Günde 30 TL’den Başlayan Taksitler ile 30.000 TL Qnb Finansbank’da

Qnb Finansbank 48 Ay Vadeli 30.000 TL İhtiyaç Kredisi,  Hafta Sonu Kredi Başvurusu– Kolay krediyi kim istemez ki? Krediyi hepimiz istiyoruz zaten. Bu tartışılmaz. Ama asıl isteğimiz bu krediye kolay ulaşabilmek. İnanın ki bankaların kredi prosedürlerinden ve teferruatlarından bıktık. Yok o eksik, yok bunu tamamlayınderken canımızdan bezdiriyorlar. Haliyle artık vatandaşlar bankalarını seçerken basit ve anında kredi alabilecekleri sistemleri tercih ediyorlar. Teferruatlar ile uğraşmak istemiyoruz.

KOLAY KREDİ İÇİN QNB FİNANSBANK TERCİHİ

Ülkemizde bankaların sayısı çok fazla olduğundan, alternatiflerimiz de çok fazla oluyor. Dolayısıyla bankalarda kendilerini tercih etmeniz için bazı özel imkanlar sunarlar. Böylece hem kendinizi ayrıcalıklı hissedersiniz, hemde avantajlı bankacılık işlemlerinden yararlanabilirsiniz. İşte bu hizmetleri sunan bankalardan birisi de QNB Finansbank. En avantajlı özelliklerinden birisi de krediye çabucak ulaşabilmeniz. Peki detaylar neler? Bu soru araştırdık ve mükemmel bilgilere ulaştık. Sizlerde yazımızın kalan kısmını okuyarak ulaşabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK BANKAYA GİTMEDEN KREDİNİZ HESABINIZDA

Sevgili dostlarımız, artık bankaya gitme, vakit kaybı yaşama, belge toplama, sıra bekleme olayı yok. Sizlerde qnb finansbank müşterisi iseniz avantajlı krediyi sizlerde alabilirsiniz. En güzel yanı da ne biliyor musunuz? Hafta sonu dahi olsa anında kredinizi hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Peki nasıl olacak bu iş? Hemen açıklayalım. Sizlerde şifrenizi kullanarak internet şubesine giriş yapabilirsiniz. Tabi cep şubeyi de kullanabilirsiniz. Buradan kredilerden ihtiyaç kredisine 2 dakikada başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru yaptıktan sonra qnb, sizleri hemencecik incelemeye alır. Dakikalar içerisinde de risk ve istihbarat sorgulamanızı yapar. Sonuç pozitif ise onayı hemen alırsınız. Bu aşamadan sonra bankaya gitmezsiniz. 7 gün içerisinde internet şubeye giriş yaparak kredinizi onaylarsınız ve böylece paranız hesabınıza tamamlanır. Mesai saatleri dışında dahi olsa bu işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Eğer müşteri değilseniz sizlerde başvurunuzu BURAYI tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

KREDİNİN AYRINTILARI NELER?

Bu kredide faiz oranları sizlerin kredi skorunuza göre belirleniyor. Kredi skorunuz arttıkça faiz oranı da düşüyor. En düşük faiz oranı %1,17 dir. Kredi notuna göre ise en yüksek faiz oranı da %1,56 dır. Aldığınız krediyi rahat ve kolay bir şekilde ödeyebilmeniz için de 48 aya kadar taksit imkanı da sunuluyor. Ödeme gücünüze göre vadenizi seçebilirsiniz. Alınabilecek en düşük kredi tutarı bin liradır. Ayrıca alabileceğiniz maksimum kredi tutarı ise 30 bin liradır. Haydi şimdide örnek bazı ödeme planları çıkaralım.

30 BİN LİRA İÇİN KREDİ HESAPLAMALARI

30 Bin lira sizlere lazım. Tutar biraz yüksek olduğundan ödeme yaparken zorlanmak istemiyorsunuz. Bu açıdan da 48 ay vade istiyorsunuz. Kredi skorunuza bakıldığında karşınıza %1,17 faiz oranı çıkıyor. Aylık ödemeniz gereken taksit 863 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti 157,5 TL dir. Sigorta prim tutarınız ise 1.036,31 TL olacaktır.

30 Bin lira sizlere lazım. 48 ay vade ile geri ödemesini yapmak istiyorsunuz. Kredi skorunuza bakıldığında karşınıza %1,20 faiz oranı çıkıyor. Aylık ödemeniz gereken taksit 870 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti 157,5 TL dir. Sigorta prim tutarınız ise 1.038,35 TL olacaktır. 

30 Bin lira sizlere lazım. 48 ay vade ile geri ödemesini yapmak istiyorsunuz. Kredi skorunuza bakıldığında karşınıza %1,34 faiz oranı çıkıyor. Aylık ödemeniz gereken taksit 902 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti 157,5 TL dir. Sigorta prim tutarınız ise 1.047,75 TL olacaktır. 

30 Bin lira sizlere lazım. 48 ay vade ile geri ödemesini yapmak istiyorsunuz. Kredi skorunuza bakıldığında karşınıza %1,43 faiz oranı çıkıyor. Aylık ödemeniz gereken taksit 922 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti 157,5 TL dir. Sigorta prim tutarınız ise 1.053,76 TL olacaktır. 

30 Bin lira sizlere lazım. 48 ay vade ile geri ödemesini yapmak istiyorsunuz. Kredi skorunuza bakıldığında karşınıza %1,51 faiz oranı çıkıyor. Aylık ödemeniz gereken taksit 941 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti 157,5 TL dir. Sigorta prim tutarınız ise 1.059,06 TL olacaktır. 

30 Bin lira sizlere lazım. 48 ay vade ile geri ödemesini yapmak istiyorsunuz. Kredi skorunuza bakıldığında karşınıza %1,56 faiz oranı çıkıyor. Aylık ödemeniz gereken taksit 953 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti 157,5 TL dir. Sigorta prim tutarınız ise 1.062,36 TL olacaktır. 

Yorum yapın