Yeni Evlenecekler İçin Masrafsız Düğün Krediniz Anında Akbank’tan

Akbank evlilik kredisi, akbank masrafsız düğün ve çeyiz kredisi kampanyası, evleneceklere kredi – Değerli okurlarımız, düğün ve evlilik kredilerine ağırlık verdik ve bankaları teker teker sizlere sunmaya devam ediyoruz. Çünkü artık yapılan evliliklerin büyük bir çoğunluğu bankalardan alınan krediler ile yapılıyor. Gerek anne ve babalar çocukları için kredi çekiyorlarken, gerekse de çalışan gençler kredi çekerek yuvalarını kuruyorlar. Evlenenlerin masrafları dünyalar kadar. Kredi ise olmazsa olmazlardan.

AKBANK MASRAFSIZ DÜĞÜN KREDİSİ KAMPANYASI

Kredi çekileceğe kesin gözü ile bakılıyor. Bu açıdan da banka araştırması yapılıyor. Özellikle de bu aylarda düğün sayılarında ciddi bir artış var. Bizlerde kredi çekeceklere yardımcı olabilmek adına sitemizde düğün ve evlilik kredisi haberlerine yer vermeye karar verdik. Bu yazımızı da akbanka ayırdık. Zira Akbank Masrafsız Düğün Kredisi Kampanyası hazırlamış. Şartlarda fena değil gibi. Bu yazı hiç olmazsa elinizde bir alternatif olacaktır. Bunun dışında yine sitemizdeki diğer haberleri de inceleyebilir ve en avantajlı krediye ulaşabilirsiniz.

MASRAFSIZ DÜĞÜN VE EVLİLİK KREDİSİ DETAYLARI

İhtiyacınız her ne olursa olsun, akbank yanınızda. Artık düğün eksikliklerinizi Akbank ile tamamlayabileceksiniz. Ev eşyalarından, balayına kadar, tüm masraflarınıza Akbank masrafsız düğün kredisi yetişecek. Sizlerde bu özel gününüzü doyasıya ve güzel bir şekilde yaşayacaksınız. Akbank aldığınız krediyi 1 ay ile 48 ay arasında ödemenize imkan tanıyor. Sizlere tavsiyem, kredi vadesini seçerken ödeme gücünüzü dikkate alın. Aylık 500 TL ödeyebilecekseniz, 1000 TL borcun altına girmeyin. Burda ödeme planını da vade sayısı belirleyecek. Bu açıdan doğru vadeyi seçmelisiniz.

FAİZ ORANI VE KREDİ LİMİTİ

Dilerseniz birazda faiz oranlarına değinelim. Kredinizi 1 ay ile 36 aya kadar vade yaptığınız takdirde faiz oranı sizler için %1,19 oluyor. Bu oranın da, şuan piyasa için iyi olduğunu söyleyebiliriz. Tabi bu oran 1.000 TL ile 75.000 TL arası için geçerli olduğunu belirtelim. Vade sayısı 48 aya çıktığında faiz oranı da değişiyor. Bu açıdan 36 aya kadar daha da avantajlı. Görüldüğü gibi kredinin limiti de hiçte fena değil. Aldığınız bu borcu dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da geri ödeyebilirsiniz.

BAŞVURU NEREDEN VE NASIL YAPILIYOR?

Aslında akbank müşterileri, başvurularını akbank direkt ile anında yapabilir ve kredilerine anında kavuşabilirler. Ama akbank direkt ile başvuru yapacaklar en fazla 20.000 TL’ye kadar kredi alabiliyorlar. Banka şubelerinden başvuru yapanlar ise 75.000 TL’ye kadar kredi alabiliyorlar. Başvuruda mutlaka nüfus cüzdanınız yanınızda olsun. Ayrıca gelir belgenizi de bankaya sunmanız gerekiyor. Akbank gerek duyarsa adres teyidi için de bir belge isteyebilir. Bu kampanyaya 31 ağustos tarihine kadar başvuru yapabiliyorsunuz. Ama akbank dilerse bu süreyi uzatabilir.

TAHSİS ÜCRETİ VE HAYAT SİGORTASI

Kredi kampanyası masrafsızdır. Komisyon ve kredi tahsis ücreti talep edilmiyor. Bu güzel bir şey. Yalnız hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Bende hayat sigortasının mutlaka yaptırılması gerektiğini düşünenlerdenim. Arkadaşlar dünyanın bin bir türlü hali var. Hayat sigortası yaptırmaktan korkmayın. Aksine istekli olun. Hayat sigortası kişinin yaş ve cinsiyetinin yanı sıra kredinin limiti ve vadesine göre belirlendiğini de belirtelim. Dilerseniz bir tane örnek hesaplama yapalım.

10.000 TL İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Evinizin tüm eşyalarını tamamladınız. Düğünü de babanız yapacak. Ama balayı için Paris’i düşünüyorsunuz. Bunun için de 10.000 TL’ye ihtiyacınız var. Bu tutarı eşinizde çalıştığından rahat ödeyebilirsiniz ama yinede temkinli yaklaştığınızdan 36 ay vade yapmayı uygun görüyorsunuz. Bu durumda banka sizlere %1,19 faiz oranını uyguluyor. Zaten masrafsız olduğundan, kredi tahsis ücreti ödemiyorsunuz. Aylık taksitiniz ise 357 TL oluyor.

 

Yorum yapın