Kurban Bayramı İçin Abank’tan Uygun Faizli Özel İhtiyaç kredisi

Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank bayram kredisi kampanyası, hesaplı ve uygun kredi, Alternatifbank ihtiyaç kredisi –  Kurban bayramına 2 haftadan az 10 günden fazla bir süre kaldı. Planlar yapıldı, kurbanlıklar belirlendi. Masraflar çığ gibi. Birde tatil programımız var. Bunun yanı sıra evin eşyaları da çok eskidi. Bunların değiştirilmesi gerekiyor. Ha birde çocukların istediği bazı şeyler var. Onları almamız gerekiyor.

HESAPLI KREDİ İÇİN ARAŞTIRMA YAPMAK ŞART

Bu örneklerin yüzlercesini vermek mümkün. Vatandaşın kendine göre bir sebepten dolayı maddi sıkıntısı var. Kredi ise bir çoğu için tek çözüm yolu. Ama kredi çekeceğiz diye de bankalara fazla para ödemek istemiyoruz. Hesaplı kredi neredeyse ona ulaşmak istiyoruz. Bunun için de gerekli araştırmaları yapmak gerekiyor. Sitemizde kurban bayramı kredisi veren bankaların haberleri bulunuyor. Bu yazıda da yeni birisi olan ABank’ı ekleyeceğiz. Kesinlikle yönlendirme de yapmak istemiyoruz. Bu sayede siz de 10 dakika da kendinize göre uygun olanını seçebilirsiniz.

ABANK’TAN BAYRAM MÜJDESİ KREDİ KAMPANYASI

Eminim ki bir çoğunuz Abank’ı yeni duymuştur. Lakin kredi tercihinde önemli olan büyük yada küçük banka ayırımından ziyade hesaplı krediyi kim veriyor? sorusunun cevabıdır. Bu açıdan da bugün sizler ile ABank’ı değerlendireceğiz. Bakalım neler sunuyor bu banka. Kurban Bayramı için bir kampanya hazırlamış ABank. Bu kampanyaya göre kredinizin üst limiti, sizin aylık gelirinize göre belirleniyor. Bu açıdan da bir sınırlama yok.

KREDİNİN FAİZ ORANLARI VE VADE SAYILARI

Kredi kampanyasının vade sayısı da en az 3 aydır. Bununla beraber aldığınız krediyi en uzun 48 ay vade ile geri ödeyebilirsiniz. Şuan için kredi imkanları gördüğünüz gibi gayet iyi. Peki faiz oranları nasıl? Burada faiz oranları seçtiğiniz kredi vadesine göre belirleniyor. Örneğin kredi vadenizi 12 ay olarak seçerseniz abank’ta sizlere %1,38 faiz oranı verecektir. Kredi vadenizi 24 ay olarak seçerseniz abank’ta sizlere %1,25 faiz oranı verecektir. Kredi vadenizi 36 ay olarak seçerseniz abank’ta sizlere %1,30 faiz oranı verecektir. Kredi vadenizi 48 ay olarak seçerseniz abank’ta sizlere %1,31 faiz oranı verecektir.

HAYAT SİGORTASI

Hayat sigortası, tüm bankalar da yapılıyor. Abank’ta kendini sağlama almak istiyor. Bu açıdan hayat sigortasını otomatik olarak yaptırıyor. Hayat sigortası herkes için aynı olmuyor. Çünkü sigorta şirketleri kredi özelliklerinin yanı sıra sizin yaşınıza ve cinsiyetinize göre bir hesaplama yapıyor. Örneğin ben kredi hesaplamaları yaparken 35 yaşındaki erkek bir müşterinin başvuru yaptığını dikkate alacağım. Ayrıca Yıllık maliyet oranına da hayat sigortasını dahil etmeyeceğim. Çünkü bu sizin yanıltmış olur. Hayat sigortası herkes için değişik olabiliyor.

TAHSİS ÜCRETİ VE BAŞVURU YOLLARI

Aldığınız kredinin bir de tahsis ücretinin olduğunu unutmayın. Bu ücret ise alınan kredi ile orantılı oluyor. Ama düşük bir ücret oluyor. Kredi limitiniz ne kadar ise bunun %0,5’i kadar bir ödeme yapıyorsunuz. 15.00 TL kredinin tahsis ücreti 75 TL oluyor. Krediye başvurmak isteyenler Abank şubelerine uğrayabilirler. Yalnız gelir belgesini mutlaka sunmanız gerekir. Bunun yanı sıra dilerseniz az sonra vereceğimiz link aracılığı ile de başvurunuzu internetten yapabilirsiniz. Başvuru Linki; dijital.abank.com.tr/#!/nedir

10.000 TL KREDİYİ 24 AY VADE İLE ÇEKECEK OLURSAK

10.000 TL kredi lazım ve Abank’a başvurunuzu yaptınız. Kredi ödemenizi de 24 ay vade ile gerçekleştirmek istediğinizi belirttiniz. Bankadan da sizlere onay çıktı ve faiz oranı olarak %1,25 verildi. Aylık ödeyeceğiniz borcunuzun 499 TL olacağını söyleyelim. Hayat sigortası için 36,72 TL ödemeniz gerekir. Kredi tahsis ücreti olarak da 50 TL ödersiniz. Yıllık maliyet oranınız %18,52 dir.

10.000 TL KREDİYİ 48 AY VADE İLE ÇEKECEK OLURSAK

10.000 TL kredi lazım ve Abank’a başvurunuzu yaptınız. Kredi ödemenizi de 48 ay vade ile gerçekleştirmek istediğinizi belirttiniz. Bankadan da sizlere onay çıktı ve faiz oranı olarak %1,31 verildi. Aylık ödeyeceğiniz borcunuzun 298 TL olacağını söyleyelim. Hayat sigortası için 75,14 TL ödemeniz gerekir. Kredi tahsis ücreti olarak da 50 TL ödersiniz. Yıllık maliyet oranınız %19,68 dir.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.