Türkiye Finans Evlilik Finansmanı ile Mutlu Yuvanızı Kurun

Türkiye finans evlilik kredisi, düğün finansmanı, evlilik finansmanı –  Değer okurlarımız, düğünler için start verilmeye başlandı. Artık baharın son ayının, son demlerini daha doğrusu son günlerini yaşıyoruz. Düğün salonları evlilik için randevu almaya başladılar bile. Özellikle çalışanlar yıllık izinlerinde düğünlerini gerçekleştirmek istiyorlar. Ama çok önemli bir problem var. Oda düğün için gerekli olan finansmanın nereden karşılanacağı. Kimisi babasına, kimisi annesine güveniyor. Kimisi maaşına, kimisi de bankalara güveniyor.

DÜĞÜN VE EVLİLİK GİDERLERİ İÇİN BANKALAR ÇÖZÜM NOKTAMIZ

Bankalar bu sıralar düğün kredileri ve finansmanları vermeye başladılar. Zira bankasız düğün yapmak çok zorlaştı. En basitinden bir ev kurmak bile 30 bin liraya patlıyor. Düğün kına derken bu tutar 50 bin liraya çıkıyor. Tabi herkes bütçesine göre düğününü yapıyor ama bu tutarın misli ve katları olacak şekilde de masraf harcayanlar var. Vatandaşta yeterince para yok. Bankalar da tek çare olarak karşımıza çıkıyor. Ama kredi ve faizine bulaşmak istemeyenlerin sayısı da oldukça fazla.

FAİZSİZ EVLİLİK FİNANSMANINIZ TÜRKİYE FİNANS’DA

İhtiyaç duyduğu parayı faiz ödemeden ulaşmak istiyor. Bizler bu siteden evlilik ve düğün kredilerini paylaşmıştık. Ama okurlarımızın bir bölümü kar payı oranı ile finansmanı almak istiyor. Faize bulaşmak istemiyor. Bizlerde bu yazımızı sizin isteğiniz çerçevesinde Türkiye Finans’a ayırmak istedik. Peki detaylar neler? Vade sayısı kaç? ve Kar Payı oranı % kaç? Tüm bu soruların cevabı yazımızın kalan kısmında

TÜRKİYE FİNANS EVLİLİK FİNANSMANI ÖZELLİKLERİ

Sizlerde hayat arkadaşınızı buldunuz ve inanılmaz bir evlilik teklifinde bulundunuz. Sonucunda da evet yanıtını aldınız. Aileler tanıştı ve evlilik için gün bile alındı. Şimdi evinizi yani yuvanızı kuracaksınız. Ama paranız yeterince yok. Kiminiz beyaz eşya alacak, kiminiz balayına çıkacak, kiminiz çeyizinizi tamamlayacak. İşte tam da burada türkiye finansbank ve finansmanı imdadınıza yetişiyor. Artık düğün, balayı ve diğer masraflarınız gözünüzü korkutmasın. Sizlerde artık evlilik öncesi ve sonrasındaki tüm ihtiyaçlarınıza çözüm bulabileceksiniz.

FİNANSMANIN KAR PAYI ORANLARI VE VADESİ

Faize bulaşmadan kar payı oranı ile finansman alabiliyorsunuz. Türkiye finans 24 aya kadar vadeler için kar payı oranı olarak %1,39 oranını belirlemiş. 36 ay ve üstü için ise kar payı %1,45 oranı olarak belirlenmiş. Ayrıca kredi vadesi orak ise 48 aya kadar taksit yapabilirsiniz. Evlilik güzel ama ödeme işi zor. Bu açıdan 48 ay vade yaparak uzun vadede rahat rahat ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aldığınız kredinin tahsis ücretinin olduğunu da belirtelim. tahsis ücreti finansman tutarının %0,5’i oranında olacaktır. Hayat sigortası ise sizin yaş ve cinsiyetinize göre belirlenecek. Tabi finansman limiti  ve vadesinin de etkili olacağını belirtelim.

SUNULMASI GEREKEN BELGELER

Finansman için bankaya sunmanız gereken bazı belgeler de olacak. Bu belgeleri de sayalım. Türkiye finans gelir belgenizi görmek isteyecektir. Ayrıca nüfus cüzdanınız ve finansmanın kullanacağı proformaların da sunulması gerekecektir. Banka sizin başvurunuzu istediği gibi değerlendirmeye alabilir. Sonrasında da dilediği gibi sonuçlandırabilir. Her başvurana finansman çıkacak diye bir şey de anlaşılmasın. Zira kredi sicili bozuk olanlar var. Bunların da para alabilmeleri çok zor. Dilerseniz bir kaç tane örnek ile konumuzu bitirelim.

TÜRKİYE FİNANS EVLİLİK FİNANSMANI İÇİN HESAPLAMA TABLOLARI

Gerek ev eşyalarınız için, gerekse de balayı için 20.000 TL finansmana ihtiyaç duyuyorsunuz. Bankadan talepte bulundunuz ve olumlu yanıt aldınız. Aldığınız finansmanı ise 48 ay vade ile taksitlendirmek istiyorsunuz. Şimdi elimizde olan bu verileri dikkate alarak hesaplamalarımıza geçelim. Ama kar payı oranının ise %1,45 olduğunu tekrardan hatırlatalım. Buna göre aylık taksit tutarınız 618,02 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 105 TL ödemeniz gerekecek. Hayat sigortası sonradan sizin özelliklerinize göre hesaplanacak.

 

 

Yorum yapın