Vakıfbank WorldCard ile Ramazanda 50 TL WorldPuan Hediye

Vakıfbank WorldCard Ramazan Ayı Kampanyası, Worldcard 50 TL World Puan, Para Puan Hediye – Yine güzel bir bankanın, ramazan ayı için yaptığı kredi kartı kampanyası ile karşınızdayız. Ramazan ayı ile birlikte bankalar ile tüketiciler arasında karşılıklı yararlanma bağı kuruluyor. Bankalar harcama yaparken benim kartımı tercih et diyor. Müşteriler de haklı olarak bunun karşılığında ne vereceksin diye soruyorlar. İşte burada ise para puanlar, bonuslar ve chip paralar havalarda uçuşur hale geliyor.

VAKIFBANK WORLDCARD İLE RAMAZANA ÖZEL WORLDPUAN KAMPANYASI

Bankalar istediklerine kavuşuyor, müşteriler de para puanları sayesinde ödeme yüklerini daha da azaltmış oluyorlar. Ayrıca da bedava alışverişin tadına da varmış oluyorlar. Daha önceki yazılarımızda Garanti Bankası Ramazana Özel 70 TL Bonus ve Qnb Finansban Ramazana Özel 100 TL ParaPuan Hediye, konulu yazılara değinmiştik. Bu yazı ise Vakıfbank’a ayırdık. Zira vakıfbank ramazan ayına özel olarak worldcard kredi kartı kampanyası düzenlemiş. Müşterilerin ilgileneceğini düşünüyorum.

RAMAZAN AYINDA 50 TL WORLDPUAN HEDİYE ÖZELLİKLER

Vakıfbank, özel bankalardan hiçte geri kalmadan kampanyalarını yapıyor. Bu kampanyasını da, sizlerin ramazan ayında yaptığı yada yapacağı harcamalar üzerine kurmuş. Esasen kampanya güzel. Zira diğer bir kampanya gibi, harcama alanlarını sınırlı tutmamış ve bir çok yerde geçerli kılmış. Sizlerde Manav, kasap, şarküteri, gıda marketi, restoran, fast food, giyim, saat, optik, kuyum, aksesuar, çok katlı mağaza ve ayakkabı gibi world üyesi olan işletmelerden alışveriş yaparak world paun kazanabilirsiniz.

KAMPANYANIN TARİHLERİ VE WORLD PUANLAR

Bu kampanyanın başlama tarihi 26 Mayıs 2017 dir. Ayrıca son yararlanma tarihi ise 30 haziran 2017 olarak belirlenmiştir. Hem ramazan ayında, hemde ramazan bayramı alışverişlerinizde harcamalar yaparak world puanları toplayabilirsiniz. Aslında kampanyanın mantığı çok basit. Yapacağınız ilk 100 liralık alışverişten sonra, her 100 liralık alışverişleriniz de 10 lira da world puan kazanıyorsunuz. Toplamda ise 50 TL karşılığında para puan elde etmiş oluyorsunuz. Bir müşteri, kampanyadan yalnızca bir defa yararlanabiliyor ve en fazla 50 tl kazanabiliyor.

KAMPANYAYA DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Ticari kartlar, bankomat kartları, mail order, nakit çekim işlemleri, iade ve para puan kullanımları kampanya dahilinde değildir. Sanal kartlar ve seçili internet sitelerinden yaptığınız alışverişler kampanya dahilindedir. Ayrıca peşin ve taksitlendirebildiğiniz alışverişleriniz de kampanya dahilindedir. Benim size tavsiyem aynı gün aynı iş yerinden süt üste 100 lira ve üstü alışveriş yapmayın. Çünkü böyle bir durumda banka sadece bir alışverişinize para puan verecektir. Zira bunun yerine araya bir iki gün koyarak aynı iş yerinden alışveriş yapın ki daha fazla world puan kazanın.

VAKIFBANK KAMPANYASINA NASIL KATILIM SAĞLANIR?

