Yapı Kredi Müşterilerine Oturdukları Yerden Acil Kredi Hemen Yararlan

Yapı kredi bankası oturduğun yerden kredi, yapı kredi bankası ihtiyaç kredisi kampanyası, anında kolay kredi – Günümüzde doğru banka tercihi hayati öneme sahip. Bankalar artık hayatımızın olmazsa olmazı. Bankalar olmadan ekonomi de olmuyor. Özellikle çoğu zaman hafta sonu dahi olsa kredi almak durumunda kalabiliyoruz. Bazı bankaları bırak kredi almayı, müşteri hizmetlerine dahi ulaşmak için 10 dakika telefonda bekliyorsunuz. Ona bas, şuna bas yönlendirmeleriyle insan çıldırıyor.

KOLAY KREDİ İÇİN YAPI KREDİ EMRİNİZDE

Hepimiz kolay ve uğraştırmayan kredi almanın derdindeyiz. Bankaların bir bölümü de müşterilerinin bu ihtiyaçlarını geri çevirmiyorlar. Bu bankalardan birisi de yapı kredi bankası. Müşterilerine çok özel ve güzel fırsatların yanında imkanlarda sunuyor. Bireysel ihtiyaç kredisi diye bir tane de kampanya düzenlemiş. Hemen bu kampanyayı inceledik. Neler sunuyor? Faiz oranları neler? Nasıl başvuru yapılıyor? Bankaya gidilmesi gerekiyor mu? Tüm bu merak ettiğiniz soruların hepsinin cevabı yazımızın devamında.

YAPI KREDİ MÜŞTERİLERİNE ÇOK KOLAY KREDİ

Yapı kredi bankasından müşterilerine kredi almak çok çok kolay. Üstelik bir sürü başvuru yolu da var. Özellikle bankaya gitmek istemeyenlerin işi çok daha kolay. Zira bankaya gitmek, sıra beklemek, imza atmak, belge toplamak gibi durumlarınız olmayacak. Sizlerde cep şubeyi yada internet bankasını kullanarak başvurunuzu çok basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra 2 dakika içerisinden banka sizin risk ve istihbaratınıza bakarak onay mesajı gönderiyor. Sonrasında da yine bankaya gitmeden internet şubesinden paranızı hemencecik hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

Hafta sonu dahi olsa kredinizi alabilirsiniz. Tabi dilerseniz telefon bankacılığı aracılığı ile vaya yapı kredi bankası ATM’lerinden de başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Ha birde ben illa bankaya gidip başvuru yapacağım diyorsanız da bu da mümkün. Son olarak başvuru yolu olarak SMS’den söz edelim. Sms ile başvuru yapmak isteyenlerin Kredi türünü yazıp aralarında boşluk olacak şekilde T.C. Kimlik numaranızı ve aylık gelirinizi yazıp 4411’e yolluyorsunuz. (Bireyse 24242424242 2500 )

KREDİNİN DETAYLARI

Öncelikle alacağınız kredinin bir üst limiti yoktur. Her müşterinin gelirine göre bir limit belirlenir. Ama alınabilecek en düşük kredi tutarı 1.000 TL dir. Faiz oranı ise %1,19’dan başlıyor. En yüksek faiz oranı ise %,45 dir. Bu oranlar müşterilerin özeline göre belirleniyor. Ayrıca alınacak kredinin limiti ve vadesi de faizin belirlenmesinde etkili oluyor. En düşük kredi vadesinin 3 ay ve en yüksek kredi vadesinin ise 48 ay olduğunu belirtelim. Kredinin tahsis ücretinin ve hayat sigortasının da olduğunu belirtelim.

ÖRNEK HESAPLAMALAR

25.000 TL Kredi alacaksınız ve bunu da 48 ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Bankaya bu durumda faiz oranını sorduğunuzda müşteri özelliklerinize de bakara sizlere %1,19 oranını sunuyorlar. Şimdi eldeki verilere göre hesaplama yapalım. Aylık ödemeniz gereken kredi borcunuz 723,14 TL dir. Toplam geri ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 34.710,72 TL dir. Kredi tahsis ücreti 125 TL olacaktır. Yıllık efektif sigorta oranı (Sigorta hariçtir) %18,8927 dir.

25.000 TL Kredi alacaksınız ve bunu da 48 ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Bankaya bu durumda faiz oranını sorduğunuzda müşteri özelliklerinize de bakara sizlere %1,35 oranını sunuyorlar. Şimdi eldeki verilere göre hesaplama yapalım. Aylık ödemeniz gereken kredi borcunuz 753,32 TL dir. Toplam geri ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 36.159,36 TL dir. Kredi tahsis ücreti 125 TL olacaktır. Yıllık efektif sigorta oranı (Sigorta hariçtir) %21,6221 dir.

 

Yorum yapın