CEPTETEB Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

CEPTETEB Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu- Ülkemizde 58 milyona ulaşan kredi kartı sayısı, nasıl bir bağımlılığımıza ulaştığımızın göstergesi. Dünyalar kadar ihtiyacımız oluyor. Paramız da tüm ay yetecek kadar olmuyor. Evin bir sürü ihtiyacı oluyor. Arabanın yakıtı oluyor. Kişisel harcamalarımız oluyor. İş yerimiz ile ilgili giderler oluyor vs. Tüm ufak ihtiyaçlarımız da kredi kartı ilk başvuracağımız şey oluyor. Kredi kartsız hayat gerçekten de çok çok zor.

KART SEÇİMİ HAYATİ ÖNEM ARZ EDİYOR

Aslında kullanacağınız ve seçeceğiniz kredi kartı, sizin özelliklerinizi yansıtmalı. Ne istiyorsunuz, günlük en çok neye yönde harcama yapıyorsunuz? kredi kartınız da bu yönde sizlere imkanlar sunmalı. Bir iş adamını business kredi kartı taşıması kadar doğal bir durum yok. Çünkü iş alanında bir sürü imkan sunacaktır. Üniversite öğrencisinin ise business kartla işinin olmaması gerekir. Daha çok sinema vb. alışverişlerde imkan sunmalı.Anlayacağınız neye ihtiyacınız varsa Kartınız bu yönde sizlere hizmet etmeli ve yardımcı olmalı.

CEPTETEB KREDİ KARTI SİZLER İÇİN DOĞRU TERCİH OLABİLİR

Kredi Kartınız doğru tercih edilmelidir. Hatta mümkünse bir kaç kredi kartı kullanacağınıza yalnızca bir tane ile devam ediniz. Lakin kredi kartınız özellikleri, fırsatları ve imkanları ile sizlerin derdine derman olmalı. Bu açıdan bazı büyük bankaların bazı özel kredi kartları oluyor. Bunlar geçekten de çok iyi. Bu sıralarda çok faza tercih edilen bir kart var. Bizlerde bu kartı yani CEPTETEB Kredi kartının tanıtımını yapmak istiyoruz. Sizlere mükemmel fırsatlar sunuyor.

CEPTETEB KREDİ KARTI AYRINTILARI

Bu karta özelliklerini siz belirliyorsunuz. İşinize ne yarıyorsa siz seçiyorsunuz. Bu sayede sizin istediğiniz şekilde şekilleniyor kartınız. Tamamen kişileştiriyorsunuz. Avantajlarda sizlere özel oluyor. Bu özellikleri intermet şubesinden kolay bir şekilde aktarabiliyorsunuz kartınıza. Birde sizlere sunulan bazı paketler var. Bu paketleri de isteğiniz doğrultusunda alabiliyorsunuz. Dilerseniz şimdi de bu paketler dışında kartınızın ne gibi özellikleri var ufak ufak değinelim.

Cepteteb kredi kartı harcamalarınızda bonus kazanırsınız. Ha eğer alışveriş yapacağınız yer bonus üye iş yeriyse de yapacağınız peşin yada taksitli alışverişlerinizde ekstradan daha fazla bonus kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız bonuslarınızı da gönül rahatlığı ile harcayabiliyorsunuz. Bu sayede bedava alışverişin de tadını çıkarırsınız. Taksit seçeneklerini de es geçmeyelim. Üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde farklı farklı taksit imkanları ile karşılaşırsınız. Hem de vade farksız.

ŞUAN İÇİN KART AİDATI ALINMIYOR

CEPTETEB kredi kartına başvuru yapacak ilk 50 bin kurucu üyeden hiç bir zaman kart aidatı alınmayacak. Bu açıdan sizlerde aidatsız bir bonus karta sahip olmak istiyorsanız muhakkak bu kartı düşünmelisiniz. Şuan için başvurularda herhangi bir sıkıntı yok. Zaten cepteteb limit dolması halinde web sitesinden açıklamada bulunacak. O açıdan içiniz rahat bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca CEPTETB kredi kartınıza tanımlayabileceğiniz çok özel paketler var. Bu paketleri kartınıza internet şubesine girerek tanımlayabiliyorsunuz. Çok özel seçenekler sunuluyor. Haydi şimdide bu paketin özelliklerini maddeler halinde inceleyelim.