Arzu ederseniz şimdide bu kampanyaya nasıl dahil olabileceğinizi aktaralım. Öncelikle mesaj atmanız gerekiyor, ama SMS atacağınız telefon numarasının vakıfbank’da kayıtlı olmasına dikkat edin. Mesaj ekranına da RAMAZAN yazıyorsunuz. Ardından da kredi kartınızın son altı sayısını yazıyorsunuz. mesaj metni bu şekilde hazırlanmış oluyor. Daha sonrasında ise bunu 6635‘e yolluyorsunuz. Her operatör kendi tarifesine göre ücretlendirme yapıyor.

WORLD PUANLAR NE ZAMAN VERİLECEK?

Kazanmış olduğunuz world puanlarınız 6 temmuz 2017 tarihine kadar kredi kartınıza yüklenecektir. Daha sonra da bu puanları kullanabilmeniz için 17 temmuz 2017 tarihine kadar size süre tanınır. Tabi bu süre içerisinde para puanlarınızı harcamanız gerekiyor. Eğer harcamaz iseniz 18 temmuz 2017 tarihinde sizlere verilen world puanlar sizlerden geri alınıyor. Yaptığınız alışverişlerin World POS cihazlarından yapılması gerektiğini unutmayınız. Tercih kart sahipleri ise başvuru için 4,99 TL ödemeleri gerekecektir. Kampanyanın geçerli olduğu seçili internet sitelerine, vakıfbank sitesi üzerinden kredi kampanyaları sekmesinden ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Ramazan Market Alışverişlerine 100 TL Para Puan

2017 Qnb Finansbank ramazan kampanyası, CardFinans ramazan ayı kampanyası, 100 TL Parapuan hediye – Maşallah ramazan ayı tüm bereketi ile gelmeye başladı. Her yerde ramazan ruhu yaşatılmaya çalışılıyor. İftarlar ve sahurları ile hoş geldin ramazan diyoruz. Ramazan ayında her ne kadar masraflarımız artsa da, bu durumu, daha doğrusu üzerimize binen maddi yükü bankaların kampanyaları ile azaltabiliyoruz. Şu sıralar kredi kartı kampanyalarının ardı arkası. Bu işte biz müşterilere yarıyor.

QNB FİNANSBANK CARDFİNANS RAMAZAN AYI KAMPANYASI

Kredi kartı kampanyalarının temelini dağıtılan chip paralar ve para puanlar oluşturuyor. Bu sayede bizler de masraflarımızı daha da azaltabiliyoruz. Bu yazımızı QNB Finansbank’a ayırdık. CardFinans müşterileri için özel bir ramazan kampanyası başlatılmış. Bizlerde inceledik ve muhakkak ki sizlere sunmamız gerekliliği hissettik. Alışverişinizi 90 liraya yapacakken, neden 100 lira vererek yapacaksınız ki. İşte QnB Fİnansbank Card Finans Ramazan Kampanyasının Ayrıntıları;

CARDFİNANS RAMAZAN AYI MARKET ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI AYRINTILARI

Bu kampanyanın detaylarını sizlerin, yapacağı market alışverişleri oluşturuyor. Geniş ailelerin, çok fazla market alışverişi yapanların ve gıda yardımı yapacakların düşünüp, değerlendirebilecekleri bir kredi kampanyası. Sizlerde bireysel kredi kartınızı kullanarak 100 lira ve üzerindeki her market alışverişleriniz de 10 lira da para puan kazanabilirsiniz. Genel toplamda ise 100 TL para puan kazanma şansınız var. Bu kampanya 26 mayıs 2017 tarihinde başladı. Ayrıca da son yararlanma tarihi ise 24 haziran 2017 dir.

KAMPANYAYA NASIL DAHİL OLABİLİRİM?

Kampanyaya dahil olmak isteyen cardfinans kullanıcılarının, qnb finansbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonunuzu kullanmanız gerekiyor. Sizlerde harcama yapmadan önce mesaj metni olarak RAMAZAN yazıyorsunuz. Daha sonra da bunu 2273‘e gönderiyorsunuz. Burada her operatör kendi tarifesine göre ücretlendirme yapıyor. Kayıt işleminiz yapıldıktan sonra kampanyaya da dahil edilmiş oluyorsunuz. Harcama yaptıktan sonra hemen kazandığınız para puanlar kartınıza yükleniyor.

