz kolay ve uğraştırmayan kredi almanın derdindeyiz. Bankaların bir bölümü de müşterilerinin bu ihtiyaçlarını geri çevirmiyorlar. Bu bankalardan birisi de yapı kredi bankası. Müşterilerine çok özel ve güzel fırsatların yanında imkanlarda sunuyor. Bireysel ihtiyaç kredisi diye bir tane de kampanya düzenlemiş. Hemen bu kampanyayı inceledik. Neler sunuyor? Faiz oranları neler? Nasıl başvuru yapılıyor? Bankaya gidilmesi gerekiyor mu? Tüm bu merak ettiğiniz soruların hepsinin cevabı yazımızın devamında.

YAPI KREDİ MÜŞTERİLERİNE ÇOK KOLAY KREDİ

Yapı kredi bankasından müşterilerine kredi almak çok çok kolay. Üstelik bir sürü başvuru yolu da var. Özellikle bankaya gitmek istemeyenlerin işi çok daha kolay. Zira bankaya gitmek, sıra beklemek, imza atmak, belge toplamak gibi durumlarınız olmayacak. Sizlerde cep şubeyi yada internet bankasını kullanarak başvurunuzu çok basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra 2 dakika içerisinden banka sizin risk ve istihbaratınıza bakarak onay mesajı gönderiyor. Sonrasında da yine bankaya gitmeden internet şubesinden paranızı hemencecik hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

Hafta sonu dahi olsa kredinizi alabilirsiniz. Tabi dilerseniz telefon bankacılığı aracılığı ile vaya yapı kredi bankası ATM’lerinden de başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Ha birde ben illa bankaya gidip başvuru yapacağım diyorsanız da bu da mümkün. Son olarak başvuru yolu olarak SMS’den söz edelim. Sms ile başvuru yapmak isteyenlerin Kredi türünü yazıp aralarında boşluk olacak şekilde T.C. Kimlik numaranızı ve aylık gelirinizi yazıp 4411’e yolluyorsunuz. (Bireyse 24242424242 2500 )

KREDİNİN DETAYLARI

Öncelikle alacağınız kredinin bir üst limiti yoktur. Her müşterinin gelirine göre bir limit belirlenir. Ama alınabilecek en düşük kredi tutarı 1.000 TL dir. Faiz oranı ise %1,19’dan başlıyor. En yüksek faiz oranı ise %,45 dir. Bu oranlar müşterilerin özeline göre belirleniyor. Ayrıca alınacak kredinin limiti ve vadesi de faizin belirlenmesinde etkili oluyor. En düşük kredi vadesinin 3 ay ve en yüksek kredi vadesinin ise 48 ay olduğunu belirtelim. Kredinin tahsis ücretinin ve hayat sigortasının da olduğunu belirtelim.

ÖRNEK HESAPLAMALAR

25.000 TL Kredi alacaksınız ve bunu da 48 ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Bankaya bu durumda faiz oranını sorduğunuzda müşteri özelliklerinize de bakara sizlere %1,19 oranını sunuyorlar. Şimdi eldeki verilere göre hesaplama yapalım. Aylık ödemeniz gereken kredi borcunuz 723,14 TL dir. Toplam geri ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 34.710,72 TL dir. Kredi tahsis ücreti 125 TL olacaktır. Yıllık efektif sigorta oranı (Sigorta hariçtir) %18,8927 dir.

25.000 TL Kredi alacaksınız ve bunu da 48 ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Bankaya bu durumda faiz oranını sorduğunuzda müşteri özelliklerinize de bakara sizlere %1,35 oranını sunuyorlar. Şimdi eldeki verilere göre hesaplama yapalım. Aylık ödemeniz gereken kredi borcunuz 753,32 TL dir. Toplam geri ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 36.159,36 TL dir. Kredi tahsis ücreti 125 TL olacaktır. Yıllık efektif sigorta oranı (Sigorta hariçtir) %21,6221 dir.