HAFTA SONU PAKETİ DETAYLARI

Bu paketi daha çok hafta sonunu dolu dolu geçirenler tercih etmeliler. Zira çok güzel bir kampanya hazırlanmış. Hafta sonu yapacağınız restoran ve sinema alışverişleriniz de avantaj elde ediyorsunuz. Nasıl mı? hemen açıklayalım. Hafta sonu yapacağınız restoran alışverişleriniz 100 lira ve üstündeyse %10 bonus kazanıyorsunuz. Buradan toplamda bir ayda 75 lira alışveriş elde ediyorsunuz. Bunun dışında bir de sinema harcamalarınız var.

Hafta sonu yapacağınız sinema alışverişleriniz de de %50 indirim kazanıyorsunuz. Sinema indirimlerinden ise bir ayda toplamda 75 lira kazanırsınız. Bonuslarınız kartınıza yüklendikten sonra bir ay içerisinde harcamanız gerekiyor. Harcamazsanız sizlerden geri alınıyor. hafta sonu paketinin bir de ücreti var. Bu paketi alırsanız bir yıl boyunca faydalanabilirsiniz. ücret olarak da 200 lira ödemeniz gerekecektir.

MARKET PAKETİ DETAYLARI

Değerli dostlarımız, bu paketi genelde market alışverişlerini çok fazla yapan kişiler tercih etmeli. Zira Cepteteb kredi kartınız ile yapacağınız 100 lira ve üzeri market alışverişleriniz de %5’de indirim kazanabilirsiniz. Bir ayda ise en fazla 50 lira bonus kazanabiliyorsunuz. Bu kartın aylık ücreti 150 liradır. Paketi aldığınız zaman tüm yıl boyunca faydalanabiliyorsunuz. Bir yılda 600 lira kazanıyorsunuz. 150 lira da öderseniz size 450 lira kalıyor. Bence çok güzel bir fırsat.

SHE PAKETİ DETAYLARI

Bu paketi akrtınıza yüklerseniz giyim, kozmetik ve çocuk giyim 100 lira ve üzeri harcamalarınızda %5 bonus kazanıyorsunuz. Her ay 50 lira kazanırsınız. Tabi sadece bunun la da yetinmezsiniz. Başka fırsatlar da sunuluyor. Cilt bakım, kuaför, masaj ve sağlık harcamalarında ise 3 taksit yapabiliyorsunuz. Kazandığınız bonuslar 48 saat içerisinde kartınıza yükleniyor. Ede ettiğiniz bonusları da bir ay içerisinde harcamanız gerekiyor. Yoksa geri alınıyor.

She Paketinin yıllık ücreti 69 liradır. Bir yıl boyunca faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca cilt bakım, kuaför ve masaj işlemlerinizde harcama yapmadan önce telefonunuzun mesaj bölümüne BAKIM yazıyorsunuz ve bir boşluk ta bıraktıktan sonra kartınızın son 4 hanesini yazıyorsunuz 4616’ya yolluyorsunuz. Aynı şekilde hastane harcamalarınızdan öncede SAĞLIK yazıp bir boşluk bırakıyorsunuz ve kartınızın son dört rakamını yazıyorsunuz. Ardından 4616’ya yolluyorsunuz.

CEPTETEB Kredi Kartına başvuru yapmak isteyenler şu cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-karti-basvurusu?Firma=google&Banner=Kredi_Basvurusu&KuponNo=Kredi_Brand_Search_CEPTETEB#Step1 linki internet tarayıcılarına kopyalayarak başvuru sayfasını açabilirler. 6 -7 basamaklı bir bilgi girişi var. Ama toplamda 5 dakikanızı almaz.

Sevgili okurlarımız, özel bir bankanın özel bir kredi kartı tanıtımını yapmaya çalıştık. Dediğim gibi şuan çok fazla rağbet var. özellikleri bana uyar diyorsanız sizlerde değerlendirebilirsiniz. Bir çok hususa değindik. Ama yinede aklınıza takılan soru varsa CEPTETEB müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için çok özel bir konu galerisi hazırladık. Kredi kartı haberleri bulunuyor. Bunları da kontrol edebilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredi alırken nelere dikkat edilir? İpuçları burada

Üzerime Kayıtlı Kredi Kartı Var Mı? Nereden Sorgulayabilirim?

CEPTETEB Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi ile Borçlarınızı Hafifletin

Kredi Kartı Güvenliği Nasıl Sağlanır? Hangi Önlemleri Almalıyım?

 

 

 

Yorum yapın