İlk Defa Axess’li Olanlara 400 TL Ekstra Chip Para

Akbank Axess Kredi Kartı Kampanyası, 400 TL ekstra chip-para – Değerli okurlarımız, bugün çok özel bir kredi kartı kampanyasından sizleri haberdar edeceğiz. Malumunuz kredi kartları ufak türlü alışverişlerimizde ilk başvuru yaptığımız satın alma aracı. Kredi kartı olmadan işlerimiz rayında gitmiyor diyebiliriz. Bu açıdan kredi kartları tercih edilirken, hem bir çok yerde geçmesine, hem de bizlere bol bol bedava alışveriş yapma imkanı sunana bakıyoruz. İşte bu yazıda da sizlere böyle bşr karttan söz edeceğiz.

AKBANK DİREKTEN AXESSE BAŞVURU YAPANLARA 400 TL CHIP – PARA

Akbank güzel bir kampanya yapmış. Aslında temelinde müşteri çekmek var. Hem banka kazanıyor, hemde siz. Karşılıklı yararlanma söz konusu. Bu kampanyanın temelinde Akbank Direktten Axess kredi kartına başvuru yapanlar 400 liraya kadar cip para kazanabiliyor. Bu dediğim bir çok kişinin ağzını sulandırdı galiba:) Bedava sirke baldan tatlıymış. 400 lirada fena bir tutar değil. Yıl içerisinde bir çok ihtiyaç rahatlıkla karşılanabiliyor. Peki bu kampanyanın detayları neler? Dilerseniz şimdide bunlara değinelim.

KAMPANYANIN DETAYLARI

Haydi şimdide kampanyanın detaylarına bakalım. Sizlerde 30 haziran 2017 tarihine kadar ilk defa axess kredi kartı sahibi olursanız, her ay standart olarak yapacağınız ilk 3 alışverişte %10 chip para kazanabiliyorsunuz. Bir ayda toplamda 50 TL kazanıyorsunuz. Yıl sonunda ise toplamda 400 TL ekstra chip-para kazanabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken akbank direkti kullanarak kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmek. Arkadaşlar bu kampanya mayıs ve haziran ayı içerisinde ilk defa axess kredi kartı alan müşteriler için geçerlidir.

AYRINTILIR

Wings, free, ticari kart, sanal kartlar ve ek kartlar kampanyaya dahil değildir.Yalnız wings, free yada ticari kartı olanlar axess kredi kartına başvuru yapabilirler. Bunda herhangi bir sakınca yok. Kazandığınız chip paralar ise 2 gün içerisinde kartınıza yükleniliyor. Ama kazandığınız chip paraları ise 7 gün içerisinde harcamanız gerekiyor. Bunu unutmayın ve 7 günü geçirmeyin. Bizden söylemesi. Eğer alışverişlerinizi iptal ederseniz, chip-paranız da iptal ediliyor. Altını çizmek istediğimiz bir durum var.

SMS ATMAYI UNUTMAYIN

Kazandığınız 400 TL chip para ekstradır. Yanı diğer üye iş yerlerinden ve kampanyalardan aynı şekilde faydalanabilir ve cip paranızı kazanabiliyorsunuz. Arkadaşlar, axess kredi kartınıza kavuştunuz. Şimdi bu kampanyadan yararlanmak istiyorsunuz. O halde muhakkak SMS atmanız gerekecek. Bunun için ILK yazıyorsunuz ve 4566’ya SMS’nizi yolluyorsunuz. Mesajınız akbank’a ulaştıktan sonra sizlere onay mesajı geliyor. Bu sayede kampanyaya katılımınız sağlanıyor. Kampanyaya katılım SMS bedeli 0,65 TL dir.

Sevgili okurlarımız, bizlerden şimdilik bu kadar. Sizlerde kredi kartı almayı düşünüyorsanız, bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz. 400 lira fena değil. Tabi bu tutar ek bir kampanya. Yıl sonunda kazanacağınız chip paraları artık siz hayal edin. Bedava alışveriş için sizlere güzel bir fırsat sunulmuş. Yeni ve özel banka haberleri için bizleri takip etmeye devam edin.

Yorum yapın