 

Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıyanların Keyfi Yerinde 300 Lira Hediye

Emekli maaşını yapı kredi bankasına taşıyana 300 lira para puan hediye- Ülkemizde ki emekli sayısı çok fazla. Dolayısıyla bu emeklilerin maaşları da ekonomide çok büyük bir yer ediniyor. Tabi maaşların büyüklüğü karşısında bankaların da iştahları kabarmıyor değil. Bu yaşınıza kadar hep siz bankaların peşinden koştunuz 10 bin lira kredi için. Artık bankalar sizlerin peşinden koşacak. Çünkü sizin maaşınız çok değerli ve devlet garantisi altında.

BANKALAR EMEKLİLERİN MAAŞLARINA TALİP

Her ay tam zamanında tıkır yatıyor. Bekleme işlerin kötü gidişatı falan yok. Durum böyle olunca da bankalar sırf emekli maaşınızı getirmeniz için dünyalar kadar hizmet ve avantajları sunuyorlar. Tabi bu durumda da emekliler karlı çıkıyor. Düne kadar bakılmıyordu şimdi değere binmiş oldu emeklilerimiz. Ülkemizde milyonlarca emekli maaşı alan vatandaş var. Kendilerine göre de biriktirdikleri bir para var. Bankalar emekli maaşınızı istemekle bir taşla 2 kuş vurmuş oluyor.

Hemen emekli maaşınızı bankalarına alıyorlar, hemde biriktirmiş olduğunuz paralarınızı. Sonuçta Maaşınızı A bankasında alan bir kişi birikimlerini de B bankasında tutmuyor. Yine aynı bankaya getiriyor. Durum böyle olunca bankalar daha fazla para ile daha fazla iş yapıp büyüyorlar. Bu işin mantığı bu. Kısacası maaşınıza talip oluyorlar emekliler. Maaşınıza talip olan bir bankada Yapı Kredi. Dilerseniz şimdide sizlere ne sunuyor, neler vadediyor hep beraberce inceleyelim.

YAPI KREDİ BANKASINDAN 300 LİRA WORLD PUAN HEDİYE

Yapı kredi emekli maaşını taşıyanlara ve 36 ay yani 3 yıl bankada kalanlara 300 lira para puan kazanma fırsatı sunuyor. Bunun dışında birde emekli paketi avantajlarından da yararlanıyorsunuz. Ha bir de hediyeleri var. Ücretsiz acil medline sağlık hizmetleri üyeliği hediye ediliyor. Bunun dışında artık istediğiniz zaman uygun kredi imkanları ile kredi alabileceksiniz. Yapı kredi ATM’lerinden para çekme limitiniz ise 3 bin liraya yükseltiliyor.

Yani maaşınızı sıra beklemeden tek seferde çekebilme imkanınız oluyor. Bir yakınıza para gönderdiğiniz zaman ve bunu da cep şube, internet şube, telefon bankacılığı ve ATM’lerden yaparsanız Havale ücreti alınmıyor. ücretsiz düzenli ödeme avantajı da sunuluyor. Başvuru yapmak ta çok kolay. Yanınıza nüfus cüzdanınızı alıyorsunuz. Sonrasında ise yapı kredi şubesine gidiyorsunuz. orada yetkili banka görevlisi sizlere emekli maaşı taşıma formunu dolduruyor. Sonrasında ise adınıza emekli maaşı hesabı açılmış oluyor.

ÖNEMLİ AYRINTILAR

Emeklilerin SSK, Emekli Sandığı ve Bağkurdan olmaları gerekiyor. Emekli maaşını taşıyacak olanların aylık en az 500 lira alıyor olması gerekli. 3 ayda bir alanların ise en az 1500 TL almaları da şart. Bu rakamlar en düşük maaş oranları. Maaşınızı taşıyıp hesap açtıktan sonra bir de yapmanız gereken bir koşul daha var. Ya kredi kartı alacaksınız, ya banka kartı yada esnek hesabını olacak. İlk Maaşınızı 3 ay içerisinde almanız gerekiyor.