PARA PUAN SON HARCAMA TARİHİNE DİKKAT EDİN

Kartınıza yüklenen para puanları ise 31 temmuz 2017 tarihine kadar harcamanız gerekiyor. Harcamazsanız sizlerden geri alınıyor. Eğer qnb finansbank’a ait farklı kredi kartlarınız var ise, bunları da kampanyaya dahil ederek kullanabilir ve harcamalarınızdan para puan kazanırsınız. Ama tüm kartların toplamından kazanabileceğiniz maksimum hediye tutarı 100 TL dir. Kampanya müşteri bazlıdır. Doğal olarak da bir müşterinin kazanabileceği en yüksek para puan 100 lira ile sınırlıdır.

AYNI GÜN AYNI İŞ YERİNDEN ALIŞVERİŞ

Arkadaşlar, dikkat etmeniz gereken,çok önemli bir konu var. Bu kampanyaya göre eğer aynı gün ve aynı yerden üst üste 100 lira ve üzeri harcama yaparsanız, sadece ilki dikkate alınacak ve sadece birinden para puan kazanabileceksiniz. Bunun yerine aynı iş yerlerindeki alışverişlerinizi aralarına gün koyarak gerçekleştiriniz. Örneğin 200 liralık alışveriş yapacaksanız, Aynı gün yaparsnaız 10 TL kazanırsınız. Ama bunu iki güne yayarsanız her 100’er liralık toplamda 200 liralık alışverişinizden 20 TL para puan kazanırsınız.,

Ha bir de iade işlemleri de var. Diyelim ki aldığınız ürünü yada ürünleri iade ettiniz. Bu durumda, bu alışverişinizden kazandığınız para puanlarınız da iptal edilmektedir. Ama diyelim ki siz para puanı harcadınız ve iade işlemi gerçekleştirdiniz. Banka bu defa da kartınıza para puanınız kadar borç yansıtmaktadır. Para puan ile yaptığınız alışverişler kampanya dışındadır. Toptan satış ve ticari amaçlı kullanımlarda kampanya dahilinde değildir.

Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıyanların Keyfi Yerinde 300 Lira Hediye

Emekli maaşını yapı kredi bankasına taşıyana 300 lira para puan hediye- Ülkemizde ki emekli sayısı çok fazla. Dolayısıyla bu emeklilerin maaşları da ekonomide çok büyük bir yer ediniyor. Tabi maaşların büyüklüğü karşısında bankaların da iştahları kabarmıyor değil. Bu yaşınıza kadar hep siz bankaların peşinden koştunuz 10 bin lira kredi için. Artık bankalar sizlerin peşinden koşacak. Çünkü sizin maaşınız çok değerli ve devlet garantisi altında.

BANKALAR EMEKLİLERİN MAAŞLARINA TALİP

Her ay tam zamanında tıkır yatıyor. Bekleme işlerin kötü gidişatı falan yok. Durum böyle olunca da bankalar sırf emekli maaşınızı getirmeniz için dünyalar kadar hizmet ve avantajları sunuyorlar. Tabi bu durumda da emekliler karlı çıkıyor. Düne kadar bakılmıyordu şimdi değere binmiş oldu emeklilerimiz. Ülkemizde milyonlarca emekli maaşı alan vatandaş var. Kendilerine göre de biriktirdikleri bir para var. Bankalar emekli maaşınızı istemekle bir taşla 2 kuş vurmuş oluyor.

Hemen emekli maaşınızı bankalarına alıyorlar, hemde biriktirmiş olduğunuz paralarınızı. Sonuçta Maaşınızı A bankasında alan bir kişi birikimlerini de B bankasında tutmuyor. Yine aynı bankaya getiriyor. Durum böyle olunca bankalar daha fazla para ile daha fazla iş yapıp büyüyorlar. Bu işin mantığı bu. Kısacası maaşınıza talip oluyorlar emekliler. Maaşınıza talip olan bir bankada Yapı Kredi. Dilerseniz şimdide sizlere ne sunuyor, neler vadediyor hep beraberce inceleyelim.

