Yapı Kredi Bankası ile Düğün Masraflarınızı Karşılamaya Ne Dersiniz

Yapı Kredi Bankası Evlilik Kredisi Kampanyası, Hesaplı Düğün Kredisi Fırsatı – Tüm Evlenecek okurlarımızın, bizi can kulağı ile takip etmelerini tavsiye ediyoruz. Zira bankaların evlilik kredisi haberlerini sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz. Evlilik belkide dünyadaki en güzel şey. Tabi doğru eşi bulduğunuzda. Bende doğru eşimi buldum ama maddi sıkıntılarım var diyorsanız doğru yerdesiniz. Düğün öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz ve sevdiğinizle unutulmayacak bir anı paylaşmak için bu yazıyı kaleme aldık.

YAPI KREDİDEN EVLİLİK KREDİSİ

Sizler paraya ihtiyaç duyuyorsunuz. Bizlerde ihtiyaç duyduğunuz bu parayı en doğru bankadan alabilmenize yardımcı oluyoruz. Bankaların en güzel kredi haberlerini paylaşıyoruz. Zaten bugün de Yapı kredi Bankası Evlilik kredisine değineceğiz. Yapı kredi evlenecekler için özel bir kampanya yapmış. Bizlerde sizler için gerekli araştırmayı yaptık. Elde ettiğimiz verileri de sizler ile paylaştık. Bunun dışında sitemizdeki diğer kredi haberleri için de 10 dakikanızı ayırmayı unutmayın. Bu sayede en hesaplı krediyi bulabilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI DÜĞÜN KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ

Yapı kredi bankası gerek gençler için gerekse de çocuklarını evlendirmek isteyenler için evlilik kredisi kampanyası ile yükünüzü hafifletmek istiyor. Bu kampanya ile uygun ödeme koşulları da sizlere sunuluyor. Kredi vadesi olarak da en uzun seçenek olarak 48 ayı değerlendirebilirsiniz. Ödemede zorluk çekmek istemiyorum diyenler uzun vade, borcumu hemen ödeyeyim diyenler ise taksit sayısını daha da kısa tutabilirler. Bunun dışında birazda faiz oranlarına ve kredi limitine değinmek istiyorum.

KREDİ TUTARI VE HESAPLAMASI

Bu kampanya ile alınabilecek minimum kredi tutarı bin liradır. Kredinin maximum tutarını belirtemiyorum. Çünkü herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Sizin bankaya sunacağınız gelir ve gelir belgelerinize göre kredinizin maximum tutarı da belli oluyor. Örneğin maaşınız 2.000 TL ise, aylık ödeyebileceğiniz en fazla taksit tutarı 1.000 TL olacaktır. Aylık gelirinizin %50’si yani yarısı maksimum taksit tutarını size verecektir. Bu sayede sizlerde üç aşağı, beş yukarı ne kadar kredi alabileceğinizi hesaplayabilirsiniz.

KREDİNİN FAİZ ORANLARI

Bu kampanyada farklı farklı faiz oranları belirlenmiş. Faiz oranlarını da kredinin tutarı ve vadesi belirliyor. Ayrıca müşterinin özellikleri de faiz oranlarının belirlenmesinde etkili oluyor. Bununla birlikte alınabilecek en düşük faiz oranı %1,25 dir. Alınabilecek en yüksek faiz oranı ise %1,39 olacaktır. Dediğim gibi bu oranlar değişiklik gösterebiliyor. Dilerseniz bir iki örnek ile bu durumu daha iyi anlatmaya çalışayım.

KREDİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANLARI ÇIKARALIM

Diyelim ki 5.000 TL‘ye ihtiyaç duyuyorsunuz. Balayı için yeterli bir tutar. Bu krediyi de 24 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Yapı kredi bankası faiz olarak %1,39 oranını belirlemiş. Hayat sigortası sizin demografik (yaş, cinsiyet) yapınıza göre belirlenecek. Kredi tahsis ücreti olarak 25 TL ödemeniz gerekecek. Taksit borcunuz 254,52 TL olacaktır. Geri ödemeniz gereken toplam kredi tutarı ise 6.108,48 TL olacaktır.

Şimdi de 10.000 TL‘ye ihtiyaç duyduğunuzu varsayalım. Bu krediyi de 36 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Yapı kredi bankası faiz olarak %1,39 oranını belirlemiş. Hayat sigortası sizin demografik (yaş, cinsiyet) yapınıza göre belirlenecek. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödemeniz gerekecek. Taksit borcunuz 371,72 TL olacaktır. Geri ödemeniz gereken toplam kredi tutarı ise 13.381,92 TL olacaktır.

Haydi Şimdi de 25.000 TL‘ye ihtiyaç duyduğunuzu ön görelim. Bu krediyi de 48 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Yapı kredi bankası faiz olarak %1,25 oranını belirlemiş. Hayat sigortası sizin demografik (yaş, cinsiyet) yapınıza göre belirlenecek. Kredi tahsis ücreti olarak 125 TL ödemeniz gerekecek. Taksit borcunuz 734,37 TL olacaktır. Geri ödemeniz gereken toplam kredi tutarı ise 35.249,76 TL olacaktır

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Bu krediye cep şubeden, internet şubeden, telefon bankacılığı ile, banka şubelerinden ve SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz hızlıca sms ile nasıl başvuru yapabileceğinizi anlatalım. Bunun için mesaj metni olarak aralarına birer boşluk koyarak; Kredi türü, T.C. Numaranızı ve Aylık gelirinizi yazıyorsunuz. Bundan sonra da mesajınızı 4411‘e yolluyorsunuz. Örneğin; Bireysel 42312121212 1750

Türkiye Finans Evlilik Finansmanı ile Mutlu Yuvanızı Kurun

Yeni Evlenecekler İçin Masrafsız Düğün Krediniz Anında Akbank’tan

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.