Bu sayede maaşınızı aldığınız bir sonraki ay 300 lira world para puana da kavuşmuş oluyorsunuz. Çok önemli olan bir diğer husus ise bu kampanyadan başvuru yapacak ilk 25 bin emekliyi kapsıyor olması. Bu açıdan başvuru yapmadan önce mutlaka bunu sorgulayın. Kampanyadan emekli maaşını yapı krediden alan ve taşıyanlar faydalanabiliyor. Bu arada kampanyadan elde ettiğiniz puanları seyahat programlarında kullanamıyorsunuz.

36 ay kalacağınıza dair imza atıyorsunuz. Eğer bu süre dolmadan ayrılır veya çıkarsanız bu defa da 300 lira para puanı geri ödemeniz gerekecektir. Bazı kimseler SGK’da birkaç maaş alabiliyor. Bu kampanya müşteri bazlıdır. Yani bir kişi yalnızca bir defa yararlanabiliyor. Haliyle fazla maaş alanlarda sadece bir defa yararlanabilecek.

Sevgili Emekli okurlarımız, sizler için yapı kredi bankasının hazırlamış olduğu emeklilik programını detaylandırmaya ve tüm ayrıntıları ile birlikte anlatmaya çalıştık. değerlendirme, hesaplama ve tartma işi de artık sizlere kalıyor. Bunu seçmek zorunda değilsiniz. Biziler elinizin altında bir alternatif olsun diye kaleme aldık. Ayrıca dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konu başlıklarından oluşan konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Kredi mi lazım demiştiniz? Yapı kredi bankası %1,14 faizi ile yanınızda

Yapı Kredi Bankası 48 ay vadeli %1,14 faizli kredi kampanyası- Kredi olmadan maalesef ki işlerimizi yoluna sokmada çok fazla zorluk çekiyoruz. Para varsa işlerde rayında gidiyor. Olmayınca da mecburen kredi çekmek durumunda kalıyoruz. Ama hangi banka en doğru seçin olur? sorusunun cevabını sizlere veren bir yer yok. Bizlerde yardımcı olma baabında bankaların kredi haberleri hakkında bilgiler paylaşıyoruz. Güncel ve bilgileri olduğu gibi aktararak tarafsızlığımızı korumaya çalışıyoruz.

YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖN AÇIKLAMA

Bugün yapı kredi bankasının sizlere sunmuş olduğu bir kredi haberinden söz edeceğiz. Faiz oranı çok güzel bir rakamdan başlıyor. Sizlerde bu kredi sayesinde iş yerinizin tadilatını yapabilir, 2. el bir oto alabilir, evinizin eşyalarını yenileyebilir, tatile çıkabilir, düğün masraflarınızı karşılayabilir, eksik olan çeyizinizi tamamlayabilir veya ufaktan bir iş kurabilirsiniz. Sınırsız ihtiyaçlarınızı karşılamanız için işe yapı kredi bankası kredi detayları;

YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Yapı kredi bankası ihtiyaçlarınızı ertelememeniz için %1,14 faiz oranından başlayan bir kredi imkanı sunuyor. 12, 24,36 veya 48 ay size bağlı olarak kredi vadesi de şekilleniyor. En düşük kredi tutarı 1.000 TL dir. 25 bin lira krediye anında kavuşabiliyorsunuz. Bu para ile cebiniz ısınacak yüzünüzde gülecek. Dilerseniz şimdide örnek hesaplamalar ile kredinin hesaplamalarını inceleyelim.

ÖDEME PLANLARI

25.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,14 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarı 713,84 TL dir. Toplam kredi ödeme tutarı 34.264,32 TL dir. Kredi tahsis ücreti 125 TL dir. 

25.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,30 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarı 743,81 TL dir. Toplam kredi ödeme tutarı 35.702,88 TL dir. Kredi tahsis ücreti 125 TL dir. 