YAPI KREDİ BANKASINDAN 300 LİRA WORLD PUAN HEDİYE

Yapı kredi emekli maaşını taşıyanlara ve 36 ay yani 3 yıl bankada kalanlara 300 lira para puan kazanma fırsatı sunuyor. Bunun dışında birde emekli paketi avantajlarından da yararlanıyorsunuz. Ha bir de hediyeleri var. Ücretsiz acil medline sağlık hizmetleri üyeliği hediye ediliyor. Bunun dışında artık istediğiniz zaman uygun kredi imkanları ile kredi alabileceksiniz. Yapı kredi ATM’lerinden para çekme limitiniz ise 3 bin liraya yükseltiliyor.

Yani maaşınızı sıra beklemeden tek seferde çekebilme imkanınız oluyor. Bir yakınıza para gönderdiğiniz zaman ve bunu da cep şube, internet şube, telefon bankacılığı ve ATM’lerden yaparsanız Havale ücreti alınmıyor. ücretsiz düzenli ödeme avantajı da sunuluyor. Başvuru yapmak ta çok kolay. Yanınıza nüfus cüzdanınızı alıyorsunuz. Sonrasında ise yapı kredi şubesine gidiyorsunuz. orada yetkili banka görevlisi sizlere emekli maaşı taşıma formunu dolduruyor. Sonrasında ise adınıza emekli maaşı hesabı açılmış oluyor.

ÖNEMLİ AYRINTILAR

Emeklilerin SSK, Emekli Sandığı ve Bağkurdan olmaları gerekiyor. Emekli maaşını taşıyacak olanların aylık en az 500 lira alıyor olması gerekli. 3 ayda bir alanların ise en az 1500 TL almaları da şart. Bu rakamlar en düşük maaş oranları. Maaşınızı taşıyıp hesap açtıktan sonra bir de yapmanız gereken bir koşul daha var. Ya kredi kartı alacaksınız, ya banka kartı yada esnek hesabını olacak. İlk Maaşınızı 3 ay içerisinde almanız gerekiyor.

Bu sayede maaşınızı aldığınız bir sonraki ay 300 lira world para puana da kavuşmuş oluyorsunuz. Çok önemli olan bir diğer husus ise bu kampanyadan başvuru yapacak ilk 25 bin emekliyi kapsıyor olması. Bu açıdan başvuru yapmadan önce mutlaka bunu sorgulayın. Kampanyadan emekli maaşını yapı krediden alan ve taşıyanlar faydalanabiliyor. Bu arada kampanyadan elde ettiğiniz puanları seyahat programlarında kullanamıyorsunuz.

36 ay kalacağınıza dair imza atıyorsunuz. Eğer bu süre dolmadan ayrılır veya çıkarsanız bu defa da 300 lira para puanı geri ödemeniz gerekecektir. Bazı kimseler SGK’da birkaç maaş alabiliyor. Bu kampanya müşteri bazlıdır. Yani bir kişi yalnızca bir defa yararlanabiliyor. Haliyle fazla maaş alanlarda sadece bir defa yararlanabilecek.

Sevgili Emekli okurlarımız, sizler için yapı kredi bankasının hazırlamış olduğu emeklilik programını detaylandırmaya ve tüm ayrıntıları ile birlikte anlatmaya çalıştık. değerlendirme, hesaplama ve tartma işi de artık sizlere kalıyor. Bunu seçmek zorunda değilsiniz. Biziler elinizin altında bir alternatif olsun diye kaleme aldık. Ayrıca dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konu başlıklarından oluşan konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Yapı Kredi Bankası Otomatik Ödeme Talimatlarına 10 TL Puan

Yapı kredi Bankası, Her faturaya 10 tl para puan- 724kredi.net sayfasını öncelikli oalrak tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Her geçen gün beğeniler okuma oranları bu işi ne kadarda iyi ve doğru yaptığımızı gösteriyor. Bilgiyi doğru kaynağından alıp, özgün ve sade bir anlatım ile sizlere sunuyoruz. ihtiyacınız ne ise sağa sola yönelmeden direkt olarak o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bugünde özel bir bankanın yine özel bir kredi kampanyasından söz edeceğiz.

