Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıyanların Keyfi Yerinde 300 Lira Hediye

Emekli maaşını yapı kredi bankasına taşıyana 300 lira para puan hediye- Ülkemizde ki emekli sayısı çok fazla. Dolayısıyla bu emeklilerin maaşları da ekonomide çok büyük bir yer ediniyor. Tabi maaşların büyüklüğü karşısında bankaların da iştahları kabarmıyor değil. Bu yaşınıza kadar hep siz bankaların peşinden koştunuz 10 bin lira kredi için. Artık bankalar sizlerin peşinden koşacak. Çünkü sizin maaşınız çok değerli ve devlet garantisi altında.

BANKALAR EMEKLİLERİN MAAŞLARINA TALİP

Her ay tam zamanında tıkır yatıyor. Bekleme işlerin kötü gidişatı falan yok. Durum böyle olunca da bankalar sırf emekli maaşınızı getirmeniz için dünyalar kadar hizmet ve avantajları sunuyorlar. Tabi bu durumda da emekliler karlı çıkıyor. Düne kadar bakılmıyordu şimdi değere binmiş oldu emeklilerimiz. Ülkemizde milyonlarca emekli maaşı alan vatandaş var. Kendilerine göre de biriktirdikleri bir para var. Bankalar emekli maaşınızı istemekle bir taşla 2 kuş vurmuş oluyor.

Hemen emekli maaşınızı bankalarına alıyorlar, hemde biriktirmiş olduğunuz paralarınızı. Sonuçta Maaşınızı A bankasında alan bir kişi birikimlerini de B bankasında tutmuyor. Yine aynı bankaya getiriyor. Durum böyle olunca bankalar daha fazla para ile daha fazla iş yapıp büyüyorlar. Bu işin mantığı bu. Kısacası maaşınıza talip oluyorlar emekliler. Maaşınıza talip olan bir bankada Yapı Kredi. Dilerseniz şimdide sizlere ne sunuyor, neler vadediyor hep beraberce inceleyelim.

YAPI KREDİ BANKASINDAN 300 LİRA WORLD PUAN HEDİYE

Yapı kredi emekli maaşını taşıyanlara ve 36 ay yani 3 yıl bankada kalanlara 300 lira para puan kazanma fırsatı sunuyor. Bunun dışında birde emekli paketi avantajlarından da yararlanıyorsunuz. Ha bir de hediyeleri var. Ücretsiz acil medline sağlık hizmetleri üyeliği hediye ediliyor. Bunun dışında artık istediğiniz zaman uygun kredi imkanları ile kredi alabileceksiniz. Yapı kredi ATM’lerinden para çekme limitiniz ise 3 bin liraya yükseltiliyor.

Yani maaşınızı sıra beklemeden tek seferde çekebilme imkanınız oluyor. Bir yakınıza para gönderdiğiniz zaman ve bunu da cep şube, internet şube, telefon bankacılığı ve ATM’lerden yaparsanız Havale ücreti alınmıyor. ücretsiz düzenli ödeme avantajı da sunuluyor. Başvuru yapmak ta çok kolay. Yanınıza nüfus cüzdanınızı alıyorsunuz. Sonrasında ise yapı kredi şubesine gidiyorsunuz. orada yetkili banka görevlisi sizlere emekli maaşı taşıma formunu dolduruyor. Sonrasında ise adınıza emekli maaşı hesabı açılmış oluyor.

ÖNEMLİ AYRINTILAR

Emeklilerin SSK, Emekli Sandığı ve Bağkurdan olmaları gerekiyor. Emekli maaşını taşıyacak olanların aylık en az 500 lira alıyor olması gerekli. 3 ayda bir alanların ise en az 1500 TL almaları da şart. Bu rakamlar en düşük maaş oranları. Maaşınızı taşıyıp hesap açtıktan sonra bir de yapmanız gereken bir koşul daha var. Ya kredi kartı alacaksınız, ya banka kartı yada esnek hesabını olacak. İlk Maaşınızı 3 ay içerisinde almanız gerekiyor.

Bu sayede maaşınızı aldığınız bir sonraki ay 300 lira world para puana da kavuşmuş oluyorsunuz. Çok önemli olan bir diğer husus ise bu kampanyadan başvuru yapacak ilk 25 bin emekliyi kapsıyor olması. Bu açıdan başvuru yapmadan önce mutlaka bunu sorgulayın. Kampanyadan emekli maaşını yapı krediden alan ve taşıyanlar faydalanabiliyor. Bu arada kampanyadan elde ettiğiniz puanları seyahat programlarında kullanamıyorsunuz.

36 ay kalacağınıza dair imza atıyorsunuz. Eğer bu süre dolmadan ayrılır veya çıkarsanız bu defa da 300 lira para puanı geri ödemeniz gerekecektir. Bazı kimseler SGK’da birkaç maaş alabiliyor. Bu kampanya müşteri bazlıdır. Yani bir kişi yalnızca bir defa yararlanabiliyor. Haliyle fazla maaş alanlarda sadece bir defa yararlanabilecek.

Sevgili Emekli okurlarımız, sizler için yapı kredi bankasının hazırlamış olduğu emeklilik programını detaylandırmaya ve tüm ayrıntıları ile birlikte anlatmaya çalıştık. değerlendirme, hesaplama ve tartma işi de artık sizlere kalıyor. Bunu seçmek zorunda değilsiniz. Biziler elinizin altında bir alternatif olsun diye kaleme aldık. Ayrıca dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konu başlıklarından oluşan konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.