25.000 TL Krediyi 36 Ay Vade ve %1,14 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarı 884,07 TL dir. Toplam kredi ödeme tutarı 31.826,52 TL dir. Kredi tahsis ücreti 125 TL dir. 

25.000 TL Krediyi 36 Ay Vade ve %1,30 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarı 912,87 TL dir. Toplam kredi ödeme tutarı 32.863,32 TL dir. Kredi tahsis ücreti 125 TL dir. 

10.000 TL Krediyi 36 Ay Vade ve %1,29 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarı 364,42 TL dir. Toplam kredi ödeme tutarı 13.119,12 TL dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL dir. 

10.000 TL Krediyi 36 Ay Vade ve %1,40 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarı 372,45 TL dir. Toplam kredi ödeme tutarı 13.408,20 TL dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL dir. 

5.000 TL Krediyi 24 Ay Vade ve %1,29 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarı 251,01 TL dir. Toplam kredi ödeme tutarı 6.024,24 TL dir. Kredi tahsis ücreti 25 TL dir. 

5.000 TL Krediyi 24 Ay Vade ve %1,40 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarı 254,87 TL dir. Toplam kredi ödeme tutarı 6.116,88 TL dir. Kredi tahsis ücreti 25 TL dir. 

Arkadaşlar, faiz oranını birazda müşterinin kendisi belirliyor. Daha doğrusu müşterinin banka olan ilişkilerine göre yani müşterinin özeline göre kredi faizi belirleniyor. Kredi tahsis ücreti kredinin binde 5’i kadardır. Hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Zira bu sizin yararınıza olabilecek bir durum.

BAŞVURU ADIMLARI

Başvurunuzu yapı kredi şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında cep şubeyi kullanabilirsiniz. Yada internet şubeden de kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Tabi 444 0 444 telefon şubeciliğinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru için BURAYI tıklayabilirsiniz. SMS ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilme imkanınız var. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne Bireysel yazıyorsunuz ve bir boşluk bırakıyorsunuz.

Daha sonra T.C. Kimlik Numaranızı ve aylık gelir bilginizi arlarında boşluk olacak şekilde yazıyorsunuz. Sonrada GSM operatörü fark etmez 4411’e mesaj yolluyorsunuz. Örneğin; Bireysel 22233344455 3250  

GEREKLİ OLAN BELGELER

Başvurunuz onaylandı. şimdide bankaya sunmanız gereken bazı belgeler var. Bunları da sayım isterseniz. Muhakkak kimlik belgeniz yani nüfus cüzdan fotokopiniz. Bunun dışında gelir belgenizi sunmanız gerekiyor. SSK’lı çalışanlar son iki aya ait maaş bordrosunu sunabilirler. Emekliler hesap cüzdanları ile, serbest meslek sahipleri ise vergi levhaları ile başvurularını yapmak durumundadırlar. Son olarak ikametgah belgesi veya adınıza düzenlenmiş herhangi bir faturayı sunmanız şart.

Böylece yapı kredi bankası ihtiyaç kredisinin tüm detaylarına değinmiş olduk. Başvuru kanallarının ne olduğunu biliyorsunuz. Aklınıza takılan soru varsa 444 0 444 müşteri hizmetleri hattını araya bilirsiniz. Güncel banka kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin. Bunun dışında aşağıdaki kredi haberlerimizi de incelemeniz sizlerin yararına olacaktır.

BU YAZIYI ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK HESAPLARINIZ İLE BEĞENMENİZİ RİCA EDEBİLİR MİYİM?

Banka Faizlerinde Bir Artış Mı Oldu Sanki?

Vakıfbank’dan KOBİ’lere 84 Ay Vadeli KfW İşbirliği İle 500 Bin Lira Kredi

Düşük Faizli Vakıfbank Kış Kredisi İçinizi Isıtacak

50.000 TL Garanti Bankası Kış Kredisi