YAPI KREDİ BANKASI OTOMATİK ÖDEME TALİMATI İLE FATURALARINIZI UNUTUN GİRİŞ BÖLÜMÜ

Faturalar çoğu zaman çok ağır bir yük oluverir üzerimizde. Telefon, elektrik, su, doğal gaz derken ciddi faturalar bizi bekler. Bazen ya ne olacak 10 lira eksik gelse deriz. İşte tamda bu noktada Yapı Kredi Bankası devreye girer. Yapı kredi Bankası her yeni HGS dahil her yeni otomatik fatura talimatınıza para puan hediye ediyor. Bugün sizlere Yapı Kredi Bankası Otomatik Ödeme Talimatlarına 10 TL Puan kampanyasından söz edeceğiz. Dilerseniz hızlı bir şekilde detaylara giriş yapalım.

OTOMATİK ÖDEME TALİMATI İLE 10 TL PUAN KAMPANYA DETAYLARI

bu kampanyanın başvuru tarihlerinin 11 aralık ile 10 ocak 2017 olduğunu söyleyerek yazımıza devam edelim. Bundan dolayı da kampanyaya dahil olmak için ortalama olarak 1 ay gibi bir sürenizin olduğunu söylemek gerekiyor. Vereceğiniz her yeni otomatik fatura için ve hgs talimatı için 10 tl para puan kazanıyorsunuz.

Talimatlarınızı da Yapı kredi şubelerinden, internet şubesinden, cep şubeden veya telefon bankacılığından rahatlıkla verebilirsiniz. Kazanabileceğiniz maksimum tutar 50 liradır. Verecğiniz otomatik ödeme tutarlarının 30 haziran tarihine kadar geçerli olduğunu da unutmayınız. Bir nevi taahhüt veriyorsunuz bankaya. Kazandığınız para puan 15 şubat 2017 tarihide kredi kartınıza yada banka kartınıza aktarılacaktır. Bundan dolayı da belirtilen tarihe kadar muhakkak Yapı kredi Bankasına ait ya bir kredi kartına yada banka kartına sahip olmanız gerekir.

OTOMATİK ÖDEME TALİMATI İLE 10 TL PUAN ÖNEMLİ AYRINTILAR

Aynı abone numarası bir defa geçerlidir. Yani tekrar tekrar veremezsiniz. Diyelim i cep telefonu numaranızı değiştirdiniz. Bu durumda da yaptığınız son talimat için ödül alırsınız. Bu kampanyada Hızlıcep talimatı haricinde yapılacak tüm faturalar kapsama dahildir. Dolayısıyla da ödüllendirilmektedir. Eğer kredi kartı hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verdiyseniz mart 2017 dönemine kadar ücret alınmamaktadır.

Ayrıca Word Business karttan verilen otomatik fatura ödeme talimatınız maalesef kampanyaya dahil edilmiyor. Bu kampanyadan bir kişi yalnızca bir defa yararlanabiliyor. Ayrıca diğer kampanyalar ile de birleştiremezsiniz.

KAMPANYA NASIL KATILABİLİRİM?

Kampanyaya katılmak istiyorsanız hemen cep telefonunuzu elinize alın ve mesaj uygulamasına girin. Ardından büyük harfler ile TALIMAT yazıp bir boşluk bırakmanız gerekiyor. Daha sonrada kimlik numaranızı yazıyordunuz. En sonda da 4470’e bir SMS atıyorsunuz. Bu kadar basit. eğer cep şubeden veya internet şubeden talimat verdiyseniz  mesaj atmanıza gerek yoktur. Başvurularınızı Turkcel (0,65 TL), Vodofone (0,415 TL) ve Avea (0,65 TL) operatörleri ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

Aziz dostlarımız, sizlerde faturalarınız da 50 TL puan kazanmak istiyorsanız bu kampanyayı düşünebilirsiniz. Zira zaten faturaları ödemek durumunda kalıyorsunuz. Bari faturalarınızı ödeyerek bir yandan da 50 lirayı cebinize indirin. Bu sayede de başka bir ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız farklı yazılardan oluşan konu galerimizi de inceleyebilir ve farklı konulardan da bilgi sahibi olabilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ ADINA FAECEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

En uygun faizli bankaların verdiği yeni yıl kredileri için tıkla

Yapı Kredi Bankası Bireysel Kampanyaları

Yapı Kredi’den Yılbaşına Özel Bireysel İhtiyaç Kredisi