Yeni Annelere 48 Ay Vade İle Yepyeni Kredi Şekerbank’da

Şekerbank Yepyeni Kredi, Annelere ihtiyaç kredisi Şekerbank’da, 48 Ay vade ile kredi – Tüm anneler, bebeğine en güzelini ve en özelini sunmak ister. Herkesin yavrusu onun kuzusudur ve kıymetlisidir. Babalarımız bu konuda biraz daha isteksiz olsa da, anneler öyle değil. Lakin hayat şartları zor. Bir çok kimse bebeğine ancak bir beşik alabiliyor. Mali durumlar işte. Çok zengin bir toplum değiliz. Aldığımız maaş desen o da belli. Şansı olanlar özel hastanede doğum yapabiliyor. Diğeri belli işte.

ŞEKERBANK YENİ ANNELERE KREDİ FIRSATI

Şekerbank’da annelere, hayallerindeki bebek odasını kurmaları ve güzel bir fır sat sunuyor. yeni annelere kredi kampanyası hazırlamışlar. Tabi bende siz değerli okurlarımız için hemen araştırdım ve özel verilere ulaşmış oldum. Kredi arayışınızda da bir alternatif oluşturması adına sizlere sunmak istedim. Kredinin faiz oranı nedir? Avantajlı mıdır? Başvuru nasıl yapılır? tarzında soruların sorulacağını tahmin ederek? bu cevaplara yer vermiş olduk. Yazımızın devamında bu kredi kampanyasının detaylarına ulaşabilirsiniz.

ŞEKERBANK YEPYENİ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Sizlerde yeni anne mi olacaksınız? Yada 2 yaşına kadar bebeğiniz mi var? O halde bu kampanyadan sizlerde rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Hem doğum masraflarınızı çok rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz, hemde bebeğinize hayaller kadar güzel bir oda hazırlayabilirsiniz. Çocuğunuz giyim ihtiyacından, odadaki mobilyalarından, sağlıkla ilgili olan ihtiyaçlarınıza kadar bir çok giderinize kadar kredinizi alıp, isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kampanya ile alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 30 bin liradır.

FAİZ ORANLARI % KAÇ?

Krediyi kaç ay vade ile ödeyeceğim tarzında soru yöneltebilirsiniz. Bunu da belirtelim. İster 12 ay, ister 24 ay isterseniz 48 ay. Bu tamamen sizlere bağlı bir durum. Bütçeniz nasılsa kredi taksitlerinizi de ona göre ayarlayabilirsiniz. Tabi siz şimdi faiz oranı kaç diye soracaksınız. Faiz oranı kredi vadesine göre belirleniyor. 12 ay ile geri ödeme yapmayı planlıyorsanız faiz oranı da %1,58 oluyor. 24 ay ile geri ödeme yapmayı planlıyorsanız faiz oranı da %1,58 oluyor. 36 ay ile geri ödeme yapmayı planlıyorsanız faiz oranı da %1,61 oluyor.

48 ay ile geri ödeme yapmayı planlıyorsanız faiz oranı da %1,63 oluyor. Kredi tahsis ücreti alınıyor. Tahsis ücreti belirlenirken alacağınız kredinin binde beş oranı ele alınıyor. Bunun dışında hayat sigortası da yaptırılması şart. Hayat sigortası benim de sizlere önerdiğim bir şey. Lütfen kimse hayat sigortası yaptırmadan korkmasın. Sigorta hesaplamasında da sizin yaşınız ve cinsiyetiniz ele alınacak. Tabi birde alacağınız kredinin vadesi ve tutarına da bakılıyor. Dilerseniz ufak bir örnek hesaplama yapalım.

ÖRNEK MALİYET PLANI

Cebinizde biraz para var. Doğum ve masraflar ve çocuğunuzun ihtiyaçları için toplam 10 bin lira çekmeye karar verdiniz. Faiz oranının belirlenmesi için şimdi kredi vadesini seçmelisiniz.Krediyi öderken çok zorlanmak istemiyorsanız 48 ayı seçebilirsiniz. Bu durumda da faiz oranı %1,63 olacaktır. Aylık taksit borcunuz da 323,11 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 52,5 TL ödeme yapmanız gerekecek. 48 ayın sonunda geri ödemeniz gereken toplam kredi tutarı da  15.509,28 TL olacaktır.

Aylık toplam maliyet oranını merak edenler için %2,2127 olduğunu söyleyelim. Yıllık toplam maliyet oranı ise %26,5528 dir. Kredi başvurusunu şekerbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.Peki bu faiz oranı avantajlı mıdır? Annelere özel yapılmış ve kolay alınabiliyor. Ama bence faiz oranı biraz fazla. Çünkü sitemizde çok daha uygun faiz oranlı güncel kredi kampanyaları da mevcut. Bu açıdan sitemizdeki kredi kampanyaları da muhakkak incelemenizi ve ona göre karar vermenizi rica ederiz.

Yorum yapın